Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 20:19   #221
Abieqo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Krakow

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Świat: Julera
Domyślny

Dzisiaj sie zastanawilem czy nie wrocic na tibie, ale teraz widze, ze to nie ma sensu ! Przeciesz ktos dlugo trenowal pvp ,a teraz co? All bedzie zalezalo od ilosci posiadania run, many itd. Np idziesz blokowac demona z sorcerem, demon pada, sorcer podbiega lapie loota, a ty nawet nie mozesz zobaczyc co bylo w srodku -.-. Tibia straci urok.

"Sir Dubeh wyobrazcie sobie knighta latajacego z uh hotkeyem spammujacego explo w battle window i lejacego cie z meele + exori... prawdziwe pvp umralo. ... to ja jak glupi ciwczylem pvp na wszelkie mozlwie sposoby ganialem za ludzimi mierzylem sd w meijsce gdzie beda a teraz lvl 20 ktory gra 2 dni moze miec takie samo pvp jak ja... a co do tych 10s zawsze mialem jakies opory ci do wiary w blokerow teraz bede pwieien ze mnei niktn ie oszukuje ale z meczeniem sie !? wlasnie zaczelem swoje pg do lvlu 100 po tym jak swiezo zakupilem pacca.... widze ze szybciej skoncze niz zaczlem" <>---- Swiete slowa....

Cip'y Wlasnie zapsul(y) Tibie jaka znamy. Nooby sie pewnie cziesza, ale ....
__________________
______________________________________________

¨˜”°º•Ide za nimi bo oni ida za mna!•º°”˜
¨˜”°º•Wiesz jak to sie nazywa?•º°”˜
¨˜”°º•To lojalnosc.•º°”˜

© Nov 18 2005, 20:43:44 CET Killed at Level 130 by Abieqo. ©

~ 03:46 You see 28 crystal coins. ~
~ They weigh 2.80 oz. ~

xx Jest Tylko Jeden Klub, Ktory Szanuje xx
xx Jest Nim Wisla Krakow xx
Abieqo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 20:20   #222
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny

Cipowie coraz bardziej zaskakują w tych update....
System z stanimą - jeszce może być (przynajmneij można w spokoju nadal trenić...)
System z celowaniem na batlle - jesli chodzi o non-pvp to nie ma roznicy, ale na pvp bedzie masakra, a w przypadku e-pvp ots to za malo powiedziane....
Z gadanieem na statkach - chyba najlepsze z strony technicznej...
Pomysł z lootem, może być fajny dla nas tylko przez te pierwsze 10 sekund, a mianowicie są na npvp takie nooby, ze zabijają naszego potworka i teraz bedą czekać te 10 sekund, aby zaczać zucać potworkiem itp, lub zanim podejdziemy bedą zucać inne puste, lub inne śmieci.... Z jednej strony dobre, z drugiej złe (szczególnie dla blokerów)

Ktoś tam wcześniej mówił, ze mogli by zrobić PACC na godziny, a nie na dni... Pmyślcie, CipSoft wprowadzil pacc aby zarabaić, i zostawi taki jaki jest, bo bedziesz bić lvl odkrywać tereny questy itp aż pacc ci sie nieskończy, a im wiecej czasu nie grasz, tym wiecej ci przepada pacca, tym cześciej go kupujesz, aby skończyc questy, skończyc odkrywac terenty itp.....
__________________

Ostatnio edytowany przez Morun Kous - 17-07-2006 o 20:26.
Morun Kous jest offline  
stary 17-07-2006, 20:22   #223
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Oh, lol

Kolejny update i znowu banda napów zaczyna jęczeć u narzekać, że kończą z Tibią, odchodzą i w ogóle. A potem i tak zostają i grają dalej ;p

Ja już praktycznie przestałem grać ale zmiany wydają się sensowne
Zmęcznie- przykro mi ale jak ktoś gra 56 h bez przerwy to:
a) jest nienormalny
b) sharuje konto
Wszyscy uzależnieni PGrzy pośpią sobie chociaż chwilke ;;;;
System loota- imho w porządku, ci którzy huntują z zaufanymi ludźmi nie będą mieli problemu. No chyba ze umrą śmiercią tragiczną w ciągu tych CAŁYCH DZIESIĘCIU SEKUND.
Celowanie w battle- a to już chyba gorszy pomysł, ale ja się i tak nie znam, grałem głownie na Pacerze
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline  
stary 17-07-2006, 20:22   #224
Soul's
Zbanowany
 
Soul's's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: -*-

Posty: 436
Profesja: Elder Druid
Gildia: Illusion
Świat: Morgana
Soul's ma numer GG ;]
Domyślny

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj'ebiscie!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zaje'bisty upade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Soul's jest offline  
stary 17-07-2006, 20:22   #225
Misio_bobo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Harmonia
Domyślny

Ja nie po to płaciłem za PACC aby nie móc grać.... dlaczego mam tracić PACCA na jakieś głupie zmęczenie.!!!
__________________
23:53 [CHAR]Renuzoken[/CHAR] [84]: starsza do mnie wylaczaj kompa
23:53 [CHAR]Renuzoken[/CHAR] [84]: a ja "jeszcze jedno takie slowo a shackuje ci rodzine"
23:53 [CHAR]Renuzoken[/CHAR] [84]: popatrzyla na mnie jak na idiote i poszla;D
Misio_bobo jest offline  
stary 17-07-2006, 20:22   #226
Kamae
Użytkownik Forum
 
Kamae's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2004
Lokacja: 127.0.0.1
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Kamae ma numer GG 2286081 Send a message via Skype™ to Kamae
Domyślny

Jak se tak pomyslalem to doszedlem do wniosku ze dla lowlevel na wszystkich serwach szykuje sie kopniak w d...
Expimy sobie f.e. na guardach, zadajemy slabe hity, laduje sie highlevel, bierze guarda na 2 hity, loot jest jego.
Biega sobie za nami i nawet z loota nici.
__________________
Cytuj:
(...)Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows, ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego że wszyscy ich olewają(...)
Kamae jest offline  
stary 17-07-2006, 20:22   #227
Groszex the sorcerer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

taaa....
fajnie dla mnie, bo jestem sorcem xD
denerwuje mnie tylko zagadnienie z ... EXPEM
po co jest "zmęczenie"?

WG. mnie jest to KOMPLETNIE nie potrzebne, a nawet zbędne.....

chciałem kupić Sobie pacca, ale zastanowie się nad tym jeszcze, jak np. dla graczy z paccem poziom "zmęczenia" będzie wolniej malał, lub SZYBCIEJ przybywał po logu :/

Jak się p[omyliłem, to mnie poprawcie

Pozdrofki...
 
stary 17-07-2006, 20:23   #228
Mui
Użytkownik Forum
 
Mui's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Iceholl
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 60+
Poziom mag.: 53
Domyślny

Kiedy poprwią coś dla pala ?

Celowanie z run - LOL, moze dadzą jakis magic def... bo bedzie masakra!!


CIPY DAJCIE COS POZADNEGO DLA PALA
Mui jest offline  
stary 17-07-2006, 20:24   #229
Guivain
Użytkownik Forum
 
Guivain's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2006
Wiek: 33

Posty: 385
Profesja: Knight
Domyślny

A więc pare słów także odemnie:


'Śpieszmy się kochać tibie, tak szybko odchodzi'



__________________
13:19 Hellraiser from Astera [72]: Ahsuahsu, stara mi sie kazala wyszczac do pojemnika na badanie
13:19 Hellraiser from Astera [72]: Dobra wyszczalem sie
13:19 Hellraiser from Astera [72]: Potem patrze, a tam taka sperma plywa





- http://www.youtube.com/watch?v=QrpiiNT_6a8 -
Guivain jest offline  
stary 17-07-2006, 20:25   #230
YoSHi_DRaGGy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004

Posty: 32
Domyślny

Chciałem wrócić do tibi... Tak, tak chciałem <czas przeszły> sick!

Co update to gorzej :/ Tibia 7.2 była rox

Ogólna ocena: zal.pl

Guivain: Święte słowa

BTW: A może w Prima Aprillis 2007 napiszcie że w tibi nie będzie soultpointów, "wynalazków" letniego update 2006 i kilku innych "wkurzających udoskonaleń" dla graczy? =]

Ostatnio edytowany przez YoSHi_DRaGGy - 17-07-2006 o 20:28.
YoSHi_DRaGGy jest offline  
stary 17-07-2006, 20:29   #231
Creghaan
Użytkownik forum
 
Creghaan's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2005

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

LoL2 teraz juz nikt nie bedzie musial latac z tibiaauto bo na ten sam ch.... wychodzi loot eh ok no ale jezeli sie kogos zajebie to tez 10 sekund trzeba czekac i pold miasta sie zleci i po locie omg
56 godzin no cu milego spania kochani


Ps.Ohh jak dobrze ze juz nie gram Ots roox tyle cwiczenia pvp na ot pvp enfor a tu oni robia taka glupote <lol2> cya tibia real tibia

to juz nie bedzie to samo :evil:
Creghaan jest offline  
stary 17-07-2006, 20:29   #232
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Dagenoth przecholowałeś. Doczytałem do 16 strony i poprostu nie wytrzymałem. Kim jesteś że ośmielasz się nazywać ludzi Plebsem? nOObami ? Dziećmi 13 letnimi ? Ja za pare miesięcy uderzam w 18 i nie uważam się za dorosłą osobę aczkolwiek jestem kulturalną osobą i dbam o dobre imie mojej osoby, nie obrażając nikogo i nie bluzgając. Średnia wieku, jak ktoś już napomknął, w Tibi to 13-16 lat. Znam osoby które mają 14 lat a są lepiej wychowane od Ciebie i mają większy szacunek do ich towarzyszy oraz innych osób z gry nawet tych których nie znają. Nie wyzywają nikogo od plebsu ani od tego typu "odchyleń od normy". Co do Twojej teori mówiącej że mamy pewnie 15-20 lvle to się grubo mylisz, nie jeden tzw. przez Ciebie "plebs" ma dużo większy level od Ciebie i ubiłby Cię z pewnością z palcem w pupie. Ech troche mnie poniosło ale sam do tego doprowadziłeś. Dobra koniec Offtopicu, czas na małe manto dla Ciebie.

Zaczne jeszcze raz:

1. Blokowanie - ok... dobra masz 10 sekund i możesz zaglądnąć chociaż do loota. Rozumiem kolego, ALE zacznijmy od tego że to nie Blookerzy kradli kiedyś loota, dlaczego nie ? Bo blooker Z REGUŁY po loota idzie blokowac a shooter jest tam po to by zdobyć exp za potwora który blokuje mu Blooker. Co się dzieje po update ? Idziesz sobie na loota, z osobą towarzyszącą. Nagle gdy zabije ta osoba potworka otwierasz go i widzisz przykładowo ze wypadło demona MPA. Nagle on podchodzi i zabiera je. Mówimy o świecie non pvp. I teraz taka akcja, mówisz do niego że ma Ci je oddać... i tu się pojawia zonk. On Ci powie że nie było MPA... Tylko mi nie mów że "przewidziałeś sytuacje i specjalnie zrobiłeś screena". Po za tym nawet jak byś go zrobił jako dowód ta osoba poprostu sobie pujdzie i ma Cie gdzieś, a wierz mi że większość by wolała to MPA od kumpla, mnie okradł dobry ziom z mojego EQ za łączną wartość 250 k. Takich kumpli się widziało wielu ;/ i nic na to nie poradzisz więc wierz mi ale ten aspekt update aby zwiększy "fałszywych przyjaciół" do chodzenia na Hunty z nic nie winnymi uczciwymi graczami :/

2. Stamina - spoko... masz racje... tylko powiedz mi... po co się kupuje Pacc? po to żeby usługodawca zmniejszał Ci czas za który zapłaciłeś ? Ograniczał Cię już po kupnie Pacc bez uprzedzenia ? Bo nie pamiętam żeby jak kupowałem Pacc była tam notka mówiąca "Uwaga ! po update będziesz musiał mniej Expować". Co do tych paru godzin expienia... Wiem że niektórzy nie mogą grać ale inni grają powiedzmy więcej bo lubią i mogą a jak do tego płacą to mają prawo grać nawet 2 doby jak im się podoba, wkońcu od tego są gry - żeby w nie grać. Jak tak dalej pujdzie będzie jak w chinach/japoni gdzie gdy postać za długo jest w grze to jej staty spadają (był w jakiejś gazecie artykuł o tym, żółtki mają fisia na punkcie ograniczania młodzierzy).Co do tego czy starczy czy nie to nie Ty to kolego ustalasz. Każdy jak pisałem gra tyle ile ma ochote bo nigdzie nie było nigdy notki "macie tyle i tyle grania a potem won". Poza tym to przyczyni się do mega afkerów, dlaczego ? bo jak nie będzie można expić to każdy bedzie trenował i robił runy co zwiększy ilość osób online. Ponownie ostrzegam że nazywając nas plebsem łamiesz zasady forum które z tego co wiem zabraniają obrażać innych użytkowników a Ty to robisz.

Co do inteligencji badałeś nas testami z IQ ? Bo ja sobie tego nie przypominam więc ponownie nas obrażasz i ponownie łamiesz zasady forum. Jak to się nie zmieni proszę moderatorów/administratorów forum o zareagowanie jeżeli zależy wam na utrzymaniu tu porządku.

3. Atakowanie na Battle Runami oraz Hotkeye (dwa w jednym) - I tu Ci dowale ostro. Spróbuj mi powiedzieć że się mylę. Mianowicie :
Jesteś MS, z Twoim mlev i lev jeżeli dostaniesz bp SD to co się stanie ? już Ci tlumacze. Na każdą Runę jest taki sam Ex, czyli czas potrzebny na ponowne użycie następnej runy, wyobraź sobie że walczysz z EK. Ty mu zadasz SDkiem 400 a on się uleczy Uhem za 250-300 czyli i tak będzie 150 hp do tyłu, i obojętnie co by zrobił nie obroni się bo musicie tyle samo odczekać do następnego użycia run. Jaki morał z tego ? Sorce będą najlepszym pvp z drutam na czele w Tibi. I powiedz mi jakim argumentem przebijesz moja tezę że to jest nie fer nie patrząc na to że grasz MS ? Bo musisz przyznać że w ten sposób nikt nie ma szans.

I jeszcze tak na zakończenie na marginesie, zanim kogoś obrazisz i wyzwiesz od noboow to zastanów się po pierwsze czy ta osoba to noob czy newbie to raz a po drugie zastanów się czy chcesz osądzać konkretną osobę popierając to oskarżenie argumentami czy odrazu bezmyślnie nazywać wszystkich plebsem i noobami, no ale to już leży w Twoim sumieniu. A ja grzecznie wszystkie osoby które w ten sposób obraziłeś moge jedynie pocieszyć tym że może poprostu najnormalniej bezmyślnie to napisałeś będąc pod wpływem impulsu i nie zastanowiłeś się nad tym co piszesz. Pozdrawiam i mam nadzieje nadal że CipSoft zmieni plany co do tego update =/
Djurasik jest offline  
stary 17-07-2006, 20:29   #233
Masakrutator
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 69
Skille: 96
Poziom mag.: 21
Problem

Nasowa sie pytanie: po co w tej grze Knight. Naprawde gratuluja tym ludzia z cipsoftu.. glupota.
btw.dokladnie tez chcialem wrocic do tibii.. "chcialem"
Masakrutator jest offline  
stary 17-07-2006, 20:30   #234
Trollowiec
Użytkownik Forum
 
Trollowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 24
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 12
Domyślny

ta to może jeszcze cave bota i runemakera dodać??
__________________
ale mam głupi podpis... jeśli masz pomysł na ten podpis pw do mnie
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME!*

*Za DARMO!
Trollowiec jest offline  
stary 17-07-2006, 20:30   #235
Soul's
Zbanowany
 
Soul's's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: -*-

Posty: 436
Profesja: Elder Druid
Gildia: Illusion
Świat: Morgana
Soul's ma numer GG ;]
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zummer
"Brawo CipSoft "

Hahaha, "wyrok" dla high leveli
dlaczego? myślisz że oni nie śpią? będzie szkoła teraz, będą noce więc wytrzymałość czy jak to się tam nazywa się odrodzi -.^
Soul's jest offline  
stary 17-07-2006, 20:31   #236
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Wszystko swietne oprocz tego celowania w ludzi z battle... I tak gram na non pvp ale na pvp kazdy bedzie mogl strzelac z run w ludzi jak z kalasznikowa.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 17-07-2006, 20:32   #237
Nataniel
Użytkownik Forum
 
Nataniel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 86
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 100
Nataniel ma numer GG 4184087
Domyślny To nie moze byc prawda

Ale zamieszali. To nie moze przejsc bo w takim razie nie bedzie wogole knightow ( by chociaz bylo tak ze mozna otwozyc zobaczyc co jest w potwprze tylko wziac nie to jeszcze zrozumiale ulatwilo by gre ale tylko na non pvp)
hotkey do runek kurde to normalnie bot wmontowany w tibie (zwykly bot tylko legalny?)
Zmeczenie ? kurde 2 minuty offline by mozna expic 1 min przesada moze podziala na sharing ale totalnie ogranicza graczy !
No tylko ostatni punk jest spoko bo jak ci ktos blokuje statek i tak mozesz plynac.

Nie wiem jak wy ale ja jednak mysle ze to zart bo ten upadate zamienil bo totalnie tibie.
Nataniel jest offline  
stary 17-07-2006, 20:32   #238
Toowreck
Użytkownik Forum
 
Toowreck's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 36

Posty: 108
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 37+
Poziom mag.: 46
Domyślny SuX

Ja tego update'a po prostu nie zdzierżę.
Potwory - ok
Stamina - ok, nie jestem pg'erem i nie sharuje
Statki - ok

Ale celowania z battle list po prostu nie wytrzymam, kazdy noob cie moze zabic, cale pvp Tibii idzie w ruine, glowny powod dla jakiego gram, idzie w piz...du. Teraz tibia to jeden wielki BOT, leczenie hotkeyem, nie moge. Co z calym bieganiem podczas walki unikajac trafienia z runy, teraz walczac 1vs1 mozna po prostu stac w miejscu i klikac na zmiane w okno battle list i w hotkeya.

CIP na krzyz, bez kitu. Chyba koniec tej gry dla mnie.
Skonczylem
__________________
...
Toowreck jest offline  
stary 17-07-2006, 20:34   #239
Stitl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

czas expienia-beznadzieja zablokowali mozliwosc zdobywania expa ludzia ktorzy to lubia, plywanie ok, strzelanie runami?beznadzieja i paranoja kolejne wywyzszanie sorcow jka dla mnie:|
 
stary 17-07-2006, 20:37   #240
ŻaQ
Użytkownik Forum
 
ŻaQ's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Osiril
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 32
ŻaQ ma numer GG 5600838 ŻaQ ma login Tlenu zaq_13@tlen.pl
Domyślny

Ludzie... może zorganizujmy petycje do cipsoftu?? Moze pomoze to cos... I jak do **ja wafla ma mnie cieszyc pkowanie gdy klikam w okienku battle i koles pada?? I ku*wa po **uj jest system "anty thief" -.-. Thx Cipsoft -.-
__________________
... Theo? Soon...

ŻaQ jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:30.


Powered by vBulletin 3