Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jest waszym zdaniem najsłabsza profesja w Tibii?
Knight 186 44.08%
Paladin 122 28.91%
Druid 74 17.54%
Sorcerer 40 9.48%
Głosujących: 422. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-03-2007, 10:18   #121
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Wy oceniacie przydatność profesji 'knight' na podstawie żółwi, ja oceniam na podstawie orshabaala. Tak naprawde na każdym jednym potworze ranking profesji będzie się różnił ale jako że orshabaal jest obecnie najlepszym w miare regularnym potworem w Tibii (bo ten morgaroth to się pojawia raz na rok a ja nie miałem okazji z nim walczyć) dlatego też porównuję potencjał profesji na jego podstawie. Dlaczego tak robię? - bo jak już ktoś wbije ten 300 lvl sorcem/drutem/palem (każdego z was na to stać bo to tylko 2 lata expienia po 5 godzin dziennie) to, w przeciwieństwie do knighta, nie będzie żałował wyboru profesji i narzekał na słabość swojej klasy. Założe się, że chcielibyście pokonać w życiu orshabaala solo a grając knightem jest to niemożliwe.
Zawsze pozostaje poczekać do letniego "zbalansowania" profesji . (tylko znając Cipy to znowu przebalansują ;S)
@down
Dobre ^^
__________________
Carpe Jugulum

Ostatnio edytowany przez Cenarius - 31-03-2007 o 10:44.
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-03-2007, 10:41   #122
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
Założe się, że chcielibyście pokonać w życiu orshabaala solo a grając knightem jest to niemożliw
I cały serwer zostawi możliwość zlootowania rare itema, pokonania orsha tylko po to żeby 300 sorc udowodnił, że jest lepszy od knighta?..
Zresztą solowanie orsha~ ma polegać na up/down, UE?
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 13:04   #123
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freezy Eddie Pokaż post
I cały serwer zostawi możliwość zlootowania rare itema, pokonania orsha tylko po to żeby 300 sorc udowodnił, że jest lepszy od knighta?..
Z tego co wiem to istnieja boty ktore pokazuja spawn calej Tibii wiec co za problem sobie ustawic zeby daly informacje o orshu. Taki 300 sorcek/drut wlacza sobie wtedy gran hur i pędzi na spawn zanim nooby się dowiedzą i zabije w mniej niż 5 minut.
Cytuj:
Zresztą solowanie orsha~ ma polegać na up/down, UE?
UE to najgłupsze co mozna w takiej sytuacji zrobic. Obrazenia sa tylko o polowe wieksze niz sd a musisz ladowac mane o wiele dluzej niz jakbys go sdekowal. Moim zdaniem nie ma szans na zabicie z UE, mozna tylko z sd: albo up/down przy rampie ktora tam jest albo na utani gran hurze uciekac i walic sd bo z tego co wiem to orsh ma melee po 1,5k+ a z dystansu max 800. Na red hp orsha oczywiscie stawiac m-walle i go blokować - to chyba oczywiste.

Ostatnio edytowany przez goburu - 31-03-2007 o 13:08.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 13:17   #124
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Z tego co wiem to istnieja boty ktore pokazuja spawn calej Tibii wiec co za problem sobie ustawic zeby daly informacje o orshu. Taki 300 sorcek/drut wlacza sobie wtedy gran hur i pędzi na spawn zanim nooby się dowiedzą i zabije w mniej niż 5 minut.
Z tego co wiem, to przy pojawianiu się orsha wyświetlane są też komunikaty. Marne szanse zatem.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 13:27   #125
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Z tego co wiem, to przy pojawianiu się orsha wyświetlane są też komunikaty. Marne szanse zatem.
Fakt, zapominalem o komunikatach.

Ale przeciez jak 300 sorc/drut bedzie biegal z orshem na utani gran hurze (z tego co wiem to 300 lvl z ugh biega szybciej niz orsh ale pewny nie jestem) to inni beda mogli co najwyzej uciekac zeby nie pasc.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 13:42   #126
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@NiePrzecietny

Od kiedy na demonach się z sd expi?Achh srry według ciebie to z lmm wszyscy na demce chodzą?
No tak bo to taka mega powerfull powerambusujaca runka ,że koniec ;o.
Właśnie o MDW mi chodzi.załóżmy ,że masz (-.-) 300 level knightem. Tak szybko jak MDW byś napewno nie expił.
z explo po 500? Mdw wali z sd po 1000+. Knighta najlepszą stroną powinna być walka w zwarciu a nie siupanie z explo we wszystko co sie rusza.
Jak druid/sorc ma 27 lvl to ma w du**e blokera i idzie na guardy z monkami
czy jakiś inny exp.
Zeby na guardy iść knightem troche skilla trzeba mieć.
Więc argumenty w stylu "ale przecief knajt fali z explo po 500 i czo?"
pomyśl logicznie : knight walczy brońmi? czy może knight walczy z magii?
Odpowiedź POWINNA być oczywista.
A z goburu to się zgadzam.
Pomyślcie po co żółwie są? żeby knight nie poczuł sie (zbytnio) pokrzywdzony.
ja nie opieram sie na potworkach co dają 100-300 exp tylko na różnych bossach co wogule z meele nie można zranić.
Zresztą moge podać przykład. Expie na evelbane(Mino zamek, koło ab) ide na mino guarda.
patrze 33lvl sorc. Ja mam 26 knighta skille 65/65 i bs "wale" tego guarda jak bym
chciał a nie mógł. sorc na to podchodzi i combo 70 z WoI i z hmm 70. Combo 140.
I guarda już nie było.

Btw. NIE mówie ,że każdy pallek to z sd śpi , mówie tylko ,że przez to jest to najbardziej uniwersalna postać.
DRUID jest tylko o TYLE gorszy (nie ,że jest najgorszą profesją itd.) ,że ue nie ma i to wszystko.
( ofcorse ma te swoje exura sio , exura vita , exura zegna, i te mass healy -.-)
Nie powiedziałem druid jest złą postacią ( przecierz rodak 300 lvl ale już dosyć o MDW)
a co do sorcuw to to samo co do druiduw.

Ostatnio edytowany przez Kimo36 - 31-03-2007 o 16:05.
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 14:21   #127
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kimo36
ja nie opieram sie na potworkach co dają 100-300 exp tylko na różnych bossach co wogule z meele nie można zranić
Oto wlasciwe podejscie do sprawy. Tibia jest po to zeby zabijac silne potwory a nie slabe. Slabe sa tylko po to zeby nabic odpowiedni lvl i zabijac silne.

Masz u mnie plusa.

Drut prawie równa się sorc, a po ostatnim update paladyn nie jest już upośledzony bo z arbalestem + infernal boltsami swobodnie przebija armor demonów hitując nawet po 300+ czasami. Zresztą zwykłymi boltami też przebija bez wiekszego problemu.

Ostatnio edytowany przez goburu - 31-03-2007 o 14:24.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 14:58   #128
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

@goburu

Tibia jest po to, żeby CipSoft miał na czym zarabiać.
A skoro twoje podejście do Tibii jest takie to współczuje Ci.
Ta gra powinna sprawiać przyjemność, a nie tylko durne nabijanie levela, żeby pokazać jakim to się jest mastah. Współczuje Ci też tego, że oceniasz postać po tym czy potrafi ubić solo Orshaa i tego, że twierdzisz, że ulepszyli pala bo dali im infernal bolty i arbelst... Co mu da ta nowa kusza jak obrażenia zadaje niewiele większe, a jeśli chodzi o nowe bełty to większość ludzi wie, że bardzo trudno je zdobyć i mogą
służyć jako dekoracja.
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 31-03-2007 o 15:00.
Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:02   #129
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Oto wlasciwe podejscie do sprawy. Tibia jest po to zeby zabijac silne potwory a nie slabe. Slabe sa tylko po to zeby nabic odpowiedni lvl i zabijac silne.
Jeśli Tibia jest właśnie po to, to ja usuwam chara.

Cytuj:
Masz u mnie plusa.
Bez komentarza

Cytuj:
Drut prawie równa się sorc
Wiesz, co na mieście mówią o prawie?
Marciniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:03   #130
cite
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 39

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Druid Cite
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Drut prawie równa się sorc, a po ostatnim update paladyn nie jest już upośledzony bo z arbalestem + infernal boltsami swobodnie przebija armor demonów hitując nawet po 300+ czasami. Zresztą zwykłymi boltami też przebija bez wiekszego problemu.
Wbijcie sobie do głowy, arbalast to gówno.
cite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:25   #131
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Gram pallem chociaż sądze że to najsłabsza profesja... przynajmniej "po środku" czyli tak od 40-70 lvla bo hita konkretnego nie walnie, shielda nie może nosić i ma mniej hp niż kina... no ale jak ktoś umie grać to i palem dobrze pogra ;]

Palladins My Love
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:29   #132
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Mi przyjemnosc sprawia zabijanie potworow pokroju demona i lepszych, a wam jakies tam nudne zolwie. Nienawidze slabych potworow i one nie daja mi przyjemnosci z gry a i nie musze nikomu nic udowadniac bo to tylko gierka komputerowa ktora ma sprawiac przyjemnosc. (wlasnie, a slabe potwory jej nie daja)

@up
Nauczcie sie w koncu ze paladyn nie jest od walenia hitow po 300 tylko srednio po 100 podczas gdy knight ma tę średnia nizsza.
Ja gram teraz palem i na skillu 60 wale srednio po 45-50 w guarda. Jakie trzeba miec skille knightem zeby osiagnac taka srednia? Na pewno z 75,80...

Ostatnio edytowany przez goburu - 31-03-2007 o 15:31.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:45   #133
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Goburu, czy ty czasem nie jestes w rl jakims politykiem prawicy?? Bo walisz jakas glupkowata teorie ze pal z infernal bolts to wali po 300, ktos ci mowi ze to nie prawda a ty odrazu w poscie ponizej piszesz "zrozumcie glaby ze pal nie jest od walenia po 300+"

najpierw piszesz ze grasz magiem, ze nikt normalny nie zalozy sobie innej postaci niz mag bo bedzie z gory skazany na bycie low levelowym noobem, ze masz 100 level i wywalasz knightow 120+ z vdl bo boja sie twojego smiercionosnego sd, ze srocerer super bo expi 460k exp/h a teraz mi wyskakujesz jak guma z majtek ze masz jakiegos pala i walisz guardy po 40-60 dmg

O solowaniu orashabala nie wspomne. niech taki 300 mag zsoluje 3 demony na raz a juz zobaczy jak dalego mu do solowania orasha. knighty 110 level orasha zamykal na combo, zanim taki mag 300 nawet niech bedzie 400 zaladuje mana shielda zaby strzelic 2-5 sd i uciec zeby go znowu zaladowac to orashaball sie wyleczy na ful hp. Chcesz z nim biegac po edron?swietny pomysl, tylko ze jego gfb walace po 700 dmg jest czarem dystansowym wiec tez mana shielda szybko zbije, biegac i uhac sie? majac 1500 hp naprawde trzeba byc odwaznym zeby biegac z trzema demonami, a o orashabalu nie wspominajac. teoretycznie mozna stac na ukos i w takiej odleglosci ze jego exori cie nie dosiegnie, teoretycznie bo sa rozne uwarunkowania typu ksztalt terenu. I solowac orashabala to mozesz sobie na OT na pustyni. jeszcze pytanie po co go blokowac m wallem? oraz jak to zrobic, zablokuj mi prosze dragon lorda na double spawnie przy pomocy m walli, jednym tego nie zrrobisz a drugiego nie zdazysz strzelic bo DL odejdzie sobie. I dodam ze orashabal nie ucieka na red hp.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:53   #134
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Gram pallem chociaż sądze że to najsłabsza profesja...
I to mnie dobija. Jak można nazwać postać najsłabszą która:
-przy dobrym skillu siupa średnio od 80 do 140 (nie mówie o 300 palku tylko o skillach 80 -.-)
-może parskać comba z beltuw i sd'kuw
-pod względem magi nie jest upośledzona
-o wiele szybciej skill leci
-mlvl również
-nie traci pieniedzy na głupie "bronie" (luk,kusza ew. arbalest)
-w ogule traci pieniądze na ammo ( na low lvl wiadomo ze na eq typu p-set)

To wam chyba wystarczy

Ostatnio edytowany przez Kimo36 - 31-03-2007 o 15:58.
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:58   #135
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 38

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Fagaro, Goburu to przecież wykwalifikowany murarz-tynkarz-akrobata - potrafi stawiać magiczne ściany jednocześnie rzucając w innym czarnymi kamykami i żonglując niebieskimi Poradzi sobie

A tak na poważnie - solo Orcha jest niemożliwe, i tu nawet nie chodzi o szanse przeżycia, chodzi o to że w czasie gdy sorc po pojawieniu się pierwszego komunikatu będzie uzbrajał się w runy minimum 10 knightów będzie już czatowało na Edron bo mieli wystarczającą ilość UH na sobie
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."
Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 15:58   #136
Lord Wardi
Zbanowany
 
Lord Wardi's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: OW

Posty: 423
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Lord Wardi ma numer GG 5762125 Send a message via Skype™ to Lord Wardi
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Gram pallem chociaż sądze że to najsłabsza profesja... przynajmniej "po środku" czyli tak od 40-70 lvla bo hita konkretnego nie walnie, shielda nie może nosić i ma mniej hp niż kina... no ale jak ktoś umie grać to i palem dobrze pogra ;]

Palladins My Love
Dzieciaczki czytające bajeczki o Alladynie...

PALADYN JEDNO "L"!!!
Lord Wardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 16:17   #137
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

@do-wszystkich-co-się kłócą-o-orshu
Moim zdaniem to nieprawdopodobne żeby ktoś mógł wziąść orsha solo. (teoretycznie to możliwe ale skoro z was takie kozaki to czemu nikt nie zabił?)
Po 2 orsh wzbudza takie zainteresowanie że podczas ataku na Edron jest więcej 10-60 lvlowych postaci chcących popatrzyć niż ekipy która ma serio zamiar zabić więc narazie o solo możemy nie myśleć. (chyba że dadzą regularny spawn )
__________________
Carpe Jugulum
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 16:38   #138
cite
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 39

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Druid Cite
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Palem nekro się bije długo samymi boltami (mówię tu o skillu 90+), wręcz nie ma sensu bić samymi boltami, to samo tyczy się DL. Najsilniejszym potworem jakiego można bić z samych boltów jest GS (mowie o biciu w miarę sprawnym i bez strat). Owszem można bić hero - ale po co? Już wole palem robić za blokera gdzie druid/sorc ściągnie go w parę sekund i jedynym moim kosztem wtedy jest jedzenie

Argument że palek jest tani też już odpada - bo na silniejsze potwory potrzebuje runów - a sorc/dru aktualnie nie mają tego problemu.

Co do Orsha - to tylko Goboru mógł wpaść na pomysł solowania go.

Cytuj:
-przy dobrym skillu siupa średnio od 80 do 140 (nie mówie o 300 palku tylko o skillach 80 -.-)
-może parskać comba z beltuw i sd'kuw
Ciekaw średnia, chyba mówisz o sorcu/dru na poziomie 100 bijącym z hmm?
Combo bełt+sd? Też chciałbym mieć tyle kasy.


PS. Ja nie chce udowodnić że palek jest słaby, tylko obalam głupie argumenty. Mi się gra dobrze, jako że CIPy sprawiły że palek nie jest przydatnym shooterem bawię się w blokera

Ostatnio edytowany przez cite - 31-03-2007 o 16:41.
cite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 18:02   #139
Kimo36
Użytkownik Forum
 
Kimo36's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Pżet slofńikiem ~ Post: 224

Posty: 288
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Mi tu chodzi o mozliwości jakie ma pallek.
Czy nie zrozumialeś słowa "ammo"?
Ammo to nie tylko bełty ale również i runy.
Chodzi mi o to ,że pallek nie musi inwestować w drogie eq.
Wystarczy mu blue robe, c-helmet itd. co nie oznacza ,że jest bogaty.
A co do obrażeń to może troche przesadziłem ale na skillu 80 napewno bedzie
"walił" po 100.
Kimo36 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 18:23   #140
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Mi przyjemnosc sprawia zabijanie potworow pokroju demona i lepszych, a wam jakies tam nudne zolwie. Nienawidze slabych potworow i one nie daja mi przyjemnosci z gry a i nie musze nikomu nic udowadniac bo to tylko gierka komputerowa ktora ma sprawiac przyjemnosc. (wlasnie, a slabe potwory jej nie daja)

@up
Nauczcie sie w koncu ze paladyn nie jest od walenia hitow po 300 tylko srednio po 100 podczas gdy knight ma tę średnia nizsza.
Ja gram teraz palem i na skillu 60 wale srednio po 45-50 w guarda. Jakie trzeba miec skille knightem zeby osiagnac taka srednia? Na pewno z 75,80...
Guburu grałes kiedys w tibie???Bo gadasz takie farmazony ze sie zygac chce.Knight nie jest tak slaby jak sie wydaje.I ide o zakalad ze demona nie widziales w swoim nedznym tibijskim zyciu.
@Kimo36
Omg..Wybacz prosze..

Ostatnio edytowany przez Liper - 31-03-2007 o 18:31.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:12.


Powered by vBulletin 3