Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jest waszym zdaniem najsłabsza profesja w Tibii?
Knight 186 44.08%
Paladin 122 28.91%
Druid 74 17.54%
Sorcerer 40 9.48%
Głosujących: 422. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-05-2007, 21:45   #341
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
Ta jasne już to widze, ja nie moge na hidden wyciągnąć 24k/h, 80 rycek ma best 25k/h z 85 skillem z d lanca to ty odrazu 30k/h...
Słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak Arcane staff? 24k/h idzie przy 800 ludzi i wolnym spocie na larwach wyciągnąć. Dlaczego zatem niemożliwe jest wyciągnięcie jest tych 6k/h więcej na scarabach?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2007, 21:59   #342
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artus89 Pokaż post
Moim zdaniem najsłabsza profesja [może tylko na niskim lvl-u] jest Knight.
gram Druidem i na lvl-u 13 pójdę na cyklopy a knightem sie tam tylko pokaże i już ded.
no i co z tego jezeli knight bedzie robil 2 wiecej expa na rotach?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
Gra dla przyjemności jest palkiem, bo dla porownania palek ma 40k/h na gsach około 50 lvla, a rycek więcej na zółwich...
Ty nic po pohu nawet nie mow, widac ze chyba nie expiles tam... tam jest taki tlok, kazda proba wyegzekwowania swoich praw do expa z racji ze byles pierwszy od razu spotyka sie z ostrym sprzeciwem bo to "publiczny resp", probowalem tam kilka razy poexpic to musialem walczyc z 2-3 innymi palkami o kazdego GSa, expic to tam mozna tylko przed 10 rano albo po 22 wieczorem

PS: przyjemnosc to nie tylko szybkosc expienia, a takze komfortowość expa, bo knight w tym momencie bije wszystkich na glowe...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 22:29   #343
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

korzystajac z ostatnich problemow z serverami poszedlem na zolwie. pierwszego dnia bylo fajnie, niezly exp 58k exp/h po 2 godiznach polowania, w nocy kiedy bylo malo ludzi na serwerze i nikogo na zolwiach, dizisaj w szczycie gdy bylo 600 osob zrobilem tam 40k exp w godizne i dalem sobie spokoj bo za duzo bydla.

Co do pohu, to mozna tam bardzo komfortowo expic, jesli sie jest najwyzszym levelem, lub sie jest samemu.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 22:40   #344
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
Ta jasne już to widze, ja nie moge na hidden wyciągnąć 24k/h, 80 rycek ma best 25k/h z 85 skillem z d lanca to ty odrazu 30k/h...
Tak, to prawda.... z tym, że gówno prawda!
Scaraby znam na pamięć i na hidden bez problemu robiłem 26k/h, a expiąc na czas w porywach sięgałem 33k/h mając 82 skil z GSem w łapie.

Cytuj:
Huja w to ładuje a nie ile kasy, z dragow się zwraca z samych djin items (woi, d hammer d shield, broady), a jak sie zrobi lootbaga, to jest sie na OLBRZYMIM+, najwyżej przejde sie na arene, do jakiegos 140 ms ktory loota nie zbiera i poprosze o broady, jestem pewny ze na non pvp da bo nie chce zeby mu ktos resp klepal, a na pvp zalezy czy ma humor

Ahh i moj best na -2+-3 to 47.6k/h, więc mało nie brakuje..
No fajnie, ostatnie 2-3mln expa wbiłem na dragach, zwracało mi się ze śmieci mace/steel shield/ kusze, a od steel helmetów zaczynałem liczyć zyski, nie wspominając o djinn items, więc nie masz czym się szczycić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Ty nic po pohu nawet nie mow, widac ze chyba nie expiles tam... tam jest taki tlok, kazda proba wyegzekwowania swoich praw do expa z racji ze byles pierwszy od razu spotyka sie z ostrym sprzeciwem bo to "publiczny resp", probowalem tam kilka razy poexpic to musialem walczyc z 2-3 innymi palkami o kazdego GSa, expic to tam mozna tylko przed 10 rano albo po 22 wieczorem
Niestety to da się odczuć, aż się przypomina wypowiedź jednego z amatorów na GSy - "Na pohu nie ma czegoś takiego jak 'zajęte'."

Cytuj:
PS: przyjemnosc to nie tylko szybkosc expienia, a takze komfortowość expa, bo knight w tym momencie bije wszystkich na glowe...
Gratuluje trafnego spostrzeżenia, naprawdę.
Marciniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 14:17   #345
Solix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 10
Domyślny

To zalezy pod jakim wzgledem bo jesli chodzi o expienie to najgorszy jest druid , jesli zas o pk to knight goni wszystkich , paladin jest najgorszy kiedy sa lagi , no a sorcerer jest najlepszy
Solix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 17:12   #346
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marciniek Pokaż post
Tak, to prawda.... z tym, że gówno prawda!
Scaraby znam na pamięć i na hidden bez problemu robiłem 26k/h, a expiąc na czas w porywach sięgałem 33k/h mając 82 skil z GSem w łapie.


No fajnie, ostatnie 2-3mln expa wbiłem na dragach, zwracało mi się ze śmieci mace/steel shield/ kusze, a od steel helmetów zaczynałem liczyć zyski, nie wspominając o djinn items, więc nie masz czym się szczycić.


Niestety to da się odczuć, aż się przypomina wypowiedź jednego z amatorów na GSy - "Na pohu nie ma czegoś takiego jak 'zajęte'."
Hi
~~SD+bolt~~
~~SD+bolt~~
Bye

Scara~~ Jakoś kurwa nikt z moich znajomych tam nie potrafi zrobić więcej niż 28k/h przy dobrej koniunkturze...

I tak zawsze był poh mój 55 lvl rp... Poza tym jak komuś się nie podobało wpadałem z 140 rp który zawsze mi mógł pomoc

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post

Ty nic po pohu nawet nie mow, widac ze chyba nie expiles tam... tam jest taki tlok, kazda proba wyegzekwowania swoich praw do expa z racji ze byles pierwszy od razu spotyka sie z ostrym sprzeciwem bo to "publiczny resp", probowalem tam kilka razy poexpic to musialem walczyc z 2-3 innymi palkami o kazdego GSa, expic to tam mozna tylko przed 10 rano albo po 22 wieczorem

PS: przyjemnosc to nie tylko szybkosc expienia, a takze komfortowość expa, bo knight w tym momencie bije wszystkich na glowe...
Komfort z expienia masz palkiem, bo wątpie czy ci się nie nudzi 6h na zółwiach...

Rozumiem, na non pvp ale na pvp nie ma problemu z respem...
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2007, 18:31   #347
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

kiedys testowalem sca na scrabach, da rade zrobic tam 35k expa/h bylo to ~90 levelu oraz 88 w axe.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:29.


Powered by vBulletin 3