Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-12-2008, 20:25   #1
gedek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2008
Wiek: 35

Posty: 22
Świat: Azura
Domyślny 5 teaser

moze ktos przetlumaczyc;p
gedek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2008, 20:27   #2
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Jesteś o rok starszy a takich rzeczy nie potrafisz przetłumaczyć? Wstyd.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 05-12-2008, 20:40   #3
gedek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2008
Wiek: 35

Posty: 22
Świat: Azura
Domyślny

sory ale od 5 klasy podstawowki sie uczylem niemieckiego i mature tez z niemieckiego zdawalem, angielski tez troche znam ale nie na tyle zeby to cale przetlumaczyc jedynie czastkowo, cos jeszcze?
gedek jest offline  
stary 05-12-2008, 20:42   #4
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Domyślny

łomajgad ale tibia.pl opóźnialska o0
druidek123 jest offline  
stary 05-12-2008, 20:42   #5
M@tthew
Użytkownik Forum
 
M@tthew's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 132
Domyślny

@2up hahahahahahaha
ghahahahahahahaa FAIL
M@tthew jest offline  
stary 05-12-2008, 20:46   #6
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

up
Co w tym smiesznego ? też mam 19lat i też nie znam ang na tyle żeby to przetłumaczyc, to jest jakis obowiązek znać ang ? Watpie. O kurde ale jestes super miałeś angielski Oo
Wstyd by było gdyby nie rozumiał po polsku, nie ma wymogu uczenia sie ang a tymbardziej nie powinnien sie go uczyć bo gra w tibie chyba że ta gra dla ciebie znaczy wiecej niz powinna
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 05-12-2008 o 20:48.
Regeusz jest offline  
stary 05-12-2008, 20:59   #7
IrusScythe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 3
Domyślny

Wiesz co Rocket Slayer jestes kompletnym idiota ;] Ja nie wiem jak to wogole mozna takie cos pisac ? Ze starszy to musi znac angielski ? Moze w szkoel mial cos innego ? To wdl ciebie jak moj dziadek ma 80 lat to powinien tak angielski znac ze poezje angielska bedzie pisal ? No comment czlowieku
IrusScythe jest offline  
stary 05-12-2008, 21:42   #8
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

Przetłumaczyłem z połowę ale kontynuować mi się nie chce xD
YaMaRoOo jest offline  
stary 05-12-2008, 21:48   #9
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
sory ale od 5 klasy podstawowki sie uczylem niemieckiego i mature tez z niemieckiego zdawalem, angielski tez troche znam ale nie na tyle zeby to cale przetlumaczyc jedynie czastkowo, cos jeszcze?
Jeśli o mnie chodzi, to angielskiego nauczyłem się głównie z filmów i gier. Na lekcje tego języka, uczęszczam w zasadzie od zerówki, a wydaje mi się, że żadnej wiedzy na nich nie posiadłem. Mogłeś oglądać filmy bez napisów i grać w gry bez spolszczeń. Niestety za niemożność przetłumaczenia tekstu przeznaczonego dla małych dzieci, możesz sobie podziękować. Radził bym ci się ostro zabrać do nauki, jeśli nie chcesz skończyć na zmywaku, bądź kopaniu rowów.

Piąty teaser to nic innego jak podsumowanie tego, co już dowiedzieliśmy się od tutorów z Test Servera.
Xr3 jest offline  
stary 05-12-2008, 21:51   #10
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez IrusScythe Pokaż post
Wiesz co Rocket Slayer jestes kompletnym idiota ;] Ja nie wiem jak to wogole mozna takie cos pisac ? Ze starszy to musi znac angielski ? Moze w szkoel mial cos innego ? To wdl ciebie jak moj dziadek ma 80 lat to powinien tak angielski znac ze poezje angielska bedzie pisal ? No comment czlowieku
Masz rację, najlepiej zacząc od "Rocket ty ch**u"


Nie sądzisz, że nieznajomość angielskiego w tych czasach u młodzieży ogranicza możliwości rozwoju (praca)? Jesteś ograniczony lub nie dorosłeś na tyle by to zrozumieć. Wróć do Tibii.

Cytuj:
To wdl ciebie jak moj dziadek ma 80 lat to powinien tak angielski znac ze poezje angielska bedzie pisal ? No comment czlowieku
Twoja znajomość historii Polski zaczyna się od 1990r?
Tak czy siak twój dziadek pewnie żyje z emerytury więc nie potrzebny jest mu angielski.

Dokształć się, później wyzywaj innych.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 05-12-2008 o 22:10.
Rocket Slayer jest offline  
stary 05-12-2008, 22:03   #11
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@panowie nieznający angielskiego: Nie, nie jest to obowiązek, ale imho we współczesnym świecie conajmniej wypadałoby komunikatywnie ogarniać angielski. Daje to naprawdę wiele korzyści i uwygadnia życie. I jest to chyba najprostszy język...
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 05-12-2008, 22:12   #12
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@panowie nieznający angielskiego: Nie, nie jest to obowiązek, ale imho we współczesnym świecie conajmniej wypadałoby komunikatywnie ogarniać angielski. Daje to naprawdę wiele korzyści i uwygadnia życie. I jest to chyba najprostszy język...
Lecz nie każdy ma talent do nauki języków obcych i nie każdy miał szansę się go uczyć od małego... Jak zacznie się później, to sama szkoła nie wystarczy, by opanować biegle jakikolwiek język. Nie patrzcie tylko przez pryzmat własnych doświadczeń.

@Rocket Slayer
Nieznajomość angielskiego nie ogranicza zbytnio kariery zawodowej.

Proszę bardzo, oto tłumaczenie:
http://forum.hunted.pl//showthread.php?t=4543
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 05-12-2008 o 22:14.
Slythia jest offline  
stary 05-12-2008, 22:23   #13
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Lecz nie każdy ma talent do nauki języków obcych i nie każdy miał szansę się go uczyć od małego... Jak zacznie się później, to sama szkoła nie wystarczy, by opanować biegle jakikolwiek język. Nie patrzcie tylko przez pryzmat własnych doświadczeń.
Cóż, u mnie pewnie też nauka w szkole by nie wystarczyła, bo wiem jaka jest sytuacja z angielskim w szkołach i w gimnazjum na profilu językowym widziałem to kaleczenie języka. Co nie zmienia faktu, że przy odrobinie pracy i ewentualnych dodatkowych lekcjach (które w okresie podstawówki owszem miałem, przez rok z groszem) można osiągnąć o niebo lepsze wyniki. Z dodatkowych lekcji też nie wyniosłem tak wiele, mój angielski zawdzięczam filmom, piosenkom (-> guglowanie słów, których nie rozumiem) i częstemu ćwiczeniu w praktyce (tak, tak... Tibia! I insze gierki z międzynarodową społecznością, także głosowo przy clanwarach w CoD 1 ^^).

I nie, nie jestem szczególnie utalentowany językowo, bo mój niemiecki ssie mocno i namiętnie, chociaż podobno uczę się go w szkole od 5 lat. Cóż, nie używam w praktyce.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Nieznajomość angielskiego nie ogranicza zbytnio kariery zawodowej.
Ogranicza. Widziałem jakie problemy ze znalezieniem nowej pracy miała moja matka, która angielskiego nie zna w ogóle, a niemiecki odrobinkę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 05-12-2008, 22:26   #14
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Nie patrzcie tylko przez pryzmat własnych doświadczeń.
Jeżeli zawczasu nie myśli się o przyszłości to później się płacze, moja droga. Tak było od zawsze.

Cytuj:
@Rocket Slayer
Nieznajomość angielskiego nie ogranicza zbytnio kariery zawodowej.
Zbytnio nie ogranicza? Teraz udowodniłaś, że to Ty jesteś lekko ograniczona.
Nieznajomość tegoż języka w dzisiejszych czasach uniemożliwia Ci lub utrudnia:
- pracę za granicą (wyjątki to możliwie: Rosja, Ukraina, Czechy)
- utrudnia wyjazdy za granicę na własną rękę i porozumiewanie się
- zdobycie dobrze płatnej pracy w jakimś przedsiębiorstwie

Jeżeli chcecie robić na budowie dłuższy czas to proszę bardzo...

@topic:
Dziękuję za tłumaczenie (musiałem coś napisać :S)

Co do Nightmare'a - mam wrażenie, że im serio zabrakło dobrych pomysłów
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 05-12-2008 o 22:50.
Rocket Slayer jest offline  
stary 05-12-2008, 22:32   #15
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Cóż, u mnie pewnie też nauka w szkole by nie wystarczyła, bo wiem jaka jest sytuacja z angielskim w szkołach i w gimnazjum na profilu językowym widziałem to kaleczenie języka. Co nie zmienia faktu, że przy odrobinie pracy i ewentualnych dodatkowych lekcjach (które w okresie podstawówki owszem miałem, przez rok z groszem) można osiągnąć o niebo lepsze wyniki. Z dodatkowych lekcji też nie wyniosłem tak wiele, mój angielski zawdzięczam filmom, piosenkom (-> guglowanie słów, których nie rozumiem) i częstemu ćwiczeniu w praktyce (tak, tak... Tibia! I insze gierki z międzynarodową społecznością, także głosowo przy clanwarach w CoD 1 ^^).
A mi tak łatwo język nie przychodzi. I co to oznacza? Że jestem leniwa i się sama nie uczę? Tłumaczę ciągle teksty, krótsze, dłuższe... Lecz nie uważam, że biegle posługuje się angielskim.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Ogranicza. Widziałem jakie problemy ze znalezieniem nowej pracy miała moja matka, która angielskiego nie zna w ogóle, a niemiecki odrobinkę.
Nie ogranicza. Moi rodzice w ogóle nie znają języków (prócz resztek rosyjskiego) i jakoś mają dobrą pracę. Oboje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Jeżeli zawczasu nie myśli się o przyszłości to później się płacze, moja droga. Tak było od zawsze.
Przepraszam, to w takim razie miałam myśleć o językach od podstawówki, kiedy to nikt nie przywiązywał do nich większej wagi?

Z Twojej wypowiedzi wynika, iż język ma znaczenie tylko przy zagranicznych wyjazdach. Jakoś na razie nie wybieram się do pracy na zachód, na wycieczkach można spokojnie operować polskim. Znam osoby, które zarabiają dość dużo... a w ich pracy nie jest wymagany angielski. Tak naprawdę niezbędny jest tylko, gdy chcesz zatrudnić się w jakiejś międzynarodowej korporacji i to tylko w przypadku, jak Twoje stanowisko będzie wymagało kontaktów zagranicznych. Jak mi nie wierzysz, to poczytaj ogłoszenia dot. pracy. Jak na razie spotkałam się tylko z jednym, gdzie zaznaczali, że potrzebują język... niemiecki.

Znam wiele osób zdolnych, inteligentnych, którzy nie do końca potrafią posługiwać się językiem obcym. Lecz czy to jest ich wina, że za czasów ich edukacji nikt do tego nie przywiązywał większej wagi?

Lecz nie o tym jest ten temat...

@topic
Ten teaser nic nowego nie wnosi. Wszystko to, co zostało w nim opisane, jest już powszechnie znane. Przedstawiono w nim tylko potworki oraz, w jakiś sposób, pokazano ich siłę. Nic specjalnego.

@down
Zastanów się, w jakiej branży tak naprawdę potrzebny jest język. I na jakich stanowiskach. Ja kończę temat.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 05-12-2008 o 23:03.
Slythia jest offline  
stary 05-12-2008, 22:45   #16
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Nie ogranicza. Moi rodzice w ogóle nie znają języków (prócz resztek rosyjskiego) i jakoś mają dobrą pracę. Oboje.
Jeśli mogę się spytać:
1) Jak długo oni tam pracują? Od 15 lat+?
2) Czy to branża, gdzie nie trzeba wykorzystywać takich umiejętności?
3) Czy uważasz, że to dotyczy tak samo starszych osób pracujących już od dłuższego czasu w tym samym zawodzie?

Cytuj:
Przepraszam, to w takim razie miałam myśleć o językach od podstawówki, kiedy to nikt nie przywiązywał do nich większej wagi?
Nie. Należało się z nimi POWOLI zapoznawać by w gimnazjum zacząć z lepszej pozycji.
Cytuj:
Z Twojej wypowiedzi wynika, iż język ma znaczenie tylko przy zagranicznych wyjazdach.
Przy kontaktach z zagranicznymi kontrahentami... Poszerza on możliwości rozwoju firmy, liczbę posad.
Cytuj:
Jakoś na razie nie wybieram się do pracy na zachód, na wycieczkach można spokojnie operować polskim.
Jak jeździsz z rodziną (ewentualnie przewodnikami), która wszystko za ciebie zrobi to się nie dziw.


Cytuj:
Znam osoby, które zarabiają dość dużo... a w ich pracy nie jest wymagany angielski.
Ja takich nie znam. Zapewne jest ich bardzo mało.

Cytuj:
Tak naprawdę niezbędny jest tylko, gdy chcesz zatrudnić się w jakiejś międzynarodowej korporacji i to tylko w przypadku, jak Twoje stanowisko będzie wymagało kontaktów zagranicznych.
Nie karm ludzi tą paszą, proszę.
Cytuj:
Znam wiele osób zdolnych, inteligentnych, którzy nie do końca potrafią posługiwać się językiem obcym.
...ale potrafią na tyle by się w prosty sposób porozumieć i przetłumaczyć w części teasera.
Cytuj:
Lecz czy to jest ich wina, że za czasów ich edukacji nikt do tego nie przywiązywał większej wagi?
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!

@topic
Podsumowanie TS-a, nothing special
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 05-12-2008, 22:49   #17
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
A mi tak łatwo język nie przychodzi. I co to oznacza? Że jestem leniwa i się sama nie uczę? Tłumaczę ciągle teksty, krótsze, dłuższe... Lecz nie uważam, że biegle posługuje się angielskim.
A ja nie uważam, że posługuję się nim wystarczająco. Ale conajmniej komunikatywnie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 06-12-2008, 13:01   #18
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Jeśli o mnie chodzi, to angielskiego nauczyłem się głównie z filmów i gier. Na lekcje tego języka, uczęszczam w zasadzie od zerówki, a wydaje mi się, że żadnej wiedzy na nich nie posiadłem. Mogłeś oglądać filmy bez napisów i grać w gry bez spolszczeń. Niestety za niemożność przetłumaczenia tekstu przeznaczonego dla małych dzieci, możesz sobie podziękować. Radził bym ci się ostro zabrać do nauki, jeśli nie chcesz skończyć na zmywaku, bądź kopaniu rowów.
Podstawy znam, ale nie na tyle zeby ten text zrozumieć w 100% i co to znaczy że jestem idiota bo w wieku 19lat nie umiem sie posługiwać obcym jezykiem którego nigdy nie miałem w szkole ?

Cytuj:
Nie sądzisz, że nieznajomość angielskiego w tych czasach u młodzieży ogranicza możliwości rozwoju (praca)? Jesteś ograniczony lub nie dorosłeś na tyle by to zrozumieć. Wróć do Tibii.
Coraz wiecej osób wyjeżdza - coraz wiecej miejsc w pracy w polsce, każdy żeby pracować musi znać ang ?


Cytuj:
Ogranicza. Widziałem jakie problemy ze znalezieniem nowej pracy miała moja matka, która angielskiego nie zna w ogóle, a niemiecki odrobinkę.
Zalezy jakiej sie pracy szuka

Cytuj:
Zbytnio nie ogranicza? Teraz udowodniłaś, że to Ty jesteś lekko ograniczona.
Nieznajomość tegoż języka w dzisiejszych czasach uniemożliwia Ci lub utrudnia:
- pracę za granicą (wyjątki to możliwie: Rosja, Ukraina, Czechy)
- utrudnia wyjazdy za granicę na własną rękę i porozumiewanie się
- zdobycie dobrze płatnej pracy w jakimś przedsiębiorstwie

Jeżeli chcecie robić na budowie dłuższy czas to proszę bardzo...
Okey a jeśli ja nie chce wyjeżdzać za granice ? po co mi ang ? Wg ciebie bez znajomości ang znajde prace tylko na budowie Oo ? BTW nawet jesli wiesz ile zarabiają na budowach ? Jasne ci przy łopatach maja po te 7-8zl na h ale jak skończysz technikum i zrobisz sobie chociażby papiery spawalnicze to w moim mieście w zastalu od razy biora 15zl/h to mało Oo ? Koparkowi też maja po 13-15zl czemu każdy kojarzy budowe z łopatą oO
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 06-12-2008, 13:12   #19
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
co to znaczy że jestem idiota bo w wieku 19lat nie umiem sie posługiwać obcym jezykiem którego nigdy nie miałem w szkole ?
Idiotą? Przesadzone...
Cytuj:
Coraz wiecej osób wyjeżdza - coraz wiecej miejsc w pracy w polsce, każdy żeby pracować musi znać ang ?
grrrr gdzie napisałem, że KAŻDY???
Cytuj:
Okey a jeśli ja nie chce wyjeżdzać za granice ? po co mi ang ? Wg ciebie bez znajomości ang znajde prace tylko na budowie Oo ? BTW nawet jesli wiesz ile zarabiają na budowach ?
Błagam, czytaj ze zrozumieniem...

@topic
Będzie szósty teaser?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 06-12-2008, 13:25   #20
Bananowy_Korniszon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A może po prostu przetłumaczycie ten teaser i przestaniecie spamować?
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin 3