Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-05-2009, 19:22   #81
Benignus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2008

Posty: 20
Domyślny

Najlepiej jest jak wam wypadają plate sety i łazicie po mieście i wrzeszczycie "tipja sóx, fauk cipsft!!!!!!!1111daaaahhhh"

BTW. W tibie nie gram jakiś rok, kupiłem WoW i się znudził zaraz , gram teraz w LineageII ale się też zaczyna nudzić.

Ostatnio edytowany przez Benignus - 30-05-2009 o 19:23.
Benignus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-05-2009, 19:53   #82
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Mówicie tu o klimacie RPG i porównujecie Tibie do RL. A czy w RL nie było wojen? Co chwile ktoś z kimś się bił. Jak nie podoba im się to, że za duża agresja, to niech zrobią więcej serverów Non-PvP i będzie dobrze. Kto będzie chciał grać na PvP to będzie tam grał.
Dla mnie ten update to dno i tyle.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline  
stary 30-05-2009, 20:35   #83
darkfurby
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2008

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wudu_Mistrz Pokaż post
Bardzo, ale to bardzo kiepski pomysł. Jeśli w jakiś sposób utracimy dostęp do naszego konta - choćby wskutek jego przejęcia przez złodzieja - nasza postać w łatwy sposób z 200 levela może wrócić na Rookgaard. Dotychczas taki napastnik mógł ewentualnie wbić nam bana. Teraz natomiast będzie on mógł nabić czarną czaszkę i bez problemu dać zabijać się niskopoziomowym graczom bez jakichkolwiek konsekwencji. Głupota i jeszcze raz głupota. CipSoft wprowadza pierdoły do gry bez uprzedniego przewidzenia konsekwencji jakie za sobą będą niosły.

Nie gram w tę grę od dwóch lat - przyznam się, że chciałem do niej wrócić. Już miałem kupować konto premium, gdy okazało się, że ludzie, którzy wcześniej nie mieli nigdy płatnego konta - dostali takowe za darmo na okres siedmiu dni. Teraz natomiast czytam o bezsensownym rozszerzeniu funkcjonalności systemu czaszek. Jednak spasuję, kupuję World of Warcraft .

haha ja też w lato kupuje wowa ;D jak cos to bede gral na The maelstromie xDDD. Btw. Moim zdaniem teraz nooby beda mialy jeszcze wieksza ochote zaatakowac white skulla biegnacego przez miasto...To bedzie porazka, każdy kto zrobi white skulla bedzie narazony na milion noobow, którzy w 1 sec beda mogli sobie uciec do temple :| porażżżzkaaa...
darkfurby jest offline  
stary 30-05-2009, 22:22   #84
Antonii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a ja Was nie rozumiem... Moze dlatego ze Wy nie rozumiecie tego, co przeczytaliscie, O ILE PRZECZYTALISCIE...

1. Straznicy nie beda bic kolesi z czaszka... tylko osoby atakujace innego gracza w poblizu straznikow...
2. Jak masz czache (ale nie atakujesz nikogo) i Cie zaatakuja to mozesz sie bronic i potem zwiac do PZ ...
3. Jak masz Skull'a i Cie zaatakuja to Ty sie stajesz 'ofiara' i to oni nie moga wejsc do PZ... Ty pewnie tez, bo tego WS skads masz ale na pewno oni nie wejda ...

Prosze nie przeklinac... :/

Wg mnie bardzo fajny update... moze z tymi 20 osobami nie do konca OK ... Byle by cos zmienic przy wojnie, bo to faktycznie glupie bedzie :|

Ja tam pokojowy jestem i nie lubie PKow mnie to nie bawi by zabic kogos slabszego... :/

Kiedys Tibia byla fajnym rpg'iem, a teraz jest czyms w rodzaju banalnej strzelanki ... CS albo Q3 ... zaloguj sie, zbierz sprzet i zabij jak najwiecej SLABSZYCH osob ... :|

Przeciez mozliwosc zabicia innego gracza miala byc dodatkiem, a nie glownym celem gry... A na taki dodatek mozna sobie pozwolic (WS przez 15min RAZ NA JAKIS CZAS).

Zabil mnie kiedys (ladnych pare lat temu) ED/MS bo mu monka zabilem ok, rozumiem i popieram takie mini spontany, ale PKowanie dla itemkow albo dla samego PKowania to juz kompletna klapa ... Swiadczy to tylko o graczach :/ (negatywnie)

Ostatnio edytowany przez Antonii - 31-05-2009 o 15:06.
 
stary 30-05-2009, 22:41   #85
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Trudno. Wpadles ze SWOJEJ winy, wiec teraz cierp.
Fakt, ale istnieją hacki przez venta i ip a nie głupie keyloggery ściągnięte przy filmie, więc to już siła wyższa i niefart.
MikeRoyal jest offline  
stary 31-05-2009, 23:14   #86
Bob Marley
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Poziom mag.: 7
Domyślny

Co pół roku widzę te posty na forum i miesiąc później jest koniec narzekania, bo ludzie przestają sie wymądrzać i grają dalej.

Moim zdaniem zmiany na plus. Dzisiejsza Tibia jest fajna dla tych, którzy są w rządzącej gildii, cała reszta dostaje po dupie i taka jest prawda, po to sie ogranicza agresje, żeby nowi gracze, którzy zaczynają grać nie przestali po tygodniu, bo ciągle giną przez frajerów z wyższym lvlem. Więcej graczy, wiecej kasy dla Cipsoftu i o to tu chodzi, bo firma jest po to, żeby zarabiać pieniądze, a to całe wasze narzekanie, za przeproszeniem zajmuje niepotrzebnie miejsce na serwerach
__________________
U Baby I love Your way
Bob Marley jest offline  
stary 31-05-2009, 23:21   #87
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Moim zdaniem Cipsoft po raz kolejny potępił nieklimatycznych graczy. Gdzie wy tu widzicie klimat w zabiciu niewinnego 100 lvl'a dla hajsu z paymenta? Na moim serverze bez przerwy gildie wyszukują takich graczy co dopiero zaczynają się wznosić, by ogołocić ich z kasy, puki nie przyłączyli się do innej gildi...

Zauważcie, że to już nie pierwszy raz coś takiego robią:
- potępili sorcerer'ów, sorce zaczęły wrzeszczeć
- polepszyli pacc, facc zaczęli wrzeszczeć
- potępili trap'erów, traperzy zaczeli wrzeszczeć
- potępili bot'erów, boty zaczęły wrzeszczeć
- potępili pk'erów, pka zaczęły wrzeszczeć

Prawdopodobnie niedługo wezmą się za kolejną grupkę i znowu będzie jęk.

P.s.
Nie mogę się już doczekać zabicia mojego 1 BS'a.
__________________
Ghernie jest offline  
stary 31-05-2009, 23:48   #88
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomcio Pall Pokaż post
Mówicie tu o klimacie RPG i porównujecie Tibie do RL. A czy w RL nie było wojen? Co chwile ktoś z kimś się bił. Jak nie podoba im się to, że za duża agresja, to niech zrobią więcej serverów Non-PvP i będzie dobrze. Kto będzie chciał grać na PvP to będzie tam grał.
Dla mnie ten update to dno i tyle.
Czy ja się przesłyszałem czy próbujesz udowodnić że jak w świecie realnym są wojny to w tibii też mają być?

No cholerka jasna, od kiedy II WŚ to wzorzec do na*******anki w tibii.

- Wybacz jeżeli źle zrozumiałem 'RL', jednak dla mnie RL to Real Life, a nie Real Mapa lub global jak dla niektórych.

Imo twierdzisz tak czy siak że to ktoś inny o RL wspominał, nie wiem, nie chcę mi się czytać, jednak warto było by się zapoznać z leksykonem i poczytać sobie o słowie ironia, gdyż sądząc po twoim opisie, wontpie sze wiesh co to suofo oznacza.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 01-06-2009, 14:16   #89
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

@up
Wiem dobrze co to słowo oznacza.

Nie mówię, że II Wojna Światowa ma być wzorem do naśladowania, ale ktoś powiedział, że CipSoft chce tą grę zrobić jak najbardziej realistyczną. Dla dużej liczby ludzi PvP i wojna to bardzo ważna rzecz. Ja osobiście nie widzę gry bez PvP. Tak naprawdę w walce pokazana jest cała umiejętność gry w tą grę. Każdy umie postawić Knighta na bocie na Frostach i się cieszyć, że ma 200lvl, a nawet nie potrafi sam się uleczyć, albo uciec z trapa.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline  
stary 01-06-2009, 17:57   #90
Varaberg
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2009
Lokacja: Płock

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 115
Poziom mag.: 66
Domyślny

Nie Podoba Mi Sie To!
Koniec PK ? Prosze NIE!!!
Nie bede mogl meczyc moich Byczkow z aldory..




----------------------
Sebahere

Ostatnio edytowany przez Varaberg - 01-06-2009 o 17:59.
Varaberg jest offline  
stary 01-06-2009, 17:57   #91
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomcio Pall Pokaż post
@up
Wiem dobrze co to słowo oznacza.

Nie mówię, że II Wojna Światowa ma być wzorem do naśladowania, ale ktoś powiedział, że CipSoft chce tą grę zrobić jak najbardziej realistyczną. Dla dużej liczby ludzi PvP i wojna to bardzo ważna rzecz. Ja osobiście nie widzę gry bez PvP. Tak naprawdę w walce pokazana jest cała umiejętność gry w tą grę. Każdy umie postawić Knighta na bocie na Frostach i się cieszyć, że ma 200lvl, a nawet nie potrafi sam się uleczyć, albo uciec z trapa.
Dokładnie, pvp to jest ostatnia fajna rzecz w tej grze, nawet w 90% zjebana przez hotkeye/poty/sile run etc.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 01-06-2009, 20:24   #92
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

napewno nie spieprza PvP nie ktore zmiany sa dobre nie ktore nie koniecznie ale to dopiero 2 teaser napewno to dopiero poczatek zmian )
__________________




Nonex jest offline  
stary 01-06-2009, 21:22   #93
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Varaberg Pokaż post
Nie Podoba Mi Sie To!
Koniec PK ? Prosze NIE!!!
Nie bede mogl meczyc moich Byczkow z aldory..




----------------------
Sebahere
Varaberg, my nigdy nie przestaniemy xd Hail KoA i EM xd

Btw. tu Górny xD
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline  
stary 02-06-2009, 20:13   #94
Amorekboy
Użytkownik Forum
 
Amorekboy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Lokacja: Carlin
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95
Skille: 100/100
Poziom mag.: 7
Domyślny

No zajebisty pomysl daly cipki starsznie mi sie to podoba... zajebani pk, jak na moj gust powinny byc jeszcze gorsze kary dla takich złamasów...
jestem bardzo zadowolony

czowiek se hunci i podlatuje 10 debili i cie jebia i niemozna nic zrobic, nawet zapamietac kto to byl... a teraz sie bedzie mozna pokolei mscic na zlamasach
Amorekboy jest offline  
stary 02-06-2009, 22:20   #95
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amorekboy Pokaż post
No zajebisty pomysl daly cipki starsznie mi sie to podoba... zajebani pk, jak na moj gust powinny byc jeszcze gorsze kary dla takich złamasów...
jestem bardzo zadowolony

czowiek se hunci i podlatuje 10 debili i cie jebia i niemozna nic zrobic, nawet zapamietac kto to byl... a teraz sie bedzie mozna pokolei mscic na zlamasach
No dedufka, masz żylete ziomeczeqqqq?
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 02-06-2009, 22:36   #96
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amorekboy Pokaż post
No zajebisty pomysl daly cipki starsznie mi sie to podoba... zajebani pk, jak na moj gust powinny byc jeszcze gorsze kary dla takich złamasów...
jestem bardzo zadowolony

czowiek se hunci i podlatuje 10 debili i cie jebia i niemozna nic zrobic, nawet zapamietac kto to byl... a teraz sie bedzie mozna pokolei mscic na zlamasach
Debilami to oni nie sa byli by nimi gdyby nie mieli celu w zabijaniu Ciebie. A robia to w 10 bo wyobraz sobie ze solo od kiedy sa hotkeye na wysokim lvlu to i dziecko allegro trudno zabic. Mieli cel zawsze jest cel przynajmniej ja mialem cel w zabijaniu przypadkowych podroznych np z Carlin do AB kasa,eq,zabawa nic nowego samemu sie pkuje mniejsze lvle na grubsze ryby juz sie chodzi banda to jest Tibia
__________________




Nonex jest offline  
stary 11-06-2009, 20:07   #97
Parkour090
Użytkownik Forum
 
Parkour090's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Parkour090 ma numer GG 7121161
Domyślny

swiaty pvp straca na zabawie i nie podoba mi sie to ze jak ktos ciebie zatakuje a ty go to mozesz sie wrocic do dp to teraz bd tak ze walnie mnie ktos a ja mu oddam ktos dobije i co ja sobie spowrotem wejde do pz bo moge to juz jest bez sensu to bd wychodzil i bil go i wracal do pz tak ciagle
Parkour090 jest offline  
stary 28-06-2009, 13:18   #98
Kalor_Tald
Użytkownik Forum
 
Kalor_Tald's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2009
Lokacja: Bytom

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalor Tald
Profesja: Elder Druid
Świat: Silvera
Poziom: 120
Poziom mag.: 65
Kalor_Tald ma numer GG 4060777
Domyślny

tragedja, typowa tragedja

rozpaczliwa gonitwa za nowymi graczami, ktorzy nie wniosa nic do tej gry oprocz kolejnej dawki noobostwa. cipsoft chyba nie widzi, ze 95% ludzi grajacych(czyt.majacych 90+lvl) gra tylko po to, zeby brac udzial w wojnach. oni nie widza, ze nie ma swiata pvp, na ktorym nie ma wojny?
moim zdaniem jesli taki noobek narzeka, ze jest zabijany, to ma 2 opcje.
1. zmien serwer na non pvp
2. dąż do swojego celu i kiedys tez tak bedziesz mogl xd

wywalmy zuych PA, PK, a zrobmy miejsce dla noowego noobka!
HAIL CIPSOFT!
Kalor_Tald jest offline  
stary 28-06-2009, 16:58   #99
Lavi0
Użytkownik Forum
 
Lavi0's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lavio Cold
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Trochę czarno to wszystko widzę, ale rozumiem fakt, że Cipsoft nie kieruje się przede wszystkim ludźmi, którzy uwielbiają tą grę właśnie za wojny, a tymi co wolą siedzieć na bocie po 15h z bez alarmów(i jakieś 10% bez bota) , bo przecież GM Cię nie zbanuje za botting, a player nie zaatakuje, inaczej rzecz mówiąc beztroska. Wiadomo, że non pvp są ciągle przepełnione, bo pełno tam osób w rożnym przedziale wiekowym, od dzieci, co nie powinny grać jeszcze w gry, aż po stare małżeństwa. Czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta, bo non pvp nie wymaga wiele od umiejętności gracza, tylko tyle byś zakupił pacca i expił/bocił i rób sobie co chcesz w TOTALNYM SPOKOJU, ale byle byś kupował pacc. Serwery pvp chyba po nazwie wskazują, że możesz paść w każdej chwili, a co za tym idzie pewne nerwy, ale Ci którzy są najwytrwalsi najwięcej osiągają. Dlatego zawsze będę się czuł lepszy od wielu wyższych lvlem ode mnie na non-pvp, bo nie raz musiałem walczyć, padać, wstawać na nocne akcje, denerwować się czy też szukać to sposobu jakby być krok dalej od przeciwnika po przez masslogi czy wystawki. Niestety rozumiem, też fakt, że Cipsoft chce po prostu zniwelować tą lukę ilościową graczy online miedzy pvp a non pvp, ale takie posunięcie jest trochę nieprzemyślane. Raz już Cipsoft zrobił takie coś(update gdy mag/druid expili ciągle na waste) i się ogarnął po jakimś czasie. Zobaczymy czy to się przyjmnie..

Lavio aka Miodu
__________________
` Miodu
Lavi0 jest offline  
stary 04-07-2009, 14:12   #100
Madriato
Użytkownik Forum
 
Madriato's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 189
Stan: Usunięty
Imię: Madriato
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 130
Poziom mag.: 67
Domyślny

Z każdym updatem u*******ali paladyna przy samej dupie. Teraz co każdy update jest coraz gorzej, ale trudno. CipSoft to idioci. Oby tak dalej, a pozbędziecie się wszystkich graczy.
__________________
21:06 Leukonoe [11]: Szukam chlopaka, cieplego, spokojnego i o dobrym serduszku <min. 50lvl>
Madriato jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:04.


Powered by vBulletin 3