Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-12-2007, 23:50   #101
Retukss
Użytkownik Forum
 
Retukss's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 112
Retukss ma numer GG 9734091 Send a message via Skype™ to Retukss
Domyślny

oj vegeta cicho bądź teraz bez ironi

zimowy update 2019 (Już będe emerytem ;[) Szwedzki Potop na polskie chary
letni update 2020 Hitler Atakuje polskie chary
zimowy update 2020 Ruscy zaczynają grać w tibie ze Stalinem na czele
letni update 2021 sex w tibii, karabiny maszynowe, czołgi, bomby jądrowe, atomowe, bombowce..
__________________
.
Retukss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2007, 23:54   #102
Heartagramek
Użytkownik Forum
 
Heartagramek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2007

Posty: 16
Profesja: Paladin
Świat: Lucera
Poziom: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
W następnym uptadzie pewnie można wybrać czy chcesz spać pod kocem, kołdrą albo wogóle nago. Także będzie można wybrać swoją orientację seksualną. Jeśli będziemy gejami bądź lesbijkami dostaniemy osobne outfity.
Buahah XD Dobre

A co do teasera... Większośc z Was narzeka na to pływanie całe, ale co Wam ono przeszkadza? Przecież CipSoft Was nie zmusza do wskakiwania do wody i pływania 17 dni bez odpoczynku. A i do tych którym się w czepkach coś nie podoba:
1. Gdzie macie coś o czepkach? Że na screenie koleś ma czepek? Może to nie czepek tylko włosy ludka pływającego ;> Tak samo jak koty wyglądają jak jakaś kupa...
2. Nawet jeśli będą te czepki... Mówicie, że Wam zepsuje to klimat gry. A czy Tibia musi być taka ponura? Tylko smoki jakieś, chodzące zwłoki i wiele innych rzeczy które czekają by Was zjeść w całości... A CipSoft próbuje wnieść troche koloru do Tibii i bardzo dobrze, że to robi. Mi się to podoba.


Dzielenie expa... Jak może się nie podobać ten pomysł?

Pozdr~
__________________
Call me Him x]
Heartagramek jest offline  
stary 06-12-2007, 23:57   #103
Taj Wong
Użytkownik forum
 
Taj Wong's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Raczki
Wiek: 37

Posty: 7
Imię: Samurai
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 19
Problem !!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Do wszystkich, którzy narzekają;
  • Dzielenie expa: w tej kwestii chyba nie ma co opowiadać, jeśli ktoś uważa, że to zły pomysł, to musi być trochę skrzywiony...
  • Łóżka, pływanie: Jeśli chodzi o mnie, to nie podobają mi się za bardzo bajery typu nowe outfity, czy jakieś upiększone domki w AB, a co za tym idzie łóżka, ale czemu miałbym na to narzekać? Czy przeszkadza to komuś? nie sądzę. Mam za to paru znajomych, którym się takie bajery podobają i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego, potrafię to tolerować.
ZIOMUS normalnie po rekach Cie wycaluje za tego posta Dobrze gadasz
a Wy ludziska sluchajcie Jego bo madrze GADA!!!!!!!!
Dla Narzekajacych powiem tak:
1 - Co wam przeszkadza sharing EXP...WY MUSICIE BYC UPOSLEDZENI UMYSLOWO BO NIE UMIECIE CZYTAZ ZE ZROZUMIENIEM bo po pierwsze jak wam nie odpowiada nie wchodzicie w party a po drugie jesli juz musicie w party to NIKT WAM KURWA nie kaze wlaczac dzielenia sie expem i w waszym party zostaje po staremu proste nie? NAJPIERW NAUCZCIE SIE CZYTAC ze zrozumieniem(co niektorzy wogole nauczcie sie czytac i pisac i dorosnijcie do odpowiedniego wieku) a potem narzekajcie i krytykujcie
2 - Plywanie psuje klimat? a kto wam do cholery kaze plywac? zakladaj sobie kurwa klapki na oczy i zasuwaj expic 2 gi miesiac ten swoj boski 20 lv i sie nei pokazuj na plazy proste nie? czy ktos cie zmusza do chodzenia plywac skoro ci sie nie podoba? nie nikt cie nie zmusza wiec zamknij ryj i nie narzekaj na cos co cie nie powinno obchodzic
3 - Lozka w domkach nie pasuja? TO ZOSTAN PRZY STARYM I NUDZ SIE TA MONOTONIA SAMEMU powtorze sie NIKT CIE NEI ZMUSZA DO KUPNA NOWEGO LOZKA zostan przy starym i nie narzekaj na nowe miej respekt ze komus inemu moze sie spodobac a Tobie Ryba respect za tego POSTA:
Taj Wong jest offline  
stary 07-12-2007, 00:00   #104
Pszczola
Użytkownik Forum
 
Pszczola's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Wiek: 29

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez drimer Pokaż post
ale mysle ze to jest troche jak cavebot ja tak moge zrobic dac se 2 postacie 35 i 8 lvl <bedzie tylko atakowal raz i po sprawie
Weź się człowieku zastanów 1/3 z 35 to 12,(6) a 2/3 to 25 w zaokrągleniu do góry czyli nie będziesz mógł -.-
Pszczola jest offline  
stary 07-12-2007, 00:02   #105
Shadowsong
Użytkownik Forum
 
Shadowsong's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Janikowo/Toruń
Wiek: 35

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Messiayh
Świat: Inferna
Shadowsong ma numer GG 4360997
Domyślny

Party exp! Nareszcie wprowadza to, co powinno byc wprowadzone juz dawno. <jupi>
__________________
We ride together, we die together.
Shadowsong jest offline  
stary 07-12-2007, 00:03   #106
drimer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nom tibia t gra w starozytnosci nie dziewie sie jak za neidugo wejda bronie palne od iedy to w starozytnosci byly czepki i boje z linkami jak na screenie c bedzie w 8.2 znajdziesz psa kikasz prawym i wpisujesz imie i twoj jest -.-

o zwierzakach yto prawda bedziesz sobie mogl teraz kota zlurowac pod domek
 
stary 07-12-2007, 00:06   #107
drimer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszczola Pokaż post
Weź się człowieku zastanów 1/3 z 35 to 12,(6) a 2/3 to 25 w zaokrągleniu do góry czyli nie będziesz mógł -.-
heh zapomnielem o tym
 
stary 07-12-2007, 00:12   #108
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez drimer Pokaż post
nom tibia t gra w starozytnosci
taka ciekawostka ...

"Tibia is a free fantasy massive multiplayer online role playing game (MMORPG). "

i teraz pytanie : czy pogrubiony napis to w tłumaczeniu starożytność ?

ktoś wspominał żeby się zajeli hackerami i botterami, w zasadzie to jedna i ta sama grupa ludzi ... na wzajemnie botuja i siebie okradaja ... gram w tibie około 3-4 lat, i nie miałem hacka hmm ... to nie jest szczęście ...
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline  
stary 07-12-2007, 00:13   #109
Sr@x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Wiek: 33

Posty: 164
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Domyślny

tibia to nie starożytność tylko świat fantasy więc jest szerokie pole do popisu np w innych grach już jest broń palna np w wowie, wiadome że nie UZI czy Ak-47 no ale coś palnego jest
__________________
Tibiaspy.com
Sr@x jest offline  
stary 07-12-2007, 00:16   #110
Wicheer
Użytkownik Forum
 
Wicheer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 47
Domyślny

Od dzis nie musicie sie myc na RLu ! Mozecie poplywac w Tibi.

Mam wrazenie ze Cipsoft robi sobie jaja xD
Wicheer jest offline  
stary 07-12-2007, 00:17   #111
piechnik95
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ciekawe czy pływalnia bedzie dla PACC czy dla FACC a ogólnie to fajny pomysl szczegolnie dla plazowiczów
A takie zmienianie lóżek jest dla dzieci
 
stary 07-12-2007, 00:17   #112
Maragoko
Użytkownik Forum
 
Maragoko's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2007

Posty: 46
Smutny

TibiaSims...

Wkur.... się czytając takie posty jak np: O.0 fajnie będę mógł sobie popływać...A co ci to da??? gów..

Nie rozumiem dlaczego cip'y nie zajmują sie np:Karaniem tych którzy używają botów mogli by coś wy myśleć, bo wkurza mnie to jak sobie mój kumpel puszcza codziennie bota na slimach i się cieszy że ma BiG skills...

A co cipsoft robi w tej sprawie prawdo podobnie nic... Tylko projektują łóżka i pływalnie żeby dzieci mogły sie ucieszyć że mogą sobie popływać może za nie długo poskakać lub pojeździć konno ??Kto wie w tibii wszystko jest możliwe..

Rozumiem to że tibia musi się rozwijać ale z niektórymi rzeczami przesadzają...Np z Ouftinem Nightmare Knight wygląda jak jakąś zabawka lub Dragon Hatchlings nowy potwór po update a wygląda jak pokemon dosłownie jak by cipy nie robili wszystkiego zasadą:Rób wszystko szybko i nie patrz na boki byle było mogli by to zrobić zasadą rób wszystko powoli ale dokładnie.
__________________
L O S T
Maragoko jest offline  
stary 07-12-2007, 00:26   #113
Albix
Użytkownik forum
 
Albix's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2007
Lokacja: Sokołów podlaski
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Albix ma numer GG 8436950
Domyślny

taa jescze 2 upki i kible dorobią i trzeba będzie z huntu wracać do miasta żeby się wysrać albo zrobić kibel questa i w niektórych hunt miejscach będą kuwety ale tylko dla tych co zrobili kibel questa
Albix jest offline  
stary 07-12-2007, 00:31   #114
Zibeq
Użytkownik Forum
 
Zibeq's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: Rz.

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fajduhi
Profesja: Druid
Gildia: UH maker!!
Świat: Iridia
Poziom: 24
Poziom mag.: 39
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albix Pokaż post
taa jescze 2 upki i kible dorobią i trzeba będzie z huntu wracać do miasta żeby się wysrać albo zrobić kibel questa i w niektórych hunt miejscach będą kuwety ale tylko dla tych co zrobili kibel questa


Nie podoba się to na OTSY.





Tak jak ja to zrobiłem haha
__________________
AvIva Aviva Aviva ReSoViA!!
Zibeq jest offline  
stary 07-12-2007, 00:33   #115
Regan
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Przestańcie pier***** tylko narzekacie i narzekacie skoro az tak wam przeszkadzają te zmiany to przestańcie grac.
Co wam to przeszkadza w expieniu gdy ktoś zmieni kolor łóżka albo popływa w wodzie?

Jak byście zauważyli to w ta gre graja tez osoby normalne nie mające obsesji na expieniu a na miłym spędzaniu czasu przy grze i poznawaniu nowych ludzi.

Jeszcze raz powtórzę spier***** jesli wam sie nie podoba nikt was nie trzyma (poza nałogiem expienia)

Ps.Naszczescie jak skaczylem z tym nałogiem i loguje sie na tibie tylko wtedy kiedy mam ochote a nie wmawiam sobie ze musze wbic lvl bo inaczej nie wiem co sie stanie wkacu to tylko gra
 
stary 07-12-2007, 00:36   #116
Arcasiros
Użytkownik Forum
 
Arcasiros's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 28
Domyślny

Mi tam to nie robi różnicy nie będę i tak pewnie używał nowych łóżek a co do pływania to może sobie raz zobaczę jak to jest i zapomnę...
Dzielenie expa przyda się rycerzom blokującym żeby też dostali expa ale z drugiej strony top 10 na serwerach to są przeważnie rycerze więc po co im jeszcze więcej tego expa skoro i tak jak widać są najlepszą profesją w zdobywaniu doświadczenia.

Ogólnie tibia idzie w dobrym kierunku lecz zawsze jest jakiś haczyk...
Arcasiros jest offline  
stary 07-12-2007, 00:45   #117
Lowca
Użytkownik Forum
 
Lowca's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kopalnia diamentów
Wiek: 34

Posty: 147
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Skille: 2
Domyślny

Tak sie zastanawiam..

Łóżeczka, dobry pomysł.. w końcu będzie można i łóżko wkręcić w kolorystykę całego mieszkanka \o/.. (Tak, lubie mieć pikny domek.)

Po drugie.. pływanie. Hmm, poprostu rzecz, która jak Cipsoft pomyśli będzie naprawde eleganckim pomysłem (Graliście pewnie w pokemony to pomyślcie). Dla mnie płynąć gdzieś byłoby naprawde czymś fajnym.. Jakieś wysepki, małe archipelagi, To jest To!

~>

Jak zapewne pisali moi poprzednicy (tak, nie czytałem wszystkiego) to czemu narzekacie skoro możecie poprostu pójść na Ots'a?. Tam nie ma takich bajerów (No, skrypty ciężko sie robi) więc nie ma co płakać.


Nie potraficie sie niczym cieszyć.. dałbym wam Tibie na której "Antica" nazywała się "Tibia" i bym wszystko miał gdzieś..


Dać wam palec.


@Jeszcze jedno. Skoro tak nalegacie na tych hakerów, Ddosy (Chyle czoło Ddos'owi ) itp itd.. To jak jesteście tacy mądrzy to może przedstawcie swoje oferty Cipsoftowi, albo Baa!.. Zróbcie to za nich ;>
__________________
Zbieram na rower...


20:32 Rtehb [23]: bo sie ma kumpli takich jak Ona /\

16:47 Ana Najt [35]: Push me!
16:47 Dryad Elizabeth [40]: <kick>

16:59 John Hiberlain [18]: przetszymywales tam ludzia a on dedna w torturach i mekach

21:07 Lord Von Luki [90]: ja jestem
21:07 Lord Von Luki [90]: gejem

22:19 Lowca Strefazero The Third [7]: Tesknisz za mna?
22:19 Luras Saia [60]: troszq



Są ludzie i ludzie

Ostatnio edytowany przez Lowca - 07-12-2007 o 00:47. Powód: A bo ja lubie edytować
Lowca jest offline  
stary 07-12-2007, 00:48   #118
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

E tam. Plywanie bedzie takie:
-Plywasz 10 minut-FACC na 24h
-Plywasz 24/7-PACC
a te czepki to pewnie addony beda do nich. Zjebany bedzie mial facc a pacce kolorki beda zmieniac;p A te lozka to niezly pomysl.
ZROBIE ZIELONE
Edit> A co do tego ma Santa Claus?

Ostatnio edytowany przez Mufinek - 07-12-2007 o 00:50.
Mufinek jest offline  
stary 07-12-2007, 00:52   #119
CryingOrphan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boze...
Panowie pare postow wyzej maja racje...
Co wam w expieniu przeszkadza basen czy meblowanie domkow ? T.T
Wlasnie... Nic...
A niektorym sie to spodoba...
Chcą zrobic tak, zeby tibie nie polegała TYLKO na expieniu...
Mi sie ten pomysl podoba...
I gdyby dorobili te Kible to tez by bylo fajnie...
Bo jak narazie kible w tibii to kratki xD a na dole trolle xD
I prawdopodobnie bedzie trzeba podlewac kwiatuszki bo zgnija
Mnie sie podoba ze w tibii jest coraz wiecej OPCJI dzieki ktorym mozna sie bawic w tibii , a nie tylko EXPIC T.T



A i...
Moze niektorzy lubia miec ladny domek, z meblami i ladnie przystrojony?
A nie itemy poros*******ane i ktos mysli jestem Cool and look on my items

Powinni zrobic ze sie osobno wybiera wloski,buciki,spodenki itd xD


Edit:
No ale pomyslcie ^^
Jezeli zrobia ze w wyznaczonej strefie bedzie mozna plywac...
Napewno zrobia Questy z tym ^^
Bedzie trzeba dgzies doplywac
Moze nawet nurkowac xD
A nie tylko chodzic , stac i lezec (bo jak narazie tylko to mozna) xD
Tibia sie robic coraz bardziej realniejsza i rozmaita ^^


(Pewnie duzo osob bedzie latalo w strojach kapielowych po miastach albo ubierac je jako normalny outfit xD

Ostatnio edytowany przez CryingOrphan - 07-12-2007 o 00:58.
 
stary 07-12-2007, 00:53   #120
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

Tibia dąży ku rozwojowi. Każde nowe urozmaicenie jest z początku nie akceptowane ,ale głównie przez 16 lvlowych "sorceruf" -.- po co pisac durne posty ,skoro i tak będziecie grali po upie. Będzie tak A ,wejdę sobie raz zobaczę ,bum bum ,a wbije sobie jeszcze jeden lvl ...itd żal po prostu ,gdyby wam te sracze wmontowali to i tak byście grali ,bo wy w graniu widzicie jeden sens exp,exp,exp ja wbije sobie lvl ,raz na tydzień ,czasem dwa ,posiedzę sobie pod depo(jak nubek nei xd?) do domku się przejdę ,zjem coś ,powastuje mane sobie xd a wy ,polece na hunta wow wilociłem fire sworda ,sprzedam i expie dalej ,jak wejdą te nowe zmiany to i tak ich pewnie nie zauważycie ,bo jesteście tak zapatrzeni w swój lvl...
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.
Kellerman jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.


Powered by vBulletin 3