Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-11-2005, 16:12   #101
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
Rondel ja sie kumpluje z IF... i co zrobisz??

Tak samo wy zabiliscie Zielpera. Co rownie bylo niesluszne jak zabijanie Yamahati skoro obaj nie byli w wojnie.

Ja uwazam ze zabijanie ludzi co byli pod protektem z innej strony jest niskie i zalosne, niektorzy se graja dla przyjemnosci i wojna ich c*** opchodzi, a to ze robia runki dla kogos z innej strony pola walki to nie powod by go zabijac bo nie robia tego z mysla by uzbroic swoja strone tylko robia to dla korzysci i nie mieszaja sie w wojne... Nie popieram zabijania protectow zarowno ze strony NR jak i Arc.
Dobrze powiedziane... pozatym za deada Yamahati chyba powinniście się mścić na jego sprawcach a nie na niewinnych ludziach. Czy taki 40 druid, prawdopodobnie provider Juranda zrobił wam coś złego? dla mnie to nonsens
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2005, 16:59   #102
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
@Ogorek: Po tym jak zabili Yamahati jak jeszcze niebyl w wojnie
to nawet 7 lvl nieprzejdzie kolomnie spokojnie jesli jest
kumplem IF...40+ druid protected by Jurand~juz sie o tym przekonal^.-
Poprostu krotko mowiac to jest zemsta za zabicie Yamahati
nie wiem czy wiesz, ale to nie 7 lvl zabil Yamahati tylko kolesie z IF [btw: wy pierwsi zabiliscie Zielper'a~ wiec za co sie mscicie?!]... co do cholery ma z tym wspolnego ten '40+ druid protected by Jurand~' i inni qmple IF?!
doczekam sie jakiejs sensownej odpowiedzi?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
@Po pierwsze trzeba bedzie odbudowac gospodarke na iridii poprzez
ustalenie prize list, po 2 myslimy nad takim czyms jak ogloszenie
na forach innych swiatow ze nowy gracz ktory przyjdzie na iridie
dostanie np p seta na start, to moze przekonac kilka osob do
naszego kochanego serwera.
juz raz ustaliliscie price list... i co? gowno...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 03-11-2005, 17:09   #103
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

@ogorek: Prawda, price list jest tak przestrzegana jak cholera. Nie da sie sprzedac warior helmeta za wiecej niz 5k, poprosu sie nie da. Powinien byc ktos kto bedzie zabijal wszystkich nieprzestrzegajacyh pricelist. Tak jak za czasow price list Arweriusa wyzej wymieniony z kuzynem latal i zabijal tych co nie przestrzegali.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 03-11-2005, 19:26   #104
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Chris'Ronaldo dobrze bawiles sie dzisiaj przed dp w kazo?
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 03-11-2005, 19:57   #105
Hapat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 10 2005

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
Chris'Ronaldo dobrze bawiles sie dzisiaj przed dp w kazo?
??

@Rondal ciekawe co maja do tego ludzie pod protekcja albo koledzy NR??
Hapat jest offline  
stary 03-11-2005, 19:57   #106
Anjja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: In the bigg world:P

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anjja
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 34+
Skille: 78+/78+
Poziom mag.: 5
Domyślny

Lol:/ Rod~~ z jednej strony mowisz o wojnie itp,mowisz takze ze zabijesz wszystkich ktorzy sa protect by IF lub Jurand~~a potem piszesz ze myslisz nad system jak zachecic druidow i sorcow do gry (p-set itp) czy to troche bez sensu...
Popatrz ile druidow ma protect by "ktos tam" tylko dlatego ze robi u-ha,hmm,sd...Pozabijacie takich ludzi... przyjdzie paru nowych i bilans +-=0...Czy to troche nie bez sensu...??a w ogole podajcie kilka sensownych powodow na ta wojne!!!Bo narazie slysze tylko o jakis osobistych powodach a o niczym konkretnym...Fakt mam moze dopiero 34 lvl ale juz w wielu wojnach na innych serv uczesniczylam ale tamte byly sensowne a ta taka mi sie nie wydaja...Plx Answer
__________________
====....====

Ostatnio edytowany przez Anjja - 03-11-2005 o 20:08.
Anjja jest offline  
stary 03-11-2005, 20:04   #107
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anjja
Lol:/ Chris z jednej strony mowisz o wojnie itp,mowisz takze ze zabijesz wszystkich ktorzy sa protect by IF lub Jurand~~a potem piszesz ze myslisz nad system jak zachecic druidow i sorcow do gry (p-set itp) czy to troche bez sensu...
(...)
Anjja pomylilas sie to pisal Rondelman a nie Chris
+--------------------+
teraz jest ok
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 03-11-2005 o 20:27.
ogorek jest offline  
stary 03-11-2005, 21:26   #108
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

@Wiedzialem ze stwierdzenie na temat zabijania protektow gosci z NR spotka sie z fala krytyki ale Yamahati to moj kolega z rl i nieinteresuje mnie to ze ludzia sie to niepodoba, owszem teraz pewnie pojawia sie posty ze nielicze sie ze zdaniem niskich lvli, ale to jest zemsta.

@Wojna tak czy siak spowoduje ze wielu ludzi odejdzie z tego serwera, i gospodarka upadnie, wiec moze wtedy ludzie przekonaja sie(niemowie tu o noobach ktorzy wolaja 6,5k za bp boltow) ze trzeba ja odbudowac, a jedynym sprawdzonym sposobem jest prize list. Anjja masz troche racji, ale my i tak rozprawimy sie z bliskimi kumplami NR. A co do tego ze ta wojna jest beznadziejna to juz nie moj problem tylko tych ktorzy ja wywolali, my sie tylko bronimy, i jak latwo zobaczyc na erig.net to Arcanium expi a oni niezabardzo

@Zielper~ skoro mieszkasz blisko mnie(stawiam ze w Nisku bo tam wszyscy w tibie graja^.-) wpadnij do mnie kupie ci piwo(jesli masz 18 lat) i pogadamy o wojnie . Albo jesli chcesz mozesz tez wpasc mnie bić, hahahha

P.S. Gz dla Rapo Kage'a za zabicie 8 lvla na unj~ dead, gogo to red skull

Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."

Ostatnio edytowany przez Rondelman - 03-11-2005 o 21:31.
Rondelman jest offline  
stary 03-11-2005, 22:19   #109
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Rondel... Wpadnij do Niska to można popić wez Yamahati i reszte ekipy a tu sie też zbierze tibia squad jest troche ludu (oczywiście 18+ )

POZDRO dla Rzeszowa

ale z tą mszczeniem się za Yame sie nie zgodzę... pewnie tak jak cala reszta
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  
stary 03-11-2005, 22:32   #110
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
@Wiedzialem ze stwierdzenie na temat zabijania protektow gosci z NR spotka sie z fala krytyki ale Yamahati to moj kolega z rl i nieinteresuje mnie to ze ludzia sie to niepodoba, owszem teraz pewnie pojawia sie posty ze nielicze sie ze zdaniem niskich lvli, ale to jest zemsta.
co ty pieprzysz? za co ty sie mscisz? nie widzisz, ze to co mowisz nie ma sensu? to tak jakbys sie na mnie mscil za to ze wybuchla II WŚ!!! czlowieku, podaj w koncu jakis inteligentny argument...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 03-11-2005, 22:51   #111
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
co ty pieprzysz? za co ty sie mscisz? nie widzisz, ze to co mowisz nie ma sensu? to tak jakbys sie na mnie mscil za to ze wybuchla II WŚ!!! czlowieku, podaj w koncu jakis inteligentny argument...
A widzisz taki? bo ja nie. muhahahahahahahah

Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 03-11-2005, 23:02   #112
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny Ave Berger

Chyba zmienie Rondel o tobie zdanie... myslalem ze potrafisz podejmowac bardziej racjonalne decyzje... Mscij sie na wrogach, to ze nie mozesz sie rozprawic z NR i szukanie zemsty w niewinnych to wg mnie troche niskie;/ .

Piszesz ze bedziesz sie rozprawiac z tymi co koleguja sie z NR.. Otoz ja koleguje sie z NR... z Arc tez znam 4 spoko osoby... ale mimo wszytko bardziej z NR, jednak nie bede walczyc poniewaz powiedzialem ze nie widze sensu tej wojny i przeciwko polakom nie bede walczyc. Jeszcze raz powtarzam niskie jest zabijanie ludzi bezstronnych.
berger jest offline  
stary 04-11-2005, 00:36   #113
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
Chyba zmienie Rondel o tobie zdanie... myslalem ze potrafisz podejmowac bardziej racjonalne decyzje... Mscij sie na wrogach, to ze nie mozesz sie rozprawic z NR i szukanie zemsty w niewinnych to wg mnie troche niskie;/ .

Piszesz ze bedziesz sie rozprawiac z tymi co koleguja sie z NR.. Otoz ja koleguje sie z NR... z Arc tez znam 4 spoko osoby... ale mimo wszytko bardziej z NR, jednak nie bede walczyc poniewaz powiedzialem ze nie widze sensu tej wojny i przeciwko polakom nie bede walczyc. Jeszcze raz powtarzam niskie jest zabijanie ludzi bezstronnych.
Wiesz moj RL kumpel boi sie expic bo wie ze moga wpasc po niego tak jak po Yamahati. Ale ok, niezabije zadnego kumpla NR, oczywiscie jesli oni niebeda zabijac moich.W sumie mnie przekonales ale popatrz na to z innej strony, czy ci ludzie sa naprawde bezstronni. Jesli ktos sprzedaje runy NR lub jest pod ich protekcja i zobaczy goscia z Arcanium z pzlockiem odrazu sypie... czy to jest bezstronnosc?


Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 04-11-2005, 00:50   #114
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Wiesz moj RL kumpel boi sie expic
jakos reszta ARC sie nie boi...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Ale ok, niezabije zadnego kumpla NR
a reszta ARC?!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Jesli ktos sprzedaje runy NR lub jest pod ich protekcja i zobaczy goscia z Arcanium z pzlockiem odrazu sypie...
no to z takimi mozecie sobie robic co chcecie, ale odwalcie sie od ppl ktorzy maja napisane 'protected by NR member' tylko dla tego ze robia komus runy czy sa dobrym qmplem jakiegos kolesia z NR, a wojne maja gleboko w dupce!

+-------------------------------------------------------+
@down:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
P.S. A jak ty chcesz odroznic ludzi ktorzy sypia od tych co tego nierobią? Albo ubijamy wszystkich albo nikogo.
wiec nie ubijajcie nikogo a tak serio to jaki to problem? jesli ktos was nie atakuje i sie nie pruje tylko grzecznie przechodzi obok was to ja nie widze zadnego powodu zeby mu cokolwiek robic. nie jestes w stanie odroznic osoby 'winnej' od 'niewinnej'?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
@Niewiem jak reszta arcanium ale dzisiaj juz slyszaem ze "tamci" zabili kogos od nas wiec pewnie bedzie jakis rewanz, ale niesadze zeby goscie zabijali uhproviderow, raczej kogos zeby zdenerwowac memberow NR tak jak oni zdenerwowali nas dedem Yamy.
ty ciagle tylko 'zemsta, rewanz, zemsta, rewanz'... ale to wy pierwsi zabiliscie Zielpera~ i to wy pierwsi zaczeliscie napieprzac ludzi zwazanych z IF ale niezwiaznych z wojna...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
@Ogorek - Juz przesadzasz troche nie lap rondla tak za slowa bo pokazal sie z dobrej strony w poscie.. wiec troszke przesadzasz.
'Upierdliwy' to moje 69 imie...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 04-11-2005 o 01:49. Powód: zasada nr 1: nie wqrzaj MODow =;P
ogorek jest offline  
stary 04-11-2005, 01:08   #115
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

@UP: tak sie sklada ze ten kumpel gra w nocy i nad ranem kiedy my sobie spimy a NR (min. Zielper~)wstaja. Pozatym ostatnio niema mnie online zbyt czesto wiec niemial by raczej do kogo napisac jak by go klepali.

@Niewiem jak reszta arcanium ale dzisiaj juz slyszaem ze "tamci" zabili kogos od nas wiec pewnie bedzie jakis rewanz, ale niesadze zeby goscie zabijali uhproviderow, raczej kogos zeby zdenerwowac memberow NR tak jak oni zdenerwowali nas dedem Yamy.

P.S. A jak ty chcesz odroznic ludzi ktorzy sypia od tych co tego nierobią? Albo ubijamy wszystkich albo nikogo.
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 04-11-2005, 01:29   #116
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny Ave Berger

@Rondel... znowu zmieniam zdanie . Fakt to jest slabe i zanm przyklad Lassata ktory zawsze trenil sobie spokojnie i nikomu nie zawadzal, a IF moze go ubic za to ze twoj RL , to ject C*****E (on przez to nie gra ostatnio, czy nie ma neta? ). Jest to zle i niestety nie da sie z tym juz nic zrobic. Mowisz ze oni zabili to wy tez, ale zadaj sobie pytanie "jak inni zachowuja sie jak debile to ja tez tak mam robic?? pokaz wyzszosc ". Znam ludzi w IF co powiedzieli ze nie beda zabijac protectow Arc jak ich nie beda prowokowac bo to nie oni sa celem wojny. I mysle ze w Arc tez chyba sa tacy ludzie. Ale protect co chodzi w wroga barwach sam sie prosi. I jest tez roznica w ubiciu Yamy (70+ RP waszego RL) niz 30 Br MS robiacego runy nie wiedzacego o tym ze woojna jest . Jeden moj RL sprzedaje runki Huxemy ale on sie ta woja nie interesuje, zwisa mu to bo gra se dla funu, a sprzedaje mu bo dobrze placi i juz od dawna to robil. Czy on zasluguje za to na deda? nie.

Zycze wam powodzenia w wojnie ale nadal bardziej kibicuje IF... choc i w IF sa osoby ktorych nie chcial bym widziec u wladzy

@Ogorek - Juz przesadzasz troche nie lap rondla tak za slowa bo pokazal sie z dobrej strony w poscie.. wiec troszke przesadzasz.

Ostatnio edytowany przez berger - 04-11-2005 o 01:38.
berger jest offline  
stary 04-11-2005, 05:52   #117
Anjja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: In the bigg world:P

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anjja
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 34+
Skille: 78+/78+
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Wiesz moj RL kumpel boi sie expic ....



Signed Rondel
Wiesz ryzyko gry ja sie boje expic bo moze mnie rot zabic...Smierc to integrlana czesc tej gry...Tylko pytanie czy ta smierc ma sens!!??
__________________
====....====

Ostatnio edytowany przez Anjja - 04-11-2005 o 06:04.
Anjja jest offline  
stary 04-11-2005, 08:06   #118
Arwerius
Użytkownik forum
 
Arwerius's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005

Posty: 17
Stan: Rookstayer
Imię: Aureliuss
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Murked
Świat: Iridia
Poziom: 119
Skille: 98/62
Poziom mag.: 20
Domyślny

@ Rondel-Lol czytam twoje posty i tak sobie mysle czy jestes tak głupi czy tak naiwny??

Na pewno jak wygra Arcanium sie z Tobą władzą nie podzielą a na bank gildia Chrisa jak zwykle bedzie gildia neutralna która nic do powiedzenia nie ma i jak Cirmo bedzie chcial albo jaego ludzie benda zabijac kogo chca,,,, Tak to jest jak sie nie walczy to sie waldzy nie ma.....

NR nie wiem jak bedzie rzadzic jesli wygra czy co benda robic ale jest tam pare ludzi naprawde godnych miana graczy.Np.Niemcy....



Po drugie pytalem nie raz cirmo o pirce list nawet mu sie nie chcialo mowil ze nie ma sensu i wogule....Jego to wali.On kase zawsze bedzie mial wiec na co sie meczyc???

Po trzecie mysle ze maja Cie w gildi i twoich ziomkow po to zeby meic wieksza sile a traktuja was jak Polish-Noobish;].Tak zawsze było......

@Yamahati Rondel- Wy jesteście super fair play to przypomne jedna sytuacje i to poprze każdy kto wtedy grał.Wyprzediłem Yama~~ w expie od razu powiedziała paru Swe nie tylko z uwczesnego Traidu zeby pomogli mnie zabić no to poszli ....Zabili mnie w 6 osób w trapie.... Za co?
Za nic ale przecież wy gracie Fair play i nikogo za nic nie zabijecie to If tak robi przykład plx....

Nastepny przykład Aureliuss nie grał po wojnie zapłacił Arcanium a Duńczycy należacy do tej właśnie gildi zabili go za nic .Płacił za wszytsko ale zawsze znajdzie sie powod.....Po czym pisza ze nie wiedzieli i ze nie placil za atakowanie Praxiana którego na 99% nie atakował jaki sens ma atakowanie Gościa na 60 lvl lvl 80? w dodataku z Arc?? Wiadomo że zaraz by go gonili nawet jak by jakimś cudem zabił palka to co pożniej ale jak już pisałem zawsze się znajdzie powód....

I na koniec pytanie gdzie byl Rondelman na wojnie SS&DR?.Wszyscy Polacy walczyli, wszyscy ryzykowali chary aż do granic głupoty nawet pokonując tę barierę......

Ostatnio edytowany przez Arwerius - 04-11-2005 o 12:29.
Arwerius jest offline  
stary 04-11-2005, 13:40   #119
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Hail ARWERIUS!

Widać że wiesz o czym mówisz i jak najbardziej masz racje... Pozatym nikt w tej wojnie nie jest święty, a co do władzy arc w razie wygranej sprawa podziału z Polakami jest wątpliwa.

Z rezstą czas wszystko pokaże
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  
stary 04-11-2005, 13:59   #120
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arwerius
@ Rondel-Lol czytam twoje posty i tak sobie mysle czy jestes tak głupi czy tak naiwny??

Na pewno jak wygra Arcanium sie z Tobą władzą nie podzielą
Aha czyli ja niejestem czescia arcanium? N/C niemasz pojecia o czym mowisz


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arwerius
@ Rondel-Lol czytam twoje posty i tak sobie mysle czy jestes tak głupi czy tak naiwny??
Aha czyli jestem glupi, bo udzielam odpowiedzi na pytania, stwierdzam fakty i udzielam wlasnych opinii? Człowieku co ty mozesz wiedziec o gildii arcanium?!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arwerius
I na koniec pytanie gdzie byl Rondelman na wojnie SS&DR?.Wszyscy Polacy walczyli, wszyscy ryzykowali chary aż do granic głupoty nawet pokonując tę barierę......
Mialem wtedy 43 lvl i szkoda mi bylo stracic 55 mlvl na ktory przepilem ~300k pare dni wczesniej. Balem sie i odszedlem, nawet niemasz pojecia jak zalowalem swojej decyzji, zawiodlem kolegow, ale oni dali mi druga szanse i teraz przed kilkoma dniami dowiodlem lojalnosci + moi rl kumple pomogli mi, tylko dzieki nim ta wojna jest widziana jako starcie dwoch gildii a nie znowu PL vs SWE...

P.S. Rapo bardzo zalezalo zebym oposcil arcanium bo wtedy niedolaczyli b y moi rl kumple, a co za tym idzie wiecej ludzi dolaczylo by do was, ale tak sie niestalo, wiec macie ciezka sytuacje

@Massior: Czy wy jestescie rasistami? czy niedopuszczacie do siebie mysli ze mozna sie dogadac z ludzmi innej narodowosci? myslicie ze po wojnie wszyscy polacy dostana kicka z Arcanium a szwedzi podziela kaske?

Signed Rondel
PROUD MEMBER OF ARCANIUM!!!
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:22.


Powered by vBulletin 3