Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:40   #181
Sadzio
Zbanowany
 
Sadzio's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006

Posty: 6
Poziom mag.: 8
Cool

mi sie tam podoba to z lootem i expieniem oraz z tym statkiem. Jedyne co jest zle w tym wszystkim to uzywanie runek na battle knight'ci teraz nie beda mieli zadnych szans z Sorkami , dobrze ze przezucilem sie na non-pvp

Auto uh --> Bomba

Ostatnio edytowany przez Sadzio - 17-07-2006 o 19:42.
Sadzio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:41   #182
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Forum tibia.com > Proposals też już spamowane przeciw update ostro się robi.
__________________

DDoS jest offline  
stary 17-07-2006, 19:41   #183
Smoczyca the Sorcerer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Smoczyca the Sorcerer ma numer GG 1694356
Domyślny to joke

Ja mysle ze to jeden wielki joke cip
po 1 BOTY są zabronione bany deleted postaci itp są a tu nagle w hotkey uhac sie mozna
po 2 Knight Vs Sorc taki sam lvl knight niema szans a tu nagle sorc bedzie na pizdzal w knight bez zadnego problemu i uciekal z utani gran hur lol

PO 3 ten exp <lol2> to jest nie rzsodne cipy tego nie zrobią bo starci duzo graczy i straci przytym pieniądze

To jest Moje zdanie
Smoczyca the Sorcerer jest offline  
stary 17-07-2006, 19:41   #184
Masterix91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 6
Domyślny

Taak, też z większośćią sie zgadzam ze update nie wyszedł najlepiej, ALE co my mamy zrobić? Nie warzne co napiszemy tu, cipsoft juz i tak wie co ma zrobić, Chyba z każdym poprzednim Update były problemy i jakoś akcepotowali ludzie bo co mogli zrobić ? jak wyjda nowe update to nie wiem co większość zrobi, czy skończy z tibią czy zakceptuje update, czyżby z każdym nowym rokiem tibia podupadała? moze cipsoft za 10 lat zrobi tibie w 3d ;p
Masterix91 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:41   #185
Figl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny heh ciekawe czy cip pomyslal

hehe zmiany ogolnie moga poprawic gre ale czy cip pomyslal z ta stamina
jesli knight treni z potworami?? wiadomo ze mile jest jak sie awansuje z lvl podczas treningu a skille powizej 70 ida po 10h czyli jak minie ten czas z stamina to dupa zbita z lvl??
 
stary 17-07-2006, 19:41   #186
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

No no no jakis lepszy ten uptade niż poprzednie !
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić
Wielki Mancyz jest offline  
stary 17-07-2006, 19:42   #187
Broken Heart
Użytkownik forum
 
Broken Heart's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 26
Skille: o.0
Poziom mag.: 35
Problem

Wszystko ladnie pieknie, runy przez battle mi nic nie przeszkodza bo gram na non-pvp , bardzo dobrym pomyslem jest z tymi blokadami na potworkach, moze mniej n00bow bedzie...
ALE TA BLOKADA EXPOWANIA SUX niektorzy graja sprawiedliwie, ale dlugo a cave botterzy to juz inna sprawa... dlatego 50/50 przy tym, ale jest dobra nownika, mozna graj w chu* az do update w grze bo z tego co zauwarzylem, to jeszcze tego nie wprowadzili
Broken Heart jest offline  
stary 17-07-2006, 19:43   #188
Mikhalov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: 5:!
Wiek: 35

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

OMG!! Co roku mowicie że update sux a pozniej jakos gracie.... pamietam ze w tamtym roku jakos wiekszosc miala konczylc z tibia a graja dalej...
n.c pozaty 2 tygodznie po to sie przyzwyczaicie do wszystkiego i bedziecie grac normalnie
Mikhalov jest offline  
stary 17-07-2006, 19:43   #189
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny Update - porażka

Mysle ze tu nie tylko chodzi tylko o noobków i ich zagrywki oraz boty

Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? Teraz to już historia! Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.

teraz na non pvp żaden noobek nie zawali loota po ciężkiej walce ale na mass huntach trzeba bedzie liczyc na uczciwosc shotterów

Ponadto blokowanie respawnu będzie odbywało się wyłącznie na piętrze, na którym ktoś stoi, na wyższych i niższych piętrach potwory będą się od teraz odradzały normalnie.

na non-pvp już nie bedzie tak strasznie z noobkami blokujacymi respa blokuja tylko na odpowidnim poziomie

zmęczenie?? wg mnie to cios na nowych swiatach a ogólnie to dośc dobre ja osobiscie gram 2h dziennie

Nowa możliwość (choć starzy gracze wiedzą, że nie taka nowa) strzelania do graczy z listy battle

no to teraz sorki i druidzi zapanuja na pvp bedzie to 80-90% ludnosci zapewne nawet uh w hotkeyu nie pomoze wszyscy albo wezma sorka albo wyniosa sie na non pvp zaeby sobie pograc knightem lub pallem

onadto kapitanowie będą teraz mieli możliwość rozmowy z kilkoma osobami jednocześnie.

bardzo dobry pomysł

ogólnie update wg mnie promuje non pvp no i te 2 nowe serwy non pvp jeszcze.
looknijcie na erig net na nowych swiatach (tych po zimowym update) 30%-45% sorki po tym update bedzie to ponad 50% sorków a na dole palladyni 8,5%!!!! a anjwiecej to 22%!!! powinni zrobic cos co pallów promuje a nie sorków wg jak nie wprowadza po tym update jakiegos update poprawczego to pvp to bedzie nawalanka full wypas magowie obejma wladze a knighci i pallowie z olśniewajcymi skilami pójdą w zapomnienie...
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?
adrianeczeqq jest offline  
stary 17-07-2006, 19:46   #190
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

@ hide~

i laff ju tu

niestety prawda jest taka ze stronka sie rozrosla, forum tez i na forum pojawil sie plebs (kogos to slowo zaczerpniete z et denerwuje ;], chociaz tam jest tez okreslenie nooby, lamy, warzywa, etc.)

jest pare osob z ktorymi pogadac mozna (modki, ty, i jeszcze zalozmy 100 innych osob) a z reszta nawet nie warto zaczynac bo skonczyc ci nie dadza...

miedzy innymi dlatego tak malo tu pisze a jesli juz cos zaczynam to tylko jak problem jest powazny czyli najblizszy update i ostatnio lagi uzytkownikow neo ;p

i jeszcze jedno... ktos mnie zapytal kim ja do kufy nedzy jestem ze mam smialosc nazywac innych plebsem...

otoz jesli ktos nie umie czytac ze zrozumieniem, uwaza ze ciala nie otworzy, uwaza ze 7h expa dziennie przez wiecznosc to za malo (a sam nie ma 20 lvla) to dla mnie taki ktos jest plebsem... no offense
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:50   #191
Master Mind
Użytkownik Forum
 
Master Mind's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: W RL'u
Wiek: 35

Posty: 170
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 55
Skille: 81
Domyślny !

Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? (...) - LOL ,czyli bloker nie bedzie mogl brac lootu ze swojego potwora ?! Bez jaj... =.=

Oprócz tego wszyscy gracze znajdą w okienku ze skillami nowy element pokazujący ich zmęczenie(...) -Na to mi brak slow wogule...

Strzelania do graczy z listy battle ma na celu ZRÓWNANIE SZANSosób używających do tej pory do tego celu botów z uczciwymi graczami(...) -LOL?!
To nie zrownuje szans tylko je wogule wyklucza ,co z treningami pvp ,teraz byle noob bedzie mial takie samo pvp jak doswiadczony gracz =\\\
Master Mind jest offline  
stary 17-07-2006, 19:54   #192
Ivan of Fortera
Użytkownik Forum
 
Ivan of Fortera's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: tajne przez poufne
Wiek: 32

Posty: 74
Imię: Ivan mag
Profesja: Sorcerer
Świat: Fortera
Poziom: 27
Domyślny Jest jednak jakaś sprawiedliwość!

No nareszcie gra się zrobi troche uczciwsza
Szczególnie podobają mi sie te zmiany dotyczace zabierania loota przez osoby które sa silniejsze
__________________
Good boys go to haven
Bad boys go to London

KMN - wizyta księdza
http://www.joemonster.org/download.p...getit&lid=2678
KMN - impreza u bogdana
http://www.joemonster.org/download.p...getit&lid=2687
Star Wars III - parodia
http://www.joemonster.org/filmy/3014...od_iii_pl.html
Ivan of Fortera jest offline  
stary 17-07-2006, 19:55   #193
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

okreslenie przez wiecznosc w poscie wyzej mialo oznaczac ze 7h codziennie mozna expic i stamina nam bedzie wystarczac ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Mind
Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? (...) - LOL ,czyli bloker nie bedzie mogl brac lootu ze swojego potwora ?! Bez jaj... =.=
ktos mi powie ze to nie jest plebs? 7 ston juz jest na forum... tysiac osob juz wyjasnialo o co chodzi, na stronce wyraznie pisze a ten dalej swoje...
no comment...
no ale nic... obiecuje sobie ze juz tu nic nie napisze
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:56   #194
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Totalna porazka;/ huncisz se na hydrah i co czekasz az shooter podejdzie zobaczyc loota.. cipsoft zabrania macro(aimbota, autouh) a sam go wprowadza trafienie teraz kogos wbiegu niebedzie wielkim wyczynema ubic knighta ktory ma na hotkey uh'a bedzie graniczylo z cudem (dzieki uh'om malo ludzi na annihilatorze bedzie uzywac autouh'a)
musc jest offline  
stary 17-07-2006, 19:56   #195
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Cytuj:
Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? Teraz to już historia! Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.
Wypisz, wymaluj: MapleStory. Nawet timer taki sam. ;p

A co do strzelania przez hotkeye... wcale PvP nooba się nie polepszy (przynajmniej nie z tego powodu), bo zauważcie, że trzeba walnąć w HotKeya a potem w człowieka - trzeba więc latać ręką między klawiaturą a myszką, co też nie jest zbyt wygodne.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 17-07-2006 o 20:04.
Descartes jest offline  
stary 17-07-2006, 19:57   #196
Okon
Użytkownik forum
 
Okon's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Kozienice

Posty: 7
Imię: Okonius
Domyślny

Porusze 3 podpunkty bo 2 pozostale sa jasne i przejrzyste

Lootowanie - To jest tak ... Jestes sorciem idziesz na expa z knightem Jezeli strzela ze swoich run i pije swoje manasy to ma zasrane prawo obczaic loot Ktory i tak obczaja pierwszy knight Wiec nie wiem w czym problem a jak cos zakosi to zrobi to raz bo knight mu juz nic nie bloknie i opinie tez sobie za przeproszeniem taki shoter pie... A jezeli Knight daje shoterowi manasy i runki to ja na miejscu takiego shotera bylbym wdzieczny i grzeczny dla takiego knighta i mial nadzieje na przyszlosciowa wspolprace i ludzie z jakimis lvlami raczej postapiliby tak samo a to ze masz 13 lvl i pojdziesz z druidem 8 lvl na guarda wypadnie steel helmet a druid go zakosi to juz mi bardzo przykro.

Stamina - Moim zdaniem pomysl nie jest najlepszy na swiecie tez czasem lubie przyoporowac zeby ladna liczba na erigu byla ale ma swoje dobre strony jest idealnie dobrany czas jaki mozesz expic.. 8 godzin dziennie na samo expienie to duzo wiec tylko sharerzy beda w plecy .. no i ludzie uzaleznieni od Tibi bez prywatnego zycia. Ale spojrzmy na odwage cipsoftu, Sharing jest ogromnym problemem mnostwo ludzi sharuje ( Mi tez sie zdazylo ) A oni wprowadzaja update ktory ich praktycznie likwiduje a co za tym idzie mniej paccow jest kupowanych ( Bo to sharerzy glownie je kupuja )

Aimbot On - Kogos z Pisu zatrudnili do Cipsoftu? o0
Okon jest offline  
stary 17-07-2006, 19:58   #197
Majin Kakarotto
Użytkownik forum
 
Majin Kakarotto's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 11
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 50
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Majin Kakarotto ma numer GG 1360963
Problem

To jest lol., jak knight blokuje np. demona to loot dla niego, a tu on nawet go niebedzie mogl wziasc ? Oo - lipa

Z tymi runami na battle tez bezsensownosc(sorci tez moga na hotkeya se ustawic uha ;] bedzie rowny z knightem tyle ze ma mniej hp ale ile mu daje uh ? :/), szczerze dla mnie tymi runami zjeban***, bo ja sie umiem uhac (gorzej z sdkowaniem przeciwnika ale tez nie najgorzej ) , teraz sorcerer jest rox a knight ci**.

Powinni powiekszyc exhuasted dla strzlania z run na 2 razy wolniej niz uzywaniu run leczacych uh/ih czy exura vita/exura gran/exura ;]

Dla knighta zeby szybciej mlvl rosl i mogl uzywac mwali, i mocniej walil z exori,


PS. teraz niema kto jest lepszy w pvp, teraz najlepszy jest ten ktory duzo ma kasy i run



Jedno pytanie.. a bedzie mogl zobaczyc co jest w tym ciele ? :> bo pissalo chyba ze tylko wziasc ? ..

Ostatnio edytowany przez Majin Kakarotto - 17-07-2006 o 20:06.
Majin Kakarotto jest offline  
stary 17-07-2006, 19:59   #198
Rex'tor
Użytkownik forum
 
Rex'tor's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Lokacja: Chorzów City

Posty: 8
Imię: Rex'tor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vandetta
Świat: Candia
Domyślny

cmęski narząd płciowy.owy update jak nie wiem, ale mogli zrobic zeby jak ktos ma lootbaga to nikt inny niemolgby go przesuwac/open.... myslalem ze bedzie to w tym update a tu ZONK zjeb.ali jak chu.j

Ostatnio edytowany przez Rex'tor - 17-07-2006 o 20:01.
Rex'tor jest offline  
stary 17-07-2006, 20:00   #199
Fazox
Użytkownik Forum
 
Fazox's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Rzeszów ..:B3:..

Posty: 21
Stan: Niegrający
Domyślny nc

no i gdzie teraz to pvp ktorego trzeba bylo sie nauczyc umiejetnosc uhania i trafiania celnie z sd kazdy noob bedzie mogl tak samo trafiac jak doswiadczony player kiedys tibia byla lepsza ;] ale ja mam to gdzies w tibie juz nie gram stracila caly klimat
__________________
"(...) I don't know what to do,
'Cause I'll never be with you."
Fazox jest offline  
stary 17-07-2006, 20:01   #200
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? Teraz to już historia! Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.
"Brawo CipSoft "
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Oprócz tego wszyscy gracze znajdą w okienku ze skillami nowy element pokazujący ich zmęczenie. Licznik ten wskazuje, kiedy nasz bohater będzie zbyt zmęczony, by móc móc dalej zdobywać doświadczenie w czasie polowania. Postać może polować jedynie przez 56 godzin nim przestanie zdobywać doświadczenie. Ponadto przez ostatnie 14 godzin tego czasu zdobywać będziemy jedynie połowę doświadczenia. Poziom zmęczenia będzie malał, gdy postać będzie wylogowana. Za każde dwie minuty wylogowania będziemy mogli kolejną minutę poświęcić na expienie. Trzeba zaznaczyć, że zmęczenie dotyczy się jedynie czasu prawdziwego polowania. Postaci, które po prostu trenują lub robię runy nie męczą się. Ma to na celu zmniejszenie ilości osób dzielących konta, by zdobyć przewagę nad uczciwymi graczami.
Hahaha, "wyrok" dla high leveli
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Czyżby CIPowie czytali naszego prima aprilisowego newsa?
Pewnie że przeczytał ;p
Jedynie co mnie martwi to celowanie z run za pomocą battle listy, ktoś z praktycznie 0 PvP dorówna doświadczonemu graczowi PvP.
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin 3