Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-06-2007, 02:10   #161
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

O k**** co za OTS z tej Tibii! Wiedziałem, że CIPsoft coś zmajstruje ale nie że aż tak!!! Knighty przecie i tak wychodziły na + ze swoimi śmiesznymi huntami ale teraz wychodzą na DUŻY + z poważnymi. Będę codziennie w nocy na makro sorca ustawiał i niech sie CIPsoft wali.

PS: A ja zawsze myślałem, że MMORPG to głównie gra w drużynie, jednak patrząc na Tibię hunty w grupie przestają się opłacać... o boshe co za zj***** gra. No dobra, na +200 lvlu się teraz opłacają.

Ostatnio edytowany przez Dagins - 18-06-2007 o 02:18.
Dagins jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-06-2007, 02:20   #162
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagins Pokaż post
O k**** co za OTS z tej Tibii! Wiedziałem, że CIPsoft coś zmajstruje ale nie że aż tak!!! Knighty przecie i tak wychodziły na + ze swoimi śmiesznymi huntami ale teraz wychodzą na DUŻY + z poważnymi. Będę codziennie w nocy na makro sorca ustawiał i niech sie CIPsoft wali.

PS: A ja zawsze myślałem, że MMORPG to głównie gra w drużynie, jednak patrząc na Tibię hunty w grupie przestają się opłacać... o boshe co za zj***** gra. No dobra, na +200 lvlu się teraz opłacają.
PS2: Nie wspomnę, że teraz runy będą kupować tylko druidzi o magowie, więc będzie mniej klientów i zysk do dupy.

Sry za double post, jest noc i zamiast w edit kliknąłem w cytuj

Cipsoft says: rozumiemy potrzeby wszystkich graczy i wogle bla bla... !
Sorcerer says: exevo gran mas vis
Cipsoft says: You loose 28 hitpoints due an attack by Sorcerer.
Cipsoft says: na gola klate : ]
Sorcere says: to wyłap SD!!!
Cipsoft says: You loose 11 hitpoints due an attack by Sorcerer.
...
Knight says: moj dagger powinien miec wiecej ataku!
C==[:::::::> 1865
Knight says: You recognized Cipsoft. It was killed by Knight
Sorcerer says: pwned


Żeby ceny run i manasów były niższe...

Ostatnio edytowany przez Dagins - 18-06-2007 o 02:36.
Dagins jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 03:29   #163
snakebite
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2004

Posty: 45
Imię: Revul Gaga
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 149
Skille: 96/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Witam, czytając wasze wiadomości poprostu nie sposób sie odezwac. Widze jak 80% ludzi narzeka ze "udupili" sorca. Ludzie to świadczy tylko o waszym noobostwie, grając na celeście żal mnie sciskał jak widziałem +100 lvlków którzy nie wiedzieli jak napisac poprawnie słowo "ktUry", ich gra(i zapewne wasza takze) polegała na wciskaniu i trzymaniu f1(exori vis). Dla porównania jestem 149 knightem na celescie, postac załozyłem jeszcze przed wszystkimi balansami postaci i gram knightem od bardzo dawna. Czym róznie sie od was? Mianowicie tym ze potrafie expic bez waste knightem w takich miejscach i na takie sposoby o których nawet nie śniliście, teraz wreszcie będe mógł expic normlanie, bez obawy ze 149 elite knight robi mniej expa na dragach od 60 druida :-). Dlaczego tak narzekacie? Bo kierujecie sie stereotypami, dla was demon hunt to bloker+postac magiczna, ale czemu tak musi byc? Dlaczego knight nie moze huntowac na demonach z palkiem? Ble ble ble płaczecie ze knight i palek maja gigantyczne hity, ale zauważcie ze przestaną oni uzywac praktycznie run ofensywnych i np taki palek nie będzie tak jak dawniej bil dls bolts+hmm, tylko same bolciki, ta sama sprawa tyczy się knighta. To update to wielki krok w przód. Cipsoft w porównaniu do was nie jest stereotypowy, przełamuje lody, daje świerze spojrzenie na grę, bo tak naprawde każda postac w tibi jest swego rodzaju bohaterem, więc czemu tylko magiczni bohaterowie mogą spokojnie zwiedzac tajemniczy i pełny zagadek świag gry?
__________________
=)
snakebite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 07:44   #164
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robert Lublin Pokaż post
Lol co wy sie tym knightem podneicacie ma troche lepsze hity ale przeciesz przy tych skillach z sca mialem besta podobnego jak na tym filmie a sca nie ma duzo wiecej ataku od d lancy...
Troche ? xDDja naszczescie mam na jednym acc sorca 83 lvl i knighta 16 lvl ze skillami 65/65 więc jak coś gogo to knight xD
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić
Wielki Mancyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 14:21   #165
Coach
Użytkownik Forum
 
Coach's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2007
Lokacja: Krupski Młyn/Tarnowskie Góry

Posty: 342
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Skille: rosną
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neSSonka Pokaż post
@up

Z Visa za 300 :O i to w humana xD
podasz mi ip tego ots-a pózniej okej ? ? ?

Btw. ma ktoś filmik z questa na nowy outfit ( snoresman ) bo wydaje sie trudny ,skoro po drodze biegaja gówna z POI XD
Cytuj:
UE bije obszarowo , więc może kilka osób trafić, a jak chce jedna osobę za 300 hp walnąć to lepiej z visa lub sd.

Co jest tansze : assasin star za ~500 gp czy 3 visy albo sd.
Sorry , że dwa razy napisałem inaczej , ale oczywiscie chodziło mi o 3 visy , myślałem , że ludzie się domyślą , że nie chodzi o jednego visa , zreszta potem napisałem 3 visy

aff.. powtarzam się troche
__________________
http://paid.vg/id/coach07 <== zarabiaj przez internet

Ostatnio edytowany przez Coach - 18-06-2007 o 14:22.
Coach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 15:06   #166
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Independence Pokaż post
czy ten link do klienta 8.0 testserver (http://download.tibia.com/tibiatestserver8. E X E) jest dobry/czy to nie keyloger, owntibia?

pytam się, ponieważ aby ściągnąć klienta np. 7.92 jest link download3.tibia.com/tibia7.92. e x e

@Szarancza:
Ortograficzny słownik nie kosztuje 500 złotyh each więc możesz go sobie kupić bez narażania się na ogromne wydatki, poza tym rozmawiamy chyba o 100, 200, a nawet 300+ poziomach co NIE WALĄ PO 14, 15 (chyba, że chodzą z 10 fist fiting bez broni na cyklopy albo inne stwory) i gdyby tą gwiazdkę, którą można używać od 90 poziomu (assasin star) kupowało się w sklepie po 500 gp za każdą to by prostym rachunkiem:

Paladyn 100-200 ma około co najmniej 50 cc wystroju domku.
co jest równe 5000 platynek
jedna gwiazdka (według ciebie) kosztuje 5 platynek.
przy dobrym skillu najmniejszy hit (te twoje "chit" mnie dobiło, najmniejsze hity patrzę ze zdjęć z test servera) to około 500 - Dragon Lord zchodzi na 4 udeżenia z owej gwiazdki co daje 2k=dragon lord ubity.(z szansą na: rh, fire sword, tower shield, dsm)
Dobry link nie keylogger. Tylko, że ten link nie powinien być nam znany(jedynie tutorom) tylko że jakiś miły tutor go udostępnił

Chciałbym przypomnieć , że to jest temat o filmach a nie o dyskusji na tema update'a. jak chcecie sobie pogadać o upie to zapraszam tu:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=133761&page=97
A tutaj wrzucajcie tylko filmiki, bo przez te wasze komentarze nic nie można znaleźć bo za dużo stron z bezsensownymi postami. Zamiast ciekawych filmików to muszę oglądać masę stron na których na siebie ciągle tylko wrzucacie i wymądrzacie - gówno wiedząc o grze

Ostatnio edytowany przez Gucias - 18-06-2007 o 15:23.
Gucias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 15:20   #167
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

Skasujcie tego posta, nie zauważyłem, że ja ostatni wcześniej pisałem

Ostatnio edytowany przez Gucias - 18-06-2007 o 15:22. Powód: pomyłka
Gucias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 16:45   #168
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez snakebite Pokaż post
Witam, czytając wasze wiadomości poprostu nie sposób sie odezwac. Widze jak 80% ludzi narzeka ze "udupili" sorca. Ludzie to świadczy tylko o waszym noobostwie, grając na celeście żal mnie sciskał jak ...blablabla

Tylko jakie waste ma knight, a jakie sorcerer...
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*
filobossek2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 17:29   #169
Morrusek
Użytkownik Forum
 
Morrusek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007
Lokacja: Powiedzmy, ze Warszawa

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morrus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 106
Skille: 94
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez snakebite Pokaż post
Witam, czytając wasze wiadomości poprostu nie sposób sie odezwac. Widze jak 80% ludzi narzeka ze "udupili" sorca. Ludzie to świadczy tylko o waszym noobostwie, grając na celeście żal mnie sciskał jak widziałem +100 lvlków którzy nie wiedzieli jak napisac poprawnie słowo "ktUry", ich gra(i zapewne wasza takze) polegała na wciskaniu i trzymaniu f1(exori vis). Dla porównania jestem 149 knightem na celescie, postac załozyłem jeszcze przed wszystkimi balansami postaci i gram knightem od bardzo dawna. Czym róznie sie od was? Mianowicie tym ze potrafie expic bez waste knightem w takich miejscach i na takie sposoby o których nawet nie śniliście, teraz wreszcie będe mógł expic normlanie, bez obawy ze 149 elite knight robi mniej expa na dragach od 60 druida :-). Dlaczego tak narzekacie? Bo kierujecie sie stereotypami, dla was demon hunt to bloker+postac magiczna, ale czemu tak musi byc? Dlaczego knight nie moze huntowac na demonach z palkiem? Ble ble ble płaczecie ze knight i palek maja gigantyczne hity, ale zauważcie ze przestaną oni uzywac praktycznie run ofensywnych i np taki palek nie będzie tak jak dawniej bil dls bolts+hmm, tylko same bolciki, ta sama sprawa tyczy się knighta. To update to wielki krok w przód. Cipsoft w porównaniu do was nie jest stereotypowy, przełamuje lody, daje świerze spojrzenie na grę, bo tak naprawde każda postac w tibi jest swego rodzaju bohaterem, więc czemu tylko magiczni bohaterowie mogą spokojnie zwiedzac tajemniczy i pełny zagadek świag gry?

Zgadzam sie w Toba w 100%. Moge dodac tylko jeszcze, ze po ostatnim update gdy to sorcerer i druid dostali rozdzki, wiekszosc graczy z poziomow do 60 lvla (mowie i knightach i paladynach) przeniosla sie wlasnie na sorca lub druida stad ich tak duzo sie porobilo. Zakladajac, ze 70% ludzi tutaj na forum to wlasnie sorc lub druid najwiecej jest postow

Cytuj:
Tylko jakie waste ma knight, a jakie sorcerer...
Wlasnie dlatego jest takich postow najwiecej, bo najwiecej jest noobasnych sorcow i drutow, ktorzy expili na 40 lvlu szybciej niz nie jeden palek na 2x wyzszym lvlu. Placzecie bo nie bedziecie juz najsilniejsza profesja, a 20 lvl na ktory tak ciezko pracowaliscie caly rok straci moc visa o 2dmg.

Zastanowcie sie co piszecie, bo jestescie przyzwyczajeni, ze hunt to knight, jego sjocher (blad specjalny, zeby nie bylo postow "omg noob!") i sorc, a palek niech sobie radzi sam. Teraz kazda postac bedzie expila tak samo, sracie sie bo nie bedzie juz tylko sorcerer powah.

Jestem w 100% pewny, ze nie chodzi wam glownie o to, ze sorcerer bedzie mial mniejsze hity, ale glownie chodzi o to, ze wszyscy beda mieli rowne szanse, przez co pokazujecie swoj egoizm.

Pamietajcie, ze jestescie wiekszoscia (sorcerer i druid) i innym profesja nie bylo wcale milo jak patrzyli, ze expicie 5-6x szybciej niz oni, ale nie zakladali 1000 postow, ze Tibia robi sie jak OTS, wiec i wy nie robcie afery o to, ze w koncu palek czy knight poexpia tak jak wy.

W dodatku nie bierzecie pod uwage tego, ze na ssach pokazane sa hity na pograniczu maksymalnych, a pozostale hity beda rowne, albo mniejsze od visow sorca na tym samym lvlu.

Zastanowcie sie przez chwile, czy takie pisanie, wyklinanie CipSoftu jest sensowne, skoro tego i tak nikt nie wprowadzi w zycie. Wy najchetniej doprowadzlibyscie to tego, ze na TS zmniejszyli by jeszcze "CHITY" palow i knightow, a zwiekszyli pozostalych i wszystko zaczelo by sie od nowa.

Tak czy sie przywyknijcie do tego, bo tak bedzie i koniec. Pewnie i tak 50% populacji sorcow i drutow wyginie, a zaczna grac inna profesja, a co nie zrobia to i tak bedziecie grac.

Zakladam sie, ze za rok, a nawet w upie zimowym, bedzie sie dzialo to samo, a i tak bedziecie grac. Wiec zamknac jadaczki i grajcie jak macie grac.

Bez powazania Morrus.
Morrusek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 19:32   #170
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

@up
zgadzam się
Ja tam zawsze grałem pallem, czy to złamali speary czy cokolwiek innego i jakoś nie marudziłem a tym bardziej nie płaczę
Gucias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 20:16   #171
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morrusek Pokaż post
Zgadzam sie w Toba w 100%. Moge dodac tylko jeszcze, ze po ostatnim update gdy to sorcerer i druid dostali rozdzki, wiekszosc graczy z poziomow do 60 lvla (mowie i knightach i paladynach) przeniosla sie... blablabla
Lol ???

1. Zrób sorcerera/druida
2. Zrób palladyna/knighta
3. Wbij skille 50/50 palladynem/knightem
4. Idź expić w to samo miejsce sorcererem albo druidem oraz knightem lub palladynem. (najlepiej facc)
5. A potem wróc i pochwal się levelami...

Ja gram głównie facc bo szkoda cash na komerche przy której żal dupę ściska...

Przykład pk char mojego brata 20 knight wbił level 2 razy szybciej niż ja...
Przykład 2 Ja będąc 20 sorciem wziąłem na spar mojego brata on przy skillach 60/60, war hammer, club ring walił we mnie 30/40... ja żeby zadać podobny lub trochę wyższy hit muszę zużyć : albo bardzo dużo many, albo sd <365gp bodajże>

Wszyscy tu mówią o high levelach, ale na starcie to postacie magiczne mają przesrane...

Mój rl miał 35 palladyna do pk po 10-15 boltów, które kosztują 15-30 gp ? 32 sorc miał już red hp o ile nie szybciej... = 160 many na vite powiedzmy co w manasach wynosi 110gp... Niby małe waste, ale jak by tak zebrać wszystko do kupy ? To powiedzmy po 10 takich akcjach:
10x110 = 1100
10x30 = 300
1100 - 300 = 800 gp

Takie waste ma sorcerer po walce z palladynem ...

A dalej będzie blablabla spam itp.etc. offtop i nie wiem co jeszcze...

See'ya ~~ bo szkoda mi na was czasu "profesorowie", którzy znacie się na Tibii <pisane ironią>
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*
filobossek2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 20:52   #172
Elton-Benitto
Użytkownik forum
 
Elton-Benitto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 48
Skille: 7-/7-
Poziom mag.: 5
Domyślny

Morrusek napisal swiete slowa . Ma w 100% racje a jednak niektorzy sie sprzeczaja. Porownam teram 48ek mniej wiecej takiego jak ja i 48ms. Ms stawia ds i draga ma na 8 visow ( zalozmy ) traci na to 8x20=160 many i okolo 1 manas bo oberwie tam od draga hita, a kina meczy sie robi chmureczki i schodzi mu przy tym 3 manasy i 1 uh ( okolo ) i traci 320gp na draga. Wiec wyrownanie postaci jest potrzebne. Aha i nie mowcie ze ek sie expi tera tak samo jak ed. Mam ed i jak masz blokera na tomby to lvl zaper... jak ch**j.
Elton-Benitto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 22:10   #173
Gliku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: bAtOrY

Posty: 8
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 37+
Skille: 78/51
Poziom mag.: 15
Domyślny

Ludzie badzcie otwarci na cos nowego ! najlepiej jakby czasy komuny wrocily nie ? przed kazdym update placzecie a [potem jak fajnie i nowe rzeczy. A nie bujcie sie juz o to ze sie zrobi ots bo taka firma jak CipSoft nie da sobie z takiej kasiurki z tej gry zrobic ots wiec spokojnie. Tak wogole wszedl juz ten update ze marudzicie jeszce moge troche zmienic nie ? wogole a ci palkowie co hity po 800 to maja 110+ lvl i skile 90 + a i gwiazdke za 500 gp + wiecj spokojnie.
Gliku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 04:37   #174
nUUBBa
Użytkownik Forum
 
nUUBBa's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Z tego co wiem temat był przeznaczony do wrzucania linków z filmami i w ostateczności na komentowanie ich. We wszelakie inne dysputy radzę wybrać się do innego topicu
__________________
AFTER UPDATE
Originally Posted by Hemanhunters
.:: My bot is my life. fix it before I go crazy ::.
Originally Posted by Makrooo
.:: I am not nothing without tibiabot...xDD ::.
nUUBBa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 10:07   #175
NIRUDELUS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 05 2007

Posty: 10
Domyślny

Ma ktoś film z hunceniem barbianów?
NIRUDELUS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 10:30   #176
poziomek90
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Kyra

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
poziomek90 ma numer GG 6288580
Problem

No lol. Wszyscy jęczą,że sorc i drut będą słabi itp.
Ale czy to aż tak źle?
1. to jest dopiero TEST serwer!
2. Wszyscy już dobrze powiedzieli, że te czerwone gwiazdki są droższe od SDków, więc co to za lament.
3. Dlaczego by nie miano wzmocnić pallów i knightów? Sorcki i druty ch*j robią by mieć dobre DMG. nakupują sobie tych j*banych SDków, HMMów, GFB i napi*rdalają jak głupi. A knigci i pallkowie muszą tygodniami skillować i bić te nieszczęsne umiejętności by w końcu być jakąś znaczącą siła!
Niech sorkowie i druty też się teraz męczą...
Nie dajcie się zwariować! Gra sorkiem i drutem to była łatwizna o w końcu sie to zmieni...
poziomek90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 11:52   #177
Qmarox
Użytkownik Forum
 
Qmarox's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Qmarox
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 92
Skille: ----
Poziom mag.: 64
Domyślny Hity z visa

Witam, ma ktoś filmik typu ~~80 ED wali dragi z visa , bardzo by mi sie przydał , thx z góry
Qmarox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 14:49   #178
rJuMuN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2007

Posty: 56
rJuMuN ma numer GG 9769626 Send a message via Skype™ to rJuMuN
Domyślny klienta chcem

kurwa dajcie mi klienta tibi
__________________
11:04 Xerset [8]: czesio
11:04 Czesio [17]: ?
11:04 Xerset [8]: cho dam inva do chaty
11:04 Czesio [17]: Utamo Vita
11:04 Warning! The murder of Xerset was not justified.
13:26 Pan Madzana [19]: o kurwa w ryj od starej dostalem
13:26 Pan Madzana [19]: ze przyszlem do pokoju i hihihihihiihh
22:03 Royal Lipus [44]: chyba se sztuczna cipe przez neta kupie
rJuMuN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 20:14   #179
Voldusd
Użytkownik Forum
 
Voldusd's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 221
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 183
Skille: 97/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez filobossek2 Pokaż post
Lol ???

1. Zrób sorcerera/druida
2. Zrób palladyna/knighta
3. Wbij skille 50/50 palladynem/knightem
4. Idź expić w to samo miejsce sorcererem albo druidem oraz knightem lub palladynem. (najlepiej facc)
5. A potem wróc i pochwal się levelami...

Ja gram głównie facc bo szkoda cash na komerche przy której żal dupę ściska...

Przykład pk char mojego brata 20 knight wbił level 2 razy szybciej niż ja...
Przykład 2 Ja będąc 20 sorciem wziąłem na spar mojego brata on przy skillach 60/60, war hammer, club ring walił we mnie 30/40... ja żeby zadać podobny lub trochę wyższy hit muszę zużyć : albo bardzo dużo many, albo sd <365gp bodajże>

Wszyscy tu mówią o high levelach, ale na starcie to postacie magiczne mają przesrane...

Mój rl miał 35 palladyna do pk po 10-15 boltów, które kosztują 15-30 gp ? 32 sorc miał już red hp o ile nie szybciej... = 160 many na vite powiedzmy co w manasach wynosi 110gp... Niby małe waste, ale jak by tak zebrać wszystko do kupy ? To powiedzmy po 10 takich akcjach:
10x110 = 1100
10x30 = 300
1100 - 300 = 800 gp

Takie waste ma sorcerer po walce z palladynem ...

A dalej będzie blablabla spam itp.etc. offtop i nie wiem co jeszcze...

See'ya ~~ bo szkoda mi na was czasu "profesorowie", którzy znacie się na Tibii <pisane ironią>

Idź bij dalej 21 lvl albo s*******aj na otsa bo jak cie słucham to zapominam o kulturze.
__________________
10:08 Zdzihu Wielki [191]: voldus to magson na mc!!!
19:37 Pogromca Loony [181]: nie zawsze daja
19:37 Voldus-Knight [128]: to tak jak bys mówil o kobietach xD
21:18 Kleczaj'ek [115]: moge uzyc utani gran hur z twoih manasow?
.,|,. `•.•´ .,|,.
Voldusd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2007, 20:15   #180
Coxownik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2007

Posty: 6
Domyślny

Hehe Knighci i Palladyni udowadniają Sorcerom i Druidom że update będzie fajny a magowie wyklinają go jak się da bo zobaczyli dwa screeny i filmik z TS. Wstrzymajcie się jeszcze ze swoimi skrajnymi opiniami chociaż do czasu aż zagracie na nowych zasadach.
Coxownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin 3