Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jest waszym zdaniem najsłabsza profesja w Tibii?
Knight 186 44.08%
Paladin 122 28.91%
Druid 74 17.54%
Sorcerer 40 9.48%
Głosujących: 422. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-04-2007, 16:41   #241
team_pk_druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Ostrołęka

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 52
Skille: 72/52
Poziom mag.: 14
Domyślny

dziś zostałem oskarżony ze chodze po tematach i obraż(rz?)am ludzi Goburu miej litość i wybaw mnie od kary która mnie za to spotka

Ok a teraz napawde

Ktoś napisał o 120 lvl i mortowaniu wrl - tak to prawda ale koszty nie zawsze się będą zwracać a nie zniesie to niego obowiązku za*******ania po dodatkowe 30bp mf

Do goburu i reszty ludzi myslących inaczej...(nie to nie obraza)

Tibia to jest ... tak to jest gra i tylko gdy traktujesz Tibię jako grę możesz wykorzystać pełny potęcjał(?) najta. Po co podsuwać najtowi Demony? Można je bić to fakt. 150lvl explo+ exori i exp leci lepiej niż na zółwiach mimo waste. Ale spójrzcie na chyba najlepszego knighta w współczesneij Tibi - Seromontisa
nie będę wam wyjaśniał dlaczego macie na niego spojrzecz (najlepiej na erigu) poprostu zobaczcie ... knight moze expić na wrl z avangerem i mu się to opłaci napewno lepiej niz sorccowi mortowac (przykladowy 120lvl) bo jeżeli załatwi sobie siokera to spokojnie może expić prawie za free (złoto z wrl pokryje staraty na siokera) a każdy loot (który tak rzadko nie spada) to juz jest zysk. I teraz po 2 dniach na wrl najt ma tyle kasy ze może przyspieszyć sobie spokojnie exp urzywając explo i choć by pójść na te nieszczęsne demony ... a własnie goburu dlaczego uwarzasz demony za .. hm jakby to ując ... kiedys napisałes ze na Tibie trzeba patrzec nie przez słabe potwory na których może expic najt tylko przez silne potwory na których najtowi expic się nie opłaca i tu padają zawsze demony (nie licząc solowania orsha ...) dlaczego nie Jorg no ten nowy z PoI z 20k hp napewno wiecie o kogo mi chodzi. Na tym potworze również sorccom solo sie nie opłaca expic prawda? mówiłes coś jeszcze o solowaniu PoI ... Wytłumacz mi do jasnej cholery jak sorcc/drut może przerzyć PoI gdy team na Furorze w 6 sek stracił Spaawa (190+ ek) i Charaonosi (czy jak mu tam) 164 ek na utamie? uauahuauhauh zal.pl poprpstu ale wrócę do tematu. Po 2 dniach na wrl knight idzie na demony również z siokerem i jego wydatki to mf na exori + explo. Tu raczej mu sie nie zwróci ale exp jest ważniejszy. Natomiast sorcc ... 120 lvl idzie z team na demony (sam nie pojdize wiadomo) kogo bierze? KNIGHTA! i to z jak największym lvlem bo wiadomo - mniejsze waste jak będzie mógł sie exurowac zamaist uhac co turę. No i sobie wyciąga te 200k/h i jest wsio spoko ale potem co się okazuje? Jest straty grubo ponad 20bp sd i nie ma kasy na dalszy exp.. no dobra porzycza od znajomych na 10bp mf i expi z prędkością 40k/h rzeby odrobić kasę ... moze sie tak zdazyc i exp najta na wrl + demony spokojnie pokryje demony + jakies gówna sorcca. Oczywiscie moze sie tak zdazyc ze poleci g legi mpa i mms w 1 demku i tak co 3 demek będzie wyglądał (ironia ofc ale ma na celu zaznaczenie ze może sie zdarzyc nie waste lecz zysk) sorcc bedzie expil dalej ale nie oszukujmy sie kiedys trafi mu sie waste i to spore. A knight będzie spokojnie odkładał i expil z prędkościa 2/3 sorcca a gdy przyjdzie czas z tych odłozonych pieniędzy będzie expiuł z pędkościa 3/2 sorcca

Dobra wiem ze nikomu nie hcce sie czytać moich długich odpowiedzi ale bawi mnie myśl goburu ... Acha prośba do Villa czy tam Gremlina ... prosze odbanuj goburu bo powstała bardzo ciekawa dyskusja a ja odnosze wrażenie ze zbanowałes go dlatego ze upiera sie przy tym ze najt jest najgorszy i to niezgadza się z twoją opinią
team_pk_druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-04-2007, 17:33   #242
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez team_pk_druid Pokaż post
Demony? Można je bić to fakt. 150lvl explo+ exori i exp leci lepiej niż na zółwiach mimo waste.
Sztuka jest znalezienie takiego miejsca, gdzie waste nie bedzie za duzy a szybkosc astronomiczna. Z myslenia typu " szybki exp = koniecznie mocne potworki za duzo expa " wszyscy wyrosli jakies 3-4 updaty temu, teraz najwiecej expa robi sie na tombach bijac z gfb w vampy i mumie. Brzmi to jak herezja ale to prawda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez team_pk_druid Pokaż post
odnosze wrażenie ze zbanowałes go dlatego ze upiera sie przy tym ze najt jest najgorszy i to niezgadza się z twoją opinią
zle wrazenie.

Bana dostal za caloksztalt trollowania, bylbym gotow mu go zdjac, gdyby nie to, ze bedac regularnie banowany konsekwentnie zakladal po 1-3 konta dziennie, na zlosc wiadomo komu. Z moja opinia wielu ludzi sie nie zgadza, tylko ze wiekszosc potrafi to poprzec argumentami.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 17:37   #243
team_pk_druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Ostrołęka

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 52
Skille: 72/52
Poziom mag.: 14
Domyślny

Chuck Norris widzial 90 lev MS goburu ..

OWN3D!

Myślę ze na demonach czy wrl wyrobisz z expem dużo ładniej niz na tombie (załóżmy stone tam najbardziej hardocorowo) bo resp wybijesz w pare min (załóżmy 120 EK) a potem parenascie min stania i czekania na resp ...

Ostatnio edytowany przez team_pk_druid - 02-04-2007 o 17:38. Powód: literówka ...
team_pk_druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 17:58   #244
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez team_pk_druid Pokaż post
C
Myślę ze na demonach czy wrl wyrobisz z expem dużo ładniej niz na tombie (załóżmy stone tam najbardziej hardocorowo) bo resp wybijesz w pare min (załóżmy 120 EK) a potem parenascie min stania i czekania na resp ...
Mylisz sie, na demonie robie 120-150k expa/h ze sioerem na 60 levelu sie srenio oplaca zeby nie powiedziec ze waste, ale zabawa jest przednia. W pewne j tombie robie ~200kexpa/h przy wiekszym wascie, ale solo.

Jeszcze odnosnie polowania z druidem. Na tym forum trole maja przekonanie ze "knight sux bo zeby fajnie i oplacalnie expic to trzeba miec sioera, a sorcem to bierzemy blokera i jaaaaaaaaaaaaazdaaaaaaaaaaa"

To ja sie kurfa pytam jaka jest roznica miedzy sioerem dla knighta np na dl czy wl a blokerem dla maga na hydrach, behe?
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 18:08   #245
team_pk_druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Ostrołęka

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 52
Skille: 72/52
Poziom mag.: 14
Domyślny

Bo siokerowi dajesz manasy (nie dajesz mu kasy albo tam dajesz mi np. 2k/h + manasy) i on Cie sioka a najt zazwyczaj zgarnia 1/2 loota.
team_pk_druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 18:39   #246
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zgadzam się z wami ale, tylko do momentu bicia demonów
(wiem, wiem któryś z kolei post a tu znowu demon :O)

@Vil
Czyżbym był jednym z tych bezmyślnych graczy ?

@Down
A tak prośba do ciebie
Zauważyłem ,że zgnoiłeś mnie w swoim miłym poscie przedewszystkim sugerując
,że luruje na siebie potforki (a tak dokładnie mase soldów , guardów itd.)
I proszę cię tylko o jedno...
Podaj mi cytat gdzie wg ciebie napisałem ,że luruje na siebie potforki okey??

Acha i wydaje mi się ,że z monkami OPŁACA się expić na guardach bo tylko mf'y na wanda/roda idą

btw. Chodziło mi o większe respy gdzie guardy latają jak głupie, w jednym rogu
jest ich 3 a drugim nastepni klienci (guardy)
a nie o jednego ^.-

Ostatnio edytowany przez Kimo36 - 02-04-2007 o 18:58.
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 18:47   #247
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
A jak myślisz mistrzu ?
Z czym taki sorc/druid expi na guardach? ( na jakiś wiekszych respach a nie typu 1 guard i hardcore exp)
Pewnie z dwoma monkami ma hardcore exp na guardach.. wyjdź..
Cytuj:
Chciałbym zobaczyć jak twój kuzyn
pada albo obrywa hity -.-
Ale jeszcze lepsze było by patrzenie jak ucieka przed masą dwarf soldów/guardów bo niema exury ^
Z 8 lv przesadziłem, chodziło o 9 bo wtedy ma się exurę..
Owszem, uciekał, ale przed pojedynczymi soldami/guardami bo nie widzę sensu w staniu obok niego..
Jak się jest noobem, który stara się udowodnić, że z summonami (w ogóle z summonami nigdzie exp dobry nie jest) opłaca się expić na guardach i nie umie się expić na guardach lurując na siebie masy soldów/guardów to się nie idzie na kopalnie, proste..

Cytuj:
-każdy nap z db może sobie spokojnie z distanca klepać każdego dwarfa (z wyjątkiem geomancera)
No jak widać nie bo niektórzy lurują na siebie mase potworków.

EDIT:
Cytuj:
Zauważyłem ,że zgnoiłeś mnie w swoim miłym poscie przedewszystkim sugerując
,że luruje na siebie potforki (a tak dokładnie mase soldów , guardów itd.)
I proszę cię tylko o jedno...
Podaj mi cytat gdzie wg ciebie napisałem ,że luruje na siebie potforki okey??
W swoim poście napisałeś 'chciałbym zobaczyć jak ucieka przed masą soldów guardów..
Widocznie skoro według ciebie jest to normalne to tak robisz..

Cytuj:
btw. Chodziło mi o większe respy gdzie guardy latają jak głupie, w jednym rogu
jest ich 3 a drugim nastepni klienci (guardy)
Była to bodajże 6 kopalnia z respem około 3 guardów i mnóstwa soldów.. Expił tam od 9 lv.
Nie widzę sensu w pchaniu się na 1000 poziomy kopalni skoro można sobie spokojnie expić na niższych poziomach robiąc exp jaki moim zdaniem nikt na ~9 lv na FACC nie jest w stanie zrobić.
Zresztą pewnie 70% nie umiałaby takiego expa zrobić na PACC..

Ostatnio edytowany przez Freezy Eddie - 03-04-2007 o 17:04.
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 18:59   #248
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez team_pk_druid Pokaż post
Myślę ze na demonach czy wrl wyrobisz z expem dużo ładniej niz na tombie (załóżmy stone tam najbardziej hardocorowo) bo resp wybijesz w pare min (załóżmy 120 EK) a potem parenascie min stania i czekania na resp ...
mam filmik na ktorym ~150 EK robi na tombie ( nie pytaj na ktorym bo nigdy w tombach nie bylem i ich nie rozpoznaje ) wyraznie ponad 200k/h. Ze wzrostem levelu ta szybkosc spokojnie moze wzrosnac do 250k, waste sie zmniejszy, niech mi ktos teraz powie ze knight nie moze szybko expic.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 19:01   #249
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

ale sioer nie ma mozliwosci zakoszenia loota
A tak na serio,, knight ma te 50% loota (chociaz ja blokuje tylko na zasadzie moje mf/sd moj loot wiec mam 100% loota i nikt nie podejzewa mnie o kradzieze) a sioer tez najczesciej dostaje czesc lootu+ma pewny trening m levelu. Np na poi dl chodze z 50+ druidami ktorzy pija po 10 bp mf na godizne i dostaja polowe loota jesli spadnie rh lub dsm.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 19:54   #250
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak goburu nie ma to się temat nie rozkręca xD
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 20:02   #251
Magdaw92
Użytkownik Forum
 
Magdaw92's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 29
Domyślny

Nie ma czegoś takiego jak "najsłabsza profesja w tibi" każda profesja może być niepokonana pod warunkiem, że owner takiego chara to dobry gracz.
__________________
Ośmiel się być mądrym.
Horacy
Magdaw92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 21:58   #252
Adi Ninjax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

•Każda profesja ma swoje wady i zalety...
ale moje zdanie jest takie że: najsłabszy według mnie jest druid w walce bic moze sie tylko na paccu bo ma "Exori vis"
•w zarabianiu najgorszy jest knight bo skilla i nie zarabia jak np. sorc druid i pall runki robią.
•ale według mnie najsłabszy jest druid ale to tylko moje zdanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 00:45   #253
Kreda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adi Ninjax Pokaż post
•Każda profesja ma swoje wady i zalety...
ale moje zdanie jest takie że: najsłabszy według mnie jest druid w walce bic moze sie tylko na paccu bo ma "Exori vis"
•w zarabianiu najgorszy jest knight bo skilla i nie zarabia jak np. sorc druid i pall runki robią.
•ale według mnie najsłabszy jest druid ale to tylko moje zdanie
Co wy sie tak uparliscie na tego druida !!??
TAk Druid nie ma czarow ofensywnych ale ma za to Lecznicze Druid se pojdzie na hydry a sorc? chyba pgowac ile razy od 38-150lvl uzyjesz M hura,ue?10?20?30?100? a sio mass healing 1000?5000?10000?
(nie licze PG) Druid jest brany na hunty ma swizdu wpizdu kasy a sorc na wysokich lvl dorownuje w kasie druidowi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 01:19   #254
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kreda Pokaż post
Co wy sie tak uparliscie na tego druida !!??
TAk Druid nie ma czarow ofensywnych ale ma za to Lecznicze Druid se pojdzie na hydry a sorc? chyba pgowac ile razy od 38-150lvl uzyjesz M hura,ue?10?20?30?100? a sio mass healing 1000?5000?10000?
(nie licze PG) Druid jest brany na hunty ma swizdu wpizdu kasy a sorc na wysokich lvl dorownuje w kasie druidowi
wlasnie skonczylem hunt ze spash-em, 189 ms na eterni. polowalismy na hydry i spash bil je z mort hura, na 3 hydry szlo 3-4 mort hur i jeden uh. Pomijajac fakt ze 189 ed nie bralby blokera to rowniez ja bym mu nie blokowal bo zasnalbym zanim on zabije ta hydre z visa. w ciagu godziny padlo rowno 90 hydr. i spash zrobil 200k expa. druid jest fajny dopolki potrzebuje blokera, potem sorc zyskuje ZNACZNA przewage.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 10:14   #255
avenmanti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem najsłabsza profesją w Tibii jest knight, ponieważ jego ciosy muszą przebijać się przez tarczę i armor przeciwnika oraz tylko w niewielkim stopniu zależą od jego lvla. Te 2 czynniki razem wzięte powodują że knight na wysokim poziomie zadaje mniejsze obrażenia od innych profesji. Są one darmowe i dzięki temu knight może expić za darmo lub z niewielkimi kosztami na słabych i średnich potworach ale na mocnych potworach ma dużo większy waste niż inne profesje, ponieważ musi się więcej od nich leczyć z powodu dłuższej walki i co za tym idzie zbieranej większej ilości obrażeń.

Ostatnio edytowany przez avenmanti - 03-04-2007 o 10:16.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 15:12   #256
Kreda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
wlasnie skonczylem hunt ze spash-em, 189 ms na eterni. polowalismy na hydry i spash bil je z mort hura, na 3 hydry szlo 3-4 mort hur i jeden uh. Pomijajac fakt ze 189 ed nie bralby blokera to rowniez ja bym mu nie blokowal bo zasnalbym zanim on zabije ta hydre z visa. w ciagu godziny padlo rowno 90 hydr. i spash zrobil 200k expa. druid jest fajny dopolki potrzebuje blokera, potem sorc zyskuje ZNACZNA przewage.
To jest max waste a druid nie ma takiego waste bo rownie dobrze molgby na tym lvl e mortowac wrl i by wbil 150-200k expa z mniejszym nakladem peirniedzy (a te mort hurowanie to nawet do pg mozna zaliczyc bo to nie zodziennosc)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 15:57   #257
Koger_Lamstrand
Użytkownik forum
 
Koger_Lamstrand's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Chojna
Wiek: 35

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Nerana
Koger_Lamstrand ma numer GG 6375524
Domyślny

Wypowiem się bezpośrednio na pytanie zawarte w temacie, bo przebicie się przez wszystkie posty zajęło by mi chyba z pół dnia. Otóż uważam, że wszystkie profesje zostały przez twórców gry 'zaprojektowane' tak, by każda się różniła i miała coś, czego nie będzie miała inna, oraz by mogły się uzupełniać w drużynie.
Koger_Lamstrand jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 16:02   #258
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kreda Pokaż post
To jest max waste a druid nie ma takiego waste bo rownie dobrze molgby na tym lvl e mortowac wrl i by wbil 150-200k expa z mniejszym nakladem peirniedzy (a te mort hurowanie to nawet do pg mozna zaliczyc bo to nie zodziennosc)
na jakiej podstawie, oprocz wlasnej fantazji, tak twierdzisz ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 19:50   #259
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kreda Pokaż post
To jest max waste a druid nie ma takiego waste bo rownie dobrze molgby na tym lvl e mortowac wrl i by wbil 150-200k expa z mniejszym nakladem peirniedzy (a te mort hurowanie to nawet do pg mozna zaliczyc bo to nie zodziennosc)
Exevo Mort Hur to 250 many, na 3 hydry zatem idzie 750-1000 many. Na 189 levelu wiecej manu pojdzie na zabicie tych hydr z visa ktory bedize piedzial za 250-350 w hydre zamiast 700-1200 w trzy.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 20:44   #260
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Exevo Mort Hur to 250 many, na 3 hydry zatem idzie 750-1000 many. Na 189 levelu wiecej manu pojdzie na zabicie tych hydr z visa ktory bedize piedzial za 250-350 w hydre zamiast 700-1200 w trzy.
Z tego co powiedziałeś wychodzi mniej więcej na to samo
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•
Raditz Saiya-jin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:45.


Powered by vBulletin 3