Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Sondy

Notki

Sondy Tutaj znajdziecie wszelkie sondy przeprowadzane przez tibia.pl
Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz się za osobę uzależnioną od Tibii?
Tak, jestem uzależniony 603 29.87%
Nie, nie jestem uzależniony 1,416 70.13%
Głosujących: 2019. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-07-2006, 12:03   #181
Dr. Ake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Diloorn
Profesja: Druid
Gildia: Phats
Świat: Refugia
Poziom: 24
Skille: 17/21
Poziom mag.: 25
Domyślny

Nie uważam żebym był właśnie od tibi jakoś uzależniony. Raczej mam się za typowego gracza 4fun . Na dowód: mój highest lvl to 24 a gram (z przerwami) od blisko 2óch lat, miesiąc gram, przerwa, 2 m-ce, przerwa, znowu miesiąc... O wiele bardziej jestem 'uzależniony' od KOTOR'a 2, którego przechodze systematycznie co około 2 m-ce, teraz ot już 5ty raz.

Pzrd, Drake.

Ps. Ja sądzę, że każdy kto osiągnął w Tibii lvl 50+ (w dość krótkim czasie) gra na sharingu z rodzeństwem/kumplami, używa botów lub jest maniakiem który do domu wraca tylko na Tibię. To moja opinia, sory jak kogoś uraziłem.

Ostatnio edytowany przez Dr. Ake - 23-07-2006 o 12:08.
Dr. Ake jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-07-2006, 14:09   #182
Itachi-san
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No ja raczej jestem jeszcze na etapie uzależnienia, ale mam nadzieje wyjsc calo z tej opresji
 
stary 23-07-2006, 20:32   #183
kum kum
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem, czy jestem uzależniona.
Wstawanie o piątej, odchodzenie od komputera tylko w czasie SS, albo podczas robienia run, dwutygodniowa depresja po deadzie...
Biorąc pod uwagę to, że dzisiaj zrobiłam sobie przerwę w grze i znalazłam trochę czasu, by wyjść do kumpeli... I... I grać u niej dalej, tooo... Hmmm...
Chyba jestem w pewnym stopniu uzależniona od tej gry.
 
stary 23-07-2006, 22:18   #184
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Jestem uzaleziony od gier mmorpg. To nie ulega zadnej watpliwosci. W wakacje czesto grywam ponad 10h w rozne mmorpgi. Ale z tego w tibie nie wiecej jak 2h dziennie bo to shit.
noobowaty mistrz jest offline  
stary 23-07-2006, 23:03   #185
Jolcia13
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

JA też myśle że nie jestem uzależniona od Tibii ;] Mam 28 lvl a gram już ponad rok... Nie jestem typek kogoś kto odrazu jak przychodzi ze szkoły siada do kompa i zacina w tibie
 
stary 24-07-2006, 19:11   #186
Jarosz
Użytkownik Forum
 
Jarosz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dardo Dano
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 27
Poziom mag.: 33
Domyślny

Ja jak narazie niejestem uzależniony od tibi bo gram narazie tylko 4 miesiące
Jarosz jest offline  
stary 25-07-2006, 12:12   #187
Tracer Knight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: Brak Gilidi
Świat: Pandoria
Poziom: 16
Skille: 50/45
Poziom mag.: 2
Tracer Knight ma numer GG 9184819 Send a message via Skype™ to Tracer Knight
Domyślny Uzależnienie

Y0.Ja już moim zdaniem jestes uzalezniony.Wlasnie juz przyjechalem z wakacji zeby na kompa usiasAle nie tylko po to bo tez starsi mi kupili skuter Narazie
Tracer Knight jest offline  
stary 28-07-2006, 01:10   #188
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Szczerze? Myśle że tak, mimo że w tibie mój rekord to 8h gry w wakacje gdy kumple wyjechali to nie zmienia faktu. 3h dziennie to jest normalka u mnie. Z kumplami mam czas wyjść nad jezioro czy gdzies gdzie chcą, pokopać piłkę czy inne bajery. Jednakże większość czasu kiedy jestem w domu to gram w tibie właśnie, dochodzi czasm nawet do 6h gry. A więc : Tak, jestem uzależiony.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafciuu
Raczej Nie Jak NieChce To Nie Gram
Myslisz ze ktoś pije alkohol jak go nie znosi?

Większość postów to są takie jak :
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarosz
niejestem uzależniony od tibi
A więc kto jest Taifunnem Devilrym, Seromontisem i innymi polakami 100+ i 200+? Jest coś jak erig.net a tutaj wszystkie lvle 100+ prawie " Nie! Skądże!" Mówcie prawde, takie tematy nie są po to aby kłamać tylko sie wypowiadać sensownie czemu tak, a czemu nie. Jak już kłamać to po co pisać posty? Nie lepiej porobic skille?

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 28-07-2006 o 01:37.
Raxeff jest offline  
stary 28-07-2006, 12:38   #189
Kic~
Użytkownik Forum
 
Kic~'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006

Posty: 92
Stan: Na Emeryturze
Świat: Astera
Poziom: 106
Król Systematyka

W moim przypadku uważam, że nie jestem uzależniony od Tibii.Bardzo lubię w nią grać i w Ragnaroka. Jeżeli chodzi o sprawe szkoły to jestem ( po wakacjach ) uczniem klasy 1 LO ,a w gim mialem 4.8 średnią. Co prawda wszyscy qmple powyjeżdzali to siedzę od rana do nocy przed kompem* ;/ . Wiem, chore to bardzo.

* - brzmi to tak jakbym pochodził z ubogiej rodziny ledwo łączącej koniec z końcem, ale w te wakacje bylem juz 2 tygi w Chorawcji i w Europie i wyjezdzam potem na jeszcze 1 tyg do Chorwacji

Każdy kojarzy Tibie jako kolidującą z nauką, a wszystko zależy od jednostki. Potrafisz ,zrobic "obowiązki" na poczatku to potem masz looz. Wiem ,że każdy myśli ,że potrafi odwrotnie i nie musi.
Dlatego ,że :
1.Rodzice tak mowia i za wszelką cene bojkotujesz to jako ,że sam będziesz sobie ustalał terminy,a nie tak jak oni Ci pokazują.

[[ Usamodzielnienie - BRAWO, ale wszystko co Ci mowią nie musi być złe. ]]

2.Twój "odpoczynek po szkole" przedłuża się do zrobienia"nastepnego hmmka" i tak lecą cenne minutki ;]

Sprostowanie : Nie jestem żadnym kujonem. Jestem , bede i byłem leniem ale tu chodzi tylko i wyłącznie i znane nam wszytkim słowko Systematyka ;]

Teraz : WIO NA DWÓR MŁODZIEŻY !
Kic~ jest offline  
stary 03-08-2006, 23:35   #190
Licom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006
Lokacja: Glucholazy

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Licom
Profesja: Knight
Gildia: Syjon
Świat: Selena
Poziom: 27
Send a message via Skype™ to Licom
LOL

Jest to swietna gra ktora moze uzaleznic ale nademna stoi mamusia i kaze czesto konczyc hehe ))
Licom jest offline  
stary 05-08-2006, 12:56   #191
Zyziek125
Użytkownik forum
 
Zyziek125's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 16
Imię: Zivux
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 34
Skille: 20/24
Poziom mag.: 42
Zyziek125 ma numer GG 5324338
Domyślny

Ja szczeze mowiac potrafilbym zaprzestac gry z dnia na dzien , bo juz raz tka zrobilem
Zyziek125 jest offline  
stary 20-08-2006, 19:41   #192
Graax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 08 2006

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Graax
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Harmonia
Poziom: 16
Skille: 39/39
Poziom mag.: 2
Domyślny

Lubię grać w Tibię i dość dużo (2-4h/dziennie) ale potrafiłbym żyć bez Tibii
Graax jest offline  
stary 21-08-2006, 00:13   #193
Pepe Mag
Użytkownik forum
 
Pepe Mag's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Bielawa
Wiek: 34

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pepe Mag
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dark Ravans
Świat: Danubia
Poziom: 29
Skille: -
Poziom mag.: 36
Pepe Mag ma numer GG 6238342
Domyślny

Idzcie wy ludzie z tą grą xD Probowalem skonczyc,ale to nie jest takie proste...Moim glownym charem wbilem RS i pozbylem sie itemow. Juz nastepnego dnia zalozylem nowa postac a po 5 dniach byl to pall na 11 lv ze skillami 50/40. 6 dni temu zalozylem Knighta a dzisiaj mam juz 15 lv i skille 52/51.

Powiem wam coś...To, że potrafisz dokonać wyboru w pojedynku kumple/dwor/laska vs Tibia na korzysc tego pierwszego, wcale nie oznacza, ze nie jestes uzalezniony. Sam osobiście gdy dostaje telefon od kolegi o temacie "chodz na dwor", albo "przyjdz na probe"(zespol itp.) nie zastanawiam sie nawet sekundy tylko wciskam ctrl+l.

Teraz sa wakacje i nie sadze zeby wiele osob z tego forum spedzalo caly dzien na dworze. Zastanow sie co ty robisz gdy jestes w domu, bo ja gram w Tibie i czuje sie UZALEZNIONY...a ty?
Pepe Mag jest offline  
stary 21-08-2006, 00:26   #194
Bujak
Użytkownik Forum
 
Bujak's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005

Posty: 69
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 45
Poziom mag.: 47
Domyślny

Jesli jestes w pewnym stopniu "uzalezniony od kompa" to jedyny spobob skonczenia z tibia jest znalezienie lepszej gry ^^ POLECAM - SPRAWDZONE ;]
Kiedys sie wrcalo do tibii nawet po miesiecznej przerwie, a teraz jak zaczalem grac w WoW'a stwierdzilem ze tibia to gÓwno i ze wogole jak moglem grac w takie scierwo 0o...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mathew Shadowsword
Podobnu po postman quescie da się wysyłać użyte parcele? Dla mnie wielką nagrodą byłoby łatwe, szybkie wysyłanie lotów, a nie tachasz w loot bagu 8 exkaliburów(nie wiem jak to sie pisze ) a tu nagle podbiega noobek i juma.
Bujak jest offline  
stary 22-08-2006, 13:44   #195
Dizzys
Użytkownik forum
 
Dizzys's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 14
Domyślny

Ja tam lubię grać w tibię ale nie jestem od niej uzależniony, np. gdy ostanio wyjechalem do wielkiej brytani na 1,5 miesiaca to jakos w ogule nie myślałem o tibi
Dizzys jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin 3