Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-03-2016, 17:30   #1
Okobobra
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Konto z druidem/sorcem

Witam.

Nie chce owijac w bawełne, stosowac jakies metody kradzieży czy cos. Po prostu potrzebuje konto z postacia klasy druid/sorcerer na swiecie Arcania. Mam w miare jakies doswiadczenie, pare sporych lvli juz wbilem w przeszlosci, lecz potrzebuje teraz w miare szybko takiego konta. Potrzebuje do skillowania postaci - konto nie bedzie narażone na bana, gdyz bede odpalal 1 flash clienta oraz 1 zwyklego, a jest to dozwolone - podczas skillowania bede tworzyl runy przy czym mlvl bedzie rosl. Wszystkie runy jakie zostana stworzone zostana na koncie, nie chce tego konta na zawsze, chyba ze ktos naprawde juz nie bedzie gral to wtedy prosze o napisanie, ze jest full do dyspozycji. Nie zalezy mi na postaci czy koncie, tylko o mozliwosc stawiania monkow. Pewnie zadacie pytanie, czemu nie zrobie sobie sam takiego konta bo przeciez to nie trwa wiecznosc. A więc odpowiedz jest prosta, mam bardzo duzo zajec przez najblizsze kilka dni i nie mam zbytnio czasu na expienie, jedynie moge dogladac od czasu do czasu skillowanie. Zaczynam po dlugiej przerwie i przez ten czas gdy bede zajety chcialbym jak najbardziej wyskillowac swoja postac, zeby juz mozna bylo cos grac jak bedzie czas.

Że nie blefuje to moge napisac ze swojej postaci, ktora bedzie skillowana. Co tu moge wiecej napisac. Dodatkowo jest ten klucz co sie wyrabia na poczatku i umozliwia odzyskanie konta. Po prostu zlaezy mi na postaci, zeby przez najblizsze 2 tygodnie poskillowac.

Jezeli zly dzial to chcialbym prosic moderacje o przeniesienie.

W razie jakichś pytań zapraszam do kontaktu ze mną.

Kontakt

email:[email protected]
steam id: sniczkubidu

steam- odpowiedz prawie natychmiastowa
email- odpowiedz do godziny

Z góry dziekuje za pomoc i proszę bez "hejtu", gdyz wiem jak ta prosba wyglada i czym sie ona skonczyc moze.

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:56.


Powered by vBulletin 3