Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-04-2006, 20:23   #41
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

a na Xerenie niedługo jakaś nowa wojenka bedzie i znów trzeba bedzie wiać na inny serw...nie, dziekuje, wole przeczekac na Saphirze,aż NP sie podzieli,albo spuści z tonu .
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-04-2006, 20:32   #42
Malwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
a na Xerenie niedługo jakaś nowa wojenka bedzie i znów trzeba bedzie wiać na inny serw...nie, dziekuje, wole przeczekac na Saphirze,aż NP sie podzieli,albo spuści z tonu .
Na każdym serwerze za jakiś czas może być wojna. Antica najstarszy świat a sytuacja jest niestabilna. Wole zagrać na młodszym serwie gdzie ceny nie są aż tak niskie xD
Malwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 21:10   #43
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Sprawa jest troche pogmatwana. Kiedy Draco bylo jeszcze w sojuszu z Hp i THW, wszystko zapowiadalo sie dobrze. Tyle ze pewnej czesci osob Thw woda sodowa uderzyła do glowy i zaczelo sie " totalne Pa z ich strony " huntowali za nic a ich ceny byly wrecz smieszne. Draci nie mogli nic zrobic, albo nie chcieli. Sam nie wiem bo mialem tylko kontakt z osobami z Hp. Wtedy wlasnie zostal podpisany sojusz pomiedzy Np / Draco / Hp przeciwko Thw. Nastepnego, max dwa dni po tym. No Pain zerwalo sojusz i przyjeło znaczne grono bylych czlonków
Thw. Chwala dla Boltera, ktory pokazal ze ma jaja. Puzniej byla zerznia w Ab a reszte chyba sami znacie.
No Pain aktulanie zabija lvle 6x i 5x ktore sa w slabych gildiach ( w tym Death Company ). Np ostatnio padl Lord Aquila , spytacie sie za co ? Za nic.
Magnar nie moze zrobic nic, wiec nadal lize im tlyki.
Jezeli mam byc szczery, to puki Np panuje na tym servie, gra nie ma sensu.
- jezeli zoabczy cie czlonek Np, a ty bedziesz mial Rs / Ws giniesz, nawet nie ma sensu gadac z oprawca.
- jezeli bedziesz mial ladny lv, a komus z Np bedzie sie nudzilo giniesz.
- jezeli ktos z Np padnie, bedzie musial odreagowac, wiec jezeli mu sie nawiniesz giniesz ( Elastor )
Mogl bym tak jeszcze pisac w nieskonczonosc, a najsmieszniejsze jest ze wszystkie te przypadki sa potwierdzone bardzo duza liczba ofiar.
Nie marnuj swojego czasu, bo predzej czy puzniej padniesz.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 22:24   #44
rumbur
Guest
 

Posty: n/a
LOL jestem tu nowy

sorry jestem tu nowy ale z tego co widzę to mamy tu prawdziwy potop szwedzki.Potrafię zrozumieć że ludzie opuszczają saphire to nie wstyd wykonać odwrót przed zmasowanym odzdiałem wroga. lepiej umocnić się na kilku serwerach a jak wejdzie jakiś szwed to sd w łeb do piachu ...TZN do spawna. tak kilkarazy i mu się odechce. A na marginesie czy na infernie gra dużo polaków wiecie ja tam gram i chciałem złapać jakiś kontakt. ozdro dla wszystkich co dalej walczą na saphirze , choć sprawa przegrana wy dalej walczycie .Godne podziwu i naśladowania.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 01:11   #45
Kozi Hetfield
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 45
Domyślny

Najgorsze jest to że nie ma kto z nimi walczyć, tzreba czasu zeby Draco wrócilo i opowiedzialo sie po jakiejś tam stronie konfliktu No pain VS (pewnie thw)
Pozostaje czekać ^^' ja sobie pkuje tam xD wbijac na guardy panowie
__________________
I 'll occupy I'll help You die
I'll run through You
Now I rule You tooo!!!!
Master ]:->
Kozi Hetfield jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 10:29   #46
Dawids
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 34

Posty: 212
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 65
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Skoro nie wiesz czemu to nie zabieraj głosu. I know who...
Czemu cie przyjeli do NP??
Dlatego zeby wygrac z draco zeby nie miec problemow.
Zaczeli zbierac wiekszosc playerow co maja dobre lvl a tymbardziej sorcow.
I tak ci mowie ze cie tam zabija i tak ;D
Siedzisz caly czas w pz i sie boisz... Bo jak odejdziesz z Np to cie ubija ;D
Dawids jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 15:44   #47
Sindbat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 186
Domyślny

lol falszywy alarm, w kazz jest najbezpieczniej...
__________________
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Na czas krótkiego banu (30 dni) przesiadam się na stare konto.

Ostatnio edytowany przez Sindbat - 02-05-2006 o 11:03.
Sindbat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 16:12   #48
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

ALe dałeś mądrą fotkę. Te trupy to poprostu walki 7 lvlowych graczów, Assem i Snayper biją sie dla picu, dla zabawy. Dzisiaj rano naliczyłem 11 ciał, to znaczy, że jest wojna ??. Z drugiej strony fajne podmiany spritów pacc dla facc .

Cyas. W przyszłości Saphira będzie wolna !!
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 23:12   #49
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Na Saphirze jest 264 graczy z lvl +50 odejmując 28 graczy 50+lvl z NP daje nam liczbe 236 graczy. Nawet jeżeli odejmiemy wszystkich graczy z lvl 50+,którzy nie grają to i tak daje nam dość spora liczbe graczy i gdyby NP chcieli wszystkich wybic to ( nie biorąc pod uwage tego,ze wszyscy z NP mieliby bana za przekroczenie limitu zabójstw...to nie Inferna) NP nie mieliby poprostu czasu na expienie, skilowanie, zarabianie czyli poprostu na granie,no a dodać nalezy,ze gracze expiąc odzyskują poziomy to nalezy uznać,ze walka NP z większymi lvl graczy to walka z wiatrakami
Do tego dodając nieunikniony rozłam w NP pokazuje,ze gra na Saphirze nie musi być stratą czasu

Po prostu przez jakiś czas nalezy unikać co lepszych expowisk gdzie mogą być NP

Ostatnio edytowany przez Level - 01-05-2006 o 23:15.
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 23:14   #50
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

pewnie dlatego wybija polaków bo już se kojarzy PL? z noobami co kradną, hackują spamują linkami typu WWW.FREEPACC.PL i gdy widzi na końcu PL wszędzie to PL to zapewne już ma dość, a że polacy są tacy że potrafią ubijać innych polaków to przegrywają ze szwedami, jako że zabijają się nawzajem, tracą kase, level, runy, i skile na bratobójcze walki. Zaś szwedzi naprawde bardzo rzadko biją innych szwedów! i głównie przez to są silniejsi... potrafią się zjednoczyć, nie dochodzi u nich do wojen domowych, za to u polaków to ciągle są sytuacje typu "wypie.... stąd albo masz rooka! <rzuca się z sdkami>" "zaraz powiem mojej cioci bubble żeby cię rokneła" "muj stary jest gmem" "mam skile po 200 i zara cie ubije" "masz deda na mainie!"

poza tym polacy są czesto waleczni i durni do tego stopnia że sie taki za ciebie rzuci i dednie, no ale poszły ci te 3 uhy co? Szwed za to przemyśli akcje, pujdzie po runy, wezwie kumpli... i nie tak jak polacy że "życie za życie- zabiłeś mojego trola to ja zabije ciebie"


i jak tu polubieć polaków?
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 11:06   #51
Sindbat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 186
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shadow1230
ALe dałeś mądrą fotkę. Te trupy to poprostu walki 7 lvlowych graczów, Assem i Snayper biją sie dla picu, dla zabawy. Dzisiaj rano naliczyłem 11 ciał, to znaczy, że jest wojna ??. Z drugiej strony fajne podmiany spritów pacc dla facc .

Cyas. W przyszłości Saphira będzie wolna !!
Ehh... fałszywy alarm. Nareszcie jakiś azyl. Te podmiany spritów są trochę denerwujące ale ujdą w tłumie .
__________________
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Na czas krótkiego banu (30 dni) przesiadam się na stare konto.
Sindbat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 22:20   #52
Mattati
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 30

Posty: 25
Mattati ma numer GG 1111111
Domyślny

May 02 2006, 14:41:54 CET Killed at Level 55 by Elastor
and by Starke Phan

kurrrrrrr.WA
Mattati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:51   #53
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Heh... nie mogę patrzeć na pitolenie typu, że No Pain ma słabe pvp, że Szwedzi są źli i rujnują serwer, że Yosi jest zdrajcą, bo w NP siedzi...

Osobiście grałem na Azurze. Ten kto tam był wie jak wygląda walka pomiędzy Polakami i Szwedami. Na Azurze wojna trwała zawsze, raz PL dominowali, to znów SWE, ale nie było sytuacji, że ktoś się poddawał, uciekał na inny serwer itd.

Według wielu NP ma słabe pvp. Tak? To jak wytłumaczycie to co zrobili z Draconians? Zmietli ich. Dlaczego? Zgranie, umiejętność gry... Doskonale się rozumieli, każdy wiedział co ma robić i kogo bić. Jedno mnie jednak dziwi... Dlaczego Drac zgodzili się na otwarta bitwę? Oczywiste było, że nie mają szans... Draconians nie ma takiej siły ognia jak No Pain (Auroth, Clockern, Vilshion) oraz Chompolleta, który jest niezmiernie przydatny chociażby przy trapie. Lepszym rozwiązaniem byłyby masslogi, że tak powiem swego rodzaju partyzantka... Grałem trochę na Azurze, wiele wojen widziałem i raczej nikt nigdy nie wygrał z teoretycznie silniejszym dzięki otwartym bitwom. Fakt faktem, że jakiś ogromnych informacji nie mam i to co mówie to tylko moje zdanie. Może ktoś wie dlaczego akurat taki sposób walki podjęło Draconians? Jednak mimo wszystko podziwiam Was za to, że znaleźliście w sobie odwagę na takie przedsięwzięcie. Szkoda, że się nie udało...

Dalej...
... któś powiedział, że Szwedzi rujnują serwer, ale gdyby to Polacy dominowali to podejżewam, że większość Szwedów mówiłaby, że to my wszystko niszczymy... xD Heh... Wszystko zależy od punktu widzenia.

Kolejną kwestia mnie interesującą jest Yoshi'San.
Wielu go krytykuje za to, że jest po stronie No Pain, a co za tym idzie po szwedzkiej stronie barykady. Niewielu jednak wie dlaczego tak jest? Jeszcze raz przytocze tu przykład Azury na której długo grałem. Otóż obecna sytuacja tam wyglada tak, że Polacy biją się z... koalicją Polsko-Szwedzką. Jak widać narodowość nie musi być przyczyną kłótni, nienawiści i wojny. Może Yoshi lepiej czuje się w towarzystwie szwedów? Może lepiej mu się z nimi rozmawia? To jest jego sprawa, jego wybór.

Cóż... trochę się rozpisałem. Mam nadzieję, że nie na próżno. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, wyraziłem swoje zdanie, bo w końcu po to jest forum. Mam nadzieję, że Polacy nie poddadzą się tak łatwo i jeszcze coś zwojują na Saphirze.

Pozdrawiam...
Your's Dzed.
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 13:12   #54
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Saphira jest spoko jakoś nieczuje sie dotknięty przez Np.
Driquette,Nelpos,Yoshi'San,Lootarkungen są spoczko

Nazgrel Bloodhoof terz niejest zły nawet oddał mi C arma jak mnie z Lord drakim trapneli To nieprwada że tylko Polaków biją oni bija każdego
~peace.


~moon rise=nab
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 13:23   #55
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Seba~
Juz z toba nie bede rozmawial. Na valori juz straciles u mnie szacunek.Na saphirze straciles reszte.Zachowaj honor i sie nie unos ; ]

Rozumiem zeby popelniac bledy w trudnych wyrazach ,rzadko uzywanych...ale zeby pisac tez przez 'rz' to przesada;]

Nelpos moze faktycznie jest spoko...yoshi tez. Driq...mimo iz mnie zabil to nie mam do niego zalu;] Ale lootar~ to jeden z wiekszych idiotow na saphirze.
On jest poprostu zalosny.
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 13:32   #56
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vaviec
Seba~
Juz z toba nie bede rozmawial. Na valori juz straciles u mnie szacunek.Na saphirze straciles reszte.Zachowaj honor i sie nie unos ; ]

Rozumiem zeby popelniac bledy w trudnych wyrazach ,rzadko uzywanych...ale zeby pisac tez przez 'rz' to przesada;]

Nelpos moze faktycznie jest spoko...yoshi tez. Driq...mimo iz mnie zabil to nie mam do niego zalu;] Ale lootar~ to jeden z wiekszych idiotow na saphirze.
On jest poprostu zalosny.

Dysleksja boli and btw valoria who you are?
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 20:02   #57
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebarivel
Saphira jest spoko jakoś nieczuje sie dotknięty przez Np.
Driquette,Nelpos,Yoshi'San,Lootarkungen są spoczko

Nazgrel Bloodhoof terz niejest zły nawet oddał mi C arma jak mnie z Lord drakim trapneli To nieprwada że tylko Polaków biją oni bija każdego
~peace.


~moon rise=nab

Tylko nie ty, najwiekszy as*licker Saphiry na tibia.pl ... jak Gorfin cie zabil, to powiedziales ze mu wybaczasz. Cale Np sie z ciebie nabija jak i reszta Saphiry. Kazdy ma prawo sie tu wypowiadac oprucz Ciebie. Żal mi dupe sciska jak widze kolejne twoje topici na glownym forum. Niedlugo padniesz znowu, a daje glowe ze nadal bedziesz lizal dupe kazdemu czlonkowi Np. Uznasz to za hamskie ale ja nigdy nie bede mial szacunku do "ciebie". Kiedys moze to zrozumiesz.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 22:55   #58
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Tylko nie ty, najwiekszy as*licker Saphiry na tibia.pl ... jak Gorfin cie zabil, to powiedziales ze mu wybaczasz. Cale Np sie z ciebie nabija jak i reszta Saphiry. Kazdy ma prawo sie tu wypowiadac oprucz Ciebie. Żal mi dupe sciska jak widze kolejne twoje topici na glownym forum. Niedlugo padniesz znowu, a daje glowe ze nadal bedziesz lizal dupe kazdemu czlonkowi Np. Uznasz to za hamskie ale ja nigdy nie bede mial szacunku do "ciebie". Kiedys moze to zrozumiesz.

huehueuhe Gdybyś wiedził oczym mówisz Gorfion napisał po tym jak mnie denoł z Visho~ że przeprasza,as~li~ tak sądzisz? kim ty ****a jesteś że mnie tak dobrze znasz? za As~li~ niedostaje sie hunta od Shonne, Tytosa , nazgrela, Lorda draki.....wiec co ty pir~ jak jestes taki cwaniak to zagadaj na tibi.
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 01:34   #59
Kozi Hetfield
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed
Heh... nie mogę patrzeć na pitolenie typu, że No Pain ma słabe pvp, że Szwedzi są źli i rujnują serwer, że Yosi jest zdrajcą, bo w NP siedzi...

Osobiście grałem na Azurze. Ten kto tam był wie jak wygląda walka pomiędzy Polakami i Szwedami. Na Azurze wojna trwała zawsze, raz PL dominowali, to znów SWE, ale nie było sytuacji, że ktoś się poddawał, uciekał na inny serwer itd.

Według wielu NP ma słabe pvp. Tak? To jak wytłumaczycie to co zrobili z Draconians? Zmietli ich. Dlaczego? Zgranie, umiejętność gry... Doskonale się rozumieli, każdy wiedział co ma robić i kogo bić. Jedno mnie jednak dziwi... Dlaczego Drac zgodzili się na otwarta bitwę? Oczywiste było, że nie mają szans... Draconians nie ma takiej siły ognia jak No Pain (Auroth, Clockern, Vilshion) oraz Chompolleta, który jest niezmiernie przydatny chociażby przy trapie. Lepszym rozwiązaniem byłyby masslogi, że tak powiem swego rodzaju partyzantka... Grałem trochę na Azurze, wiele wojen widziałem i raczej nikt nigdy nie wygrał z teoretycznie silniejszym dzięki otwartym bitwom. Fakt faktem, że jakiś ogromnych informacji nie mam i to co mówie to tylko moje zdanie. Może ktoś wie dlaczego akurat taki sposób walki podjęło Draconians? Jednak mimo wszystko podziwiam Was za to, że znaleźliście w sobie odwagę na takie przedsięwzięcie. Szkoda, że się nie udało...

Dalej...
... któś powiedział, że Szwedzi rujnują serwer, ale gdyby to Polacy dominowali to podejżewam, że większość Szwedów mówiłaby, że to my wszystko niszczymy... xD Heh... Wszystko zależy od punktu widzenia.

Kolejną kwestia mnie interesującą jest Yoshi'San.
Wielu go krytykuje za to, że jest po stronie No Pain, a co za tym idzie po szwedzkiej stronie barykady. Niewielu jednak wie dlaczego tak jest? Jeszcze raz przytocze tu przykład Azury na której długo grałem. Otóż obecna sytuacja tam wyglada tak, że Polacy biją się z... koalicją Polsko-Szwedzką. Jak widać narodowość nie musi być przyczyną kłótni, nienawiści i wojny. Może Yoshi lepiej czuje się w towarzystwie szwedów? Może lepiej mu się z nimi rozmawia? To jest jego sprawa, jego wybór.

Cóż... trochę się rozpisałem. Mam nadzieję, że nie na próżno. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, wyraziłem swoje zdanie, bo w końcu po to jest forum. Mam nadzieję, że Polacy nie poddadzą się tak łatwo i jeszcze coś zwojują na Saphirze.

Pozdrawiam...
Your's Dzed.

Duzo no pain to nooby, Driq~~ prawie sie posral jak go furionsi trapneli na mostku, nie walcza honorowo, lamia dane słowo, huntuja za PG a co najważn iejsze nie robia tego z klasą jak np : Del'Toro.
Szerzą PA, paru z nich faktycznie umie dobrze grać i dowodza zgraja piczek takich jak Vilishion... wspomne tylko że ostatnio nie mógl zabić 27 mastera bo mu uciekł...
Co do Yoshiego... jego wybór, fajny koleś jak sie pozna ;D
__________________
I 'll occupy I'll help You die
I'll run through You
Now I rule You tooo!!!!
Master ]:->
Kozi Hetfield jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 09:18   #60
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebarivel
huehueuhe Gdybyś wiedził oczym mówisz Gorfion napisał po tym jak mnie denoł z Visho~ że przeprasza,as~li~ tak sądzisz? kim ty ****a jesteś że mnie tak dobrze znasz? za As~li~ niedostaje sie hunta od Shonne, Tytosa , nazgrela, Lorda draki.....wiec co ty pir~ jak jestes taki cwaniak to zagadaj na tibi.

Czlowieku czy ty wiesz co to honor ? Odpowiesz mi ze tak, ale prawdą jest ze nie masz pojecia czym jest honor, lizesz dupe kazdemu czlonkowi Np. Zrob sobie topic na tibia.com Am I an asslicker ? To zoabczysz co sadzi reszta Saphiry, jak juz mowilem nawet jak by cie zabil ktos z Np po raz kolejny, i co prawda puzniej " przeprosil " , bo nie powiedziales nic o tym ze Gorfin oddal ci loota. Przyjol bys to ze stojickim spokojem, bo wkoncu to sa twoji kumple ... Nie wiem co cie tak oslepia, ze nie widzisz jak glupio czynisz. Zrob pg do 60 lv to zrozumiesz.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:49.


Powered by vBulletin 3