Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-01-2006, 15:08   #121
Ka sia czek
Użytkownik Forum
 
Ka sia czek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 240
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 77
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Ka sia czek ma numer GG 1592839
Domyślny

Ktos sie smial ze te 70% zostanie dodane w updejcie! Otoz nie, knightmare stwierdzil ze niezostalo odkryte wywiad byl dla tibianews. A zeby niebylo to chyba obie strony (tibia news i knightmare) sa wiarygodnym zrodlem informacji .

Wracajac do bogow tibi i calej reszty to zwrocie uwage na fakt ze juz ich mozna spotkac . Ruthles seven ? kojazycie cos ? orshabaal ? mozemy spodziewac sie pozostalej 6stki ? A moze w swojim czasie wszystkich naraz ? Ehh same dywagacje .
__________________
RYL2 Mal
Cler 80+ Def 75+ Sin 60+ Arch 60+
Life Off 75+ Rune Off 75+


Ka sia czek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2006, 14:11   #122
Zuper Hero
Użytkownik Forum
 
Zuper Hero's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Galana
Poziom: 40
Skille: 70/45
Poziom mag.: 15
Domyślny

moim zdaniem wszystkie zagadki się łączą ani bear skarbiec w kazzo dragon sacail legs różne ksiązki jak ta z ab excalibug.
Excalibug może znajdować sie z tyłu skarbca w kazzo przecież calego nie widzimy
__________________
mod skasował mój podpis
Zuper Hero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2006, 13:54   #123
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ka sia czek
Wracajac do bogow tibi i calej reszty to zwrocie uwage na fakt ze juz ich mozna spotkac . Ruthles seven ? kojazycie cos ? orshabaal ? mozemy spodziewac sie pozostalej 6stki ? A moze w swojim czasie wszystkich naraz ? Ehh same dywagacje .
Powoli, będzie więcej. Wkrótce możemy się spodziewać całej rodziny Orshabaali.
Tutaj macie temat, na temat nowego bossa na test serwie. Nazywa się Morgarotf i ... (sami przeczytajcie)

http://forum.tibia.pl/showthread.php...ight=Orshabaal
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 08:57   #124
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

Później przeprowadzę parę wywiadów z NPC na temat excalibuga. Narazie jeszcze nie... radzę poszperać u NPC Harkath Bloodblade, na "excalibug" odpowiedział bardzo ciekawie...
__________________



mattiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 09:11   #125
Xetor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: Siedlce

Posty: 129
Stan: Aktywny gracz
Imię: Brak
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Pythera
Poziom: 38
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Nie ma takiego questu , jak na Excalibur , Dragon Scale Legs ...
__________________
Nie gram w Tibie , szkoda czasu ...
Xetor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 11:33   #126
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Z tego co ja wiem to był taki bug w którym Excalibug leżal na ziemi(dla doklaniejszych to powiem ze lezal w dziurze z dlami na pohu). Znalazla go jakas osoba ale nie mogla utrzymac za zebami tego ze ma ten miecz i wszytkim o tym gadala .Dowiedzieli sie o tym Gmowie i usuneli Excalibuga z acounta tego pana
<koniec>
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 21:59   #127
Migdas
Użytkownik forum
 
Migdas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005

Posty: 6
Domyślny

Ja wiem tyle że jak sie zagada do npc monka jak sie idzie do katedry to on powie, że excalibug jest gdzies na edron, a jak sie zagada do npc hero na edron on powie ze jest gdzies kolo poh moze. Może idealnie pomiędzy tymi dwoma terenami A kolega cos mi mowil ze niby jest on gdzies w skale i wyciagnac go moze 200+lvl
Migdas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 00:54   #128
Kloddi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 11
Skille: 23/18
Poziom mag.: 1
Kloddi ma numer GG 2299041
Pergamin Zagadka Tibijska, ale i nie tylko...

To nic nie wniesie do sprawy i może troche to offtopic ale ciekawostka jest. Excalibur nie jest wcale mieczem pochodzenia wyłącznie Tibijskiego. Jest to zagadka Świata realnego, oto artykuł:

Excalibur

Prawdziwa nazwa tego legendarnego, a można powiedzieć wręcz mistycznego miecza brzmi : Caliburnus a po celtycku Kaledwych. W powolnym tłumaczeniu na nasz język to: Ten który przecina stal . Jak widać od samego początku w tym mieczu jest cos niezwykłego.

1) Pierwsza legenda ma swój początek od czarodzieja Merlina. Ok. 100 lat przed narodzeniem samego Artura na wyspie panował wielki chaos. Młody Merlin miał zamiar dać zakończyć ten nieład. Pomocny w osiągnięciu tego celu był miecz Kaledwych, który otrzymał od Pani z Jeziora.

Miecz ten dałby Merlinowi władze na wyspie. Merlin nie użył go jednak. Wiedział że ludzie nigdy by go nie uznali za króla. Podarował więc miecz Utherowi (ojciec Artura). Uther na początku rządził bardzo dobrze, był dobrym władcą. Pewnego dnia jednak Uther poznał śliczną Igreane, która była żoną jednego z dowódców Uthera (księcia Kornwalii). Pokochał Uther tę kobietę tak mocno, że był w stanie rozpętać wojnę, byle by Igreane z nim była.





Merlin wiedząc, że rozpęta się wojna odebrał miecz Utherowi i wbił go w skałę (lub kowadło). Legenda mówi że tylko człowiek o czystym sercu mógł go wyciągnąć z tej skały. Miecz ten wyciągnął młody Artur który niedługo później został królem.

2) Druga legenda, posiadająca motyw Atlantydy mówi nam o min. dzielnym wojowniku - Maksymusie. W I i II wieku naszej ery, w wielkiej brytanii stacjonowały jednostki Rzymskie. Każda prowincja Rzymu (w tym przypadku Brytania) musiała dawać haracz w postaci żołnierzy. Tą grupą ludzi dowodził najlepszy z danej prowincji. W tamtym okresie w Brytanii tą osobą był niejaki Maksymus. Władał on mieczem nazywanym przez miejscowy lud "Mieczem Brytanii" lub "Mieczem Wyspy Potężnych". Ludzie bardzo szanowali Maksymusa i byli pod wrażeniem jego osiągnięć. Bronił on min. ziemie brytyjskie przed najazdami saksońskimi. Maksymus umarł śmiercią naturalną

Po śmierci Maksymusa lordowie Brytanii stwierdzili, że król, jeżeli chce być godny miana najwyższego króla powinien posiadać ten miecz u swego boku. Około 300 roku naszej ery królem został Wortygern, był on pierwszym królem nie posiadającym tego miecza. Po nim przybyli bracia - Uther i Aureliusz - rościli sobie prawa do tronu Brytanii bo ww. Wortygern zabił ich Ojca. Ci dwaj zebrali armie i odzyskali tron. Miana najwyższego króla dostąpił Aureliusz, któremu pomagał dobry czarodziej Merlin z kolei Uther został naczelnym dowódcą wyspy (mimo iż on sam chciał być królem to nie rościł sobie praw bo miłował brata). Niestety Aureliusz szybko został zabity przez spiskowców - został on otruty. Tron objął po nim Uther .





Aureliusz miał nienarodzonego dziedzica - którego Uther chciał zabić bo chciał, aby po nim tron objął jego syn. Merlin uniemożliwił Utherowi zabicie tego dziecka - ukrył go na północy Brytanii. Niedługo później Uther zmarł. Merlin nie chcąc, aby rozpętała się wojna o tron najwyższego króla - wbił Miecz Brytanii w skałę. Tylko Aureliuszowy syn mógł go wyjąć. Artur ( bo tak miało to dziecko na imię ) dorósł w szczęściu i bogactwie. Merlin doprowadził go do skały i kazał wyciągnąć mu miecz. Powiedział mu, że jeśli to zrobi to otrzyma godność króla Brytanii. Artur nie do końca rozumiejąc swe prawo do tronu wyciągnął miecz. Później owy miecz pękł w walce.

Artur był bardzo smutny po tym zdarzeniu. Merlin widząc nieszczęście Artura postanowił podarować mu nowy miecz. Tym razem na wyspie Avalon - Pani z Jeziora podarowała mu owy słynny miecz mówiąc że został wykuty w Atlantydzie z najtwardszej stali świata i tylko dobry człowiek może nim władać. Ten miecz to Excalibur który służy tylko w dobrej sprawie. Młody Król Artur stwierdził, że ten miecz jest znacznie potężniejszy i o wiele piękniejszy niż jego poprzednik. Artur walczył nim w wielu bitwach i wygrał z nim niejedną wojnę.
Kloddi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 15:51   #129
cichorek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
cichorek ma numer GG 1037991
Cool

Ktoś wcześniej powiedział coś o spritach. Otóż przeglądającsprity, znalazełem miecz zanurzony w skale...
cichorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 20:21   #130
Kloddi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 11
Skille: 23/18
Poziom mag.: 1
Kloddi ma numer GG 2299041
Domyślny Super

Super, a moglbys pokazac SS? Może ta legenda ma jednak jakies powiązania, np.: PK nie moze go wziac, bo nie ma czystego serca?

Ostatnio edytowany przez Kloddi - 21-06-2006 o 20:22.
Kloddi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 20:28   #131
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

Cytuj:
To nic nie wniesie do sprawy i może troche to offtopic ale ciekawostka jest. Excalibur nie jest wcale mieczem pochodzenia wyłącznie Tibijskiego. Jest to zagadka Świata realnego, oto artykuł:
Łał... co za szybkość i spryt! -.-
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2007, 14:33   #132
crystal12
Użytkownik Forum
 
crystal12's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2007
Lokacja: WrocLove ;*

Posty: 170
Stan: Na Emeryturze
crystal12 ma numer GG 9359900 Send a message via Skype™ to crystal12
Żarówka

Właśnie wróciłam ze szkoły i popytałam się trochę kolegi o excalibuga... powiedział że ma on 60 ataku a 200 defa bo jest mieczem obronnym (bzdet), mówił też że jest coś takiego jak excalibug set, excalibug ring, excalibug amulet (bzdet bzdet i jeszcze raz bzdet!). Mój kolega chyba mało zna się na tibii ... Jeszcze może poszukam
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jakiś Druid
Koło cyców jest dziura
Niżej też...;]

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noob
A wieće co? Wuasińe zabiuem duagona louda! A wieće, rze gdy gwauciuem amazonke to poiawiuo sieu kiłka falkirji i mnje zabiuy? Nie dobue amazonkj i falkirje. Oi nje!
Lol?

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Jeśli dotarłeś/aś aż tutaj to musiało Ci się naprawdę nudzić...P.S. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła
crystal12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2007, 03:11   #133
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez crystal12 Pokaż post
Właśnie wróciłam ze szkoły i popytałam się trochę kolegi o excalibuga... powiedział że ma on 60 ataku a 200 defa bo jest mieczem obronnym (bzdet), mówił też że jest coś takiego jak excalibug set, excalibug ring, excalibug amulet (bzdet bzdet i jeszcze raz bzdet!). Mój kolega chyba mało zna się na tibii ... Jeszcze może poszukam
nie twój kolega za dużo gra na otsach excalibuga można było kiedyś zobaczyć i miał 53 ataku ;d pozdrawiam
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.
Kellerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2007, 09:59   #134
pup
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2006
Lokacja: W dupie

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sapp~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jamera/Calmera
Domyślny Kurwa archeolodzy....

Po co odsiwiezacie teamty z 3/4 roku temu? I tak nic nie wniesiecie tylko zasmiecanie forum.
__________________
Lepiej nic nie mówić sprawiajac wrazenie głupka niż coś powiedzieć i rozwiać te wątpliwosci.
pup jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 23:10   #135
QbaRy
Użytkownik Forum
 
QbaRy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 19
Domyślny Excalibug

Chcieliscie SS'a to macie: http://hunted.pl/wp-content/uploads/...alibugroom.jpg
To jest pomieszczenie, do którego mozna dojsc tylko po ukonczeniu PoI questa! Na screenie jest pokazany miecz w kamieniu... ktos go musi wyciagnac, nie? To musi byc niezla bron. Wystarczy spojzec co za niego proponuje: Krol Tibianus, Imeratori Kruzak czy kowal Uzgod (za 1000 platinum coins i MPA ). Pewnie ten quest nie jest jeszcze aktywny...

Ostatnio edytowany przez QbaRy - 21-04-2007 o 23:13.
QbaRy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 23:18   #136
Darkss
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Z przed komputera
Wiek: 29
Wpisy bloga: 1

Posty: 91
Stan: Na Emeryturze
Darkss ma numer GG 3329392
Domyślny

Tylko napomknę, że excalibug został zmieniony, i to jest AVENGER!Jak on na to załużył? Jego nickiem... (An\venger) nazwać item... phi!
Darkss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 08:13   #137
Zabuza91
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

excalibug to chyba stary MSL ^.- (atk:80 def:60)

Ponoc roczka od miecza z morgulisa jest wlasnie od tego sworda , ponoc
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 04:25   #138
Elizium
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hmm...
Profesja: Knight
Gildia: Mam swoją.
Świat: Antica Forever!
Adres Jabbera do Elizium
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cichorek Pokaż post
Ktoś wcześniej powiedział coś o spritach. Otóż przeglądającsprity, znalazełem miecz zanurzony w skale...
Nr. sprita plxxxx! Koniecznie muszę to zobaczyć.
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Elizium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 10:11   #139
draenei
Użytkownik Forum
 
draenei's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 229
Profesja: Knight
Gildia: Starlight
Świat: Antica
Poziom: 34
Poziom mag.: 4
draenei ma numer GG 2814551 Send a message via Skype™ to draenei
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darkss Pokaż post
Tylko napomknę, że excalibug został zmieniony, i to jest AVENGER!Jak on na to załużył? Jego nickiem... (An\venger) nazwać item... phi!

Ludzie. Avenger nie jest Excalibugiem. I zrozumcie. Jakby teraz na Harmonii każdy h-lvl zaczął pisać "sell Excalibug 10000K" a to był zwykły Avenger to to niemiało by sensu.
draenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 10:25   #140
Twoj_Miszcz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 150
Stan: Niegrający
Twoj_Miszcz ma numer GG 5157895
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bobi Pokaż post
No widzisz, mylisz się... Dajmy np. Anihilator Quest, trzeba zabić tylko 2 demony (bije 6 ale to z daleka nie z bliska) i na tym questcie padają 100+ knightci którzy napewno mają wiecej hp od Cachero a już napewno od "wysokolevelowego sorca" więc taki sorc nie miałby szans...
Obecnie masz 1445 życia, 7595 many oraz 2990 capacity - cachero~
Obecnie masz 1565 życia, 495 many oraz 2770 capacity - 100 knight ~

taka duza ta roznica ? wogole nie wiem czemu podaliscie cachero,a nie np mateusza dragona wielkiego ? bo ten mdw - Obecnie masz 1710 życia, 9185 many oraz 3520 capacity

Ostatnio edytowany przez Twoj_Miszcz - 24-04-2007 o 10:26.
Twoj_Miszcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:02.


Powered by vBulletin 3