Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-02-2005, 17:12   #181
koran
Użytkownik forum
 
koran's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 19
Oczko

u mnie to jest tak jak zgine to sie niechce mi juz grać ale mówie sobie niedaj sie walcz dalej niedaj i gram aż do teraz a mam szczescie zawsze jak gine a ginolem okolo 16 razy to tylko backpack mi wypada + helm i raz bp + buciki ale gram zawsze
koran jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2005, 23:02   #182
Wichru
Zbanowany
 
Wichru's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: W pokoju :)
Wiek: 34

Posty: 106
Stan: Na emeryturze
Imię: Nexoriu
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 96
Poziom mag.: 19
Wichru ma numer GG 237847
Domyślny

Dead by Pk
Dead by Kick And Lag
Lost eq
Wichru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2005, 13:52   #183
Tomek maly druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 11
Tomek maly druid ma numer GG 6091320
Domyślny

Mi odechciało sie grac od dziśiaj,bo robiłem pozondki w pokoju z wlonczoną Tibią.Gdy je robilem jakis PK mie miotnoł i stracilem 2 bagi runów i miecz .
Tomek maly druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2005, 15:29   #184
Handzior Bartolu
Użytkownik Forum
 
Handzior Bartolu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Nieważne
Wiek: 33

Posty: 44
Domyślny

Mi jakis czas temu ostatecznie odechcialo sie grac moim sorcererem gdy zabil mnie...8 level knight z hmmow :/(ja mialem 14 level)...to nie pierwsy taki przypadek. Ale pozniej ubilismy gnide z jakimis ludzmi(juz byl red skullem).Znalazlem dragon necklace,570gp,steel helmet i inne smieci i wszystko przeslalem do druida, ktorym teraz gram.
Czesto mialem takie przypadki sorciem.Zawsze gdy juz milem awansowac na 15 level i 24 magic level to ginalem i cala robota na marne .Zawsze wtedy odechciewalo mi sie grac.
__________________
Co tu duzo mowic?Klik!

Nie gram juz na Chimerze. Za duzo noobow mnie nekalo :/. Teraz pocinam na Aurerze

Nick: Bartolu'Dragoth
Profesja: Knight
Poziom: 13
Skille: 54/53 (ciagle trenuje)
Magic Level: 4
Swiat: Aurea ()

No i co tu duzo mowic? =\
Handzior Bartolu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2005, 16:32   #185
Mirek druid
Użytkownik forum
 
Mirek druid's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004

Posty: 29
Smutny Tragedia

Ja się załamałem gdy se łaziłem po dolnych poziomach a tu nagle fire emenental i mnie zatłuk.
Normalnie szok odechciaklo mi sie grac przez miesiąc byłem załamany.
Mirek druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 20:00   #186
Mimo-vader
Użytkownik Forum
 
Mimo-vader's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Wiek: 32

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kahuno
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 53
Skille: 19/22
Poziom mag.: 48
Domyślny A co byś zrobil jakbyś stracil ponad 45k?

Grałem sobie druidem (bez pacc) 13 lv, 33 mlv eq: C-armor k-legs Skull staff crusader helmet crown shield i 40k! Już mi się nudziło zbieranie na bohy i daje offa : Trade 40k + cruz helmet for boh. Zgłasza sie palek i mówi żebym poszedl pod jego chate. Ide, koleś sprawdza że mam kase i zaczyna mnie bić! Nawet 2 bp uh nie pomogly bo nie zdążyłem sie uhnąć. Załamałem się. se Gam sorcem i biegam w: Blue robe, k-legs, crusader helmecie, Skull staffie/ war hammerze, crown shieldzie i moich ukochanych BOHACH! A ty płaczesz bo Fs ci sie poszedl je***! Graj dalej. A jak wyski lv ma red skulla i padnie to ile traci? (c-armor, k.c-legsy, crusadera, bohy, vampier/demon shield, broń i całą mase run) NIE PŁACZ

Ostatnio edytowany przez Mimo-vader - 16-02-2005 o 20:03.
Mimo-vader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 18:21   #187
Sir Vomir
Użytkownik forum
 
Sir Vomir's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 7
Sir Vomir ma numer GG 3675282
Domyślny

Mi sie odechcialo grac, kiedy jeszcze mialem stara postac miala wtedy 15 lvl no i ide z venore ( buahha nie wiedzialem jeszcze w tedy ze w venore tez mozna wymienic kase, takim noobkiem bylem ) no i ide z venore do carlin niose ze soba 3 k przechodze mostek patrze zerc biegnie, za chwile piekny napis You are Dead. No i sie wkurzylem.... i juz zalozylem nowa postac Wlasnie ta Sir Vomira, ale na nim tez 2 razy padlem na rotach, bo zostawilem sobie postac do trenowania, spokojnie nawalalem i poszedlem zjesc obiad, wracam patrze 3 roty mnie tluka 6 hp mi zostalo, wzielem knight axe wstadzilem rozwalilem rotworam jednego... Chcialem drugiego a on mnie akurat musial za 6... A drugi raz to jak sie zablokowalem, bo przeciesz rotów nie da sie poprzesuwac
Sir Vomir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2005, 08:28   #188
Neon Misza
Użytkownik forum
 
Neon Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 10
Neon Misza ma numer GG 5510945
Domyślny

Mi się odechciało grac w Tibie kiedy w jednym dniu zabiły mnie 2 potwory !
Za pierwszym razem to przez jakąś n00bice ktura mnie blokneła kiedy mi sie skończyły strzały i gonił mnie ork warior i oczywiście ded odrazu chociaż miałem 11 lvl ale już prawie 12 .
Drugi w tym samym dniu 15 min. pużniej na drodze do Venor bo wybierałem sie na swamp trolle i roty. Patrze na drodze ded human sprawdzam zwłoki a tam pisze że zabił go Giand Spider. 1s pużniej włancza mi sie battel mój kolega juz wylogowany a ja w nogi biegne ile moge ame teb gs nawalał do mnie z posjonu i używał hasta !! Ded na miejscu a muj kolega przez 2 dni Tibi nie włonczył bo boji sie tego Gs ktury mnie zabił i myślał że on jeszcze tam jest . Przez czły dzien nie włączyłem już Tibi a nastempnego dnia już z furią expiłem
Neon Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2005, 16:04   #189
Demolud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Wiek: 34

Posty: 10
Domyślny

Ja nie mam takich problemów bo gram na serwerze non-PVP
Ale i tam miałem wnerwiającego deda zabiła mnie trucizna skorpa:/
zabrakło mi 1 many żeby użyć antidotum
A brakowało mi 2% do 20 lvl:/ wsysło mi 80% expa i po 2 skillach w swordzie i shieldingu. Jedyne co mnie pocieszyło to to że stracilem tylko bp z badziewiami
Demolud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2005, 00:28   #190
Dziki LoL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

MI odechcialo sie grac po tym jak blokowalem Dragon Lordy i jak DL przed smiercia uscil mi pod dupe fire wave i zostalo mi 10 hp. Smieje sie ile mi hp zostalo i wlazlem w fire filda pod cialem DLa i padlem

Moral: Uhac sie jak masz 10 hp na DLu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2005, 20:30   #191
Rootion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja juz nie gram koniec z tibia !!! Az mi sie plakać chce... jakis noobek sobie podlozyl pod drzwi do sklepu ogien , i zakryl od cholery bagami.No i ja sem ide sprzedac kilka mace , a tu you are burned , i znowu you are burned , bo ciagle chcialem wyjsc , wkoncu pwoiedizalem ze go zbaije , i wziolem party i of course zaczelem naparzac psa , to dostalem ff pod nogi -,- 20 hp koles niezywy , a lduzie stoja i mowia do mnie come come
mam dosyc , powiedzcie na jakim swiecie najmniej noobow jest ???prosze o pw albo cos
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2005, 20:33   #192
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Ded przez pk k arm i cruader w tył
Ale tera palkiem bede grał xD
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2005, 21:35   #193
Vote
Użytkownik Forum
 
Vote's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2005
Lokacja: Secura, Ankrahmun, Botham IV b
Wiek: 33

Posty: 34
Stan: Na emeryturze
Imię: Votedax
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 65
Skille: 83/81
Poziom mag.: 6
Vote ma numer GG 7098795
Evul :(

Hmm. dobre pytanie ... mi sie odechcialo sie grac jak moj kolega ... haknol mi konto a nastepnie.. zrobil sobie moim charem masowy pk'ing...:/ ale za to ja juz mu sie odwdzieczylem...
__________________
Hail Dreamers!

Vote jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2005, 01:08   #194
oscar leader the'kapy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2005

Posty: 7
Problem mi sie odechcialo grac jak....

mam sobie 13lvl ide na questa z goblinami po power ringa wykonalem wracam daje logau na goblinkach loguje sie z powrtem po jakims czasme a muj ciulowy et kiedy bytlem 2 wkolejce wyskoczylo "uzytkownik odlaczony od uslugi" no i dupa poddawka nielogowale sie potem patrze na stronke dumny z postaci killed at level 12 by a goblin ps. spadl mi fs i c-sh koment plx
oscar leader the'kapy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2005, 13:57   #195
Pola
Użytkownik forum
 
Pola's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Wiek: 34

Posty: 27
Pola ma numer GG 1407185
Domyślny

Mnie dzisiaj zabił pk na zamku koło Ab'. Brakowało mi trochę do 21 lvl a teraz mam 19 ale odrobię jeszce dzisiaj. Trochę mnie to zniechęciło.
Pola jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2005, 14:03   #196
kunbal
Użytkownik Forum
 
kunbal's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 32

Posty: 61
kunbal ma numer GG 9140085
Domyślny

Dla mnie najgorsze bylo to

11:02 You advanced from Level 20 to Level 21. 11:04 You Are Ded! You recognize Druid-ledador. He was killed by a dragon.
__________________
kunbal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2005, 20:52   #197
matitoja
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie najbardziej wkurza śmierć mojej postaci. No wiecie, tracisz czasem fajne przedmioty. To mnie najbardziej zniechęca do gry, ale później w jakiś sposób odzyskuje stracone przedmioty. Czasem to mam zamiar nawet wyrzucić kompa przez okno
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2005, 13:52   #198
Holy Jackop
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie account disablet

A ja dzisiaj sobie siadam rano do kumpa z zamiarem dobicia 26lv, mam jusz
k-set, warior chelm i do wymarzonego eq brakowalo mi tylko giant sworda, którego milem zamiar kupic a tu...... kur..... "account disablet for five minutes. Pleasw wait." i co ja mam powidzic, nawet niewiem o co hodzi bo pisze tak okd jakies godziny a na samym poczontku pisalo coś takiego "account disabled fo 30 minutes. Please wait". Pomuszcie !!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 21:05   #199
fufu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2005

Posty: 30
Domyślny

ja wlasnei strasznei sie wkurzylem bo mi lootbaga zabrali o wartosci gdizes 4-5k robilem go 3 godz na foldzie. a pozatym zauwarzylem ze na Calmerze jest wiele polakow co zlewaja na wszystko rozwalaja lootbagi zabijaja potworki naprawde teraz juz neinawidze Polaka i juz nie ufam Polakowi nawet nei pomagam bno przez to stracilem drag shielda i hate Poland !!!!
fufu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 21:07   #200
fufu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2005

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Holy Jackop
A ja dzisiaj sobie siadam rano do kumpa z zamiarem dobicia 26lv, mam jusz
k-set, warior chelm i do wymarzonego eq brakowalo mi tylko giant sworda, którego milem zamiar kupic a tu...... kur..... "account disablet for five minutes. Pleasw wait." i co ja mam powidzic, nawet niewiem o co hodzi bo pisze tak okd jakies godziny a na samym poczontku pisalo coś takiego "account disabled fo 30 minutes. Please wait". Pomuszcie !!!!!!!!!!!!!
moze zle haslo wpisujesz, sprawdzi dokladnie a pozatym moze ktos prubuje cie zhackowac :/
fufu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.


Powered by vBulletin 3