Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-01-2010, 14:50   #16881
Sienx
Użytkownik Forum
 
Sienx's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 282
Imię: TomizzZ
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 299
Domyślny

Ma ktoś może jeszcze filmiki z wojny Death Rosse-Vision/Duskiness ??
Sienx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-01-2010, 14:50   #16882
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool

Taaa wtedy to były czasy, orało się 100 osób dziennie i bylo bez przypału a teraz? Byle jakiś geso coś się pojawi i myśli że może kozaczyć...

Żeby nie było, ja jestem retired i na niczym obecnie niegram... poprostu ot tak se pisze na forum z pokemonów, psich kupek czy innych glonojadów.
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 15:30   #16883
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Palladyn of nile Pokaż post
w sumie gesar to nie mozesz chodzic na akcje zginiesz i spadnie wartość twojego potenrznego zorcerera
Moge i chodze Szkoda tylko ze Ty nie chodzisz I jakos nie padlem jak narazie. A co do tego czy Ci uwierzylem to i tak wolalem sie przekonac hehe bo juz wczesniej mialem ochote sie cos pobawic.
A co do sprzedazy chara to mam oferte 300 zł (w pon bym sie przekonal czy jest prawdziwa) ale jednak zdecydowalem sie nie sprzedawac postaci. Transferne sobie ;d
A co do kozaczenia to nie wydaje mi sie zebym to robil, wiec sie ogarnijcie.
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 15:53   #16884
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Taaa wtedy to były czasy, orało się 100 osób dziennie i bylo bez przypału a teraz? Byle jakiś geso coś się pojawi i myśli że może kozaczyć...

Żeby nie było, ja jestem retired i na niczym obecnie niegram... poprostu ot tak se pisze na forum z pokemonów, psich kupek czy innych glonojadów.
popatrzmy na tibie 8.5x a na 7.5 to jest przepasc. od czasu do czasu gram na otsach i jakos wole 7.6 nawet te zasrane apo a teraz co sie z tym dzieje, jeszcze z 3 wersje tibi i beda fury. You see Imargam. He is a owner Audi A4 2.0 16V. niema co smiac sie nawet slyszalem w carlin ze bedzie tramwaj z kazo do ab ktory bedzie jezdzil przez gobliny.


@edit
hahahah look
http://allegro.pl/item881915029_roya...nia_tanio.html

Ostatnio edytowany przez Zoodix - 10-01-2010 o 15:57.
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 16:25   #16885
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Najgorsze jest to ze jak ktos zrobi tutaj konto i zacznie sie podszywac pod kogokolwiek to wiekszosc z was to lyka.
coś mi sie z tym kojarzy...
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 16:41   #16886
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Dokładnie, tera średnia wieku w tibi spadła do 12~ ? Ulepszają, psują żeby więcej ludzi grało ale to spowodowało to że z mojej ekipy zostało może 15 osób? Liczę tu Vis i Dusk... a teraz wchodzisz na ventrilo i zadajesz sobie pytanie czy to napewno vt furory !
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 17:07   #16887
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

.................................

Ostatnio edytowany przez Gesar - 10-01-2010 o 17:17.
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 17:52   #16888
Bartonisko
Użytkownik Forum
 
Bartonisko's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Lokacja: w Lesie

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Łudgejt
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 23\20
Poziom mag.: 99
Żarówka Ciapen i Furora

Bo tu wszystko teraz rozchodzi się o to, że sam nie wiem.

Jakoś tak podejrzewam że teraz szefem furory zostanie nasz dzielny koleżka Ciapen. On ma predyspozycje do tego.

Hail Ciapen.
__________________
Lubie Poziomki, a tak po za tym to bania jak siemasz....


Szedł Joda po schodach i spadł.... przykre
Bartonisko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 18:18   #16889
neathor
Użytkownik Forum
 
neathor's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak.
Świat: Furora
Poziom: 12
Skille: 15/17
Poziom mag.: 3
neathor ma numer GG 63643**
Domyślny

HAIL JA :!

Szefem jestem i bede szefem

Pleb borin

a pan sieranski robi knighta;P

Pozdro dla azord danora czy tam kiego grzyba ;p
__________________
Yours Ciapen.
neathor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 19:25   #16890
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Dokładnie, tera średnia wieku w tibi spadła do 12~ ? Ulepszają, psują żeby więcej ludzi grało ale to spowodowało to że z mojej ekipy zostało może 15 osób? Liczę tu Vis i Dusk... a teraz wchodzisz na ventrilo i zadajesz sobie pytanie czy to napewno vt furory !
Średnia wieku spada bo to nadal jest i bedzie tylko GRA. Ze starej gwardi zostaną tylko albo poj*by typu Blada kaczka yolen co słonca nigdy nie widział, albo ludzie co sobie zarabiają na tibi na 12latkach co z kasą nie maja co robic.


Wogóle ja sie wam dziwi że taka nagonka jest na CIP'y za te updaty. Gdyby oni nie ulepszali wogole tibi to by wam się ta gra juz dawno znudziła. Zresztą chyba cała społecznośc tibijska czeka własnie na nowe updejty. Dziwicie sie że CIP'y robią wiecej miejsc do expowisk co przypominają OTeSy. Wyobraźcie sobie że pare lat temu gdzie na serwerze było może ze 3 moze ze 4 chary powyżej 200levela to nie potrzeba było tylu expowisk. A teraz jak to wyglada ? Na furorze spaaw 400+, Gremar na dniach 400, jeszcze z 5 osób 300+ i 80osób 200+ . I powiedzcie mi gdzie oni mają k***a expic/bocic jak nie na miejscówkach typu OTS. Jak by były takie miejscówki jak na 7.5 i by nie było updejtów to by nikt nie grał. Chcecie cos zmienic? Pozbądzcie się botów, bo z botami to juz nie jest ta sama gra a nie przez updaty.

Wogóle pytanie do graczy furory, kto ostatnio expił na frostach bądz DL'ach fenrock ? HAIL BOT
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 19:52   #16891
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
Średnia wieku spada bo to nadal jest i bedzie tylko GRA. Ze starej gwardi zostaną tylko albo poj*by typu Blada kaczka yolen co słonca nigdy nie widział, albo ludzie co sobie zarabiają na tibi na 12latkach co z kasą nie maja co robic.


Wogóle ja sie wam dziwi że taka nagonka jest na CIP'y za te updaty. Gdyby oni nie ulepszali wogole tibi to by wam się ta gra juz dawno znudziła. Zresztą chyba cała społecznośc tibijska czeka własnie na nowe updejty. Dziwicie sie że CIP'y robią wiecej miejsc do expowisk co przypominają OTeSy. Wyobraźcie sobie że pare lat temu gdzie na serwerze było może ze 3 moze ze 4 chary powyżej 200levela to nie potrzeba było tylu expowisk. A teraz jak to wyglada ? Na furorze spaaw 400+, Gremar na dniach 400, jeszcze z 5 osób 300+ i 80osób 200+ . I powiedzcie mi gdzie oni mają k***a expic/bocic jak nie na miejscówkach typu OTS. Jak by były takie miejscówki jak na 7.5 i by nie było updejtów to by nikt nie grał. Chcecie cos zmienic? Pozbądzcie się botów, bo z botami to juz nie jest ta sama gra a nie przez updaty.

Wogóle pytanie do graczy furory, kto ostatnio expił na frostach bądz DL'ach fenrock ? HAIL BOT

ziomek zauwaz, ze updaty sa dobre ale z GLOWA. nie update pokroju przed ostatniego z 20 unj za 1 osobe, to byl update ktory zjebal wojny,a pa jak bylo tak jest(sam robie, wystarczy klientowi 2 ueki puscic to sam da buty, nie trzeba zabijac, a jak sie zabija to 1 unj bo sam go zabijam). uwazam rowniez ze yalahar to przesada. za tamten update powinni oddac kase za pacce, bo zmienil on oblicze gry o 180 stopni. i nie oszukujmy sie, zadne war mody, srody, gowna tego nie odda, teraz war mode mamy a 5 osob lata na 100 ek/ed zawsze sie tak trafi i nie mozna ich ubic. na wojnach lipe wbic skulla bo druga ekipa sd charami sciagnac moze nawet jak ma 10~ osob na vt. jedyne rozwiazanie to puknac sie w czolo i przyznac do bledu po czym przywrocic 2 unjusty za osobe <--- ofc nierealne :>
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 20:42   #16892
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 13:08   #16893
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

dobra ale niech dodaje sobie expowiska bo wiadomo coraz wiecej mlodych gra bo tata kupil kompa na komunie i internet zalozyl kiedys to sie ludzie mojego pokroju cieszyli jak mieli neta w 2 gimnazjum bo wtedy zaczeli wprowadzac to masowo i nie trzeba bylo placic kroci, a teraz idzie taki 12 latek wy*******a staremu z portfela 90 zl i pacca mu kumpel kupuje. co do tych update cd to wlasnie jak wspomnieliscie jest ten system 20 fragow za typa to jest porazka. stary pvp byl najlepszy wg mnie byla wojna i nikt sie nie bal wbic skula bo teraz jak niema wypowiedzianej wojny to gidia ktora pierwsza zrobi skule ma przejebane i zapewne dostanie po pizdzie bo ofc gildia co bije skuli moze wjebac sie do pz jak ktos nie zajebal 15 min oj kurwa to jest wgl chore zeby takie scierwo do gry dawac kiedys bylo fajnie tako do 7.92. jedyne co bylo dobre to hotkeye wprowadzili i na tym mogli poprzestac ingerowanie, zabranie uhow kinowi to zaczelo jebac gre powoli, pozniej kurwa balans postaci i to juz wgl porazka kiedys bylo git. druidzi od leczenia kiny od blokowania, a teraz ? juz prawie wgl sie nie chodzi na hunty we 2, bo kazdy daje sobie rade sam, a kiedys szedl kin i bral np druida i palka bo kinem mial chujowe hity druid go leczyl a palek shoter i chuj a teraz idzie 5 kinow kazdy siebie nawzajem leczy i pogrom. chuj koniec wykladu xd
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 13:59   #16894
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zoodix Pokaż post
juz prawie wgl sie nie chodzi na hunty we 2, bo kazdy daje sobie rade sam, a kiedys szedl kin i bral np druida i palka bo kinem mial chujowe hity druid go leczyl a palek shoter i chuj a teraz idzie 5 kinow kazdy siebie nawzajem leczy i pogrom. chuj koniec wykladu xd
kiedys chodzilo sie na dl'e we 2-3 ale mialo sie 50-80 level. bo nie wyobrazam sobie 200knajta, 180 ed i 190 rp na dle sie razem wybrali. A teraz grupkami chodzi sie na bossy z inq~.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 14:20   #16895
Sienx
Użytkownik Forum
 
Sienx's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 282
Imię: TomizzZ
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 299
Domyślny

A ja tam jestem pewny ze jeszcze usuną ten jebany War Mode
Sienx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 14:31   #16896
Palladyn of nile
Użytkownik Forum
 
Palladyn of nile's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 28
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesar Pokaż post
Moge i chodze Szkoda tylko ze Ty nie chodzisz I jakos nie padlem jak narazie. A co do tego czy Ci uwierzylem to i tak wolalem sie przekonac hehe bo juz wczesniej mialem ochote sie cos pobawic.
A co do sprzedazy chara to mam oferte 300 zł (w pon bym sie przekonal czy jest prawdziwa) ale jednak zdecydowalem sie nie sprzedawac postaci. Transferne sobie ;d
A co do kozaczenia to nie wydaje mi sie zebym to robil, wiec sie ogarnijcie.

eh ;p jeżeli zakładasz, że chodzenie na akcje to wbieganie wam na Hotel w Thais to tak nie chodze Jeżeli bede mial tylko okazje was wyorac w jakis normalnych warunkach to to zrobie ;P
Palladyn of nile jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 16:14   #16897
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Oj Liva raczej nie masz co sie spodziewac normalnych warunkow, gdyz w takich nie mamy najmniejszych szans
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2010, 08:04   #16898
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
kiedys chodzilo sie na dl'e we 2-3 ale mialo sie 50-80 level. bo nie wyobrazam sobie 200knajta, 180 ed i 190 rp na dle sie razem wybrali. A teraz grupkami chodzi sie na bossy z inq~.
a teraz 60 lvlem sam expisz na dlach xd
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2010, 12:57   #16899
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Po prostu ludzie, dorastacie i tibia sie przestaje podobac.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2010, 11:46   #16900
Mooi
Użytkownik Forum
 
Mooi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2008
Lokacja: CH

Posty: 54
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Dziwota, ale niektórzy nie dorosną nigdy. Grałem ostro w tibie od 11-13 roku życia to nie było świata poza tibią. Teraz mam 16 i jakoś mnie to nie kręci, nie chce mi się ? Nie rozumiem trochę też tych co graja w ta gre już ileś tam lat z rzędu... Wagarują, rzucają szkoły siedzą na utrzymaniu rodziców mając po te 20 lat.
Mooi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin 3