Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2008, 23:53   #1
nekiruchs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2008

Posty: 9
Domyślny Assassinki i palladyn

Jest tak problem myslalem ze tu 80 lvl assasinki hity 500+ i jest dobry exp wszystko super wporzadku ale jakie waste czesto na hydre trace 5-7 assassinek! i jaki to ma sens? dopiero jak boszki wypadna albo 2 meduski i 2 k army cos w tym stylu ... i czy bedzie mi sie oplacalo expic z assassinkami na:
-culty goroma
-dl'e i dragi:ankh,edron,venore,Fibula
-hydry -.-
-Frosty

prosze o odpowiedz
nekiruchs jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2008, 00:05   #2
kombossik
Użytkownik Forum
 
kombossik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

LOL 5 ass - 500 gp na hydre to źle ? 80 ek to solo z bp shp zwastuje ja bym się cieszył poleci ci głupi k arm (dosyć często leci) i masz 50 ass - 10 hydr zwrócone
poleco bohy masz (zaużmy) 30k - 300 ass - 60 hydr... to chyba nie jest źle .

Hunć - hydry , frosty , warlocki , jeśli już musisz to dl'e ale nigdy nie lej dragów z ass!!! ...
__________________




Ostatnio edytowany przez kombossik - 25-07-2008 o 00:07.
kombossik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 02:04   #3
Etooric
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przecież nie ma takiej profki jak "palladyn" jest paladyn a to durza rużnica;] ja expiłem swoim 247 paladynem tylko na pohu i na fibuli, ale trzeba uważać na carrion wormy bo strzelajom melee

Ostatnio edytowany przez Etooric - 25-07-2008 o 02:09.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 02:09   #4
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

To jest takie przy*******anie się do szczegółów. To "durza rużnica" to specjalnie? Proszę, powiedz, że tak.
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 02:12   #5
Etooric
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wyciszony Pokaż post
To jest takie przy*******anie się do szczegółów. To "durza rużnica" to specjalnie? Proszę, powiedz, że tak.
i właśnie ty bendziesz kroił sery w lidlu;] a ja bende prezesem google bo jestem pro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 02:22   #6
Dafney
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik Pokaż post
LOL 5 ass - 500 gp na hydre to źle ? 80 ek to solo z bp shp zwastuje ja bym się cieszył poleci ci głupi k arm (dosyć często leci) i masz 50 ass - 10 hydr zwrócone
poleco bohy masz (zaużmy) 30k - 300 ass - 60 hydr... to chyba nie jest źle .

Hunć - hydry , frosty , warlocki , jeśli już musisz to dl'e ale nigdy nie lej dragów z ass!!! ...
Pierwsze co pomyslalem czytajac twoje wypociny jest w 8 sekundzie tego filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=XOSlRa...eature=related

A teraz do zeczy. Po pierwsze 80 ek jak idzie solo, a zaznaczam ze nie kupil postaci, nie dostal jej, nie bocil od 1 lvl itp., to max zuzyje 5 shp i manasy, jak umie dobrze grac to sobie wezme Hydre na ukos i bedzie luz z exurka wyrobi max. 2-3 shp (zalezy od skili bo pomiedzy 80/80 a 95/90 jest roznica, jak sie ma dobre skile to wiadomo ze mniej shp/mp zuzyje).

@Temat
5-7 assassek to nie jest zle na hydre (pewnie masz z 90 dysta).
Ale tak szczerze power bolty sa oplacalniejsze nawet na 150 lvl'u.
Zeby nie miec waste musi ci cos poleciec (bohy itp. jak pisales, to jest tak samo jak sorc/druid idzie na Worlo z SD, jak loot nie dopisze bedzie waste)
Co do tego co masz klepac z Assassek?
Culty - to zalezy ile ci key ringow spadnie, ale raczej waste
Dl'e?-w ostatecznosci
Dragi-NIEE
Frosty-Za duzo miejsca zeby to z assass bic, POWER BOLTY WYSTARCZA
Hydry-W brew pozorom to nie jest silny potwor (DL o wiele mocniejszy), wiec hydry mozesz klepac z E Spearow, albo jak chcesz to assassy. WIadomo liczy sie zabawa.

@Etooric
Nie ma tez takiej profesji jak: Palek, Pal, Kina, Drut, Drutek, Sorc, itp. a jednak wszyscy (no moze nie wszyscy-ale 95%) wiedza o jaka profesje chodzi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 12:03   #7
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etooric Pokaż post
i właśnie ty bendziesz kroił sery w lidlu;] a ja bende prezesem google bo jestem pro
Taaak... rozmowa z tobą jest poniżej mojej godności. Po prostu jesteś żałosny. (nie używam słowa "żal", bo mnie strasznie irytuje)
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 18:14   #8
nekiruchs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2008

Posty: 9
Domyślny

A wiec po pierwsze takie tematy nie sa zakladane po to zeby sie ludzie klucili jak sie pisze poprawnie paladyn ! czy pozniejsze wjezdzanie se na ambicje

Ale Do Rzeczy:

Po pierwsze 500gp + manaski

po 2 ze 180 assassinek wypadlo mi 3 warrior helmety + 6k w kasie i small emeraldach ;pp Waste: 40k / Odrobione 22k

moze nie tak zle ale sadze ze to na pozniejszym lvlu mozna takie xperymenty robic czy wypadna bohy czy rh

A wiec mowicie ze na dragi lepiej speary? mozliwe ale nie zgodze sie ze na dle nie jest dobrze isc z assassinkami poniewaz trace na niego 3 assassinki MAx i czasem zero potionow ( hydra sie leczy itp.. )

Mam 93 dista xP ( trza podskilowac wiem ;pp )

Dl nie jest silniejszy od Hydry ^^ a jesli bis z enchantow to na hydre chyba z 2bp manachow zanim padnie -.- i mowie serio

Sprobuje na tych frostach z power boltami ;pp
Choc uwazam ze palladyn lepiej ma z shieldem ;]

A cod Do Cultow mysle ze jest tam zaje***** Duzo expa i dobry loot bo wszystkie te staffy time ringi blue robe itp... pirate dollsy...

Za wszystko wielkie dzieki jbc prosze o dalsza odpowiedz ;pp
nekiruchs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 21:37   #9
kombossik
Użytkownik Forum
 
kombossik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dafney Pokaż post
A teraz do zeczy. Po pierwsze 80 ek jak idzie solo, a zaznaczam ze nie kupil postaci, nie dostal jej, nie bocil od 1 lvl itp., to max zuzyje 5 shp i manasy, jak umie dobrze grac to sobie wezme Hydre na ukos i bedzie luz z exurka wyrobi max. 2-3 shp
uhahaah ja (108 ek) skille 80/81 (zmieniłem broń :/ tak bym miał już 90/81) wbiłem na hydry zwaściłem z 11-12 shp bp mf a zjchałem ją do reda (cały czas się leczy ku***) po tym 2 razy nie trafiłem a ona miała już wcześny green... więc nastepne shp/mf by poszły do zwastowania....
__________________



kombossik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 21:42   #10
psyhopatka
Użytkownik Forum
 
psyhopatka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 809
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artix-pal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Eternus
Świat: Elera
Poziom: 102
Skille: 88/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Ja jeszcze nigdy nie byłem z assasinkami na plusie.
Assasin stary są tylko do wbijania szybkiego expa nie do wychodzenia na plusie.
__________________
Mój temat ze zdjęciami.
psyhopatka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 23:37   #11
CaptainAmerica
Użytkownik Forum
 
CaptainAmerica's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2008
Lokacja: czechowice dziedzice

Posty: 37
Imię: Madziorek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 105
Domyślny

a ja wychodziłem z assassin starami na + i to często
Na demon hellu w 3 RP
CaptainAmerica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:09.


Powered by vBulletin 3