Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2008, 11:51   #141
Leader'Acrix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2008

Posty: 27
Domyślny

Heh nie wiedziałem że tak łatwo można pomylić "UFO" z muchą lub innym owadem .
Leader'Acrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2008, 12:38   #142
Xevixon
Użytkownik Forum
 
Xevixon's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Lokacja: Bogatynia

Posty: 137
Stan: Na Emeryturze
Imię: Eterro
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Xevixon ma numer GG 8241970
Domyślny

Nie czytałem całego tematu bo mi sie nie chciało. Jeśli cos się powtórzy to sorry. : P
Ja mam tylko jednjo pytaie ;x dlazcego te wszystkie ufo na różnych filmach ma kształt spodka?
Osobiście uważam, że nie ejsteśmy sami ponieważ istnieje wiele ukłądów słonecznych, gwiazd, planet a przecież istnieja jakas tam strefa życia ( na discovery to słyszałem ;d czy gdzies), w której planeta ma odpowiednie warunki do hmm... rozwijania się. Więc byłoby to niemożliwe zebyśmy w tak wielkiej przestrzeni byli sami.
__________________
\__/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
Podziękujcie Michoss-owi za to że mnie uspokoił i doinformował trochę

Mam jednak litość i darujewam , ale mam was 3 na oku
/\ chodziło o Shanhaevela, domin3x i o mnie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
..aby coś się udało potrzeba dużo wiary katolickiej..
Xevixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 13:17   #143
Xaax
Użytkownik Forum
 
Xaax's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Skille: 91/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.Pride Pokaż post
Cze
Ufo-istnieje
Bóg-wg mnie nie istnieje.xD
Koniec swiata w 2012-bulszit!Wiele razy mial byc koniec swiata a jakos dalej istnieje...
Egrozcyzmy-Nie uwazam ze sa zwiazane z Bogiem,poniewaz nie wydaje mi sie zeby Bog(jak by istnial)pozwolil na cierpienie tylu osob.
''Geje z Hiszpanii"-Fejk jakich duzo.Maja jakies zdjecia,filmy czy cos?
Pozdro
Myślę dokładnie tak samo.
__________________






Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyczek Pokaż post
bo mi sie nie kcialo
Xaax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 14:43   #144
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Miliony filmów, miliardy zdjęć, plotek i pogłosów, zero namacalnych dowodów. Teraz odpowiedźcie sobie na pytanie "czy istnieje ufo".
Kup.Se.Musk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 15:11   #145
Viste
Użytkownik Forum
 
Viste's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 85
Domyślny

@up
Coś jak z Bogiem, masa filmów, cała kupa opowieści a jako takich namacalnych dowodów w sumie brak. A jednak w to, tak samo jak w ufo ludzie wierza;p
Viste jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 15:22   #146
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

co do...

Boga - mysle ze cos o wiele silniejszego od nas musi istniec.. nie chodzi mi tu o jakas mega-hiper silna postac tylko o cos, co moznaby nazwac bogiem. Nie wierze jednak w tego boga, ktory rzekomo stworzyl swiat w 7 dni (tj w 6 a siodmego palil maryśke), tego o ktorym mowa w testamentach i tego, w ktorego to "wierzą" (czytaj albo maja taka nadzieje albo po prostu sa chrzescijanami bo od chrzescijan sie urodzili) chrzescijanie. bo tylko jest tych bajek o nim, a dowodow brak

Ufo - co do tych stateczkow pojawiajacych sie w wielu filmach na youtube... nie sadze zeby chociaz 1/100 z nich byla prawdziwa, ale jestem przekonany ze na swiecie nie tylko ziemia jest zamieszkana bo to wrecz niemozliwe.

tyle.
__________________
Valariazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 15:48   #147
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: Zgadzam się z tobą, nigdy nie wątpiłem w możliwość życia poza zmieskiego, ale w UFO na ziemi to ja mam za mały "murzdżek" jak to niektórzy sądzą żeby uwierzyć (przynajmniej we wszystkie dotąd znane mi przypadki UFO).
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 16:10   #148
Qapek(...)
Użytkownik forum
 
Qapek(...)'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2008
Lokacja: ścieki

Posty: 13
Stan: Niegrający
Domyślny

W UFO nie wierzę, chyba że by mnie porwało. Ale wiara w UFO i wiara w życie pozaziemskie to dwie różne rzeczy. Niektórzy tutaj mylą te dwa pojęcia.
A co do tego drugiego: Nie chce mi się przedstawiać wszystkich argumentów,
ale jestem pewien że gdzieś we wszechświecie na pewno są jakieś żywe organizmy, mniej lub bardziej złożone.

Ostatnio edytowany przez Qapek(...) - 27-08-2008 o 16:18.
Qapek(...) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 16:21   #149
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Ja w KOSMITÓW (nie ufo, bo ufo to niezidentyfikowany obiekt latający) uwierzę jak ich zobaczę, to samo z Bogiem.
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 16:28   #150
Carbon_Lord
Użytkownik Forum
 
Carbon_Lord's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2008
Lokacja: Gdynia moje miasto:)

Posty: 201
Stan: Niegrający
Domyślny

Co sądzicie o tym artykule:
http://www.paranormalium.pl/286,2,artykul.html
Opowiada on o Chupacabrze, być może to wybryk natury, bądź experment naukowców, albo istota pozaziemska, bądź poprostu nieodkryte zwierzę.

Ponadto polecam www.paranormalium.pl
Fajna stronka dla tych co lubią paranormalne rzeczy
Osobiście bardziej interesuję się Kryptozoologią niż ufo. Człowiek bada kosmos, a nie zna swjej planety do końca... Kto wie co czycha w dźunglach, pod ziemią albo w rowach, takich jak mariański.

Co sądzicie Chupacabrze?
__________________

Nie ma Wirusów!


Jeżeli klikniejsz w powyższy odsyłacz dostanę Sto ToriCreditów. Zbieram na Texturę, a zatem to kwestia jednego kliknięcia. Nic się nie stanie Tobie jak klikniesz, tylko mi pomożesz w spełnieniu marzeń. Co ci broni? Porpostu kliknij. Spełnij moje marzenia. Proszę
Carbon_Lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 16:38   #151
Jelcz
Użytkownik Forum
 
Jelcz's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2007

Posty: 43
Domyślny

Kilka potwierdzonych/udukomentowanych faktów:

-Ufo istnieje i Było na naszym świecie wiele lat zanim powstał człowiek.
-Na naszej planecie nie przebywała tylko 1 rasa obcych lecz kilka- 1 z nich zamieszkiwała Atlantyde....
- celem ich było wydobycie surowców (złota?)
-Czlowiek nie pochodzi od małpy- żadna z samic małpy obojętnie jakiego gatunku nie posiada łechtaczki, więc kobieta też nie powinna jej posiadać.
-na ziemii panuje inna grawitacja niż na innych planetach, więc kosmici szybciej sie starzeli i przestali pracować- jedynym wyjściem było stworzenie niewolników poprzez krzyżowanie różnych ras na ziemii- tak powstało homo sapiens.
- cały stary testament- są to zapiski kosmitów (Atlantów) zmienione przez czlowieka na własne cele więc Bóg nie istnieje (ludzie byli manipulowani tak przez kosmitów)....
reszte dokoncze później jak mi sie zachce ))
Jelcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 17:12   #152
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jelcz Pokaż post
Kilka potwierdzonych
No to potwierdz mi je, bede zafascynowany.

Btw mowisz ze zadna malpa nie ma lechtaczki - a pomysl, czy pierwsze zycie na ziemi.. znaczy sie pierwsze istoty... mialy w ogole glowe, nogi itp? Pewnie ze nie. Wszystko musialo jakos ... wyrosnac xd
__________________
Valariazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 17:14   #153
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
nie rozumiem..przecież napisałem ,że strach przed śmiercią powoduje,że ludzie znajdują sobie Boga,który (według nich) ich zbawi i tym samym unikną smierci...czyli wiara pozwala przezwyciezyc strach przed śmiercia ...tak jak napisałeś...więc nie rozumiem o co Ci chodzilo
Kiedys przeczytalem w pewnej ksiazce bardzo madre slowa, i nimi ci odpowiem, chociaz i mi czasami ciezko wierzyc ;p
"Lepiej jest wierzyc niz nie wierzyc. Dlaczego? Jesli wierzysz i okaze sie ze masz racje, to cale swoje zycie przezyjesz w spokoju, i bedziesz gotow kiedy nadejdzie twoj czas. Jeslisie pomylisz, to smierc bedzie koncem twojej swiadomosci, i nawet nie bedziesz wiedzial ze sie pomyliles. Jesli jednak nie bedziesz wierzyc, i okaze sie ze nie miales racjii, wtedy nikomu nie powiesz "a nie mowilem?"
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 17:17   #154
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Co do kręgów w polu to proponuje obejrzeć to:
cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=V4Bu__GATB8
cz. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=qWGl6...eature=related
cz. 3 - http://www.youtube.com/watch?v=_lycP...eature=related

Dziwna sprawa...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
90% tych "pr0" filmów z UFO, to fotomontaż.
Skoro 90% to fotomontaż, to zostaje 10% prawdziwych, więc świadczy to o istnieniu UFO (UFO to skrót, który po przetłumaczeniu na polski oznacza Niezidyfikowany Obiekt Latający, a nie ludzi z marsa...)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
Co do Boga...ludzie wierzący w wszechmogącego to ludzie SŁABI,którzy boją się prawdy,boją się śmierci(przyznacie ,że wizja "spania" na wieki wieków,nie jest za ciekawa.)Dlatego wymyślili sobie jakieś durne historyjki (adam i ewa...pomimo iż naukowcy twierdzą ,że człowiek pochodzi od małpy i dopiero po setkach tysięcy lat ewolucji,powstał człowiek ,którego znamy dzisiaj.)Zauważcie iż udowodniono ,że nawet pierwsze cywilizacje,tysiące lat przed "Chrystusem" szukali bóstw i modlili się np. do świętego kamienia.Dlaczego?Ano dlatego ,że nie potrafili w żaden sposób wytłumaczyć kim oni wlaściwie są i dlaczego zyją(dzisiaj już na te pytania znamy odpowiedz,jednak mohery nie chcą w to wierzyć.)Kiedyś religia była wykorzystywana przez mądrych ludzi do rządzenia.W starożytnym egipcie kapłani,ludzie bardzo mądrzy,potrafili przewidzieć zaćmienia Słońca i wmówić ludzią ,że to Bog się zesłościl.Dzięki temu mogli latwo namówić głupców ,żeby skladali większe ofiary itp...(jest taka scena np. w filmie Faraon.)Tak było,jest i będzie ,że jeśli człowiek nie jest sobie wstanie czegoś wytłumaczyć to myśli ,że to Bóg.Wiecie chociaż na czym opieracie swoja wiare drodzy Katolicy?Na starej książce,w której każdy mógł sobie nawpisywać bajki jakie tylko chcial.Jest wiele innych legend,baśni,mitów ...wymyślonych bardzo dawno temu i co ,wierzycie w nie?to dlaczego wierzycie jakiejś starej ksiażce?Bo sie boicie smierci i tyle.Teraz jest podobnie jak kiedyś w starożytnym Egipcie.50% księży nie wierzy w żadnego Boga,a wybrali taką droge życia dla kasy...o tych księżach słyszy sie w dzienniku , że molestowali,namawiali swoją kochanke do aborcji,kradli itp.Zanim zaczniecie manifestować swoją wielką wiare,radze poczytać biblie,poszukać,pomyśleć a potem dopiero podjąć decyzje czy jest sie wierzącym czy to tylko ściema..jak tak zrobilem...
Pierwsza sprawa - nie mieszaj ksiedzów w Boga... Pisząc "Bóg" zalezy jakiego Boga masz na myśli. Jeżeli chodzi o postać z nadzwyczajną umiejetnością to zapewniam każdego, że istnieje. Są dowody, które zwykły śmiertelnik moze zobaczyć, weźmy za przykład chocby nawet te Egzorcyzmy - jak ktoś to napisał - "osoba, która ma demoniczny głós i niepotrafi jej utrzymać 5 chłopa to chyba nie jest choroba psychiczna.". W tym przypadku mozna z pewnościa swteirdzic, że mamy do czynienia z nazdzwyczajną siłą, której nigdy się nie wytłumaczy naukowo... Po za tym jest wiele innych dowodów - przenoszące sie przedmioty itd. to chyba też nie ma nic wspólnego z nauką...

Ostatnio edytowany przez Granteon - 27-08-2008 o 18:19.
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 17:56   #155
Pavel321
Użytkownik Forum
 
Pavel321's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Venore

Posty: 412
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 48
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Miałem się nie w*******ać ale ...

http://pl.youtube.com/watch?v=WNzg1C-oAKU
__________________
Pavel321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 18:00   #156
whatever
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jelcz Pokaż post
Kilka potwierdzonych/udukomentowanych faktów:

-Ufo istnieje i Było na naszym świecie wiele lat zanim powstał człowiek.
-Na naszej planecie nie przebywała tylko 1 rasa obcych lecz kilka- 1 z nich zamieszkiwała Atlantyde....
- celem ich było wydobycie surowców (złota?)

-Czlowiek nie pochodzi od małpy- żadna z samic małpy obojętnie jakiego gatunku nie posiada łechtaczki, więc kobieta też nie powinna jej posiadać.
-na ziemii panuje inna grawitacja niż na innych planetach, więc kosmici szybciej sie starzeli i przestali pracować- jedynym wyjściem było stworzenie niewolników poprzez krzyżowanie różnych ras na ziemii- tak powstało homo sapiens.
- cały stary testament- są to zapiski kosmitów (Atlantów) zmienione przez czlowieka na własne cele więc Bóg nie istnieje (ludzie byli manipulowani tak przez kosmitów)....
reszte dokoncze później jak mi sie zachce ))
dobra. a teraz powiedz co brales.
__________________
Everybody lies.
whatever jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:22   #157
Mr.Pride
Użytkownik Forum
 
Mr.Pride's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 258
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Domyślny

@up
Badz tak laskawy i sie do niego nie czepiaj,kazdy moze miec swoje zdanie...
Mr.Pride jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:27   #158
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Granteon Pokaż post
Pierwsza sprawa - nie mieszaj ksiedzów w Boga... Pisząc "Bóg" zalezy jakiego Boga masz na myśli. Jeżeli chodzi o postać z nadzwyczajną umiejetnością to zapewniam każdego, że istnieje. Są dowody, które zwykły śmiertelnik moze zobaczyć, weźmy za przykład chocby nawet te Egzorcyzmy - jak ktoś to napisał - "osoba, która ma demoniczny głós i niepotrafi jej utrzymać 5 chłopa to chyba nie jest choroba psychiczna.". W tym przypadku mozna z pewnościa swteirdzic, że mamy do czynienia z nazdzwyczajną siłą, której nigdy się nie wytłumaczy naukowo... Po za tym jest wiele innych dowodów - przenoszące sie przedmioty itd. to chyba też nie ma nic wspólnego z nauką...
Ludzie! To, że coś nie jest na dzień dzisiejszy wytłumaczalne naukowo, to nie znaczy, że to dzieło boga...

Ostatnio edytowany przez Fred_Flintston - 27-08-2008 o 22:04.
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 19:34   #159
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Kiedys przeczytalem w pewnej ksiazce bardzo madre slowa, i nimi ci odpowiem, chociaz i mi czasami ciezko wierzyc ;p
"Lepiej jest wierzyc niz nie wierzyc. Dlaczego? Jesli wierzysz i okaze sie ze masz racje, to cale swoje zycie przezyjesz w spokoju, i bedziesz gotow kiedy nadejdzie twoj czas. Jeslisie pomylisz, to smierc bedzie koncem twojej swiadomosci, i nawet nie bedziesz wiedzial ze sie pomyliles. Jesli jednak nie bedziesz wierzyc, i okaze sie ze nie miales racjii, wtedy nikomu nie powiesz "a nie mowilem?"
tez kiedys to zdanie slyszalem .Ale ja poprostu nie jestem wstanie uwierzyć,z powodów ktore wymieniłem,a udawać ,że się wierzy a tak naprawde nie,nie ma sensu
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 20:16   #160
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

Hmm, zaczeło się od kosmitów a skończyło na "el chupacabra". Co do chupaci to nie jestem pewien czy do końca można wierzyć (tak samo jak z kosmitami, tyle że nigdy nie widziałem ani zdjęcia, ani filmu pokazującego to zwierzątko, a farmer który rzekomo posiada te zwloki (może już wiadomo że to była jakaś podruba, ale dawno o chupace nie czytałem) i tak nie chce ich pokazać). Co do antlantydy myślę że jest to kultura minojska (achh ile podobieństw??). Co do kobiet powalających 5 mężczyzn i gadających dziwnym głosem muszę sie jeszcze dokształcić. Co do Boga, są potwierdzone zapisy na temat istnienia Chrystusa i tego że byl on niezwykły (zapisy rzymskie, nie chrześcijańskie). A ja będę wierzyłdopóki nauka nie wyjaśni wszystkich niewyjaśnionych spraw, z Wielkim Wybuchem na czele ("Anioły i Demony" sie kłania )

edit: Macie to swoje opetanie.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,...ga.klinicznego

Ostatnio edytowany przez Anerian - 27-08-2008 o 20:30.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin 3