Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-12-2010, 15:16   #12981
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Doceniłbym, gdyby to nie był czysty fuks. W lidze leżą i kwiczą, wygrają zrządzeniem losu 2 mecze w europie i już wielcy mistrzowie i bogowie...
To nie był fuks. Lech w meczu z Salzburgiem był zdecydowanie lepszy, a z Juventusem i Manchester grali jak równy z równym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
A prawie cała runda jesienna na dnie tabeli… Po prostu mieli fuksa – rywale grali słabiej niż zwykle i dlatego wyszli. Jedyny mecz w którym przeciwnik grał na swoim poziomie przegrali 3:1.
Cała liga jest wyrównana. Za 3 kolejki Lech może być na 2. lub 15. miejscu. Nie sugerowałbym się miejscem Lecha w tabeli. Pierwsze mecze tego sezonu w lidze, gdzie przegrywali i remisowali grali ładnie dla oka. Brakowało szczęścia -co zadecydowało o kiepskiej pozycji na końcu rundy jesiennej.
Nie jest tajemnicą i zaskoczeniem, że większość klubów z Włoch, Anglii czy Hiszpanii traktuję po omacku Ligę Europy -tak jak niegdyś polskie kluby traktowały Puchar Intertoto. Co nie zmienia faktu, że Lech zasługiwał na ten awans. Istnieje jeszcze jedna teoria. Polska liga jest tak silna, że klub walczący o utrzymanie jest w stanie wyjść z grupy Ligi Europy -w takim razie, gdzie podziewa się Ruch Chorzów i Wisła Kraków...?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
fc farsa - najżałośniejszy klub na świecie
Bardzo Cię to boli, że Barcelona w ostatnich latach jest najlepszym klubem na świecie. Oni są na wyższym poziomie wtajemniczenia niż cała reszta stawki.
Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak można kibicować klubowi, z którym nie ma się nic wspólnego...Piszę tu o wszystkich polskich "kibicach" Manchesteru, Realu, Barcy itp. zagranicznych klubów. Ciekaw jestem, czy tak samo by się emocjonowali, gdyby ich klub spadł do niższych lig, zbankrutował czy w ogóle przestał istnieć.

Ktoś tu wspomniał, że wyczyn Lecha Poznań to największy sukces polskiej piłki nożnej na przestrzenni ostatnich lat.
Totalna bzdura...
Wystarczy przypomnieć sobie jak Wisła Kraków i Groclin Grodzisk Wlkp. grały w Pucharze UEFA 6-8 lat temu.
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2010, 15:44   #12982
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
To nie był fuks. Lech w meczu z Salzburgiem był zdecydowanie lepszy, a z Juventusem i Manchester grali jak równy z równym.
Z Salzburgiem się zgadzam - ale to akurat żaden wyczyn. Z Manchesterem raz wygrali, bo przyjezdni dali plamę i nie zagrali na swoim poziomie. Z Juve (zwłaszcza w ostatnim meczu) nie powiedziałbym, że grali jak równy z równym. Gdyby nie beznadziejne warunki, mieliby takie szanse jak maluch przy zderzeniu z ciągnikiem siodłowym... Tyle, że Lech był przygotowany na grę na śniegu, a Juve nie.

@down
Przeczytałem, nie zmienia to faktu, że według mnie Lech odstawał od Manchesteru i Juve. Nadal uważam, że po prostu mieli szczęście.
Btw...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Istnieje jeszcze jedna teoria. Polska liga jest tak silna, że klub walczący o utrzymanie jest w stanie wyjść z grupy Ligi Europy
Tym mnie rozwaliłeś ;D
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 07-12-2010 o 16:31.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2010, 16:09   #12983
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Z Salzburgiem się zgadzam - ale to akurat żaden wyczyn. Z Manchesterem raz wygrali, bo przyjezdni dali plamę i nie zagrali na swoim poziomie. Z Juve (zwłaszcza w ostatnim meczu) nie powiedziałbym, że grali jak równy z równym. Gdyby nie beznadziejne warunki, mieliby takie szanse jak maluch przy zderzeniu z ciągnikiem siodłowym... Tyle, że Lech był przygotowany na grę na śniegu, a Juve nie.
Przeczytaj moją drugą część wypowiedzi. Jest w nim mowa o poziomie zaangażowania klubów z Włoch, Anglii i Hiszpanii w Lidze Europy.
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2010, 16:49   #12984
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Nie jest tajemnicą i zaskoczeniem, że większość klubów z Włoch, Anglii czy Hiszpanii traktuję po omacku Ligę Europy -tak jak niegdyś polskie kluby traktowały Puchar Intertoto.
Co to za bzdury? W LE grają kluby, które są JESZCZE za słabe na LM i chcą za wszelką cenę ugrać coś w Europie. Aston Villa, Everton, Man City, Liverpool - naprawdę sądzisz, że tam ktokolwiek traktuje europejski puchar z dystansem i kompletnie im na nim nie zależy? Przecież kibice zjedliby działaczy/menedżera/zawodników za to, że ci przeszliby obok meczu. To samo tyczy się Włoch. Myślisz, że Juventus jest w pozycji, która uprawnia klub do olewania sobie LE?

Cytuj:
Bardzo Cię to boli, że Barcelona w ostatnich latach jest najlepszym klubem na świecie. Oni są na wyższym poziomie wtajemniczenia niż cała reszta stawki.
Że niby co? Barca najlepsza? Chelsea była od nich lepsza w poprzednich sezonach. Mało tego, FC Barcelona to najbardziej żałosny klub świata z wielu powodów. Zachowanie piłkarzy, którzy uważają się za pępek świata, symulowanie fauli. Kiedyś o kibicach Barcelony mówiło się tak: barca przegrywa? To wina sędziego. Barca remisuje? To wina sędziego. Barca wygrywa? Gdyby nie sędzia, na pewno wygrałaby wyżej. Wszystkie czynniki (aroganckie i czasami wręcz barbarzyńskie zachowanie kibiców + teatr żałosności i braku jakiejkolwiek kultury czy poszanowania fair play ze strony zawodników tego klubu) sprawiają, że nie można na ten klub patrzeć inaczej. Albo kibicujesz barcelonie albo jej nienawidzisz z przyczyn "obiektywnych".

Cytuj:
Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak można kibicować klubowi, z którym nie ma się nic wspólnego...Piszę tu o wszystkich polskich "kibicach"
Tak samo, jak można się zakochać w kobiecie z innego, odległego kraju. A pisząc o nas, kibicach, w cudzysłowie, nie umniejszasz naszej pasji i naszego oddania dla klubu. Nawet nie sil się na bycie fajnym. Wielu już próbowało kwestionować "sens" czegoś takiego i każdy robił to samo, co ty "a bo ten klub jest tak daleko bla, bla, bla". I?
Cytuj:
Manchesteru, Realu, Barcy itp. zagranicznych klubów. Ciekaw jestem, czy tak samo by się emocjonowali, gdyby ich klub spadł do niższych lig, zbankrutował czy w ogóle przestał istnieć.
Ludzie kibicują wielkim firmom, ale jest też w Polsce sporo kibiców Newcastle (np. Iron z naszego forum), West Hamu (ŚP kidler z naszego forum), a nawet Leeds. To nie jest tak, że pewnego dnia zostajesz zaproszony do udziału w konkursie pt. "Wylosuj swój ulubiony klub". To nie jest tak, że kręcisz magicznym kołem fortuny, który wybiera dla ciebie klub, lub ktoś pokazuje loga wszystkich klubów i ty sobie wybierasz to, które ci się najbardziej podoba i zostajesz najwierniejszym kibicem, jakiego ten klub kiedykolwiek miał.

Ogólnie to gadasz bzdury, byleby gadać.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 00:24   #12985
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Bo po prostu taki piknik z Ciebie. Świetni są tacy kibice, którzy kibicują i cieszą się z awansów jakiejś drużyny, a za rok kibicują jej największym rywalom, bo wtedy oni są "fajni i ponad poziomem tego gówna" jak grają w europejskich pucharach. Pozdro.
Piknik? Wiesz do czego odnosi sie chociaz to okreslenie? To jest okreslenie grupy kibicow zasiadajacej na stadionach w rodzinach, np. ojciec z synami i ew. matka,dziadkiem etc. Chyba nie potrafiles zrozumiec tego ze dla mnie polska liga sie nie liczy, liczy sie to by kazdy polski klub gral dobrze w europie bo tam wszyscy punkty zbieraja do tego samego koszyka. W przeciwienstwie do Ciebie przynajmniej nie nienawidze zadnego polskiego klubu, ale tez zadnego nie lubie . Ja kibicuje poprostu polskiej pilce jako reprezentacji i ogolowi klubow, a kazdy klub grajacy w europie chce by zaszedl jak najdalej, bo moze dzieki temu kiedys troche wiecej druzyn z polski bedzie moglo goscic na salonach. Moze kiedys wyrosniesz z tego patologicznego 'rasizmu klubowego' ktory ci wszczepily 'dresowe' idealy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Ktoś tu wspomniał, że wyczyn Lecha Poznań to największy sukces polskiej piłki nożnej na przestrzenni ostatnich lat.
Totalna bzdura...
Wystarczy przypomnieć sobie jak Wisła Kraków i Groclin Grodzisk Wlkp. grały w Pucharze UEFA 6-8 lat temu.
Graly podobnie,ale dokad zaszli? Groclin odpadl w 1/16, Wisla w 1/8 finalu, z tym ze wowczas system byl inny a rywale Lecha bez porownania byli mocniejsi w grupie. Wtedy Schalke bylo przed era Ailtona i w fazie calego 'turnieju' Wisla pokonala srednia Saragosse i Schalke(z druzyn ktore jako tako sie licza). Porownujac do rywali Lecha sie tego nie da,bo Manchester City naszpikowany jest gwiazdami,to samo Juventus. Czy potrafisz przywolac chociaz jednego z pilkarzy Schalke czy Saragossy z ktorymi mierzyla sie Wisla? Ja nie,chociaz ogladalem te mecze. Groclin zas pokonal Hearthe Berlin(ktora spadla z ligi w tym samym sezonie) oraz Manchester City, ktory takze od dzisiejszego MC odstaje na lata swietlne, a wowczas w nim gral Fowler, z kolei Wright-Philips uchodzil za talent. Pozatym chyba 7-8 lat to wystarczajacy przedzial czasu na okreslenie najwiekszego sukcesu ostatnich lat czy musimy poczekac drugie tyle?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak można kibicować klubowi, z którym nie ma się nic wspólnego...Piszę tu o wszystkich polskich "kibicach" Manchesteru, Realu, Barcy itp. zagranicznych klubów. Ciekaw jestem, czy tak samo by się emocjonowali, gdyby ich klub spadł do niższych lig, zbankrutował czy w ogóle przestał istnieć.
Patrzac na kibicow Juventusu, to wiekszosc by byla. Jak dochodzi do tego ze ludzie kibicuja druzynom zza granicy? Zazwyczaj jest jakis taki bodziec typu; pierwszy obejrzany mecz, kupiona koszulka przez ojca itp. Wowczas rodzi sie cos prawdziwszego niz wiez z klubem z miejscowego miasta. Z klubami z danych miast moim zdaniem jest troche jak z religia. Urodzisz sie w Arabii Saudyjskiej - bedziesz muzulmaninem. Urodzisz sie w Zabrzu - bedziesz za Gornikiem. Czy nie jest tak?
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 08-12-2010 o 01:39.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 00:47   #12986
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Graly podobnie,ale dokad zaszli? Groclin odpadl przed faza grupowa pucharu UEFA(nawet w tej Amica miala szczescie grac) wczesniej pokonujac Manchester City, ktorego nie mozna porownywac do dzisiejszego Manchesteru City.Dosc powiedziec ze najwieksza gwiazda tam byl Robbie Fowler, a Wisla odpadla z Lazio(prowadzonym przez Manciniego) przed 1/16. Wiec chyba jednak bzdura jest to co napisales. Jedynym klubem w polsce ktory moze poszczycic sie wiekszym osiagnieciem od kiedy interesuje sie footballem jest Widzew, ale wowczas znalem tylko Citke i moja pasja sie dopiero rodzila.
Człowieku, co Ty w ogóle pieprzysz? Bzdurą jest to co TY tu wysmarowałeś.

Wisła w sezonie 2002/2003 odpadła w dwumeczu z Lazio. Była to IV runda, czyli 1/8 PU.

Natomiast Groclin nie wszedł do żadnej grupy, bo WTEDY TAKOWYCH NIE BYŁO. Odpadli w III rundzie, czyli w 1/16, z Bordeaux.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!

Ostatnio edytowany przez Monte - 08-12-2010 o 00:51.
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 01:00   #12987
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
Człowieku, co Ty w ogóle pieprzysz? Bzdurą jest to co TY tu wysmarowałeś.

Wisła w sezonie 2002/2003 odpadła w dwumeczu z Lazio. Była to IV runda, czyli 1/8 PU.

Natomiast Groclin nie wszedł do żadnej grupy, bo WTEDY TAKOWYCH NIE BYŁO. Odpadli w III rundzie, czyli w 1/16, z Bordeaux.
Zanim przeczytalem twoj post to juz edytowalem, podpierajac sie wikipiedia bo do konca nie bylem pewny, tak czy siak sytem tych 'drugich' europejskich rozgrywek sie zmienil na tyle ze 1/16 nie jest odpowiednikiem dzisiejszej 1/16 chociazby z racji na faze grupowa.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 08:20   #12988
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post

Graly podobnie,ale dokad zaszli? Groclin odpadl w 1/16, Wisla w 1/8 finalu, z tym ze wowczas system byl inny a rywale Lecha bez porownania byli mocniejsi w grupie. Wtedy Schalke bylo przed era Ailtona i w fazie calego 'turnieju' Wisla pokonala srednia Saragosse i Schalke(z druzyn ktore jako tako sie licza). Porownujac do rywali Lecha sie tego nie da,bo Manchester City naszpikowany jest gwiazdami,to samo Juventus. Czy potrafisz przywolac chociaz jednego z pilkarzy Schalke czy Saragossy z ktorymi mierzyla sie Wisla? Ja nie,chociaz ogladalem te mecze. Groclin zas pokonal Hearthe Berlin(ktora spadla z ligi w tym samym sezonie) oraz Manchester City, ktory takze od dzisiejszego MC odstaje na lata swietlne, a wowczas w nim gral Fowler, z kolei Wright-Philips uchodzil za talent. Pozatym chyba 7-8 lat to wystarczajacy przedzial czasu na okreslenie najwiekszego sukcesu ostatnich lat czy musimy poczekac drugie tyle?
Za 8 lat też nie będziesz pamiętał większości graczy Man City lub Juventusu z tego okresu.

Wisła nie grała z Saragossą w sezonie, gdy przeszła Schalke i Parme.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 08:23   #12989
Vryysas
Użytkownik Forum
 
Vryysas's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: -
Świat: Honera
Poziom: 108
Skille: 25/32
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
. Czy potrafisz przywolac chociaz jednego z pilkarzy Schalke czy Saragossy z ktorymi mierzyla sie Wisla? Ja nie,chociaz ogladalem te mecze. Groclin zas pokonal Hearthe Berlin(ktora spadla z ligi w tym samym sezonie) oraz Manchester City, ktory takze od dzisiejszego MC odstaje na lata swietlne, a wowczas w nim gral Fowler, z kolei Wright-Philips uchodzil za talent.
Tomek Hajto grał wtedy w Schalke
__________________
Alucard is dead. Miss him!
Vryysas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 09:11   #12990
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

@Faytah
Porównam to do takiej sytuacji: kumpel ma kose z jakimś typem, oczywiście jestem po stronie kumpla. Gdy kumpel zaczyna przegrywać, przechodzę na stronę typa, który go bije? NIE. Takie jest moje odczucie. Nie mam zamiaru kibicować Lechowi, tylko dlatego, że teraz jest na "szczycie" (i to zupełnie niezasłużenie).

Cytuj:
Ja kibicuje poprostu polskiej pilce
Ja też... Kibicuje naszej reprezentacji.

@down
Ale chyba ma kolegów których nie opuści, eh? Niekoniecznie chodziło mi, że kumpel = klub. Dałem taki przykład, żeby poczuł o co chodzi.
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 08-12-2010 o 16:22.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 14:20   #12991
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Twój przykład jest idiotyczny, bo on nie jest kibicem żadnej polskiej drużyny, ergo - nie jest kolegą któregokolwiek z uczestników bójki, więc jest neutralny i wtedy zależy mu na widowisku.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2010, 18:01   #12992
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 43

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Tymczasem Stephan Hocke wygrał konkurs CoC w skokach narciarskich w Rovaniemi. Polacy słabo, najlepszy Piotr Żyła zajął 19 miejsce.
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 00:42   #12993
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Że niby co? Barca najlepsza?
Tak, najlepsza; czas przyjąć to do wiadomości...
i mam tu na myśli kwestie czysto piłkarskie, a nie kibiców tego klubu, piłkarzy czy działaczy
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 02:50   #12994
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Tak, najlepsza; czas przyjąć to do wiadomości...
i mam tu na myśli kwestie czysto piłkarskie, a nie kibiców tego klubu, piłkarzy czy działaczy
Najlepsza? Hmm. Takie cos ocenia sie po sezonie, nie w trakcie. Najlepsza druzyne wyloni Liga Mistrzow. Gdyby przyjac twoje warunki do wyboru najlepszej druzyny to o co by kluby walczyly w Lidze Mistrzow? O tytul drugiej najlepszej po Barcelonie?
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 12:14   #12995
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Tak, najlepsza; czas przyjąć to do wiadomości...
i mam tu na myśli kwestie czysto piłkarskie, a nie kibiców tego klubu, piłkarzy czy działaczy
Dlaczego nie odpowiedziałeś na odpowiedź do swojego posta?
"Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak można kibicować klubowi, z którym nie ma się nic wspólnego...Piszę tu o wszystkich polskich "kibicach" Manchesteru, Realu, Barcy itp. zagranicznych klubów. Ciekaw jestem, czy tak samo by się emocjonowali, gdyby ich klub spadł do niższych lig, zbankrutował czy w ogóle przestał istnieć."
Ale co konkretie znaczy, że nie ma się z danym klubem nic wspólnego? Bo ten fragment jest najlepszy Bo jakoś nie potrafię ogarnąć, że nie mam nic wspólnego ze swoim ukochanym klubem.
Z resztą nawet taki frustrat jak Yoh ci dobrze odpowiedział.

Ostatnio edytowany przez Pix888 - 09-12-2010 o 12:16.
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 14:48   #12996
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
Tak, najlepsza; czas przyjąć to do wiadomości...
i mam tu na myśli kwestie czysto piłkarskie, a nie kibiców tego klubu, piłkarzy czy działaczy
To dlaczego nie wygrała LM?
Najlepszy jest aktualnie Inter.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 15:12   #12997
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
To dlaczego nie wygrała LM?
Najlepszy jest aktualnie Inter.
Wystarczy spojrzeć na wyniki z ostatnich lat -tryumfator turnieju nie zawsze jest najlepszy -Grecja 04', Dania 92', Porto 04' itd.
Idąc twoim tokiem rozumowania, najlepszy obecnie zespół to Atletico Madryt (zdobywca Superpucharu Europy 2010)

--- Kernkraft dodał 9 minut i 43 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pix888 Pokaż post
Dlaczego nie odpowiedziałeś na odpowiedź do swojego posta?
"Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak można kibicować klubowi, z którym nie ma się nic wspólnego...Piszę tu o wszystkich polskich "kibicach" Manchesteru, Realu, Barcy itp. zagranicznych klubów. Ciekaw jestem, czy tak samo by się emocjonowali, gdyby ich klub spadł do niższych lig, zbankrutował czy w ogóle przestał istnieć."
Ale co konkretie znaczy, że nie ma się z danym klubem nic wspólnego? Bo ten fragment jest najlepszy Bo jakoś nie potrafię ogarnąć, że nie mam nic wspólnego ze swoim ukochanym klubem.
Z resztą nawet taki frustrat jak Yoh ci dobrze odpowiedział.
Ile razy byłeś na meczu swojej "ukochanej" drużyny?

Ostatnio edytowany przez Kernkraft - 09-12-2010 o 15:12. Powód: Automerged Doublepost
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 15:17   #12998
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Wystarczy spojrzeć na wyniki z ostatnich lat -tryumfator turnieju nie zawsze jest najlepszy
W takim razie kto jest najlepszy? Zespół, który nawet nie wyjdzie z grupy? Dorabiasz sobie ideologię pod barcelonę.

Cytuj:
Idąc twoim tokiem rozumowania, najlepszy obecnie zespół to Atletico Madryt (zdobywca Superpucharu Europy 2010)
Skoro wygrali, to widocznie są najlepsi.
Inny szczegół, że Inter po wygraniu finału LM był sabotowany przez Beniteza. Właściwie to jest.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2010, 14:44   #12999
jedrolek
Użytkownik Forum
 
jedrolek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2007
Lokacja: Polska/Lubuskie/Zbąszynek/Dom
Wiek: 27

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Dzisiaj Manchester z Arsenalem... Nie mogę się doczekać...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vanhelsen Pokaż post
Padłem na kolana wraz z swym mistrzem Mordimerem Madderinem i zacząłem odmawiać modlitę której nauczył nas nasz Pan Chrystus Mściciel by dał mi sił i umocnił w oddzielaniu ziarna prawdy od plewu spamu i keyloggerów.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shivek Pokaż post
Dżejson sejs, bo tibia jest taka. Element rozśmieszający.

Bo nie białe, Argen dobrze to ujął.

Nie wszystkich musi śmieszyć ten nietypowy chumor, idź lepiej czytać kawały o babie...
jedrolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2010, 23:48   #13000
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post

Ile razy byłeś na meczu swojej "ukochanej" drużyny?
Narazie tylko raz, chociaż mam w planach bywać tam częściej.
Uważam, że swojej ukochanej drużynie można kibicować nie będąc na meczu co tydzień.
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin 3