Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-07-2007, 18:33   #61
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cenarius Pokaż post
I teraz pytanie: która cześć narzekająca czy grająca wyszła na tym lepiej...?

Żadna. Najlepiej wyszedł CIPsoft, bo PACCów sporo nasprzedawał.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2007, 19:52   #62
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Jakis kngiht żalił sie non-stop na forum
nie knight tylko sorc, nie zalil sie tylko trollowal, i nie w czasie przeszlym tylko terazniejszym bo do dzisiaj poszlo mu ponad 20 kont i ladnych pareset postow.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 01:23   #63
De'Leash
Użytkownik Forum
 
De'Leash's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Domyślny

No wiec tak.
Zalicie sie i Zalicie.
Co do Knighta i Sorca.
Sorc przed updatem zadawal bez konkurencyjnie najwieksze obrazenia,zbieral najwiecej expa ,mial namniejszy waste a co za tym idzie full kasy.Wszyscy nim grali bo byl najlepszy przez szmat czasu.Knight przed pudtem musial skillowac a niewalil az tak mocnych obrazem co sorec albo inne postacie.
Musial miec najlepsze eq wszytko co dobre i drogie zeby moc zaczac normalnie grac mial problemy zeby zarobic na to wiec czesto na poczatku jesli mial kolegow siedzial w dlugach a gdy sobie wyrobil wszystko czego potzrebowal mogl dopiero zaczac efektywnie expic bez waste.
Druid i Pallek.
Druid od zawsze byl uwazany przez wiekszosc graczy jako profesja najgorsza(z czym sie nie zgadzam) nie mial ofensywnych czarow takich jakie ma sorc jednak jest potrzebny bo skad by ludzie mieli uhy i Healerow?(uhy ewentualnie z shopa tak jak inne runki)Wedlug mnie jest calkiem fajna postacia w rozwoju a teraz gdy obrazenia na wyzszych lvl zaleza glownie od mlvl,druid jest calkiem dobry.
No i Pallek.
Palladyn jest profesja trudna w rozwoju tego nie da sie ukryc.Musi naskilowac jakis porzadny dyst i shielding by moc expic.Jednak Bolty kosztuja wiec pallek musi kupowac ich calkiem spore ilosci na hunty i mozliwe ze sie nie zwroci.Nabija sie nim jak najszybciej 15 mlvl by moc strzelac z sd.Na wyzszym lvl calkiem przyjemna postac.
A po Update?
Sorcerer zadaje mniejsze obrazenia ale wciaz calkiem spore.Nadal expi najszybciej ze wszytkich postaci i pozostal najlepsza z profesji jednak juz nie przewyzsza ich 10-krotnie lecz 2-3.Knightowi za to i dodano i odjelo.Skille sa teraz bardzo wazne gdyz teraz od nich w bardzo duzej mierze zaleza zadawane obrazenia (wczesniej tez lecz nie tak bardzo)Teraz strzelanie z jakichkolwiek run nie ma zadnego sensu jednak zamiast nich knight otrzymal czary ktore sa przydatne i na wojnie i w expieniu.Wprowadzono rowniez "bramke lvl" na bronie wiec byle jaki lvl knight z nice skillami nie bedzie latac z war hammeren i kosic wszytkiego co napotka.
Druid zostal w mojej opinii najbardziej oslabiony poniewaz nic nie zyskal a stracil i nad tym nie bede sie rozpisywal.
Palladynowi odjelo sile magii czyli sd,teraz nie ma po co z nich strzelac chyba ze nie zal mu kasy na te marne hity z tych runek.Zostal wyposazony w nowe przydatne tak jak knightowi czary w expie i w wojnie.(Zauwazyliscie ze najlepszy pallek ma okolo 225 lvl?podczas gdy inne porfesjie przekorczyly bariere 300lvla a co za tym idzie pallek jest slabszy od innych profesji o 90-100lvl)
To tyle jesli chodzi o update i nie kloccie sie ze ten i ten jest lepszy i tamten do dupy
Ten update to bylo ZBALANSOWANIE profesji czyli oslabienie najlepszych i dodanie slabszym.No i koniec tak zrobili i wy tego nie zmienicie przyzwyczajcie sie do tych zmian i grajcie tym kim lubicie.
__________________
Why! I don't remember the time,
When you said to me goodbye,
I've been searching all my life,
Where my memories are!

I don't know what it is,
Tonight I've lost your kiss,
I want to shout and scream
Where are my memories?

This time I won't give up,
You'll never break my heart,
I've only one request...
Don't touch my memories!
De'Leash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 01:27   #64
Skorpion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 32

Posty: 137
Profesja: Elder Druid
Gildia: Blade
Świat: Chimera
Poziom: 60
Poziom mag.: 55
Domyślny

@Gremlin
Tak czytam twoj post i jedna mnie rzecz zastanawia, gdzie ci ludzie maja przyjac te twoje wyzwanie ty vs kina ? na ts'ie ? bo chyba nie na securze
Skorpion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 03:30   #65
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Brak ikony

Mi sie wydaje, że Gremlinowi chodziło o średnią hitów z e-visa na potworach i średnią hitów knighta.
Może źle zrozumiałem, najlepiej jakby Gremlin odpowiedział co miał na myśli
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 11:47   #66
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Gremlin sie zawsze klucil ze z visa sie nie zawwsze trafia a teraz jakos nic nie mowi o tym.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 13:12   #67
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nauczyl sie trafiac ?

Vis ma minimalny dmg, maly rozrzut wartosci, nie moze byc czesciowo pochloniety przez potwora, nie moze byc zablokowany, do tego jakis kretyn dal mu mozliwosc atakowania szbyszego niz melee. Jesli expimy z blokerem, blokera robota jest ustawianie stworka tak, zeby sie nie ruszal - wtedy trafiamy 99% ciosow. Jesli expimy solo - odpowiednia praktyka i, poza potworkami uzywajacymi wavow, celnosc tez powinna oscylowac wokol tej granicy, chyba ze kogos metoda na gre sorcem jest zaznaczanie stworka na battle liscie gapienie sie na monitor podczas biegania strzalkami.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 13:26   #68
slayton
Użytkownik Forum
 
slayton's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 33

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Xerena
Poziom: 5~
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Taaa ;p
Ale nie zauwazyles przypadkiem, ze przed ciosem z sd nic nie obroni? Ponadto pallek by moc strzelac z tych boltow musi trenowac przez kilka dni, w ktorych sorc zarobilby na lootach z 10k? Pomijajac missy, ktore sie zdarzaja podczas ataku boltami.

Ponadto sorek aby silniej walic z SD musi trenic mlvl. Aby miec 80 mlvl trzeba przez ponad rok palic bez przerwy mane, a jakbys chcial na manasach to prosze [Cost if using mana fluids @ ~100 mana / 50gp (selling flasks back) each: 16,379,120 GP] wiec nie pisz ze pallem sie treni latwiej, bo gdyby taka kasa i taki czas na skilowanie distance fighting poswiecic to bylby to przez dlugi czas najlepszy distance w tibi.
slayton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 14:18   #69
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

juz kiedys to liczylismy - 16k bp z manasami, przy kilkudziesieciu bp idacych na porzadny, parogodzinny hunt, to wcale nie jest duzo. Poza tym ty na tych manasach mozesz zarobic, palek przy treningu traci.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 14:34   #70
Nimir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 11
Skille: 60
Poziom mag.: 3
Domyślny

@up
Hehe jesteś moderatorem a coś sie słabo zansz na Tibi...
Palleq przy trenieniu traci grosze!!

A kupuj sobie ciągle po kilka bp manaskow(Jeszcze dodają losowo, to doda 120 a, to 50)
A wiesz co jest najlepsze?
Ze Sorc i Druid maną atakuje i sie nią broni

I nigdy z WOI albo Tempesta nie wydrzesz 100(Byle jaki Noob z bolt'a walnie 100 w draga)

Ja grając Drutem(Podobny do Sorc'a) na Draga Traciłem 600 many!!, Choć Strzelałem nawet z Hmm!!
A teraz 15 Palleq idzie solo na Draga i traci max 2-3 Manasków.
Więc nie p*****l ze Palleq ma Waste
__________________
Nimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 15:18   #71
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Hehe jesteś moderatorem a coś sie słabo zansz na Tibi...
A więc przekaż nam wiedzę MISTRZU!

Cytuj:
Palleq przy trenieniu traci grosze!!
palleq? jakiś mob? czy to z innej gry? aaa! Paladyn? no faktycznie wyskillować z 20 na 60, to faktycznie koszt ok 6k, ale z 20 na 80 to już w 25k się raczej nie zmieścisz.

Cytuj:
A kupuj sobie ciągle po kilka bp manaskow(Jeszcze dodają losowo, to doda 120 a, to 50)
A kupuj sobie 100 kamieni za ok 3k [chociaż widziałem oferty 5k] z czego raz zniszczy się po 15 shotach a czasami po jednym

Cytuj:
A wiesz co jest najlepsze?
Ze Sorc i Druid maną atakuje i sie nią broni
A wiesz co jest najlepsze? na tym polega gra magiem! a wisz co jest lepsze? Paladyn atakuje bronią i się nią broni! [specjalnie tak durny argument]

Cytuj:
I nigdy z WOI albo Tempesta nie wydrzesz 100(Byle jaki Noob z bolt'a walnie 100 w draga)
Złamał Ci się kiedyś WoI podczas expienia? nie? no popatrz... a mi spear tak!
Tak samo byle jaki noob wyciągnie 100 z hmm

Cytuj:
Ja grając Drutem(Podobny do Sorc'a) na Draga Traciłem 600 many!!
Nie rozumiem... chwalisz się, ze jesteś noobem?

Cytuj:
Choć Strzelałem nawet z Hmm!!
nie ma to jak wastować jak najwięcej na jak najmniejszy exp

Cytuj:
A teraz 15 Palleq idzie solo na Draga i traci max 2-3 Manasków.
Rzeczywiście, iśc, paść na jedno f wave to zajebisty pomysł... prawie jak trenienie na dragach

Cytuj:
Więc nie p*****l ze Palleq ma Waste
zależy gdzie expi. Ale fakt faktem, ze jeszcze waste paladynem mi się nie zdarzyło.

Ostatnio edytowany przez Arcymag - 25-07-2007 o 15:19.
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 22:43   #72
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez De'Leash Pokaż post
Palladynowi odjelo sile magii czyli sd,teraz nie ma po co z nich strzelac chyba ze nie zal mu kasy na te marne hity z tych runek.Zostal wyposazony w nowe przydatne tak jak knightowi czary w expie i w wojnie.(Zauwazyliscie ze najlepszy pallek ma okolo 225 lvl?podczas gdy inne porfesjie przekorczyly bariere 300lvla a co za tym idzie pallek jest slabszy od innych profesji o 90-100lvl)

Generalnie zgadzam się z tym fragmentem wypowiedzi, ale...

1. Nie czary, ale czar, tylko jeden- exori con, ethereal spear. Na moim lev ciągnie toto 2x tyle many co vis i zadaje x0.5 tyle dmg co vis (sorca na moim lev z normalnym mlev). Więc średnio się ten czar opłaca... No chyba że trapneliście na wojnie 140 ek i to moje 30 hp zadane jemu z exori con przeważy szalę zwycięstwa


2. Praktycznie zabierając paladynowi runy SD, Cipsoft w ogromnym stopniu upośledził tą profesję jeśli chodzi o pvp. Z power boltów, czyli najlepszej racjonalnej broni dla paladyna można zadać bardzo losowe dmg, równe ok. 50-70% siły sd (z braku lepszego przykładu bazuję na swojej postaci). Assassin stars, oki, bardzo fajne, wg moich obserwacji mają siłę 90-110% mojego starego sd, tylko co z tego, jak pieruńsko nieopłacalne na coś innego niż anni, a i ten maxymalny hit wejdzie raz na 10 czy 15 gwiazdek.. Ów trapnięty 140 ek prędzej padnie od exori gran combo niż od spamu assassin stars.


3. Paladyn nigdy nie nadawał się zbyt dobrze do masowego pg (przed update udanie rywalizował z druidem o ostatnie miejsce w tabeli). Tak też i jest po tym upie. Spox, częstotliwość regularnego expa wzrosła (z 55k/h na edron d lair jakie robiłem przed update na 75k jakie robie teraz), ale bez run cięzko jest mi wyciągnąć więcej niż 100-120k/h na frostach/poi dls (cytując mojego kolegę 130 elite knight /po up/: "120k/h? lol its noob exp"). Swoją rolę odgrywa tutaj też brak obszarowego direct damage spella.



Pozdro.
Kojotes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 15:09   #73
Nimir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 11
Skille: 60
Poziom mag.: 3
Domyślny

@Arcymag

Dzisiaj hunciłem 17 Pallqiem na Drag'u i Wavr'ach koło Of'a

Na draga traciłem albo 1 manaska(Jak strzelał z GF albo nic!!
Wavr'y ubijałem bez straty...

Suma:Szły tylko bolty które kosztują 2 gp za Each

PS: Ty jesteś zdrowo porąbany dakąc 3k za 100 Small Stons

Jesteś przykładem idioty tyle płacąc

(Tak nawiasem mówiąc za 100 Small Stons płaci sie od 1-1.5k)

Idz czytaj inne fore
__________________
Nimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 16:43   #74
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Dzisiaj hunciłem 17 Pallqiem na Drag'u i Wavr'ach koło Of'a
F wave i gfb= dead.

Cytuj:
Na draga traciłem albo 1 manaska(Jak strzelał z GF albo nic!!
Tak samo jak każdy inny paladyn na nizszym czy wyższym lvl.

Cytuj:
Wavr'y ubijałem bez straty...
Zanim ją zabijesz zdobędziesz więcej expa na rotach. I takie coś jak bicie dragów na 17 lvl wku^^a hlvl.

Cytuj:
Suma:Szły tylko bolty które kosztują 2 gp za Each
Imo lepiej speary.

Cytuj:
PS: Ty jesteś zdrowo porąbany dakąc 3k za 100 Small Stons
Jakbyś grał na neranie to byś wiedział, że oferta 3k za 100ss trafia się może raz dziennie. [w sensie, że normalnie są wyższe]

Cytuj:
Jesteś przykładem idioty tyle płacąc
Ja tyle nie płace. Ja po tyle sprzedaje.

Cytuj:
(Tak nawiasem mówiąc za 100 Small Stons płaci sie od 1-1.5k)
może u Ciebie. u mnie zdarzy się, że ktoś za 5k kupi.

Cytuj:
Idz czytaj inne fore
Nawzajem. Tyle, ze ja wole jakąś ciekawą książke.
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 16:51   #75
Azaeulus
Redaktor
 
Azaeulus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Prabuty
Wiek: 33

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azaeulus
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Azaeulus ma numer GG 6481003
Domyślny

Kurcze wiele osób by chciało tylko dobrze dla siebie. A co z paladynami i knightami? Przecież sork ma teraz cały czas dużo możliwości a to że wzmocniono trochę inne profesje to powinno wszystkim przypaść do gustu, bo tak to tylko było multum rządzących sorków. Teraz to sie zmienia na lepsze
Azaeulus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 17:29   #76
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azaeulus Pokaż post
Kurcze wiele osób by chciało tylko dobrze dla siebie. A co z paladynami i knightami? Przecież sork ma teraz cały czas dużo możliwości a to że wzmocniono trochę inne profesje to powinno wszystkim przypaść do gustu, bo tak to tylko było multum rządzących sorków. Teraz to sie zmienia na lepsze
Jak tak ma zostac "na lepsze" to ja juz zmieniam swojego sorca 70 na najta, malo tego juz zmienilem XD
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 17:38   #77
McDec
Użytkownik forum
 
McDec's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Domyślny

jeszcze raz powtórze....grał jakiś idiota knightem z tych co co chwila zakładają temat typu: Teraz nie biore draga na hita tylko na 2 i co teraz zrobie...może skończ grać albo idź sobie strzelić w łeb??
McDec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 17:44   #78
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Pekin= Pokaż post
Jak tak ma zostac "na lepsze" to ja juz zmieniam swojego sorca 70 na najta, malo tego juz zmienilem XD

pionek. Nie umiesz grać. bijesz z visa 10 mniej i juz płaczesz? bo masz waste nie 3k, a 3,5k? idź się utop -.-
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 19:12   #79
Qrys
Użytkownik Forum
 
Qrys's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 33

Posty: 46
Profesja: Paladin
Gildia: Loyality
Świat: Guardia
Domyślny

Niah niah Noob attack

Dzieci płaczą bo ich pro evul sorc na 16 lv ma mniejsze hity -.-

btw.
Wiele ludzi nie może się z tym pogodzić że knot teraz expi równie szybko jak sorc. Expowiska wcale nie są pozajmowane poprostu knight może wkoncu solo dragi bić i wyjść na +.

TO NIE JEST JESZCZE KONIEC BALANSACJI W NASTEPNYM UPDATE ZAJMA SIE DRUTEM I SORKIEM.


fINITo

prosze zamknijcie ten temat i poczekajmy do zimy...
__________________
Qrys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 19:26   #80
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Coś od siebie + porównanie

69 ms z 55mlvl na 1h stone tomb wbijałem 65k/h tracąc 8bp mf,zrwacało się tylko wtedy gdy spadła vampira - czyli raz na ruski rok

100ek+,skil 88~, broń z 3 areny 75/h tracił 2bp mf wychodząc na + z 6k

Więc kurwa powiedźcie mi czy sorc wyjdzie kiedykolwiek na + z jakiegolowiek hunta na tombie jeśli nie spadnie mu item wart 15k+ nawet gdyby miał ten zasrany 100lvl.

Gdziekolwiek nie ide knight i pall,d-lair,hero,tomb,ankh drags necro etc
Ale w jednej kwestii pall & knight nadal są udupieni bo nie wbiją na tomba z ghostami & stalkerami no bo gdzie on będzie nosił hmm skoro pizga po 200+

Brat palkiem na 38lvl bierze 20 royal spearow,idzie na stone za tp i wychodzi 3k na + w samej kasie.Najbardziej rozjebałem się gdy zobaczyłem 20~lvlowego pałka na tombie za tp drzącego morde że cały tomb jest jego.Czy kiedykolwiek przez update widzieliście 20lvl sorca/druta bez blokera na tombie za tp?!

Nie mówcie też że sorc/drut miał dobrze bo miał różdżki. A weź na chłopski rozum czy mag jest stworzony do uderzenia z miecza/topora czy jakiejś pałki?
Poza tym każdy strzał z różdzki bierze mane,no ale teraz takiemu najtowi nasuwa się zdanie "no przecież manasy staniały i mana szybciej rośnie".
To mi nasuwa się odpowiedź "na ch*j bierzesz więcej bp mf na hunta niż uh".
Potężny knighcik nie pójdzie na hydry bez siotera no bo gdzie on kurw* będzie uhy wastował, "tosh to skandal rzebym ja óha tracił".

Teraz taki najt bierze byle broń z 2 areny idzie na dl i sie leczy exurkami na manasach, no więc czy tylko magowie zyskali na tańszych manasach?

Przed update widzniały nicki najtów/pałkow razem z magami w xp na 1 dzień,teraz nie ma tam nawet więcej niż 10 magów.
Kto przekroczył bariere 300lvl? Mag i knight,czyli jednak dało się expić najtem.

Btw niech każdy nie powtarza "płaczcie magowie" tylko napisz kurw* swoją opinie,poprzyj ją argumentami to pogadamy.
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:47.


Powered by vBulletin 3