Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2011, 16:06   #3281
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lolol po tym jak arsenal przegrał 2:8 to joh nawet bardziej trolluje niż normalnie. Chyba musi się trochę dowartościować bo jego ego podupadło
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2011, 18:41   #3282
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Matka mi mówiła że w knajpie obok jej domu sprzedawali tego pięknego dnia piwo 80% taniej. szkoda że na październik dopiero w Manchesterze będę

Manchester United Now , and forever.
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 00:58   #3283
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Mam wyjebane na waszą piłkę nożną. Chociaż piwo 80% taniej, hmm :3
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 14:22   #3284
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Modlcie sie... xD.Musi byc 2k w next grze.
http://imageshack.us/photo/my-images/3/2ktudejpls.jpg/

EDIT:
Pozdro dla kotleta,najwiekszy troll EU.Tf support stealujacy mi creepy z wild cards i wbija sie 1v5 z ulti specjalnie...
http://imageshack.us/photo/my-images/10/kotletz.jpg/

Ostatnio edytowany przez Knight Patryk - 30-08-2011 o 15:01.
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 15:46   #3285
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Hahaha, kotletdrake, miałem to nieszczęście być wrzuconym z nim do gry I to nawet ze 3 razy
Ale kiedy to było, strasznie dawno.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 00:36   #3286
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cztery wygrane walki pod rząd. Ja ap Soraka, kumpel ap Janna. Z początku mieliśmy zamiar sobie potrollować, ale... okazało się, że Soraka + Janna na lane są nie do pokonania. Wieczny sustain i sporu nuke. Tornado + slow Janny, moje Silence + Q, ignite = Pantheon pada tak szybko, że Kayle nie zdążyła mu nawet dać ulti. Szczególnie zdziwieni byliśmy, kiedy po prostu zdominowaliśmy lane przeciw GP + Lee Sin (Soraka first blood double kill w 3 minucie).

Najlepsze zawsze jest na champions picku. Ragują, że "omg 2 supports?", na co my im, że my nie supporty, tylko magowie z możliwościami supportu. Potem okazuje się, że łącznie mamy 75% killów.

Fajna ta nowa Soraka
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 03:29   #3287
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Cztery wygrane walki pod rząd. Ja ap Soraka, kumpel ap Janna. Z początku mieliśmy zamiar sobie potrollować, ale... okazało się, że Soraka + Janna na lane są nie do pokonania. Wieczny sustain i sporu nuke. Tornado + slow Janny, moje Silence + Q, ignite = Pantheon pada tak szybko, że Kayle nie zdążyła mu nawet dać ulti. Szczególnie zdziwieni byliśmy, kiedy po prostu zdominowaliśmy lane przeciw GP + Lee Sin (Soraka first blood double kill w 3 minucie).
To z jakimiś mega trollami graliście, skoro lee na lane ktoś siedział. :F
Choć ap Janna nie jest wcale taka zła, tylko "sytuacyjna" i czasem uratuję kogoś, lecz z ogarniętym team enemy ktoś z taką janną nie miałby najmniejszych szans. Po prostu Janna zabiera farme ad/ap carry zbierając creepy i bodajże kille, więc naturalną koleją rzeczy duo z taką janną traci, na rzecz jej 2 skilli, gdy obok miałby bonus inny cary do 3/4 skilli np cait, poppy, jax. Taki team z taką janną jest z góry zkazany na porażkę w fightcie z ogarniętym teamem, mało co zrobi innym, a uratować uratuję, ale nie tak sięwygrywa tf z niewyfarmionym cary. Support, ap cary > karma, na midzie to totalna farmerka i ma niezły burst w early i mid game, mega aoe skille i potrafi skrzywdzić kogoś rzucając tarczę na koniec ekranu na miniona (grałem z jedną, zaliczył w ten sposób duala na bocie), możesz spróbować nią pograć.

Co do soraki ap, to wystarczy byle veigar czy morgana by ją zjedli na combo, nie wspominając już o swainie czy annie. W late game z ogarami jej nie widzę kompletnie. One focus soraka cya.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 31-08-2011 o 04:21.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 03:47   #3288
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lee z runami na full AD robi z takiej janny wylotówkę na kielce. Ma takiego potężnego bursta, że supporta bez armora po prostu niszczy. Bardzo chętnie z kimś zagram ap janna vs lee sin : DDD

A co do lee sina na lane, to wcale nie jest taki zły. Wiadomo, że to świetny jungler, ale parę razy byłem sobie nim na lane, to gwałciłem nie jednego morde, czy nawet ostatnio miałem przeciwko mnie duo na topie cait + talon i praktycznie cisnąłem ich 2v1. Jak już mnie przyfeedowali, to nawet nie podchodzili, tylko hug tower

Cytuj:
O ile janne ap jeszcze przegryzę to sorakę ap? wtf? Byle banshe veil czy abbysal i można sobie stać i stać.
Wtf?

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-08-2011 o 03:52.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 06:02   #3289
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
A co do lee sina na lane, to wcale nie jest taki zły. Wiadomo, że to świetny jungler, ale parę razy byłem sobie nim na lane, to gwałciłem nie jednego morde, czy nawet ostatnio miałem przeciwko mnie duo na topie cait + talon i praktycznie cisnąłem ich 2v1. Jak już mnie przyfeedowali, to nawet nie podchodzili, tylko hug tower
To zależy, lee nie ma jakiegoś wymyślnego aoe skilla, najwyżej to tąpnięcie, które defacto jest cieńkie. Lee sin walczy przedewszystkim 1v1, focusuję i leci, jakoś nie wyobrażam sobie go nawalającego się z duo z ogarami, co innego focusowanie w tf papierów, do tego lepszego champa nie ma. imho ci z którymi walczyłeś to jakieś warzywa, 2 add na bocie to już lepiej ap i ad carry, ew tank i ap.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
O ile janne ap jeszcze przegryzę to sorakę ap? wtf? Byle banshe veil czy abbysal i można sobie stać i stać.
Wtf?
Taka przenośnia, odnosząca się do miernego dmgu soraki per skill. Dps ma niezły, ale chyba mi nie powiesz, że ktoś sobie bęzie stał i czekał aż soraka 10 razy nastakuję mpesy i padnie? xD
Ignite + combo i mamy ją z głowy na jakieś 20 sec.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 10:00   #3290
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Support, ap cary > karma, na midzie to totalna farmerka i ma niezły burst w early i mid game, mega aoe skille i potrafi skrzywdzić kogoś rzucając tarczę na koniec ekranu na miniona (grałem z jedną, zaliczył w ten sposób duala na bocie), możesz spróbować nią pograć.
Mam ją i gram nią czasem. Problem w tym, że Karma jest bardziej zależna od teamu niż inne supporty, albo inaczej - dobry team = Karma błyszczy, zły team = Karma jest useless. Poza tym teraz jest zbugowana, no i czekam na ten buff do W... zresztą Karma bardzo szybko się nudzi. Jej "ulti" może jest fajne na papierze, ale po chwili okazuje się, że to straszny lackluster.

Cytuj:
Co do soraki ap, to wystarczy byle veigar czy morgana by ją zjedli na combo, nie wspominając już o swainie czy annie. W late game z ogarami jej nie widzę kompletnie. One focus soraka cya.
Ja miałem to szczęście, że team mnie chronił (pewnie dlatego, że miałem większość killi LOL), taki Jax próbował mnie znukować - dostaje silence = nie ma stuna, potem wicherek od Janny - pada. Ale zazwyczaj ludzie nie focusują Soraki w ogóle. Więc sobie latam i spamuje Q, a naprawdę po chwili sporo stacków się robi.

Jak tak teraz patrzę, to w ciągu tych 4 gier w sumie miałem 32 kille, 23 śmierci, 64 assysty, co średnio daje 8 killi, 5.75 śmierci, 16 assyst. Ratio chyba nie takie złe biorąc pod uwagę to, że praktycznie mój build ograniczał się do cdr butów, morello evil tome i rylai's, jedynie w jednej grze (w której ironicznie miałem najwięcej śmierci) miałem scepter i zhonya's.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 11:13   #3291
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

W "karcie postaci" (za dużo papierowych rpgów :S) Karmy pisze, że Spirit Bond jest jej największym damage spellem. Nigdy tego nie sprawdzałem, W używam zawsze tylko jako ms modifier. Bo żeby tym czymś zadać damage, trzeba być na tsie z kumplami i tańczyć z tym wokół przeciwników. Sama Karma nic z tym nie zrobi, potrzebuje uczestnictwa tego, na którego rzuciła Bonda. Fajnie się nią gra, ale prócz OP tarczy, jest jakaś taka słaba. Powinni zmniejszyć jej cd na ulti, bo to jest jakaś niedorzeczność...
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 11:57   #3292
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ryba, "lane" = bot. Lee sin na solo to nie jest nic nadzwyczajnego.

--- Yoh Asakura dodał 3 minut i 13 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jak tak teraz patrzę, to w ciągu tych 4 gier w sumie miałem 32 kille, 23 śmierci, 64 assysty, co średnio daje 8 killi, 5.75 śmierci, 16 assyst. Ratio chyba nie takie złe biorąc pod uwagę to, że praktycznie mój build ograniczał się do cdr butów, morello evil tome i rylai's, jedynie w jednej grze (w której ironicznie miałem najwięcej śmierci) miałem scepter i zhonya's.
JEŚLI możesz dobrze farmić, to bierzesz 3 doransy i rushujesz abyssala, potem dodajesz Rylaisa. Morello jest głupie, nie lubię tego itemu, wydaje się być po prostu słaby, bo z cdr + mana regen znacznie lepszy jest DFG, który daje MEGA kopa obrażeń.

Anyway, Soraka = abyssal + rylais. To śmieszne, jak spamujesz Q, nikt nie może ci uciec i walisz dodatkowy damage, bo mają ujemny magic res.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 31-08-2011 o 11:57. Powód: Automerged Doublepost
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 12:07   #3293
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

@_WrD_

po primo co masz do papierowych RPG.? Ja sam gram z kuplami w Neuraca , Młota i DoD...
po drugie primo... Karmą czasem gram i nie uważam że to słaby wybór wręcz przeciwnie , jestem bardzo z niej zadowolony. Ale jej nie nazwę supportem. Nie raz musiałem przyjmować rolę tanka co w jej przypadku nawet się ciekawie sprawdza. Karma bardzo dobrze się sprawdza w walkach 1v1 , 1v2. Jej leczenie jest zależne od sojusznika ale rekord to u mnie na razie 1k. Linka tak to ogromny DMG. Lecz często się nie opłaca marowaci mantry na to. Spowolnić cały wrogi team i przyspieszyć swoich równocześnie jest spoko. Tarcza Panie Boże... Jest naprawdę OP. Bardzo fajny przelicznik.
Co do pasywa to już udawało mi się udowadniać że atakowanie Karmy na low-hp pod wieżą to zły pomysł.

Co do ulti to ona i tak ma dość mieniony cd. z 30sec na 30 / 25 / 20... na 40% cd (którego dobrzy by było mieć) Matra masz co chwilę. Zamiast mieniać cd. Po wini dać 3 mantry max nie 2.
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 14:41   #3294
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@up
No właśnie nic nie mam do papierowych RPG-ów, są świetne, dużo w nie gram i z przyzwyczajenia napisałem "karta postaci" - dlatego dałem "za dużo papierowych RPG-ów".

I Karma z CDR fakt, ma Mantrę co chwilę, ale w early bez CDR, ulti ma duże CD.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 14:45   #3295
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Co do mantry to myślę, że nie należy aż tak przesadzać. 15 sec na 18 lvlu z cooldownem to dość krótko więc źle nie jest.

O wiele bardziej by się przydało zadawanie dmgu celowi z W, a byłoby wspaniale gdyby on jeszcze silencował.

Nie wiem skąd słyszałem, ale riot chce odebrać W dmg w zamian za silence, lol? Popieprzyło ich na maksa, W skill dla junglera to idealny skill z mantrą. Ucieka za wroga, zadaję mu dmg + spowalnia.

Btw, co myślicie o buildzie dla tristany ad : berserk buty > tiamat > phantom > bloodthir > last whisper > infinity? Mi się fajnie takim buildem grało gdy gra doszła do 40 minut miałem full build, mega farma (70%+ minionów szło na moje konto na lane) i w tfach robi niezłe spustoszenie, cryty po 400 minimum i to z jaką predkością po włączeniu Q + dmg zadawany pobliskim celom i bardzo szybkie stackowanie blooda. Oczywiście w late zawsze mogę zamienić tiamata na Cleavera, by ownić innych carry i tanki, nie śmiejcie siębo na początek ten pomarańczowy topór zbiera farmę jak szalony.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 31-08-2011 o 14:58.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 15:03   #3296
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Co do mantry to myślę, że nie należy aż tak przesadzać. 15 sec na 18 lvlu z cooldownem to dość krótko więc źle nie jest.

O wiele bardziej by się przydało zadawanie dmgu celowi z W, a byłoby wspaniale gdyby on jeszcze silencował.

Nie wiem skąd słyszałem, ale riot chce odebrać W dmg w zamian za silence, lol? Popieprzyło ich na maksa, W skill dla junglera to idealny skill z mantrą. Ucieka za wroga, zadaję mu dmg + spowalnia.
12 sekund*

Co do W, Riot ma W PLANACH (aka soon tm) dodać do Spirit Bonda dmg na primary target (taki sam, co robi linka) i silence (ale nie wiadomo, czy tylko na primary target, czy aoe przez linke). Problem w tym, że wtedy Karma będzie miała trochę za dużo wszystkiego i mogą coś znerfić...

O odbieraniu czegokolwiek pierwsze słyszę.

W ogóle chyba lepiej by było, jakby zrobili rework Karmy. Jej ulti wcisnąć pod W (coś jak u Katariny), a Spirit Bond dać jako ulti, ale z lepszym efektem, np. Wszyscy wrodzy championi naokoło zostają spowolnieni i otrzymują X dmg. Jeśli przez 3 kolejne sekundy będą w range Karmy, otrzymują kolejne Y dmg i Silence na 3 sekundy.

Btw. Kupiłem sobie Morde. Pierwsza gra, staty 18/4/6. Gragas mnie ładnie nafeedował na topie, poza tym pozwolił mi na farmę creepów (jak nim się zajebiście łatwo farmi : O), potem już z górki. Wroga Vayne tak się mną przejęła, że zamiast ubierać się w dmg kupowała mres itemy, w tym QSS : ( Ale carrować team, to ona mogła co najwyżej w jungli na wilkach.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 31-08-2011 o 15:06.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 16:16   #3297
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
12 sekund*

Co do W, Riot ma W PLANACH (aka soon tm) dodać do Spirit Bonda dmg na primary target (taki sam, co robi linka) i silence (ale nie wiadomo, czy tylko na primary target, czy aoe przez linke). Problem w tym, że wtedy Karma będzie miała trochę za dużo wszystkiego i mogą coś znerfić...
O odbieraniu czegokolwiek pierwsze słyszę.
Jak dla mnie to nie powinni dodawać silenc'a, wystarczy dmg na target i problem z głowy. Nie chce by cokolwiek u niej nerfiono, bo i tak za dużo dmgu nie ma w porównaniu do innych casterów.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 20:02   #3298
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

http://imageshack.us/photo/my-images...howek02ri.jpg/

Hah.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 21:41   #3299
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Gra z wielkimi noobami. Wystarczy zobaczyc Anivie cs, Morgana cs (ktora nie zdolala zlozyc RoA w ciagu 30 minut lol) albo build Ashe. Morde rowniez nie zablysnął. Trynda zrobil bardzo noobski build. Nie wiem jakim cudem az tak go wysupportowaliscie ze zdolal zrobic az tyle. IE + PD = max cryt pod trynde. Po chuj mu jeszcze jedno PD? Nic dodac nic ująć. Bardzo niskie elo.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 31-08-2011 o 21:45.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 22:24   #3300
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Gra z wielkimi noobami. Wystarczy zobaczyc Anivie cs, Morgana cs (ktora nie zdolala zlozyc RoA w ciagu 30 minut lol) albo build Ashe. Morde rowniez nie zablysnął. Trynda zrobil bardzo noobski build. Nie wiem jakim cudem az tak go wysupportowaliscie ze zdolal zrobic az tyle. IE + PD = max cryt pod trynde. Po chuj mu jeszcze jedno PD? Nic dodac nic ująć. Bardzo niskie elo.
Przez takich ludzi jak ty właśnie nie gram rankedów : ( Po prostu SRS BSNS.

Aha. Elo elo trzy dwa zero. To jest normal. Wole takie normale niż rankedy gdzie 'prosy' mówią mi co mam robić, bo inaczej stracą swoje błogosławione ELO.

Elo.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:41.


Powered by vBulletin 3