Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-09-2007, 16:54   #1501
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
Trzeba pokonac wszystkich aby byc najlepszym? Rozpisze ci to lopatologicznie
jesli sa polfinaly i klub a>b w drugim meczu c>d a w finale a>c to takze a>d qmasz kotq?
Tyle, że Milan na pewno nie jest najlepszy. I to, że drużyna c w półfinale pokonała drużynę d, nie oznacza to, że drużyna d nie pokonałaby drużyny a. To jest futbol.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-09-2007, 16:56   #1502
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Dobra przestańmy się wspierać, i zoabaczymy co sezon przyniesie, a narazie przynosi,..

Cytuj:
Marek Zub, ;o jeszcze raz, kto został nowym szkoleniowcem piłkarzy Widzewa?.

Cytuj:
Michael Ballack, kapitan reprezentacji Niemiec, nie znajdzie się w szerokiej kadrze Chelsea Londyn na fazę grupową Ligi Mistrzów. Olol!
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 17:09   #1503
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlecziii
A to na podstawie tej ,że ma 1 miejsce w rankingu UEFA i wystawiają aż 4 drużyna do LM .Wystarczy patrzeć na kilka sezonów wstecz to w finale znajdowała jakaś drużyna z angli ,choćby nawet sezon temu kiedy to 3 drużyny z angli były w pół finale.Oczywiśćie to nie znaczy ,że w innych ligach niema dobrych klubów ale ilość dobrych drużyn w angli jest największa.
Tyle samo drużyn wystawiają Hiszpanie i Włosi. Nie przeczę, że liga angielska jest bardzo silna. Jaka różnica jest międz dobrą drużyną, a klubem?
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 17:33   #1504
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Tyle, że Milan na pewno nie jest najlepszy. I to, że drużyna c w półfinale pokonała drużynę d, nie oznacza to, że drużyna d nie pokonałaby drużyny a. To jest futbol.
Moze nie jest,ale wygrywajac lige mistrzow jest napewno lepszy niz Arsenal ktory niczego nie wygral,a w finale byl jakies smiesznego pucharu gdzie graja rezerwowi zawodnicy pff
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 17:40   #1505
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
Moze nie jest,ale wygrywajac lige mistrzow jest napewno lepszy niz Arsenal ktory niczego nie wygral,a w finale byl jakies smiesznego pucharu gdzie graja rezerwowi zawodnicy pff
Śmieszny puchar mówisz ? I tak jest bardziej prestiżowy niż zwycięstwo w Serie A więc daruj sobie
I nie będę dyskutował o tym który klub jest lepszy - Arsenal czy Milan. I btw: ciekawe czy Milan by coś wygrał gdyby stracił kluczowych napastników i przeprowadziłby się na nowy stadion.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 17:57   #1506
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
Śmieszny puchar mówisz ? I tak jest bardziej prestiżowy niż zwycięstwo w Serie A więc daruj sobie
Ośmieszasz się.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 18:28   #1507
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
I btw: ciekawe czy Milan by coś wygrał gdyby stracił kluczowych napastników i przeprowadziłby się na nowy stadion.
Rzeczywiście, przeprowadzka na nowy stadion nie pozwala niczego wygrywać.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 18:32   #1508
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Śmieszny puchar mówisz ? I tak jest bardziej prestiżowy niż zwycięstwo w Serie A więc daruj sobie
I nie będę dyskutował o tym który klub jest lepszy - Arsenal czy Milan. I btw: ciekawe czy Milan by coś wygrał gdyby stracił kluczowych napastników i przeprowadziłby się na nowy stadion.
Premiership mialoby problem o bycie bardziej prestizowe od serie a,co dopiero jakis smieszny pucharek,wiec daruj sobie.Co do kluczowych napastnikow,dobre kluby maja szerokie kadry z wartosciowymi zmiennikami,co czyni je wielkimi i umozliwa walke na wszystkich frontach.Daruj sobie to ze liga angielska>wloska(bardziej prestizowa etc.) bo nie masz na to argumentow,co za tym idzie twoje slowa znajduja potwierdzenie tylko w twojej glowiem,ew. u dzieci ktore nie wiedza co to fakty.Ja wymagam faktow a takich ci brakuje aby udowodnic:
a) to ze Arsenal to najpiekniej grajacy klub swiata
b) tego ze jakis smieszny puchar jest bardziej prestizowy niz serie a
c) ze zawodnicy arsenalu bez problemu sobie poradza z zawodnikami innych klubow (ostatnio cos pisales ze przy tym i tym ten i ten sobie nie poradza,podczas rozmow na temat Arsenal-Totenham o ile dobrze pamietam)

2. Zacznij rozmawiac a nie probowac przekonac ze twoj ulubiony klub/liga itp sa najmocniejsze(co mowiles pare stron temu),nabierz obietkywizmu innymi slowy dorosnij do dyskusji,gdzies mam ile masz lat etc. bo to nie ma nic do zanczenia, ale gadasz gorzej niz ja w podstawowce bo juz wtedy potrafilem obiektywnie spojrzec na cos i przyznac komus racje a nie tkwic w swoim,wiedzac ze nie mam racji.Znajac ciebie zacytujesz tylko fragment mojej wypowiedzi,ten w ktorym bedzie ci najlatwiej cos dodac od siebie utwierdzajac mnie w przekonaniu ze trace czas czytajac twoje posty(i nie tylko ja).Nie szukalem twoich starszych wypowiedzi aby zacytowac do kazdego z podpunktow bo nie mam zamiaru poraz drugi czytac tych bulls*itow,gdyz jem obiad a ich poziom jest obrzydliwe niski,jednostronny i bezpodstawny a cenie sobie dobra strawe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul Pokaż post
Rzeczywiście, przeprowadzka na nowy stadion nie pozwala niczego wygrywać.
On wszystkim moze usprawiedliwic brak sukcesow...A przepraszam,zapomnialem o moim ulubionym,bardziej prestizowym niz serie a g*wnianym pucharze,ktory "prawie" wygrali,sry moj blad

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 06-09-2007 o 18:40.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 19:04   #1509
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul Pokaż post
Rzeczywiście, przeprowadzka na nowy stadion nie pozwala niczego wygrywać.
Wiesz, żaden klub nie grałby świetnie po przeprowadzce na nowy stadion, do którego trzeba się przyzwyczaić. Teraz gdy Arsenal już zaaklimatyzował się na Emirates gra rewelacyjnie.
@Doom Terror:
Haha, naprawdę, nie sądziłem, że ktoś potraktuje poważnie stwierdzenie, że Carling Cup jest bardziej prestiżowe od Serie A. Naprawdę, zluzujcie trochę bo wam zwieracze nie wytrzymają.
I odnośnie tego, że Arsenal gra najładniejszy futbol - youtube.com + hasło Arsenal i zobaczcie sobie jak wygląda piękna gra zespołowa.
@down:
Tak, w tym roku jest faworytem w LM, Premiership i w Orange Ekstraklasie.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 06-09-2007 o 19:45.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 19:33   #1510
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Arsenal mi sie kojarzy z tym , ze zawsze jest faworytem do wszystkiego ale i tak wszystko przegrywa ,tak pewnie bedzie i tym razem.xd
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 20:36   #1511
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror
Premiership mialoby problem o bycie bardziej prestizowe od serie a
Ahahahahah xDD Nie mam słów na to nawet xDdd Aktualnie śmieje się do monitora xd buhahaheahueauh

@edit_po_ochłonięciu: Jeśli to był żart to chciałem Ci na prawdę pogratulować wyrafinowanego poczucia humoru. Jeśli nie, to sprawa jest doprawdy poważna ;< Anyway - dzięki za pozytywny akcent na koniec tego deszczowego dnia xd

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 06-09-2007 o 20:40.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 21:38   #1512
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

omg nie bylo mnie 24h na kompie, ale sie naprodukowaliscie
ja nie twierdze ze serie a jest najlepsza bo milan wygral lm, przeciwnie- styl premiership liczba dobrych zespolow itd o niebo przewyzsza serie a i kazdy to wam powie. wg mnie najlepsza jest angielska potem hiszpanska potem wloska, francuska, niemiecka, holenderska, szkocka, rosyjska, portugalska, belgijska, grecka, rumunska, ukrainska, a dalej te slabsze. i nie piszcie tylko ze liga ukrainska jest slabsza od polskiej plz bo kazdy powie wam ze nie!
w sobote mecz jutro siatka 12;50 polska belgia!

Ostatnio edytowany przez Pawio - 06-09-2007 o 21:43.
Pawio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:33   #1513
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Wiesz, żaden klub nie grałby świetnie po przeprowadzce na nowy stadion, do którego trzeba się przyzwyczaić. Teraz gdy Arsenal już zaaklimatyzował się na Emirates gra rewelacyjnie.
A znasz taki klub jak Bayern Monachium? Jakos nie mieli problemow z zaklimatyzowaniem sie na nowym stadionie i ustanowieniem rekordu klubu chyba nawet.Co do "prestizowosci" to spodziewalem sie ze piszesz to aby kogos z rownowagi wyprowadzic,co nieciekawie o tobie swiadczy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Ahahahahah xDD Nie mam słów na to nawet xDdd Aktualnie śmieje się do monitora xd buhahaheahueauh

@edit_po_ochłonięciu: Jeśli to był żart to chciałem Ci na prawdę pogratulować wyrafinowanego poczucia humoru. Jeśli nie, to sprawa jest doprawdy poważna ;< Anyway - dzięki za pozytywny akcent na koniec tego deszczowego dnia xd
tez sie ciesze ze masz cieplo w lodowce i ogolnie spoko,ale to ze macie wiecej srednich zespolow w lidze nie oznacza ze jest lepsza.Powiem tak,mistrzami swiata sa wlosi,ogromna wiekszosc ich gra w wloskiej lidze co mozna traktowac jako argument.Tak samo mozna potraktowac to ze Milan zdobyl Lige mistrzow,wiec nie wiem z czego sie tak smiejesz,nawet nie potrafisz uzasadnic dlaczego liga angielska mialaby byc lepsza od wloskiej wiec wiesz.ps mam prawo do wlasnego zdania i nie powiedzialem ze Liga Wloska jest lepsza tylko ze Liga Angielska mialaby problem aby byc bardziej prestizowa.Polecam moj pierwszy elementarz nauczcie sie czytania ze zrozumieniem,jak juz kolejnymi etapami dojdziecie do gimnazjum moze nauczycie sie potwierdzac wasze tezy argumentami.

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 06-09-2007 o 23:40.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:39   #1514
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
A znasz taki klub jak Bayern Monachium? Jakos nie mieli problemow z zaklimatyzowaniem sie na nowym stadionie i ustanowieniem rekordu klubu chyba nawet.Co do "prestizowosci" to spodziewalem sie ze piszesz to aby kogos z rownowagi wyprowadzic,co nieciekawie o tobie swiadczy.
Tyle, że poziom ligi angielskiej jest znacznie wyższy niż niemieckiej. A zresztą - od czasu przeprowadzki na nowy stadion Arsenal przegrał tam tylko raz, z West Hamem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:41   #1515
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Tyle, że poziom ligi angielskiej jest znacznie wyższy niż niemieckiej. A zresztą - od czasu przeprowadzki na nowy stadion Arsenal przegrał tam tylko raz, z West Hamem.
To czemu stękasz, że ciężko się wam było przyzwyczaić? I co ma do tego poziom? Bayern gra na bardzo wysokim, europejskim poziomie co pokazał w poprzedniej LM.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:43   #1516
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Tyle, że poziom ligi angielskiej jest znacznie wyższy niż niemieckiej. A zresztą - od czasu przeprowadzki na nowy stadion Arsenal przegrał tam tylko raz, z West Hamem.
Boze,sam sobie przeczysz,pierw mowiac ze nie mogl sie przyzwyczaic do nowego stadionu,dlatego niczego nie wygral,zas teraz piszesz ze przegral tylko raz.Zmierzam do tego ze piszesz co ci slina na jezyk przyniesie i apeluje o wnikliwsze zapoznanie sie z trescia mojego poprzednie posta kotq:* Moze i liga Angielska jest lepsza od Niemieckiej a moze i nie,nie da sie tego jednoznacznie okreslic,co nie zmienia faktu ze Bayern jest w stanie wygrac z kazdym i co do jego poziomu nikt nie moze miec zastrzezen,nawet jesli w tym sezonie wystapi tylko w uefa cup.

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 06-09-2007 o 23:46.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 23:59   #1517
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
To czemu stękasz, że ciężko się wam było przyzwyczaić? I co ma do tego poziom? Bayern gra na bardzo wysokim, europejskim poziomie co pokazał w poprzedniej LM.
Właśnie, Bayern gra świetnie - znacznie lepiej niż większość drużyn niemieckich, więc dlatego nie przegrywał.
Cytuj:
Boze,sam sobie przeczysz,pierw mowiac ze nie mogl sie przyzwyczaic do nowego stadionu,dlatego niczego nie wygral,zas teraz piszesz ze przegral tylko raz.Zmierzam do tego ze piszesz co ci slina na jezyk przyniesie i apeluje o wnikliwsze zapoznanie sie z trescia mojego poprzednie posta kotq:* Moze i liga Angielska jest lepsza od Niemieckiej a moze i nie,nie da sie tego jednoznacznie okreslic,co nie zmienia faktu ze Bayern jest w stanie wygrac z kazdym i co do jego poziomu nikt nie moze miec zastrzezen,nawet jesli w tym sezonie wystapi tylko w uefa cup.
Pysiu, słyszałeś o czymś takim jak remis ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 02:17   #1518
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Liga Polska jest lepsza od ligi hiszpańskiej a holenderska od włoskiej natomiast będąc słabszą od angielskeij i rosyjskiej...Szkocka rzondzi poniewasz gra tam zurafski i boruc i jestem jej fascytanem albowiem kibicuje polaką ole oeleoleoele.
kibicuję takrze llidze ekwadorskiej bo tam urodzil sie karlo kostli i lubie te lige wlasnie z tego powodu. I szczeże koham tez lige austryjackom Bo tam grał Sebastjan Mila,. podnjeca mnie 2 angielska bo gra tam gżegoż rasiak mój idol

elo zioom elo elo elo rasiaki rasiak rasiak rasiak
___________________________________________

Skończcie już z tymi ligami i tak nie dojdziecie do porozumienia więc po kiego grzyba jeszcze prowadzić te hmmm "kłótnię" ?
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 07:27   #1519
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
tez sie ciesze ze masz cieplo w lodowce i ogolnie spoko,ale to ze macie wiecej srednich zespolow w lidze nie oznacza ze jest lepsza.Powiem tak,mistrzami swiata sa wlosi,ogromna wiekszosc ich gra w wloskiej lidze co mozna traktowac jako argument.Tak samo mozna potraktowac to ze Milan zdobyl Lige mistrzow,wiec nie wiem z czego sie tak smiejesz,nawet nie potrafisz uzasadnic dlaczego liga angielska mialaby byc lepsza od wloskiej wiec wiesz.ps mam prawo do wlasnego zdania i nie powiedzialem ze Liga Wloska jest lepsza tylko ze Liga Angielska mialaby problem aby byc bardziej prestizowa.Polecam moj pierwszy elementarz nauczcie sie czytania ze zrozumieniem,jak juz kolejnymi etapami dojdziecie do gimnazjum moze nauczycie sie potwierdzac wasze tezy argumentami.
Serduszko moje, walnąłeś mi tu wykład o czytaniu ze zrozumieniem, a sam chyba nie zauwazyles, ze nie napisalem nic odnośnie tego, ze Angielska jest lepsza, bądź bardziej prestiżowa. Po prostu Cię wyśmiałem Btw. Czyli np. Liga Angielska jest słabsza od Polskiej, bo Polska ma bliżej do awansu na ME w Austrii, bo ma pierwsze miejsce, a Anglicy 4te ?
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 09:10   #1520
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Serduszko moje, walnąłeś mi tu wykład o czytaniu ze zrozumieniem, a sam chyba nie zauwazyles, ze nie napisalem nic odnośnie tego, ze Angielska jest lepsza, bądź bardziej prestiżowa. Po prostu Cię wyśmiałem Btw. Czyli np. Liga Angielska jest słabsza od Polskiej, bo Polska ma bliżej do awansu na ME w Austrii, bo ma pierwsze miejsce, a Anglicy 4te ?
Niee, Podejrzewam, że chodzi o to, iż większość reprezentantów Włoch gra w lidze włoskiej, i nie jest rozsiana po całym świecie, choć... co by nie mówić, tego argumentu w tym momencie nie moge zrozumiec...

A tak schodząc z tematu:
http://sport.onet.pl/0,1248703,1601519,wiadomosc.html
"Pechowiec"... Nie mam pojęcia dlaczego zawsze go tak nazywaliśmy z kumplami ; p.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.


Powered by vBulletin 3