Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-07-2008, 15:40   #61
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Grałem na globalu i nie widzę żadnej różnicy poza tym, że było trochę więcej ludzi i potworki nie respiły się w miejscach, w których stoję. Czyli nie mogło być tak, że siedzę sobie na trawce bez hp, a tu nagle się pojawia jakiś ostry mob, mimo, że go wcześniej ubiłem.. xD

Poza tym nie widzę żadnej różnicy. Grałem na privie, grałem na globalu i doszłem do wniosku, że nie ma najmniejszego sensu płacić jeśli chodzi o jakość. Gdyby dali mi zagrać na globalu i na privie i nie powiedzieliby mi który to który to bym nie wiedział. Jedynymi minusami są: sama świadomość tego, że na privie mniej osób i kwestie moralne czyli przeczucie "oni się napracowali, a ja żeruję na ich pracy!". Jeśli komuś nie przeszkadza limit graczy i nie ma sumienia to niech nie płaci.

Płacenie za abonament jest wg. mnie bezsensowne również wtedy, gdy dopiero zaczynamy grać. To tak, jakby ktoś, kto pierwszy raz odpala np. Tibie miał zakupiony pacc i przez miesiąc (za który przecież zapłacił) wbijał ósmy lev.

Jeśli chodzi o mnie osobiście to mam jeszcze jeden powód, żeby nie grać na globalu. Na razie wakacje, wszystko pięknie, ale zacznie się szkoła i nie mam zamiaru przedłużać wtedy abonamentu. I se nie zagram. A tak to mogę pyknąć kiedy mi się tylko podoba. Bez stresów, że moja kasa się marnuje.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-07-2008, 15:49   #62
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Grałem na globalu i nie widzę żadnej różnicy poza tym, że było trochę więcej ludzi i potworki nie respiły się w miejscach, w których stoję. Czyli nie mogło być tak, że siedzę sobie na trawce bez hp, a tu nagle się pojawia jakiś ostry mob, mimo, że go wcześniej ubiłem.. xD
Z całym szacunkiem - jesteś ślepy albo w głębi ducha oszukujesz sam siebie. Ja ciągle będąc newbie/noobem bez trudu zauważyłem masę różnic (znacznie poważniejszych i dokuczliwszych niż te wymienione przez Ciebie) pomiędzy globalem, a privem. Miałem wtedy za sobą jedynie 10 dni gry na globie, ale wychodzi na to, że ty nie grałeś nawet tych głupich 2 dni. ;p Bo ile czasu trzeba aby natknąć się na byle jakiego elitarnego potworka? Ile aby odwiedzić pierwszą low-lvl instancję (DM/WC)? Albo pierwsze BG? Nie wspominając o dziwnym uczuciu, że tu i tam brakuje jakiegoś questa, tutaj powinien chyba stać jakiś NPC podczas gdy jest pusto, ten czar zadawał chyba znacznie wyższe/niższe obrażenia, itp. itd...
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 17:27   #63
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Grałem na globalu i nie widzę żadnej różnicy poza tym, że było trochę więcej ludzi i potworki nie respiły się w miejscach, w których stoję. Czyli nie mogło być tak, że siedzę sobie na trawce bez hp, a tu nagle się pojawia jakiś ostry mob, mimo, że go wcześniej ubiłem.. xD

Poza tym nie widzę żadnej różnicy. Grałem na privie, grałem na globalu i doszłem do wniosku, że nie ma najmniejszego sensu płacić jeśli chodzi o jakość. Gdyby dali mi zagrać na globalu i na privie i nie powiedzieliby mi który to który to bym nie wiedział. Jedynymi minusami są: sama świadomość tego, że na privie mniej osób i kwestie moralne czyli przeczucie "oni się napracowali, a ja żeruję na ich pracy!". Jeśli komuś nie przeszkadza limit graczy i nie ma sumienia to niech nie płaci.

Płacenie za abonament jest wg. mnie bezsensowne również wtedy, gdy dopiero zaczynamy grać. To tak, jakby ktoś, kto pierwszy raz odpala np. Tibie miał zakupiony pacc i przez miesiąc (za który przecież zapłacił) wbijał ósmy lev.

Jeśli chodzi o mnie osobiście to mam jeszcze jeden powód, żeby nie grać na globalu. Na razie wakacje, wszystko pięknie, ale zacznie się szkoła i nie mam zamiaru przedłużać wtedy abonamentu. I se nie zagram. A tak to mogę pyknąć kiedy mi się tylko podoba. Bez stresów, że moja kasa się marnuje.


Wjal
Powiem krotko ina temat. Pierdolisz. Ty chyba nigdy nie grales na globie.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 18:21   #64
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

nawet mnie to rozsmieszylo ;p

Nie widzisz roznicy miedzy privem a globem ? To ci moge na dzien dobry zarzucic przykladem zbugowanego Mechanaaru w ktorym ktos zapomnial poprawic dmgu potworkow i ktory tankowac moze srednio ubrany mag z 1 healerem bo dostaje hity po 60. Albo gathererowych questow ktorych sie nie da zrobic bo quest itemy owszem leza na ziemi, ale masz dziwne przeczucie ze sa tylko namalowane bo nie da sie ich podniesc. Nie wspominajac o takich zabawnych epizodach jak druid weapon bug aka weapon damage liczy sie w catformie i biale hity po 1500/ atak pre TBC. Po dniu gry na privie i na globie widac jak wielka jest przepasc miedzy nimi.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 20:47   #65
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Mam propozycje. Może czas zmienić troszke regulamin forum, wprowadzić zakaz tematów o pirackich serwerach do jakichkolwiek gier? Bo już rzygać mi sie chce tymi Waszymi kłótniami...
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 21:28   #66
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ok zagralem na tym "DoFie" 40 minut mi wystarczylo:
Minusy:
- strzelanie przez budynki, sciany
- potwory przelatuja przez sciany i nurkuja w ziemi
- lagi, wbrew pozara czary instant wcale nie sa instant :0
- mana tap u BE nie robi aggro. ( jezeli cos takiego jak aggro tam istnieje)
- potwory nie maja skilli ale za to maja zdolnosci superbohaterow, widzenie przez sciany, latanie itp
-potwor spawnuje sie na potworze, tak mi sie wydaje bo 5 potworow z aggro na paru yardach nie jest normalne
-GOSC WIECZORU: Niema pushbacka czarow

Plusy:
-Spot i 1000000000000000 yardow w kolo masz calkowicie dla siebie, 0 graczy, singleplayer.
- NPC maja nowy rodzaj sztucznej int. potrafią się obrazić i nie odpowiadać przez dłuższy okres czasu.

Ostatnio edytowany przez Racon - 19-07-2008 o 22:11.
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 23:12   #67
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Grałem na globie i widzę różnicę. Ale jeśli mam płacić 50 złotych tylko dlatego, żeby potworek spadał na ziemię, a nie zatrzymywał się w powietrzu, gdy biję go na poziomej powierzchni albo żebym musiał kliknąć 6 razy, a nie raz na npc żeby odpowiedział... już wolę wdrapać się trochę wyżej na tą skałę i go otworzyć, albo stracić 2 sekundy więcej >cennego< czasu na rozmowę z npc...

Natomiast nie udało mi się strzelić przez ścianę, albo popatrzyć na latającego potworka (może to były te no wiwerny ? :d) etc.

Przyznam, że grałem na globalu ok. 4h i drugie tyle patrzyłem jak ktoś inny gra na pr0 charze kumpla i to wystarczyło. Ofc zaraz ktoś powie "co ty możesz wiedzieć", ale na prawdę wierzcie mi - wystarczyło.

Nadal sądzę, że na privie da się grać. I nie żałuję, że nie kupuję prepaida.. tak, różnice widać. Ale @all_co_tak_krytykują_privy, kiedy wy ostatnio graliście na jakimś privie?

No dobra już milczę, bo może i jestem newb w WoWie, ale to jest właśnie takie niezależne spojrzenie newba w WoWie. :d Tzn. takie jakie powinno być. Takie brane na chłopski rozum jakby.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 23:55   #68
MonszTfojejRzony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 133
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Grałem na globie i widzę różnicę. Ale jeśli mam płacić 50 złotych tylko dlatego, żeby potworek spadał na ziemię, a nie zatrzymywał się w powietrzu, gdy biję go na poziomej powierzchni albo żebym musiał kliknąć 6 razy, a nie raz na npc żeby odpowiedział... już wolę wdrapać się trochę wyżej na tą skałę i go otworzyć, albo stracić 2 sekundy więcej >cennego< czasu na rozmowę z npc...

Natomiast nie udało mi się strzelić przez ścianę, albo popatrzyć na latającego potworka (może to były te no wiwerny ? :d) etc.

Przyznam, że grałem na globalu ok. 4h i drugie tyle patrzyłem jak ktoś inny gra na pr0 charze kumpla i to wystarczyło. Ofc zaraz ktoś powie "co ty możesz wiedzieć", ale na prawdę wierzcie mi - wystarczyło.

Nadal sądzę, że na privie da się grać. I nie żałuję, że nie kupuję prepaida.. tak, różnice widać. Ale @all_co_tak_krytykują_privy, kiedy wy ostatnio graliście na jakimś privie?

No dobra już milczę, bo może i jestem newb w WoWie, ale to jest właśnie takie niezależne spojrzenie newba w WoWie. :d Tzn. takie jakie powinno być. Takie brane na chłopski rozum jakby.


Wjal
Uwierz mi ze jestes nobem i nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wielkim. Grałem na najlepszym privie na swiecie do niedawna WoWscape - testowalem wszystkie realmy, glownie na WoWcrack...Wbilem pare 70-tek, powiem tak...Kumpel z WoWcracka - Pozdro Gildia ZNAK ORLA 4ever in my hearts, zaprosil mnie na seerv Sporregar, stworzzylem Trial account, nawet nie myslaac ze bede gral na globalu...I widac...Minela aktywacja Wowa a ja 64 pozziiom...

btw. 65;p

pozdro



to tak jak bys porownywal picie jaboli to wina wytrawnego z gornej polki!

to wino i to wino, ale nie ta jakos
__________________
Naruszono limity dotyczące sygnatury.

Ostatnio edytowany przez MonszTfojejRzony - 19-07-2008 o 23:56.
MonszTfojejRzony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2008, 08:31   #69
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MonszTfojejRzony Pokaż post
Uwierz mi ze jestes nobem i nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wielkim. Grałem na najlepszym privie na swiecie do niedawna WoWscape - testowalem wszystkie realmy, glownie na WoWcrack...Wbilem pare 70-tek, powiem tak...Kumpel z WoWcracka - Pozdro Gildia ZNAK ORLA 4ever in my hearts, zaprosil mnie na seerv Sporregar, stworzzylem Trial account, nawet nie myslaac ze bede gral na globalu...I widac...Minela aktywacja Wowa a ja 64 pozziiom...

btw. 65;p

pozdro



to tak jak bys porownywal picie jaboli to wina wytrawnego z gornej polki!

to wino i to wino, ale nie ta jakos
Piłem jabola i piłem wytrawne wino - różnica jest w smaku, ale w WoWie tego nie odczuwam. Na privie gra się tak samo dobrze jak na globcu. I pomyliły Ci się pojęcia - mówie, że jestem newb, nie noob ... Mi się zdaje, że ludzie, którzy zakupili abonament nie mogą powiedzieć potem, że privy dorównują wowowi bo to by oznaczało, że źle zrobili kupując i dlatego skreślają tam privy, a ludzie którzy nie kupili czytają setki ich wypowiedzi i po takiej afirmacji sami sądzą, że każdy priv jest gównem, a globc - przeciwieństwem gówna.

Cytuj:
Bo już rzygać mi sie chce tymi Waszymi kłótniami...
Nazwijmy to entelegentnymi wymianami argumentów i już można kontynuować.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2008, 10:43   #70
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Mi się zdaje, że ludzie, którzy zakupili abonament nie mogą powiedzieć potem, że privy dorównują wowowi bo to by oznaczało, że źle zrobili kupując i dlatego skreślają tam privy
nie moga, bo nie maja ku temu podstaw.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2008, 11:16   #71
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Ale @all_co_tak_krytykują_privy, kiedy wy ostatnio graliście na jakimś privie?
Moze powiem tak. Na privach ram ciagle. Na globie jak mam okazj na jakimjs trialu lub na 70 hunterku kumpla. I wiem jedno. \privy w porownaniu do globca to smieci i jezeli mozesz placic ten abonamecik to wiem jedno. Na bank bede gral na nim.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2008, 11:29   #72
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Mi się zdaje, że ludzie, którzy zakupili abonament nie mogą powiedzieć potem, że privy dorównują wowowi bo to by oznaczało, że źle zrobili kupując i dlatego skreślają tam privy, a ludzie którzy nie kupili czytają setki ich wypowiedzi i po takiej afirmacji sami sądzą, że każdy priv jest gównem, a globc - przeciwieństwem gówna
Też mi się tak wydaje, poprostu każdy broni swojego. Gdyby global okazał się niewiele lepszy od wowfusion czy wowscape, też pisałbym tak samo. Szczególnie że miałbym poparcie u innych takich osób.

@down

Nani?
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 20-07-2008 o 11:46.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2008, 11:34   #73
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja aktualnie nie gram w wowa ( koniec pp) grałem na priviach 2 lata i mam jakieś porównanie, jeżeli nie wbiłeś hoc 3x70 lvl na blizzlike to nie masz co się wypowiadać imho.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner
Grał\gra ktoś na tym Dreams Of Freedom, bo słyszałem, że działają tam wszystkie talenty
Pierwszy talent jaki dalem w frost i nie działa.... GL&HF

Ostatnio edytowany przez Racon - 20-07-2008 o 13:50.
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2008, 23:17   #74
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@Tom The Tanner
4h grania(10 lvl?) na trialu oraz patrzenie na to, jak twój kumpel zabija Prince'a w Kara to nic. Kup WoWa i pograj chociaż ten pierwszy miesiąc. Nie będziesz powtarzał tego, co mówisz teraz - różnica jest, i sam to potwierdzisz, jeśli to zrobisz.
Może jeszcze nie zauważyłeś większych bugów. Nie masz jednak takiego uczucia, że postać nad którą pracujesz, jest(i będzie, choćby nie wiem co) NIC nie warta? Z takiej gry nie ma ŻADNEJ satysfakcji.
Jesteś kolejną osobą, której mamusia kategorycznie odmówiła płacenia za grę i dałeś sobie wmówić, że privy to normalny WoW, tyle że darmowy. Tfu.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2008, 23:43   #75
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Może jeszcze nie zauważyłeś większych bugów. Nie masz jednak takiego uczucia, że postać nad którą pracujesz, jest(i będzie, choćby nie wiem co) NIC nie warta? Z takiej gry nie ma ŻADNEJ satysfakcji.
Satysfakcja rzecz subiektywna. Jesli mowimy o wartosci materialnej - postac ile jest warta? Tyle, za ile sprzedasz EQ, chyba, ze znajdziesz tegiego frajera, ktory kupi gotowa postac. A to i tak zapewne nie zwroci kosztow, ktore wladowales w gre + paromiesieczny abonament.

Cytuj:
Jesteś kolejną osobą, której mamusia kategorycznie odmówiła płacenia za grę i dałeś sobie wmówić, że privy to normalny WoW, tyle że darmowy. Tfu.
Drogi WrD, nie kazdy ma ochote placic abonament za to, ze ma mozliwosc zagrania w gre, za ktora juz raz zaplacil. Co wiecej, dla niektorych wydawanie ~50zl miesiecznie na granie to tez duza kasa I nie mowie tego z perspektywy gracza "GW only" - probowalem zagrac w WoWa kilka razy, ostatnio nawet mi sie spodobal. To podobanie skonczylo mi sie tak kolo 10 dnia triala, reszte pogralem na privach. Gdybym od razu kupil pudelko z WoWem, wydaje mi sie, ze w obecnej chwili bylbym troche rozczarowany Dlatego uwazam, ze przekonywanie kogos do czegos w stylu "moja racja jest mojsza niz twojsza" w rzeczy tak subiektywnej jak satysfakcja jest czyms nie na miejscu
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 22-07-2008 o 23:44.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 15:54   #76
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

A tak ku przestrodze, WoWfusion to crap. Zagrałem chwilę, pustka, singleplayer normalnie, Stormwind udekorowane świąteczno-noworoczno-halloweenowo... Npce, które dają Ci questy dla 70 lvla na 15 lvlu xd Wróciłem do WoWlegion i tyle.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 13:55   #77
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Jesteś kolejną osobą, której mamusia kategorycznie odmówiła płacenia za grę i dałeś sobie wmówić, że privy to normalny WoW, tyle że darmowy. Tfu.
Nie podoba Ci się, że gram i jestem zadowolony nie płacąc, a ty masz tak samo, ale płacisz. :S Gdybym chciał kupić abonament to bym kupił. Mamusia nie ma nic do gadania.. ale ja nie kupuję, bo to nie ma sensu. ^o^


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 15:30   #78
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Fakt, po co przepłacać i kupować drogie, wytrawne wino, skoro denaturat też kopie, a wyniszczone kubki smakowe nie zarejestrują różnicy?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 15:57   #79
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Grając na globie nie mam uczucia, że w każdej chwili może być zwiecha/down/cofka serwera lub wipe out. Wiem za to, że mogę używać każdego skilla/talentu oraz że moja postać jest bezpieczna a ekipa stawiająca serwer nie powie nagle bye bye! Za to, jak i za szeroki kontakt z ludźmi (powiedzmy sobie szczerze, na globie jest o wiele więcej spoko ludzi niż na privach właśnie ze względu na koszta) gotów jestem zapłacić tą niecałą stówkę i mieć satysfakcję. 40 zł to chyba nie są wielkie pieniądze, żeby kupić sobie nowe konto i pograć te 40 dni, więc radzę ci choć tak zasmakować WoWa.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 15:59   #80
Batman666
Użytkownik Forum
 
Batman666's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa
Wiek: 34

Posty: 307
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Unknown...
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 7x
Skille: 86
Poziom mag.: 17
Domyślny

http://burning-wow.com/home.html < a tu ktos gra : ) ?
__________________
Batman666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3