Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-09-2005, 08:21   #241
aerone
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 14
Domyślny haah

moja pracka jest w 100 procentach moja ... jak ktos nie wierzy moge podac marki i twardosci olowkow jak i gumki itp itd. mam nadzieje ze wam sie podoba ... nie byla to praca czasochlonna zrobilem je w 1 noc i 2 dni
aerone jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2005, 09:21   #242
Sakumil
Użytkownik Forum
 
Sakumil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2004
Lokacja: yyy o co chodzi ?
Wiek: 32

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Monarh
Świat: Xantera
Poziom: 53
Poziom mag.: 46
Sakumil ma numer GG 3367333
Domyślny Plagiat ?

Sorrki to tylko podejrzenie nie chce kogos obrazic czy tez oskarzac, ale praca PPX'a 3 jest troche ... ekhem ... powiedzmy za ladna, watpie zeby ktos w wieku 14 lat cos takiego narywsal, choc jednak tego nie wykluczam... Aha i mialbym prosbe do modow, zeby teraz bannowali bo nie wiem czy jest sens wystawiac moja prace skoro inne sa tak wydimiste
__________________
Mniej chamstwa na forum

Wiecej pomocy!
Sakumil jest offline  
stary 26-09-2005, 09:27   #243
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sakumil
Sorrki to tylko podejrzenie nie chce kogos obrazic czy tez oskarzac, ale praca PPX'a 3 jest troche ... ekhem ... powiedzmy za ladna, watpie zeby ktos w wieku 14 lat cos takiego narywsal, choc jednak tego nie wykluczam... Aha i mialbym prosbe do modow, zeby teraz bannowali bo nie wiem czy jest sens wystawiac moja prace skoro inne sa tak wydimiste
stary ja mam 15 lat i moge ci przeslac kilka rysunkow wlasnorecznie przez mnie namalowane nie chodze do MDKu cze czegos takiego czy do skzoly plastycznej ale uwierz mi ze widzialem wiele mlodych osob w wieku 13-15 lat przy ktorych doslownie wysiadam...stary tacy ludzie znaja dokladny kat padania cieni czy przynynajmniej dokladny ksztalt i umieszczenie miesni wiec po wieku nie mozesz nikogo osadzac
quiqqly jest offline  
stary 26-09-2005, 10:09   #244
Segnet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 6
Domyślny

Martwi mnie, że nikt nie komentuje mojej pracy. To znaczy, że jest niezauważana .
Segnet jest offline  
stary 26-09-2005, 10:37   #245
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Chciałbym zasugerować że przydało by się przeprosić te wszystkie osoby które były niesłusznie oskarżone o plagiat.
Ja się czuje urażony oszczerstwami skierowanymi w moją strone.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 11:04   #246
Fakolpet Fendadra
Użytkownik Forum
 
Fakolpet Fendadra's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Khazad-Dum
Wiek: 33

Posty: 62
Stan: Na emeryturze
Fakolpet Fendadra ma numer GG 2070266
Domyślny

ta mnie też w moim topicu o rysunkach ktoś oskarżał o plagiat ale udowodniłem że moje więc jest spokój narazie,a co do wieku widxziałem jakiegoś zioma któy narysował coś takiego, jest w moim wieku

http://www.veritaserum.com/interact/...o-camartin.jpg

to jest cuudo
__________________
Kurczę, chciałem uciec od Tibii. Kupiłem Guild Wars ale po miechu znów mnie do niej ciągnie ;/
-------------------------------------------------
DAR NIEŚMIERTELNOŚCI SPRAWIA, ŻE CHCE MI SIĘ ŻYĆ!!!.
-----------------------------------------------
Wystaw mi notkęęęę plx
--------------------------------------------
cytat ze Świat według Kiepskich
"Pazdzioch- pański syn to blockers!!

Ferdek- Sam pan jesteś blokers, blokujesz nam pan naszą publiczną toaletę!!!"
Fakolpet Fendadra jest offline  
stary 26-09-2005, 11:20   #247
Segnet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 6
Domyślny

A ile masz lat?
Segnet jest offline  
stary 26-09-2005, 11:54   #248
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Mi się wydaje że po wieku nie powinno się oceniać czy ktoś jest zdolny coś zrobić czy nie. Talent wielu artystów polega na obserwacji. Właśnie tak. NA OBSERWACJI. Taki człowiek odwzorowuje naprzykład na papieże to co widzi, co oznacza że taki ośmio latek obserwójąc rodziców, kolegów lub oglądając telewizje może się nauczyć w jwaki sposób powinna wyglądać ręka, jak powinny się na niej układać cienie.
To własnie jest prawdziwy talent, a nie wyłuczone schematy w szkole lub na jakiś kursach.
Chciałby zwrócić uwagę na taki trend w sztuce zwany Impresjionizmem. Ktoś kto maluje w ten sposób naprzykład człowieka nie myśli o tym że to ma być człowiek, odzwzorowuje poprostu różnokolorowe plamy jakie ma przed sobą. W momencie gdy nastawia ich sporą ilość to na obrazie zaczynają sę wyłaniać konkretne kształty przypominające naprzykład ręke.
Rozumiecie o co mi chodzi.
Ktoś taski nie musi znać anatomii człowieka. On przenosi na obraz to co ma przed sobą. Wyczucia barw jakien posiadają utalentowani mlaże nie można sie wyłuczyć.
Z tym się rodzisz.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 12:11   #249
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

prosze o komenty do mojej drugiej pracy aha i bardzo sie zawiodlem na jednym gosciu ktory powiedzial ze moj rysunek to plagiat czlowieku kazdy moze miec podpis nie tylko ty zrozum to a ten rysunek rowniez ma podpis Froz !!!! wiec czlowieku jak juz pisalem zastanow sie co piszesz :/
aha Paleon masz swieta racje tylko ze czasami takie wyklady sa potrzebne od jakichs doswiadczonych ludzi
quiqqly jest offline  
stary 26-09-2005, 12:15   #250
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Masz racje, talent trzeba skierowac w odpowiednią strone. Ewentualnie pomuc mu sie rozwinoć lub ujawnić.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 12:18   #251
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 29

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

paleon
z talentem sie nie rodzisz, tak mowia tylko ci co go nie maja a ci co maja talent duzo cwiczyli zeby taki miec, od najmlodszych lat pracowali(ja rysowalem bardzo brydko kiedys a teraz ten ork mi sie podoba nawet ) i rysowali, moze im to sprawialo przyjemnosc nie wiem sam, ale niekotrzy wola zalozmy sport, i codziennie jak byli mali zalozmy wychodzili na podworko grac w noge, no i teraz dobrze graja ale cale dnei spedzali na dworze i nic nie rysowali wiec nie maja talentu (to byl tylko przyklad ) do rysowania to oto chodzi.
Cor Tibiarz jest offline  
stary 26-09-2005, 12:35   #252
Kwaso
Użytkownik Forum
 
Kwaso's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Niegrający
Kwaso ma numer GG 5575784
Domyślny

Mozna zamienic swojom prace ??
Bo muj Hydra Set watpie ze bedzie mial jakies szanse :/
wiec bym zrobil nowy jesli mozna ...
Kwaso jest offline  
stary 26-09-2005, 12:40   #253
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

ktoś mądry kiedyś powiedział "Talent trzeba pielęgnować, bo zaniedbany zmizernieje" i "prawdziwy talent musi dojżeć"
Wiadomo że człowiek utalentowany nie będzie odrazu malował obrazów na wysokim poziomie. Musi do tego dojżeć (nie w sensie lat jakie ma na karku).
Jest jeszcze coś takiego jak technika którą trzeba jednak wytrenować, a na to potrzeba czasu.
Ale moim zdaniem technika na nic się zda jeśli nie mamy talentu, bo jeśli go nie mamy to znaczy że twożymy schematycznie.
Schematy nadają się do teczki inżymiera, a nie do galerii.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 12:57   #254
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

zgadzam sie z wami ale najwazniejsze w rysowaniu i malowaniu jest to aby ktos tego chcial!!! zeby sprawialo mu to przyjemnosc np. ja nie uwazam zeby moje prace byly ladne do MDKu chodzilem ale mi sie znudzil mama chciala mnie zaciagnac do szkoly plastycznej ale ja powiedzialem NIE i wtedy mama sie wqrwila i powiedziala ze nie bede sam sobie wybieral zawodu i ze talent nie moze sie zmarnowac ale to juz inna bajka dla mnie rysowanie to hobby sposob na zycie, styl a nie praca moge sobie isc na dwor wziasc blok i siedziec godzinami rysujac kosciol ale nie chcialbym prasowac jako rysownik wiec najwazniejsze w rysowaniu czu ogolnie w sztuce to jest to ze ma sie to chciec a nie mozna nikogo zmuszac takie jest moje zdanie
quiqqly jest offline  
stary 26-09-2005, 13:03   #255
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Masz racje.
I dodam jeszcze że ogólnie w życiu powinno się robić to co się lubi, a nie to co inni oczekują od ciebie. najważniejsze by być sobą.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 13:17   #256
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

jezeli pozwolicie chcialbym teraz nawiazac do czegos innego a mianowicie do plagiatow...hmmm...jest to dosc intrygujacy temat bo nie waidomo czy ktos rzeczywiscie zrobil ta prace lub nie... jestem za tym aby zrobic tak jezeli ktos ma prace niech napisze w dolnym z ktorys rogow jakas krotka notke jak juz kiedys pisalem np. "pozdrowienia dla tibii.pl" lub cos z w tym stylu rozumiecie aby rzeczywiscie bylo to sprawiedliwe i ze ktos to naprawde narysowal jestem ciekaw jakie sa wasze opinie bo to jest po prostu chamskie ze ktos wbija na jakas stronke fantasy sciaga rysuneczek np. orka i cieszy miche bo mysli ze wygrana ma w kieszeni bo praca jest zarabista to jest chamskie i nie fair pamietajcie o innych pomyslcie jak wy byscie sie czuli jezeli by ktos was oszukal...niech wszyscy plagiatowcy zanim cos skopiuja przeczytaja to co napisalem
quiqqly jest offline  
stary 26-09-2005, 13:24   #257
Paleon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 97
Imię: Paleon
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 95+
Skille: 95+/71+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Co do rysunku pebe83, spider jest cudowny. 10 na 10. Jak dlamnie, powinien wygrać.

Ja chyba zmienie ten muj miecz na nowy. Myslałem że tylko ja zamieszcze coś w 3D a tu miłe zaskoczenie i poziom wysoki
Kurcze! będe musiał się postarać.
Paleon jest offline  
stary 26-09-2005, 13:26   #258
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 29

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

@ 2x up
ich to nie interesuje obchodzi ich tylko free pacc
Cor Tibiarz jest offline  
stary 26-09-2005, 13:50   #259
Sir sharkpl
Użytkownik Forum
 
Sir sharkpl's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2003
Wiek: 38

Posty: 96
Sir sharkpl ma numer GG 4212649
Król Hrhr

Co sądzicie o moim rysunku jest on trzeci od gory na ósmej stronie !!!:-)
Sir sharkpl jest offline  
stary 26-09-2005, 13:52   #260
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paleon
Co do rysunku pebe83, spider jest cudowny. 10 na 10. Jak dlamnie, powinien wygrać.

Ja chyba zmienie ten muj miecz na nowy. Myslałem że tylko ja zamieszcze coś w 3D a tu miłe zaskoczenie i poziom wysoki
Kurcze! będe musiał się postarać.
Dzięki
Starałem się .. ale ciągle coś mi jakby nie pasuje .. możę to oświetlenie .. może ustawienie kamery ... sam nie wiem .. pokombinuje jeszcze troszkę
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:34.


Powered by vBulletin 3