Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2006, 22:26   #961
Teodi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wievioor
Dzisiaj ludzie napisali tyle postów co przez ostatnie 3 tygodnie



NPC w więzieniu... Jak zrobiła mu "żart" skoro siedzi za kratkami, może jakoś się do niego dostała, albo wtedy jeszcze koleś nie siedział w pace... hmmmm... on coś musi wiedzieć akurat jestem w thais popytam sie kolesia
(tak tak wiem kolejne "morze")
lol? Normalnie przez kratki xD
Teodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2006, 22:30   #962
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
lol? Normalnie przez kratki xD
Jesli kratki sa 10 metrow od wieznia albo wiecej to raczej nie za bardzo.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 22:59   #963
Teodi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen
Jesli kratki sa 10 metrow od wieznia albo wiecej to raczej nie za bardzo.
Moze krzyczala, zkad ty w ogole mozesz o tym wiedziec kiedys moze bylo u nich normalne krzyczenie to napisalem ze by nie bylo zadnych opini
Teodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 23:09   #964
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
Moze krzyczala
W wiezieniu nie wolno krzyczeć.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
zkad
Skad a nie zkad - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
zkad ty w ogole mozesz o tym wiedziec kiedys moze bylo u nich normalne krzyczenie
Moze i bylo, ale na pewno nie w wiezieniu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
to napisalem ze by nie bylo zadnych opini
I tak beda.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
ze by
Zeby, a nie ze by - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
opini
Opinii a nie opini - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 23:12   #965
Teodi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen
W wiezieniu nie wolno krzyczeć.

Skad a nie zkad - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.

Moze i bylo, ale na pewno nie w wiezieniu.

I tak beda.

Zeby, a nie ze by - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.

Opinii a nie opini - naucz sie pisac po polsku, to nie boli.
OMG moja wina ze jestem dyselektykiem odczepcie sie odemnie
Teodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 23:14   #966
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teodi
OMG moja wina ze jestem dyselektykiem odczepcie sie odemnie
Nie twoja wina ale moglbys przynajmniej sprawdzic pisownie w wordzie i dopiero poprawiony tekst umieszcac w swoim poscie na forum.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 23:51   #967
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny :>

Dzisiaj do forum przybylo kilka stron, lecz to nie swiadczy ze poszlismy ze sprawa do przodu. Po prostu pare nowych osob doszlo i zaczelo analizowac pare wczesniejszych odkryc.
Vievioor:
No i co z tego ze postow jest sporo jesli nadal stoimy miejscu ze sprawa ssa.
Lady Rookstayerka:
Nie musisz tak wybuchac i zglaszac swoj sprzeciw przeciw zachowaniu Pella. Z kilku powodow.
1. To Pell zamiescil i przetlumaczyl ksiazke w ktorej opisane są dzieje Kylindry
2. On po prostu trzezwo patrzy na sytuacje.
3. Nie chcemy tutaj klotni bo juz sporo takich bylo.


Jesli myslicie ze to Cipfried ma Spikea to moim zdaniem sie mylicie. Chyba kazdy uzytkownik tego forum wie ze ów miecz znajduje sie na wyspie w polnocnej czesci rookgaardu i jest otoczony przez ogien.


Pewnie niektorzy z Was napisza teraz post w ktorym skrytykuja mnie, bo "ja nic nie robie a sie wymadrzam. I to jest nieprawda. Bo ja robie duzo tylko o tym nie pisze. Szukam caly czas po rooku, probuje cos odkryc ale spektakularnego odkrycia jeszcze nie dokonalem. Ja zanim pisze mysle. Jesli cos odkryje oczywiscie napisze ale najpierw sie zastanowie czy ta teoria moze byc prawdziwą teorią. Przepraszam za rzadkie uzywanie Polskich znakow ale sie spiesze bo zaraz wychodze. Jesli ktos chcialby sie ze mna skontaktowac to nr gg (1344108)

Pozdrawiam
Zombiakus
Cya


HAIL DESTRUCTION TEAM....
HAIL ALDORA
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 00:18   #968
Lood
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ten temat poprostu jest zaśmiecony... (od takich postów jak ten ;p) informacje były do którejś tam strony dopuki sie udzielał stonoga. Puźniej nastąpił koniec. Dochodziło mało nowych informacii...więcej spamu, gratulacii i bluzg i newbiech które powtarzały stare informacje, udzielały się chociarz nie przeczyały 80 stron itp. Aby ten temat odratować jakiś mod powinien usiąść i stracić pół dnia na usuwanie postów albo poprostu go zamknąć.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 01:28   #969
Campbell's
Użytkownik Forum
 
Campbell's's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jamera
Poziom: 50
Skille: 20/25
Poziom mag.: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lady Rookstayerka
Panie Prodigy. -.- Kazdemu poprawiasz błedy itd. loool mnie to zaczyna wnerwiac myslisz ze jestes idealny. wes sam zacznij siebie poprawiac @topic : Hmm...moglby ktos zrobic chara na jamerze i mi pomoc rozwiazywac zagadki ;P ? bysmy szukali ruznych ksiazek i takich tam rzeczy zwiazanych z ss i mm. bylo by fajnie pozdro.

Roman Malz lvl.15, moge pomoc
__________________
hum hum?
Campbell's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 08:55   #970
Mati66
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2006

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Gdyby Cipy chciały zamknąć tego qesta to by go zamknęły na Amen a nie... tam Spike, tam MM, a tam ghoul. Cipsoft usunąłby spike i pomiesczenie z ghoulem. Gdyby niebyło qesta usuneli by wszystko co bu było z nim związane. Aby po rooko nie szwędali sie Rookslayerzy i nie blokowali respów graczom!!!
A jaką masz pewność że Ghoul i Mino Mage naprawde mają cos wspólnego z tym questem?
1.Ghoul nie mu miec nic wspólnego z tym questem
2.Mino mage może być tam na ozdupke bo ANI klucza ANI Veroth nie ma
3.Jedynym dowodem na to sa fake'a i jakieś bajeczne historyjki
Mati66 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 10:02   #971
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati66
A jaką masz pewność że Ghoul i Mino Mage naprawde mają cos wspólnego z tym questem?
1.Ghoul nie mu miec nic wspólnego z tym questem
2.Mino mage może być tam na ozdupke bo ANI klucza ANI Veroth nie ma
3.Jedynym dowodem na to sa fake'a i jakieś bajeczne historyjki

Wytłumacze ci to teraz, teraz gdy już nie jestem takim newbiem bo musze przyznać że kiedyś byłem. Tamten psot był moim 1 postem na forum i nieznałem się na tutejszych obyczajach itp. Zauważ nawet jak pisałem: ''rookslayer'' i ''!!!!'' ale czasy sie zmieniły i ja też. Wytłumacze to ci jaśniej.
Zwykły gracz wchodzi sobie na Tibię, podoba mu sie gra bo doszedł aż do pomieszczenia z ghoulem. Patrzy sobie na tego ghoula i myśli ''ooooo na późniejszym kontynencie musi być wiele więcj takich rzeczy'' gram dalej. Przychodzi następny i widzi ghoula. Myśli ''jak się tam dostać'' - myśl takiego newbie ''madafaka ja cche tam wejsc gdzie tu klucz je buły klucz1111'' ale po pewnym czasie tacy newbie stali sie o wiele bardziej profesionalni i tak oto np: ja jestem rookstyerem, ty, on, ona, je Widać od razu że większy procent osób widzące ghoula - zagadkę bez rozwiązania jak na razie próbuje się tam dostać zrobić z nim coś co inni nie zrobili. No i zostają na rooko. A mniejszy procent wychodzi z niego aby spotkać się z takim czymś na mainie. Jest jesze jedna możliwość ale z nią nic sie nieda zrobić. Przychodzi sobie ktoś widzi ghoula i krzyczy żeby usunęli ściane a potem nieumie otworzyć drzwi i niewie w ogóle o co tu chodzi. To jest największy procent ale tylko tamte możliwości trzeba liczyć. A wieć: CipSoft to widzi i już dawno usunął by takie coś kosztem tego że może jakieś 50 osób ze 1000 przestanie grać w Tibię ale za to zmniiejszy się ilość rookstayerów o 700. Zrobił by tak dawno... więc czemu nie zrobił? Dlatego że qest istnieje! Nie usuną kawałka istniejącego qesta. No dobra usunięcie może nie ale chociaż news informacyjny? Nie. No dobra może nie to ale moze chociaż pojedyńcza wzmianka w wywiadzie? Nie. Nightmare powiedział jasno że ''rookstayerzy szukają i tak za daleko'' - dokładnie jego słowa. A więc quest istnieje i nic nieda sie z tym zrobić. Choćby niewiem jak zniechęcać rookstayerów oni wiedzą swoje (I JA ).
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 12:04   #972
Zickk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Najss

Ze, Tobie sie chcialo to all napisac i rozwiazac xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 12:43   #973
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati66
A jaką masz pewność że Ghoul i Mino Mage naprawde mają cos wspólnego z tym questem?
1.Ghoul nie mu miec nic wspólnego z tym questem
2.Mino mage może być tam na ozdupke bo ANI klucza ANI Veroth nie ma
3.Jedynym dowodem na to sa fake'a i jakieś bajeczne historyjki
A jaką Ty masz pewność że Ghoul i MM nie mają zadnego zwiazku z tym questem?

odp 1. Ghoul nie musi miec nic wspolnego z questem ale moze i jestem pewien ze ma.
odp 2. A skąd Ty wiesz, że nie ma klucza? Czyzbys byl jednym z pracownikow CipSoftu?
odp 3. Mylisz sie. Trzeba by bylo poczytac wszystkie posty i rzucic okiem na ksiazke znaleziona i przetlumaczona przez Pella.

Jesli chcesz zglosic jakies uwagi dotyczace mojego posta to napisz mi na gg zamiast klocic sie tutaj (moj nr 1344108)

Pozdrawiam
Zombiakus
Cya
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 13:35   #974
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Wygląda na to, że jeżeli ktoś chce dostać sword of fury w swoje rece(spike sworda) to musi porozmawiac z kylindra
Trzeba do niej powiedzieć "Fri itans plax or chuntet in mejn", wtedy ona odpowie "Plz no kill i pay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111one" i rzuci na ziemię Spike Sworda.

A tak na serio: zauważyłem ciekawą rzecz. Oglądałem Rookgaard w Tibia Earth i wyczaiłem, że pod wysepką z SS jest jakiś tunel na poziomie -1. Może to przypadek, ale warto, żeby ktoś to sprawdził.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???


Ostatnio edytowany przez tomektrz - 25-07-2006 o 13:59.
tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 14:08   #975
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zombiakus
odp 3. Mylisz sie. Trzeba by bylo poczytac wszystkie posty i rzucic okiem na ksiazke znaleziona i przetlumaczona przez Pella.
Mylisz się chłopcze:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy -
[...] Pewnego razu, jeszcze jako Alor Arkar przytoczyłem ten tekst na forum, powstało spore zamieszanie wokół tej książki (której istnienia do dziś nikt nie potwierdził), pojawiło się mnóstwo teorii, przypuszczeń, pytań i odpowiedzi, ale po co znowu przytaczać cały ten tekst, bez żadnych nowości, czy konkretnych odniesień do tegożże, znowu stawiając zadane już wcześniej pytania, znowu snując, prezentowane już wcześniej teorie ? [...]
I właśnie trzeba było poczytać wszystkie posty jak sam stwierdziłeś, bo jak widać ta książka nie była znaleziona przez nikogo, przynajmniej nie ma dowodów na to. Czyli i ta książka (a właściwie nie wiadomo czy wogóle taka książka istnieje) nie jest żadnym dowodem dopóki się nie potwierdzi, że takowa jest.
Pavel Ches jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 14:22   #976
Smok Adam
Użytkownik Forum
 
Smok Adam's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 15
Skille: 18/21
Smok Adam ma numer GG 7443667
Domyślny klucz

jesli chodzi skad wziac klucz do podziemi akademi to mozna go kupic za ledwie 5 gp u seymura...... to chyba wszczy wiedzą?!
__________________
Hmm... Czasami jest się na wozie a raz pod wozem...
Hmm... Ja jestem pod wozem...
Hmm... Cały czas...
Hmm... Spoko
Smok Adam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 14:25   #977
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Litości...Chodzi o klucz do Minosa
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 16:18   #978
Zombiakus
Użytkownik Forum
 
Zombiakus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Domyślny :)

Wybieglem za daleko w przyszlosc przyznaje. Jednak sadze ze ta ksiazka istnieje i, ze predzej czy pozniej ktos z Nas znajdzie Ja w bibliotece w AB.

Zapewniam Was, ze przeczytalem wszystkie posty i ze najpierw mysle,a pozniej pisze.

Lecz moze ta ksiazka nie jest wystarczajacym dowodem na to, ze MM ma powiązania z SSem. Na pewno znajda sie inne dowody.

Nom i to chyba wszystko co chcialem napisac

Pozdrawiam
Zombiakus
Cya
__________________
Remember me when I'm gone...
Zombiakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 17:28   #979
Vezir
Zbanowany
 
Vezir's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Białystok/Brussel

Posty: 157
Szczęśliwy Hmmm...

Czy mozna wyrazac tu swoje opinie??

Jeśli tak to moim zdaniem (tu wszscy juz mysla ze powiem ze nieda sie zdobyc ss na roku a tu dupa) da sie go zdobyc ale napewno nie z tej wyspy gdzie on lezy bo CIP-y nie byly by juz takie glupie tylko spojzcie jak by ktoś się tam dostal to mogl bym tam stac i codziennie po kazdym server save moglby brac kolejnego ssa i przezocac przez zeka na 2 strone a to by bylo glupie. Więc jeśli ten quest istnieje a mam nadzieje ze tak jest to umieszczony jest on gdzies w podziemiach. No i pozatym przeczytalem 58 stron więcej nie dalem rady bo to juz byl sam spam albo Kolumbi odkrywający to samo co ktos opisal kilka stron wczesniej.Nie wieze tez ze wszystko co jest na roku ma cos z tym wspolnego
wiec nie szukajcie tego wszendzie skupcie sie na czyms co sie wydaje najbardziej powiązane anie Dixi jest wnuczka Obiego o boze to cos znaczy.
Jeśli ktos napisal mniej więcej cos takiego jak ja to sorka czytalem tylko do 58 strony.

PS: Zaświtalo mi cos "Tylko pokorni mogą dotknąć ostrza tego miecza" czy jakos tak to poprostu chodzi (chyba) o rookstayerow oni sa pokorni nie cha miec swojej specjalizacjii nie wyruszaja w wielki świat poprostu zostają na 1 miejscu nie mając ambicji co do maina niewiemm oze wprowadzam was w błąd ale ja tak myśle oki wielkie pozdrowionka


I WIELKIE GOOD LUCK DLA MALYCH ODKRYWCOW

@edit ok juz sie tu więcej nie odzywam i nic nie będe pisal nie mam rokstayera ale chyba założe jak mi sie pacc skończy oki narqs, a z tym ssem moze jest tak samo jak z dslem w skarbcu imperatora Kruzaka NIEDOZDOBYCIA?

Ostatnio edytowany przez Vezir - 25-07-2006 o 18:59.
Vezir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 17:43   #980
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vezir
Czy mozna wyrazac tu swoje opinie??
Nie. Jeśli z góry wiesz, że twój post to "swoja opinia" i nic nie wniesie do sprawy to nie pisz, bo tak powstaje spam w tym temacie.

PS. Czy ktoś sprawdził ten tunel pod wysepką z SSem? W moim poprzednim poście podałem link w Tibian Earth.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 7 (zarejestrowanych: 0, gości: 7)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:49.


Powered by vBulletin 3