Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-11-2005, 06:24   #21
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Moim skromnym, niedoinformowanym zapewne, zdaniem Drazowi zaczęło się nudzić i sprowokował wojnę. Wszystko było by fajnie gdyby nie to, że nie walczyprzeciwko idiotom (vide Reckless). Będzie ciężko, moim skromnym, niedoinformowanym zapewne, zdaniem wojna już jest przegrana przez Wanted. Draz chciał się zabawić, a potem się będzie kosmicznie wypłacał, albo w ogóle mu nie dadzą życia (nie zdziwiłbym się). W końcu z "miłosiernej darowizny" innych "polaczków" starczy im na wszystko. Następnie Reckless się rozwali, powstanie jedna gildia tych najsilniejszych i to ona będzie rządzic serverem.
Thero jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-11-2005, 10:10   #22
H2o666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Do corsa

Drogi corsiku !!
ja widze draz nie ma co robic tylko bawic sie w wojny a wy Polacy (wielcy wojownicy) stawiacie mu czola i przylaczyliscie sie do szwedów -.- I kto tu jest abuserem ... ty + franco i abu tworzycie niezle trio (wiesz jakie trio)....
A pisane ze "draz chcial wojny i ja ma" jest skrajnym kretynizmem...
Bo na naszym servie od miesciecy (jak wczesnie wspomnialem ) byla wojna ze szwedami i to nie wanted sie do nich przylaczyl tylko wy....
Jak bys byl chociaz troche "homo sapiens" to bys sie zorientowal co chca zrobic szwedzi na tym servie... pierw chca pokonac wanted a pozniej zrobia z wami to samo... bo jakie macie zapewnienie ze was nie zabija...
Z powazaniem
Kikowiec
p.s.
Mam nadzieje ze zrozumiales.... choc troszke... )))) bo jak nie to Ci dam nr gadu i Ci wytlumacze dokladniej...
 
stary 10-11-2005, 13:09   #23
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H2o666
Drogi corsiku !!
ja widze draz nie ma co robic tylko bawic sie w wojny a wy Polacy (wielcy wojownicy) stawiacie mu czola i przylaczyliscie sie do szwedów -.- I kto tu jest abuserem ... ty + franco i abu tworzycie niezle trio (wiesz jakie trio)....
Naucz sie stawiac pojedyncze kropki bo tekst pisany przez Ciebie wyglada i beznajdziejnie i szmiesznie. Co zlego w tym, ze sie przylaczyli do Szwedow? To ich sprawa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H2o666
A pisane ze "draz chcial wojny i ja ma" jest skrajnym kretynizmem...
A nie chcial? Chcial tylko nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H2o666
Bo na naszym servie od miesciecy (jak wczesnie wspomnialem ) byla wojna ze szwedami i to nie wanted sie do nich przylaczyl tylko wy....
Ludzie sie zmieniaja. Sojusznicy i wrogowie tez.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H2o666
Jak bys byl chociaz troche "homo sapiens" to bys sie zorientowal co chca zrobic szwedzi na tym servie... pierw chca pokonac wanted a pozniej zrobia z wami to samo... bo jakie macie zapewnienie ze was nie zabija...
Za przeproszeniem.. gówno wiesz. Jesli Polacy nie beda probowali objac wladzy tylko grac bez zabijania i w pokoju z innymi narodowosciami nic sie nie stanie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Moim zdaniem, Jakan Unit i DoF powinny stworzyć własną koalicję i pokonać oby2 wrogów.
Gdyby nie to, ze Hawek zna ludzi z JU, gildia ta pewnie dalej pomagalaby dla Wanted. Ludzie ze starego MK NIE sa juz wrogami.
Rankor jest offline  
stary 10-11-2005, 13:57   #24
Spusciak
Użytkownik forum
 
Spusciak's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Stwa
Wiek: 36

Posty: 4
Stan: Na emeryturze
Imię: Spusciak
Gildia: Mort Kell
Świat: Azura
Domyślny

To co Draz z Mina~ od*******ali na tym serwie dostrzegłem 4 miechy temu, ale wtedy byłem "zdrajcą". Nie zmienia to faktu, że nie zmiernie się cieszę z obecnej sytuacji. Ich czasy się skończyły, mam nadzieje że na zawsze.
Spusciak jest offline  
stary 10-11-2005, 14:04   #25
H2o666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Naucz sie stawiac pojedyncze kropki bo tekst pisany przez Ciebie wyglada i beznajdziejnie i szmiesznie. Co zlego w tym, ze sie przylaczyli do Szwedow? To ich sprawa.

Skoro sie trzepiasz moich kropek to pamietaj ze po kazdym powtorzynym " i " stawia sie przecinek. Kropki te stawiam po to aby nie ciagnac jednego watku i chcialem go zakonczyc. Po raz 3 pisze: Jak to co zlego, to ze bedzie jeszcze gorzej niz bylo wczesniej,poniewaz Szwedzi nie zrobia takiego bledu jak my i nie bede dopuszczac innych Polakow aby zdobywali lvl-e. Ale wy tego nie dostrzegacie, dbacie tylko o swoje tylki a nie widzicie tego, ze bedzie zle, podkreslam Z L E .

A nie chcial? Chcial tylko nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy.

A chcial wojne z Toba ? Czy moze z innymi osobami z DoFu ?? Skoro zabil Cors Ent'a(mial powod) to chyba nie jest przyczyna wybuchu wojny.
No napewno sie nie spodziewal takiego obrotu spraw, bo kto by sie spodziewal ze najlepsi sojusznicy "wypna" mu sie(nie pomoga)

Ludzie sie zmieniaja. Sojusznicy i wrogowie tez.

No comment !

Za przeproszeniem.. gówno wiesz. Jesli Polacy nie beda probowali objac wladzy tylko grac bez zabijania i w pokoju z innymi narodowosciami nic sie nie stanie.

Wiem tyle samo co ty albo moze i wiecej, bo jestem czynnym czlonkiem gildi sprzymierzonej z Wanted.
Grac bez zabijania, chyba se to w wyryje na czole. Ty pewnie nikogo nigdy nie zabiles. A jak mozna zyc w kims w pokuju jesli on wyzywa Cie.
Nie raz jak rozmawialem z jakims Szwedem to pisal :" Damn polake", "fucking PL" <=== tak pisal hawek i mataca. No i co ty na to ? Bo jezeli ktos wyzywa twoja narodowosc to jak by wyzywal twoja matke czy ojca. Wiec jak tego nie rozumiecie to mi was szkoda.

Gdyby nie to, ze Hawek zna ludzi z JU, gildia ta pewnie dalej pomagalaby dla Wanted. Ludzie ze starego MK NIE sa juz wrogami.
Nie sa ? ;] dobry zart czyli pewnie jak wojna sie skonczy to bede se dalej mogl grac ;]]] Nic mi nie zrobia ? a jak mnie rusza to co napisze : hunted by Cors ent ? hehe, walcz walcz a przyjdzie kiedys i dla nas dzien chwaly i bedziesz jeszcze przepraszal ze nie byles z nami,a wtedy my Ci tak samo zrobimy.
 
stary 10-11-2005, 14:09   #26
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H2o666
Nie sa ? ;] dobry zart czyli pewnie jak wojna sie skonczy to bede se dalej mogl grac ;]]] Nic mi nie zrobia ? a jak mnie rusza to co napisze : hunted by Cors ent ? hehe, walcz walcz a przyjdzie kiedys i dla nas dzien chwaly i bedziesz jeszcze przepraszal ze nie byles z nami,a wtedy my Ci tak samo zrobimy.
Zle to ujalem. Nie sa wrogami dla mnie i moich przyjaciol oraz osob ktore teraz walcza przeciwko Wanted, to mi wystarczy
Wolalbym opuscic serwer niz Ciebie za cos przepraszac ;d
Rankor jest offline  
stary 11-11-2005, 10:06   #27
Pearl Agata
Użytkownik Forum
 
Pearl Agata's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 36

Posty: 56
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 124
Poziom mag.: 8
Domyślny

Przeczytalam wszystkie posty i stwierdzam ze wasza "glupia wojna" nie ma najmniejszego sensu... Co niektorzy nie wiedza nawet dlaczego wlasciwie sie zaczela a daja posty typu: "Draz to Pa" A co do nowej guildii Reckless. Moze i wygraja z Wanted ...ale to bedzie sukces Szwedow a nie Polakow. Ja znam duzo ludzi z Reckless, Wanted i Dof'u dlatego moja gildia i ja jestesmy neutralni. Mysle ze w koncu niektorzy zrozumieja ze to nie ma sensu
__________________
Mój Photobucket
Pearl Agata jest offline  
stary 11-11-2005, 10:51   #28
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
Cala sytuacja jest smieszna

Draz jest gosciem który zawsze dostaje to co chce

chiał wojny- to ja dostał
szukales guza - to go znalazles. warto bylo?

Cors Ent
Nov 11 2005, 11:19:53 CET Killed at Level 90 by Minavand and by Dragoholikus
Nov 07 2005, 19:26:19 CET Killed at Level 92 by Drazharm and by Urbexx
Nov 04 2005, 21:26:02 CET Killed at Level 93 by Drazharm and by Minavand
Drazharm jest offline  
stary 11-11-2005, 11:51   #29
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny Wojna, wojna nigdy się nie zmienia...

Powody takie jak zwykle, typowo ludzkie - dobrze ze jestem kosmitą. Jak zwykle poszło o pierdoły, dosłownie jak dzieci w piaskownicy...

Przez te swoje ambicje panowania nad światem skutecznie umiecie zniechęcić kogos, kto gra dla przyjemności, dla odpoczynku po ciężkim dniu pracy...
Rzygać mi się chce juz od tych głupich wojen...
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

Ostatnio edytowany przez Magus - 11-11-2005 o 11:53.
Magus jest offline  
stary 11-11-2005, 14:47   #30
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magus
Powody takie jak zwykle, typowo ludzkie - dobrze ze jestem kosmitą. Jak zwykle poszło o pierdoły, dosłownie jak dzieci w piaskownicy...

Przez te swoje ambicje panowania nad światem skutecznie umiecie zniechęcić kogos, kto gra dla przyjemności, dla odpoczynku po ciężkim dniu pracy...
Rzygać mi się chce juz od tych głupich wojen...
Głupich wojen? Wojny to dla wielu główna atrakcji w Tibii Secura, Refugia, Harmonia, Celesta etc. stoją dla Ciebie otworem jeżeli nie należysz do tych "wielu". I nie nazywaj nikogo dziećmi w piaskownicy, bo w przeciwieństwie do Ciebie drogi Magusie, oni potrafią walczyć o swoje.


Wielu z Was szanowni dyskutanci mówi, iż czas Wanted się skończył. Nawet ja nie grając na Azurze wiem, że Drazharm się tak łatwo nie podda. Za mało go znacie, jakiś rok temu było tak samo, Hawek i ekipa mieli już wygraną wojnę, jednak Draz mimo, że gra tylko po to żeby zabijać, walczyć i w ogóle myli Tibię z Quake III to jest człowiekiem niezwykle inteligentym.

Btw. Czemu tylko kilka osób potrafi na Azurze (z wojny) używać TibiCam i publikować wojenne zmagania na forum? xd

Yours, "stupid n00b"
patrikozzz jest offline  
stary 11-11-2005, 14:56   #31
yombi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Pawłowice/Śląsk
Wiek: 33

Posty: 97
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Azura
yombi ma numer GG 3513612
Domyślny

Heh.. nieźle się dzieje na Azurce. Ja wiem jedno i jestem tego pewien: Jeżeli Reckless wygra tą wojne(bitwe?) to skończą się czasy panowania Polaków na tym serwie i "władze" przejmą Szwedzi. To jest logiczne bo wygrywając ze starymi rywalami(wanted) napewno nie będą chcieli "rządzić" z Polakami. Takie moje zdanie chociaż już wiele osób to pisało, dlatego myślę że Wanted szybciutko rozwiąże problemy na tym serwie
__________________
yombi jest offline  
stary 11-11-2005, 16:54   #32
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Głupich wojen? Wojny to dla wielu główna atrakcji w Tibii
Nie rozumiemy sie. Nie mowie ze wojna nie jest ciekawa, ale na azurze to juz troche mi sie przejadła. W kółko to samo. To chyba najbardziej bojowy serwer zaraz po enforced pvp...
Cytuj:
Secura, Refugia, Harmonia, Celesta etc. stoją dla Ciebie otworem jeżeli nie należysz do tych "wielu".
A w życiu!!! Za niec mnie nikt tam nie zaciągnie!!! Umarłbym z nudów
Cytuj:
w przeciwieństwie do Ciebie drogi Magusie, oni potrafią walczyć o swoje
Za mało o mnie wiesz by osądzać co potrafię a czego nie...

Tak czy owak powód tej wojny uważam za wyjątkowo głupi, choć z drugiej strony przez takie błachostki królestwa padały...
Zobaczymy jak to będzie.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline  
stary 12-11-2005, 20:33   #33
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Od tego sie zaczelo. Franc, Cors i Abu ublizali mi oraz Dragoholikusowi.

21:00 Dragoholikus: cze
21:00 Cors Ent: o kundelikus
21:00 Dragoholikus: ?
21:00 Drazharm: mowilem
21:00 Drazharm: masz go nie walic
21:00 Cors Ent: i ***
21:00 Dragoholikus: niebedzie mnie wyzywal
21:00 Abu Loppez: ***any pies
21:00 Dragoholikus: pedal
21:00 Drazharm: jaki kudelikus?
21:01 Franco De'lago: macie problem panowie
21:01 Drazharm: jaki kudelikus?
21:01 Abu Loppez: wyepiradalj
21:01 Zordan Storm: mnie nie bijecie chlopaki?
21:01 Drazharm: jaki kudelikus?
21:01 Cors Ent: exura vita
21:01 Drazharm: jaki kudelikus?
21:01 Drazharm: no ****a
21:01 Abu Loppez: taki peis

oraz tego:


Jak to mozliwe, ze DoF broni takich pajacy?
Nie ma zamiaru nikogo zabijac poza tymi, ktorzy mi ublizali. Oczywiste tez jest, ze jak ktos mnie zaatakuje to zginie.
Ci, ktorzy dolaczyli do Hawka moga sie pozegnac z gra na Azurze do czasu, az skoncze z tym swiatem, co predko sie nie stanie.
Draz Draz Draz nie wiem czmu jestes taki pewny siebie.
Powiedz zczemu zabiliscie Zordana?
Czemu Fea~ dostał hunta od Adiego

Sprawa nie opiera sie na jednym glupim screenshocie tylko na wiekszosci waszych glupich akcji.
Gdyby nie wasze wybryki bylo by jak dawniej.
Jestes pewny... dobrze badz ! Tylko popatrz jak szwedzi byli sami to tez dostawaliŚMY a teraz jak sie połączyli z 1/2 Wanted i 3/4 Dofu bedzie gorze pieklo.
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 12-11-2005, 22:18   #34
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

hahahah wybryki. nie robilem PA i jako efekt walcze z cala Azura.
pora zaczac PA

ja ci dopiero pokaze wybryk

Ostatnio edytowany przez Drazharm - 12-11-2005 o 22:20.
Drazharm jest offline  
stary 12-11-2005, 22:22   #35
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
hahahah wybryki. nie robilem PA i jako efekt walcze z cala Azura.
pora zaczac PA

ja ci dopiero pokaze wybryk
Skąd wiesz, że wojna jest efektem nie robienia PA ? =(
patrikozzz jest offline  
stary 12-11-2005, 23:59   #36
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny haha

Ja jestem po stronie Wanted. "Hail Askara" byliśmy razem w gildi. Jako jedyny polak sie tam dosatlem i rozj**lismy pół serwa. Jednak Szwedzi i Norwedzy nas zdradzili Z tego co wiem to ta wojna juz wisiala w powietrzu kilka miesiecy, a wiem raczej dobrze i jest to wojna Poznań vs Elbląg ja jestem po stronie Elbląga bo oni to Wanted maja szanse w 10 rozbic przeciwników a wnioskuje to po naszej wspólnej grze na Askarze
Jinikao jest offline  
stary 14-11-2005, 14:30   #37
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

niech mi ktos usunie tego posta ,Dziekuje

Ostatnio edytowany przez Mati21pi - 14-11-2005 o 14:36. Powód: brak :(
Mati21pi jest offline  
stary 14-11-2005, 14:33   #38
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Buddah Dorthonion
Nov 13 2005, 21:53:46 CET Killed at Level 100 by Drazharm
dlaczego padł był neutralny ,a w ten sposób kolejny wróg w 10 możecie nie dac rady wygrać tej wojny ,a wróg wciąż przybywa Czy wanted ma z jakąś gildią sojusz?
Mati21pi jest offline  
stary 14-11-2005, 15:00   #39
yombi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Pawłowice/Śląsk
Wiek: 33

Posty: 97
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Azura
yombi ma numer GG 3513612
Domyślny

Hum.. a może mi ktoś powiedzieć czy to prawda, że Hawek miał haka bo jako tako to on chyba wprost tego nie powiedział :|
__________________
yombi jest offline  
stary 14-11-2005, 15:07   #40
Saxon
Zbanowany
 
Saxon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Wiek: 32

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Pytanie Zachowujecie sie jak dzieciaki!!!- żalosne

wy lepiej cala grupa polakow sie domowcie i zacznijcie rozpie.... ać szwedow żeby nie gurowali na azurze. Bo z tego co wiem szwedzi znowu planuja uje..ac kogos z duzym lewelem . I beda wtedy jaja jak nie bedziecie w stanie sie obronic.---heh bedzie ubaw.
Moim zdaniem jest to do dupy zebyście walczylui przeciwko siebie .Macie bronic Polaków a nie rozpier.. ać sie miedzy sobą.
Saxon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3