Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-02-2012, 18:50   #1
girolamo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 02 2012

Posty: 3
Domyślny teddy bear - antica

Witam
Mam pewne pytanie co do misia
Po wczorajszym evencie w of z 5 red bagów które otrzymałem z jednego "wypadł" mi teddy bear. Najpierw dośc się zasmuciłem faktem iż z 5 bagów chociaż bohy nie wyleciały ale po chwili się połapałem co mi w ogóle wypadło
Najpierw wielkie zdziwienie i szukanie na necie ile jest warte. z tego co wyczytałem od 500k do 2.6kk.
I teraz moje pytanie.
Czy nadal wartośc tego misia jest taka ? Bo nie sądzę żebym tylko ja miał takiego farta i żeby mi tylko on wypadł (ale może jednak ?). Czy nagle urosło ich pełno jak grzybów po deszczu i tak naprawdę teraz jest nic nie warte? Czy wartośc się utrzymuje?
Jeśli naprawdę takie to rzadkie to da się mniej więcej określic ilośc sztuk tego misia na serwerze i jego konkretną wartośc na nim (konkretniej niz 500k- 2.6kk)? (mam na myśli serwer antica?)

Wiem że moje pytanie jest dośc... Dziwne ale jeśli ktoś z was posiada takową wiedzę na ten temat, byłbym wdzięczny gdyby się nią ze mną podzielił

Pozdrawiam

Ps. Może odsprzedam pluszaka jeśli jest cenny, aczkolwiek sądzę że jest to temat nie na ten temat
girolamo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04.


Powered by vBulletin 3