Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-12-2005, 19:47   #41
Konradzio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Konradzio
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 59
Poziom mag.: 49
Konradzio ma numer GG 9276495
Domyślny

Ej czy wy naprawde jestescie az tak po***ani?? tosz jusz od dawan tak jest ze kazde nove swiaty sol dla premioof i tak zawsze bylo i bedzie wienc po co sie buntujecie??(ja mam zamiar wejsc odrazu jak bedzie dla facc )
PS:
czy te swiaty bedą:
a)no-pvp
b)pvp
c)pvp-enforced
prosze o odpowiedz

Ostatnio edytowany przez Konradzio - 20-12-2005 o 19:50.
Konradzio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2005, 19:50   #42
bobasek_89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

konradzio - to bedzie pvp
 
stary 20-12-2005, 19:54   #43
rafux
Użytkownik Forum
 
rafux's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 20/24
rafux ma numer GG 6022889 Adres Jabbera do rafux
Domyślny Jeah !!! nowe serverki :D

Wreszcie , huuuuraaaa nowe servery nie moglem sie doczekac , czkealem juz miesiac na nowy server. Mam Pacca i bylem na 300 miesjcu ale mnie coflo do 700 !! Koorva !!!! Niech no to ja sie tylko zaloguje do niech was Ręka Boska strzeze , gram do rana , nie ide do szkoly i gram dalej i tak cale swieta , potem jeszcze ferie


______________________
jestli twierdzisz ze jestem uzalezniony jestes w bledzie




XD
rafux jest offline  
stary 20-12-2005, 19:54   #44
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Strzałka Sprawa do polakow.

Jest mala prosba do all polakow na nowych serwach(kyra glownie). Grajcie z rozumem a moze sie uda zrobic polski serwer. Mowie tu o tym zeby sie odrazu nie pkowac nawzajem. Jak bedziemy all tak robic to nici z "polskiego" serwera. Grajcie madrze a powinno sie udac. Bo w niczym nei jestesmy gorsi od np Szedow, mozemy byc nawet lepsi. Tylko musimy sie trzymac pewnych zasad takich jak np niektorzy szwedzi maja. Dla przykladu szwed szweda nigdy nie ruszy bez powodu, polak prawie zawsze... :/ Szwed szeda zadko kiedy okradnie, polak to juz bez komentarza.... Mozecie mnie skrytykowac, ze noob , ze malo postow itp,itd ale wiem ze jezeli bedziemy trzymac sie razem to na bank sie uda. Mam tylko mala nadzieje ze chociaz do kilku osob dotrze ta moja mala dygresja.. cya


---------
"Ludzie sa jak oczy, widza wszystko tylko nie siebie"
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline  
stary 20-12-2005, 19:56   #45
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manrox
Nie no, dla mnie spoko jeżeli z Kyra będzie polski server. Tylko żebyście mnie nie zabili od razu... może odczekam aż max lvl będzie 40, i wielu polaków będzie tam grało. Tylko żeby też nie było tak jak na Saphirze, że tylko wyszedłem na maina i spowrotem na rooka, bo se polacy zachcieli PKowania rodaków...
A tak wogóle, jedyna droga do uczynienia z Krya'ii prawdziwego, polskiego servera, to utworzenie jedynej gildi, do której przyjmują TYLKO polaków, i to bez ograniczenia lvlowego. Nastepny krok, to wypowiedzenie wojny Szwedom, bo oni pałętają się wszędzie. Przy tej wojnie najlepsze jest nie proponowanie fuzji z innymi gildiami (szwedzkimi, bo Polska powinna być tylko jedna). Kiedy się już wypędzi Szwedów z Servera, to trzeba też dbać o to, żeby żaden się nie przywalił. Potem powinno się rozbić Brazylijczyków. Ci są łatwi, bo nie umieją się lać w zwarciu, i trzymają się w rozproszeniu (taktyka jeden za drugim). Potem tylko dbać o to, żeby żaden obcokrajowiec nie gral na Kyra'ii, a Polacy pomagać sobie nawzajem. Jeżeli jednak Szwedzi/Brazylijczycy rozbiją Polaków na wojnach, to najlepiej poexpić, i przewyższyć szwedów w LVLu.

PS. Jeżeli wszyscy się do tego będą tyczyli (Zjednoczeni Polacy, tylko Jedna Polska Gildia, żadna inna gildia na serverze), to ja chętnie zagram, i myśle że pociągnę za sobą Polaków na innych serverach.

Typowy rasista. Tak się składa, że dużo szwedów lepiej gra od polaków, nie wszyscy są PA. A po 2 polacy to są właśnie też nooby ( wiem , że sam jestem polakiem ale taka jest prawda) i często są bardziej chamscy niż inni.Po 3 brazylijczycy może są typowymi noobkami (mine plx itp.) ale oni wbrew temu co mówiłeś trzymAją się w kupie grałem na lucerze (USA location) i rzadko widziałem żeby bił się br vs br. A po 4 ty z tym szturmem i bitwami to się najwięcej nadajesz...
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 20-12-2005, 20:03   #46
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Ja niebede grał na żadnym z tych serverów bo po takim długim czasie bez nowych serverów wszyscy czekający zaczną na nich grać a więc na początek bedzie zbyt dużo ludzi a na jednym już gra 151 osób
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 20-12-2005, 20:34   #47
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
Typowy rasista. Tak się składa, że dużo szwedów lepiej gra od polaków, nie wszyscy są PA. A po 2 polacy to są właśnie też nooby ( wiem , że sam jestem polakiem ale taka jest prawda) i często są bardziej chamscy niż inni.Po 3 brazylijczycy może są typowymi noobkami (mine plx itp.) ale oni wbrew temu co mówiłeś trzymAją się w kupie grałem na lucerze (USA location) i rzadko widziałem żeby bił się br vs br. A po 4 ty z tym szturmem i bitwami to się najwięcej nadajesz...

Po pierwsze:
Typowy rasista to może być twój ojciec, ale na pewno nie ja.

Po drugie:
Nie powiedziałem że Polacy grają dużo lepiej od Szwedów.

Po trzecie:
Zawsze zdarzają się wyjątki, bo mi się wydaje że ty właśnie widziałeś taki wyjątek. Owszem, powiedziałem że nie trzymają się w kupie, ale niektórzy owszem, trzymają się.

Po czwarte:
Jeżeli się bardziej nadajesz, to przedstaw nam swoje propozycje. To jest oficjalne forum, każdy ma się prawo wypowiedzieć.

PS. Nie jestem rasistą, rasista to ty możesz być, ale w każdym razie nie masz prawa obrażać innych użytkowników. Proszę Moderatorów o zwrócenie uwagi na tego posta.
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline  
stary 20-12-2005, 21:17   #48
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Heh, jak ja widze te tutaj pomysly "zbierzmy sie wszyscy polacy, opanujemy serwer! Brak wstepu brom!", to nie wiem czy smiac sie czy plakac. Ja w kazdym razie na 70% wybieram sie na ten serw, na sorca z qmplami z samery.
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  
stary 20-12-2005, 21:33   #49
Marcin Masterdruid
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fajnie że są nowe serwy.Ale szkoda że to nie są pvp-enforced

Ale kto wie może sie wkręce na jeden z tych serwów
 
stary 20-12-2005, 21:35   #50
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Wielu polakow idzie z innymi Swe, znajomymi ze starych serwow, tak czy inaczej nie zrobicie z niego "polskiego serva", to by bylo jeszcze gorsze niz pa by swe. =) cya in new realm!
Raxilon jest offline  
stary 20-12-2005, 21:38   #51
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Życze wam żeby nie był to serwer taki jak Furora, a jesli polacy idą na serwer na K~ , To niech mądrzejsi pójdą na ten drugi.Btw Bardzo duzo SWE idzie na K~, więc moze bedzie ciekawie.
Hellraiser jest offline  
stary 20-12-2005, 21:45   #52
Seele
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Lokacja: Bangladesz
Wiek: 34

Posty: 126
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zatamon
Profesja: Knight
Gildia: Scarus Team
Świat: Kyra
Poziom: 54
Skille: 81/81
Poziom mag.: 5
Domyślny

ja juz jestem na K~

ale.....patrze na licznik...jescze 22 osoby...patrze dalej...jeszcze 821 osób.... co to ma być
Seele jest offline  
stary 20-12-2005, 21:46   #53
Wasyli
Użytkownik forum
 
Wasyli's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 16
Domyślny

Po nowym updacie będzie tutaj od zaj**** drutów i sorków pewnie... Dobrze że teraz robie palka ... btw. od 19 się loguje i teraz jestem 10 w kolejce... a kupując pacca myślałem że omine kolejki xD
Wasyli jest offline  
stary 20-12-2005, 21:48   #54
Lord Marjusz
Użytkownik forum
 
Lord Marjusz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 20
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 52
Skille: 79/78
Poziom mag.: 5
Lord Marjusz ma numer GG 6387654
Domyślny

@ noobki ktore chca zadzic swiatem

Ehh im wiecej postow w tym temacie coraz bardziej przeraza mnie rozmowanie ludzi... nienawidzicie szwedow i brazylijczykow a pewnie nie znacie zadnego irl.
Lord Marjusz jest offline  
stary 20-12-2005, 21:54   #55
Padman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Datriana
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 52
Skille: 81/42
Poziom mag.: 15
Domyślny

ja juz sie loguje tworzycie jakas lepsza gildie, taka co bedzie miala znaczenie na serwie.. jak tak to chetnie dolacze
Padman jest offline  
stary 20-12-2005, 22:00   #56
Zaan of Araghoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2005
Lokacja: z Internetu
Wiek: 32

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom mag.: 4
Zaan of Araghoth ma numer GG 8371066
Domyślny

A ja myśle że tak czy siak bedzie to w %4#& zaczepisty serv .... calkiem nowe zasady magi .. o tym nikt prawie nie pisze ... moze wreszcie ryckow bedzie najmniej
Zaan of Araghoth jest offline  
stary 20-12-2005, 22:00   #57
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manrox
Po pierwsze:
Typowy rasista to może być twój ojciec, ale na pewno nie ja.

Po drugie:
Nie powiedziałem że Polacy grają dużo lepiej od Szwedów.

Po trzecie:
Zawsze zdarzają się wyjątki, bo mi się wydaje że ty właśnie widziałeś taki wyjątek. Owszem, powiedziałem że nie trzymają się w kupie, ale niektórzy owszem, trzymają się.

Po czwarte:
Jeżeli się bardziej nadajesz, to przedstaw nam swoje propozycje. To jest oficjalne forum, każdy ma się prawo wypowiedzieć.

PS. Nie jestem rasistą, rasista to ty możesz być, ale w każdym razie nie masz prawa obrażać innych użytkowników. Proszę Moderatorów o zwrócenie uwagi na tego posta.

Słuchaj cfaniaczku po 1 odwal się od mojego ojca.
po 2: szwedzi grają lepiej od polaków jadą nas na każdym servie a wiesz dlaczego? bo przez takich jak tych którzy pragną wykopać wszystkich innych niż polacy z serva oni się zbierają w kupe zapapominają o swoich problemach i kopią nam ostro dupy.
po 3: gralem na lucerze kawał czasu a to jest typowo brazylijski server to był mój 1 server i widziałem od podstaw jak br traktuje brazylijczyka.
po 4: niemam zamiaru walczyć z innymi póki mi niezajdą za skure a ty jak takiś mądry to tłucz pierwszego dnia się z innymi a potem płacz że chcesz nowe servery bo stąd cie wykopał
po 5 : JESTEŚ RASISTĄ rasista to człowiek który bezpodstawnie atakuje ludzi innej narodowości niewiedząc nic o nich. Szkoda, że w naszym kraju żyją tacy ludzie jak ty przez takich jak ty mamy jedną z najniższych tolerancji obcokrajowców na świecie :/ wstyd nic dodać nic ująć
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 20-12-2005, 22:02   #58
Pan zbych
Użytkownik forum
 
Pan zbych's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: New pvp
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: NOOOOOOB
Profesja: Elite Knight
Gildia: New pvp
Świat: New pvp
Żarówka

oni sa lepsi poniewaz polacy nie umieja sie trzymac razem , a sa nawet tacy co sie okradaja
Pan zbych jest offline  
stary 20-12-2005, 22:02   #59
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

@Ci dwoch niby rasisci..
Dajcie se siana

Topic@
Cienzko jest.. nie zaprzecze ale dla chcacego nic trudnego

22:54 You advanced from Level 4 to Level 5.

polacy na Kyre ogogo
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline  
stary 20-12-2005, 22:02   #60
Lord optyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: K-ce

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: nIE MA :p
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: XX/XX
Poziom mag.: 5
Lord optyk ma numer GG 8462752
Cool

@Dlaczego połowa obecnych na forum tak nienawidzy swe ??(jakiś uraz za "potop" )


Btw:
non-pvp mi się znudził i będe szukał nowych wrażeń na PvP cyu all in Kyra
__________________
Wróciłem na forum i do Tibi Hellooo all
Lord optyk jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:25.


Powered by vBulletin 3