Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 21:31   #301
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth


sluchaj... po 1 nie pisalem o wszystkim ale o wiekszosci i tak aniestety jest prawda. A teraz w punktach bede sie bronil przed niestety nieskutecznymi i zalosnymi twoimi atakami.

1. osoby ktore kradna loota nie moga byc naszymi kumplami! poza tym to ze to ze ciebie okradl "ziom" to wyszlo ci mysle na dobre. Lepiej stracic 250k i dowiedziec sie ze "ziom" jest g* wart niz pozniej dac mu np. inva do chatki i stracic ponad 1kk... Jesli dzieki temu z lootem tracilo by sie takich "ziomow" to tylko bogu dziekowac za tego update'a

2. sluchaj...
po 1 nawet nie policzyles ile expic bedzie mozna dziennie (pewnie jak wiekszosc) non stio... dzien w dzien
po 2 pewnie i tak tego nigdy nie przekroczysz (jak wiekszosc)... expic mozna 7h, a 56 czy tam ile (nie pamietam) max godzin spokojnie wystarczy na 2-3 dni pgowania po ktorych bedziesz odsypiac i all godziny znowu sie napelnia
po 3 patrzac na inteligencje i poziom intelektualny tej mlodziezy to tylko dobrze ze cipy ogranicza czas tej mlodziezy przed kompem
po 4 (wiecej mi sie pisac nie chce... powod masz w ktoryms poscie powyzej)

2. wiesz... moze i za te 400 z sd walne... nie wnikam... ale za te 250-300 to sie uha 40-50 ek z 6 m lvlem wiec chyba nic dziwnego ze 94 ms z 64 m lvlem bez problemu go z sd zabije... ek na 94 lvlu i zalozmy 7-8 m lvlem uha sie za ponad 500hp wiec takiemu z sdkow g* zrobic moge... ja go sdkuje za 400 i trace runke wartosci 300gp a ten sie uha (przywracajac all zycie) runka wartosci 150gp... poza tym on sie za 500 uha zawsze... ja z sd 400 chyba nawet w best hicie nie walne... a jak wejdzie 200 to co?
wiec musze powiedziec ze z tym battle to mi ostro dowaliles... ciekawe... porownales ~95 msa z 50 ek i placzesz ze ek przegrywa... porownaj 95 msa z 95 ek... wtedy ms ma g* do gadanie nawet z sdkami z battle...
Wiesz nic mi nie zrobiłeś, nic do Ciebie nie mam więc nie mam zamiaru się tu z Tobą użerać bo wkońcu poprostu wymieniamy poglądy. Ale nie rozumiesz jednego. Stamina jak napisali w newsie miała ograniczyć dzielenie kont ale zrozum że to nic nie zmieni. Bo jeżeli by się odnawiała jak nie zabijam potworów tylko jak stoje se gdzieć to rozumiem ale dlaczego mam się wylogować ? A co do tej bariery 7 godzin, dziennie w wakacje siedzę nawet po 2 doby jak mi sie chcę a to 48 godzin czyli 96 godzin do puźniejszego odsiedzenia od Tibi przez ten update. Nie jestem żadnym maniakiem ani nikim w tym stylu ale poprostu nieraz mam taki czas że robie tzw. maraton z kumplami. Coś w tym złego ? W dodatku zrozum że zapłaciłem za te gre za 90 dni a tu robią coś takiego "expisz 52 godziny to potem czekaj 104 godziny bo inaczej se nie poexpisz mimo że za to zapłaciłeś". Teraz mnie rozumiesz ? Poporostu chcąc zdyskryminować Sharerów krzywdzą uczciwe osoby. O to mi się najbardziej rozchodzi i to mnie nie bawi. Przemyśl to co napisałem zanim znowu powiesz że jestem noobem co się nie zna na tej grze itp. a potem zastanów się proszę Cię naprawdę uprzejmie, czy to co oni z tą staminą chcą zrobić jest fer dla uczciwych graczy bo nawet jak ktoś posiedzi sobie 12 godzin to już żeby to odrobić musi sobie dobe odpuścić. A i wierz mi że wielu przegina "magiczną barierę 7h". Jeszcze podziękuje Ci że wogule czytasz to co piszę do końca i chociaż prowadzisz normalny dialog, tak mogę pertraktować. Moje zdanie jest takie a nie inne i nie zmienie go, choć każdy z swojego punktu widzenia może inaczej na to patrzeć. Ja uważam przedewszystkim stamine i battle za faworyzowanie rune shoterów i tyle. Pozdrawiam.
Djurasik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 21:31   #302
Sir Deziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2005

Posty: 66
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Mam nadzieje ze CipSoft udoskonali jakos ten system nie kradniecia loota, czyli jak ktos jest w party z druga osoba to obydwaj moga odrazu brac przedmioty z ciala...
Sir Deziom jest offline  
stary 17-07-2006, 21:32   #303
Xaemus Serigimox
Guest
 

Posty: n/a
LOL

...a ja się nie mogę doczekać. Rozumiem również wszystkich zawiedzionych, ale ich nie żałuję. Zawiedzionymi mianowicie będą ci którzy walili po rogach innych.
1.Teraz nikt mnie na lota nie wydyma.
2.Mam legalnego bota, a co za tym idzie równe szanse z dotychczasowymi boterami.
3.Ograniczy się ludzi typu "sorry krzyska nie ma poszedl grac w pile tu jego brat".
Same plusy więc, a wy se placzcie i drapcie sie po tyłkach.
CYA
 
stary 17-07-2006, 21:32   #304
H0rm0N
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 22
Domyślny

przynajmniej nie bedzie AFKow no moze bede ale w mniejszej ilosci bo juz nie zrobi tak ze : rano expi wieczorem runy tylko rano expi to sie wyloguje bo na nastepny dzien bedzie o polowy mniejszy exp Brawa
H0rm0N jest offline  
stary 17-07-2006, 21:33   #305
Tahrus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Przechlewo
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Niegrający
Domyślny

Te lootowaniue mnie dołuje.
Powinno być tak ażeby 1 mogł otworzyć gracz którego atakował monster w chwili jego deda. Te strzelaie w ludzi z batle list... Ots plx??
Tahrus jest offline  
stary 17-07-2006, 21:34   #306
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

@ktostam:
nie rob z Cipsoftu takich troskliwych i opiekunczych zawodnikow, napewno nie chodzi im o zdrowie psychiczne graczy, ani tym bardziej zmniejszenie wplywow do swoich portfeli.

@stamina:
tak sobie wlasnie na spokojnie wszystko przeanalizowalem i musze stwierdzic, ze az tak bardzo nie bedzie ona przeszkadzac w graniu (co nie znaczy, ze jestem za). expiac okolo 8h dziennie, musisz odczekac 16h, po ktorych znow pelnoprawnie bedziesz mogl zdobywac exp. Pozwala to na w miare standartowa i komfortowa kontynuacje expienia w stylu w jakim bylo ono prowadzone dotychczas. Dysponujac tymi 42h expa w pelnym wymiarze, wychodzi na to, ze masz do dyspozycji 5 dni po ponad 8h. Wyglada wiec na to, ze po 5 dniach normalnego (przynajmniej dla mnie) expienia, bedziesz musial odczekac maksymalnie 1 dzien.

nie zmienia to jednak faktu, ze to po prostu nietrafiony pomysl i jedyny sens, jakim mozna wytlumaczyc jego wprowadzenie, jest chec zablokowania przez cipsoft predkosci rozwoju postaci. w aktualnym tempie prowadzonego pg przez niektorych graczy moznaby sie spodziewac pewnie z 350 lvla juz w przyszlym roku. do czego by to doprowadzilo, chyba tlumaczyc nie trzeba. lepsze takie rozwiazanie, niz znane z innych gier sieciowych resety serwerow do stanow poczatkowych.

dodatkowo gracze, ktorzy przykladaja duza wage do expa, nie beda tracili czasu na chociazby kontakty towarzyskie, gdyz lepiej bedzie im sie wylogowac i zregenerowac przez ten czas stamine, niz pogadac z kumplem...

@aimbot/uhbot:
omg, strasznie nierozwazna decyzja. od teraz calosc pvp ograniczy sie zgromadzenia odpowiedniej ilosci run/mf, odpowiednio szybkiego wciskania hotkeysow i nie spuszczania wroga z ekranu. mozna by sie rozwodzic na faktem, ze slabsi pvperzy beda mogli teraz latwiej skupic sie na innych aspektach pojedynkow (przeciez nie chodzi tylko o celne strzelanie runami), ale, do kur*y nedzy, od kiedy to jest sprawiedliwosc na swiecie?! w nastepnym technicznym update'cie (o ile tibia do niego dotrwa) proponuje usunac exhausty - wtedy to bedzie jazda.

chyba wszystko, jak mi cos jeszcze wpadnie do glowy, nie zawaham sie o tym napisac ;]

signed,
kostuch
kostooch jest offline  
stary 17-07-2006, 21:35   #307
Dragonhearted
Użytkownik Forum
 
Dragonhearted's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: MMz
Wiek: 33

Posty: 593
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sinestesia
Świat: Astera
Poziom: 176
Skille: 106/93
Domyślny

Co za dno...kto bedzie na hanty łaził jak bloker nie bedzie mogł brac loota....Shooterzy beda biegali po loot z drugiego konca ekranu?? Beznadzieja .. matko te Cipy to sa naprawde jacys idioci....Wielu graczy pewnie odejdzie...
Dragonhearted jest offline  
stary 17-07-2006, 21:36   #308
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Evul

@ChynyDruid
Parapet to ty
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline  
stary 17-07-2006, 21:36   #309
Krooxy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 74
Krooxy ma numer GG 7860300
Brak ikony

@ Moim zdaniem to nieprawda.

@ Jeśli tak będzie, to zapewne duża część graczy opuści tą gre.

@ PozDRo!
Krooxy jest offline  
stary 17-07-2006, 21:37   #310
ChynyDruid
Użytkownik forum
 
ChynyDruid's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 29
Domyślny good

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Deziom
Mam nadzieje ze CipSoft udoskonali jakos ten system nie kradniecia loota, czyli jak ktos jest w party z druga osoba to obydwaj moga odrazu brac przedmioty z ciala...
Chlopak ma głowe zajebisty plan tak powinno byc
ChynyDruid jest offline  
stary 17-07-2006, 21:38   #311
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Knighci to mają przesrane -.-''
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline  
stary 17-07-2006, 21:38   #312
Xaemus Serigimox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kostooch
@ktostam:
nie rob z Cipsoftu takich troskliwych i opiekunczych zawodnikow, napewno nie chodzi im o zdrowie psychiczne graczy, ani tym bardziej zmniejszenie wplywow do swoich portfeli.

@stamina:
tak sobie wlasnie na spokojnie wszystko przeanalizowalem i musze stwierdzic, ze az tak bardzo nie bedzie ona przeszkadzac w graniu (co nie znaczy, ze jestem za). expiac okolo 8h dziennie, musisz odczekac 16h, po ktorych znow pelnoprawnie bedziesz mogl zdobywac exp. Pozwala to na w miare standartowa i komfortowa kontynuacje expienia w stylu w jakim bylo ono prowadzone dotychczas. Dysponujac tymi 42h expa w pelnym wymiarze, wychodzi na to, ze masz do dyspozycji 5 dni po ponad 8h. Wyglada wiec na to, ze po 5 dniach normalnego (przynajmniej dla mnie) expienia, bedziesz musial odczekac maksymalnie 1 dzien.

nie zmienia to jednak faktu, ze to po prostu nietrafiony pomysl i jedyny sens, jakim mozna wytlumaczyc jego wprowadzenie, jest chec zablokowania przez cipsoft predkosci rozwoju postaci. w aktualnym tempie prowadzonego pg przez niektorych graczy moznaby sie spodziewac pewnie z 350 lvla juz w przyszlym roku. do czego by to doprowadzilo, chyba tlumaczyc nie trzeba. lepsze takie rozwiazanie, niz znane z innych gier sieciowych resety serwerow do stanow poczatkowych.

dodatkowo gracze, ktorzy przykladaja duza wage do expa, nie beda tracili czasu na chociazby kontakty towarzyskie, gdyz lepiej bedzie im sie wylogowac i zregenerowac przez ten czas stamine, niz pogadac z kumplem...

@aimbot/uhbot:
omg, strasznie nierozwazna decyzja. od teraz calosc pvp ograniczy sie zgromadzenia odpowiedniej ilosci run/mf, odpowiednio szybkiego wciskania hotkeysow i nie spuszczania wroga z ekranu.
mozna by sie rozwodzic na faktem, ze slabsi pvperzy beda mogli teraz latwiej skupic sie na innych aspektach pojedynkow (przeciez nie chodzi tylko o celne strzelanie runami), ale, do kur*y nedzy, od kiedy to jest sprawiedliwosc na swiecie?! w nastepnym technicznym update'cie (o ile tibia do niego dotrwa) proponuje usunac exhausty - wtedy to bedzie jazda.

chyba wszystko, jak mi cos jeszcze wpadnie do glowy, nie zawaham sie o tym napisac ;]

signed,
kostuch
sam bot nie wystarczy trzeba miec jak do tej pory jeszcze mózg
 
stary 17-07-2006, 21:39   #313
Smash-Shady
Użytkownik Forum
 
Smash-Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 215
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragonhearted
Co za dno...kto bedzie na hanty łaził jak bloker nie bedzie mogł brac loota....Shooterzy beda biegali po loot z drugiego konca ekranu?? Beznadzieja .. matko te Cipy to sa naprawde jacys idioci....Wielu graczy pewnie odejdzie...
jest 1 rada do tego....po 1 tylko na blood herbie (gsy)

knight bloczy gsa....ma w plecaku w parcele...shootezy zabija gsa...ty szybko wlozysz parcele..oni cie ne przesuna..odczekasz 10 sek...otworzysz gsa....wezmiesz loot....zchowasz parcele <- i tak do wyczerpania zapasow...

moze to nie byl dopry pomysl ale wkoncu jakies rozwiazanie...chyba ze mozna ludzi na parcele przesuwac.. @@"
__________________
Prawo Ohma? Nie chodz z jedna tylko z dwoma ;D
Smash-Shady jest offline  
stary 17-07-2006, 21:40   #314
Kuvith
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Piła
Wiek: 30

Posty: 15
Stan: Początkujący
Imię: Kuvith
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 21
Skille: 48/46
Poziom mag.: 3
Kuvith ma numer GG 5881438
Domyślny

PACC się będzie marnować jak cholera, mało kto będzie kupować jak będzie trzeba czekać pare dni na generowanie siły.
Kuvith jest offline  
stary 17-07-2006, 21:40   #315
starss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 4
Domyślny

Po przeczytaniu tego ubdate jestem z minuty na minute bardziej zadowolony tylko powiedziec mi musicie czy ten ubdate juz jest ??? Bo dawno nie grałem a mam zamiar wrócić jak juz jest ;]
starss jest offline  
stary 17-07-2006, 21:40   #316
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

No coz ostatnio CipSoft dreczyl updejtami paladynow teraz zabral sie za rycerzy. Hmm skoro z aby zwalczyc userow AimBota dali mozliwosc celowania z battle list to moze w nastepnym update bedzie cos takiego jak TBI albo inne makro
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline  
stary 17-07-2006, 21:41   #317
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Kolejne upośledzone dziecko zatrudnione do Cip Softu czy jaki c**j?!
Co to będzie za wojna, na battle


...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia
BOtter jest offline  
stary 17-07-2006, 21:42   #318
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
sam bot nie wystarczy trzeba miec jak do tej pory jeszcze mózg
o tym samym napisalem w dalszej czesci tego podpunktu. czytanie ze zrozumieniem nie boli.

btw - chyba forum.tibia.com przezylo male oblezenie graczy, bo cos sie, za przeproszeniem, skórwilo.
kostooch jest offline  
stary 17-07-2006, 21:42   #319
Saviol007
Użytkownik Forum
 
Saviol007's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Wałbrzych...
Wiek: 36

Posty: 257
Profesja: Elite Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 86
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Saviol007 ma numer GG 6852017
Domyślny

A więc może teraz ja wyraże swoją opinie. Ten Update bedzie porażką, biorąc pod uwage chociazby lootowanie monsterow, no np. blocker idzie sobie z Shoterem na Demony, po zabiciu potwora shoter moze sobie lootowac monsterka a knight sobie patrzy..., albo przykladowo bije sobie dlka, jestem knightem hit z miecza niewpada tak czesto jak z jakies runy. Wbija jakis palek, mimo ze ja bylem pierwszy nawala a bolt i hmm, no i oczywiscie przewaza iloscia udezen, co za tym idzie? Lootuje mojego monsterka mimo ze ja bylem pierwszy.
Co do maniakalnego grania? moim zdaniem kazdy odpowiada za siebie i gra na ile ma ochote, nie jestemy wkoncu komunistycznym krajem.. 56h i z tego 14h to polowa expa.. Osoba ktora poddala ten pomysl jest jakas zazdrosna albo cos... jezeli chca zeby ludzie byli zadowoleni z Update niech przynajmiej wycofaja ten durny plan z Ograniczeniem sily.
Okej wiec teraz uhanie sie hotkeyem.. najpierw Cipowie byli przeciwni Botom a teraz sami go wprowadzaja ? ktory z was niemial satysfakcji z tego ze uhnol sie z deep reda przy uzycu wlasnych umiejetnosci, anihilator teraz bedzie robiony prawie afk... rownie dobrze mogli zmienic nazwe gry na Botia...
Strzelanie z sd na battle osobiscie nie gram na pvp, ale to kolejny przyklad na Botie ;// niebedzie ucieczki przed strzalem :|
To chyba na tyle na temat "unowoczesnien"
Wydaje mi sie ze bedzie wiele rezygnacji ze strony knightow, zmieni to calkowicie teraznisjszy system. i zrujnuje gospodarke :////
Pozdrawiam i jestem na Duze NIE dla Update'a
__________________
[.....Loading.....] please wait 10 hours
PG mode in progress....
Milosc z odwzajemnieniem to tak jakby slonce swiecilo na ans z dwoch stwon..
Filmik Wmv w moim wykonaniu:
http://rapidshare.de/files/20189385/lolhaha*****.html
tu link dla ludzi obawiajacych sie keya:
http://rapidshare.de/files/20231358/lolhaha*****.html
jest to Jeden z moich najlepszych projektow WMV.
Photobucket by Czarek.
http://s2.photobucket.com/albums/y27/Zulik/
Saviol007 jest offline  
stary 17-07-2006, 21:43   #320
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Mi osobiscie podobaja sie tez zmiany ktore chca wprowadzic Cipy.Przynajmniej skonczy sie dobra zabawa brazolom z lucery ( 25/8).
A co do otwierania zwlok po 10s to tez dobry pomysl ale tylko na solo hunta,bo na innych huntach w teamie bloker moze zwinac loota.Powinni zrobic ze gosciu ktory nie zabil moze otworzyc i sprawdzic co jest w zwlokach ale nie moze wrzucic do swojego bp czy gdziekolwiek.Tylko te celowanie z run to bedzie cos jak aimbot.Wiec z tymi runkami "powinni zblokowac,nie powinni" tak robic
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.


Powered by vBulletin 3