Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-04-2006, 21:01   #201
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez the tuskedo
A co powiecie na to? Też fake????
Hmmmm tak.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-04-2006, 10:57   #202
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
LOL

Dziwne jest to zdjęcie... Spójrzcie na ten kamien gdzie powinien leżeć Spike Sword... On jest jakiś przeźroczysty...?
Moim zdaniem osoba, która niby zrobiła tego fake'a albo questa powinna nie zachowywać anoinmowości, bo co to zmieni... Może zrobiła tak specjalnie, bo jeśli okaże sie to fake'em to będzie pośmiewiskiem... Ja tam nie mówie czy to jest fake czy zrobiony quest na Spike Sworda, bo sam nie wiem... Na oko nie trudno coś takiego zrobić (mowa o fake'u)
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 11:46   #203
Sorcek Xoren
Użytkownik forum
 
Sorcek Xoren's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Nie mam :(
Świat: Refugia
Domyślny

100% fake -.-
Sorcek Xoren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 13:22   #204
the tuskedo
Użytkownik forum
 
the tuskedo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006

Posty: 12
Domyślny

mówicie że na 100% fake ale dlaczego? Poprzyj swoje zdanie argumentami. Przyznaje się to jest fake. Po prostu chciałem wam pokazać że nie potraficie niczego uzasadnić, na drugi raz postarajcie się o jakieś lepsze argumenty, bo bardzo łatwo jest napisać
"o patrzcie jakiś debil zrobił faka'e pośmiejemy się z niego..." dla mnie to jest żenujące poprostu. Tyle a anonimowości to nie zachowałem. Jak ktoś by chciał to bez problemu by się dowiedział kto to zrobił.
the tuskedo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 15:58   #205
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez the tuskedo
mówicie że na 100% fake ale dlaczego? Poprzyj swoje zdanie argumentami. Przyznaje się to jest fake. Po prostu chciałem wam pokazać że nie potraficie niczego uzasadnić, na drugi raz postarajcie się o jakieś lepsze argumenty, bo bardzo łatwo jest napisać
"o patrzcie jakiś debil zrobił faka'e pośmiejemy się z niego..." dla mnie to jest żenujące poprostu. Tyle a anonimowości to nie zachowałem. Jak ktoś by chciał to bez problemu by się dowiedział kto to zrobił.
Wiesz dlaczego nikt nie podal uzasadnienia?? Bo wszyscy mysleli ze to pytanie retoryczne (czy to fake?), bo jakosc wykonania tego fake pozostawia wiele do zyczenia. Jak chcesz zeby ktos cos komentowal to postaraj sie robic mniej przezroczyste kamienie..... i nikt tu cie nie nazywal debilem, tylko stwierdzili ze to fake i to perfidny wiec co tu tlumaczyc??
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 16:07   #206
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

wczoraj na www.tibianews.net było kolejny ss z spike sword
__________________
Duch Guardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 16:11   #207
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Tak, był. Ale jest to ss zamieszczony na tamtejszym forum 1 kwietnia...
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 16:53   #208
the tuskedo
Użytkownik forum
 
the tuskedo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006

Posty: 12
Domyślny

A co z tego że kamień jest przezroczysty? Czy to od razu oznacza że to jest fake? To że ktoś ma w domu nóż to oznacza że jest mordercą? Weź się chłopie chwile zastanów co robisz...
the tuskedo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2006, 17:25   #209
BAH
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Lokacja: Żagań

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 94
Poziom mag.: 61
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"

Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#
po przemysleniach pozwole sobie zacytowac zdjecie:
JEDEN WIELKI FAKE (bardzo dobrze zrobiony)
boots of waterwalking nigdy niebeda dostepne jak narazie ...
zauwazmy iz posiadacz tych butow idzie sobei na poh swoim np.palkiem
wchodzi do wody i sobie je bije a GS biega jak glupek ;D
byc moze jak cip soft zrobi zeby potwory biegaly po wodzie xD xD to te butki beda dostepne ;D
BAH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 11:41   #210
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez the tuskedo
A co z tego że kamień jest przezroczysty? Czy to od razu oznacza że to jest fake? To że ktoś ma w domu nóż to oznacza że jest mordercą? Weź się chłopie chwile zastanów co robisz...

Tak, to jest takie przykazanie. Jesli widzisz przezroczyste kamienie na screen shotach to ten screen jest fakem.
A CZY TY WIDZIALES KIEDYS PRZEZROCZYSTY KAMIEN??
Tez moge zrobic niedorobiony fake i jak ktos go bez problemu rozpozna napisac:
"Czy to ze moja postac nie ma nog a w miejscu spodni ma skrzynke z SD runem x 7,5 to oznacza ze to fake??"
Nastepnym razem poogladaj moze fake innych ludzi, poucz sie, poczytaj o programach graficznych a dopiero pozniej zajmij sie tym.

Ja mam sie zastanowic????????
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 14:21   #211
nazwa uzytkownika
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To nie jest fake, mozna zdobyc spike sworda i ja go zdobylem juz dawno, nie wiem czemu robicie problem, moi kumple tez maja spike sworda i sie nie chwala [iron]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:11   #212
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nazwa uzytkownika
To nie jest fake, mozna zdobyc spike sworda i ja go zdobylem juz dawno, nie wiem czemu robicie problem, moi kumple tez maja spike sworda i sie nie chwala [iron]
LOL na rooku?? Powiem tyle "wyjdź".
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:13   #213
nazwa uzytkownika
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajt
LOL na rooku?? Powiem tyle "wyjdź".
przeczytaj sobie ostatnie slowo mojej wypowiedzi lolcu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:51   #214
the tuskedo
Użytkownik forum
 
the tuskedo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006

Posty: 12
Domyślny

lol a czy ty wogóle wiesz jak zrobić taki przezroczysty kamień?? Tego fake zrobiłem bez użycia jakichkolwiek programów graficznych. Użyłem tylko painta żeby zamazać imię postaci. Jak już ci mówiłem zastanów się nad tym co piszesz...
the tuskedo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 17:26   #215
Koter
Użytkownik Forum
 
Koter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Monitor 17 cali na biurku
Wiek: 19

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anharin
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 20
Koter ma numer GG 3345752
Domyślny

Tu jeszcze w sprawie filmu:
Ech... "My mieliśmy rację" film to niezbity dowód" "wygrałiśmy da się go mieć" Jezlu ludzie ale mi sztuka podmienić sprity albo zrobić ze znajomymi OTSa z rl mapą i odegrać komedie. I niemówcie mi teraz że się nie da robić filmów rec z OTSów bo i to obeszli nasi "specowie".
__________________
<--- ale menażeria

Koter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 17:42   #216
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nazwa uzytkownika
przeczytaj sobie ostatnie slowo mojej wypowiedzi lolcu
hehe sry nie zauzarzylem, ale widzialem twoje inne wypowiedzi i spodziewalem sie akurat tego o czym napisałem.Pozatym widze ze uzywasz slów których nierozumiesz:
"rookslayer" - to nie jest osoba zostająca na rooku (powinno byc rookSTayer)
"lol"- lot of laught niewiem jak kogoś można nazwać ze jest duoz smiechu jakoś nie widze w tym sensu
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2006, 16:02   #217
Refugin
Użytkownik Forum
 
Refugin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Refugin
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 50
Skille: 75\77
Poziom mag.: 6
Refugin ma numer GG 6280610
Domyślny

Moim zdaniem Spike Sword zostal zdobyty tylko jak sie doniego dostac? Istnieje wiele teori podziemne tunele,teleport itd.Nie oszukujmy sie ten ss to nie jest fake to jest zdjecie 100% jak mam udowodnic wam ? . Kolory np gdzies tutaj na forum widzlem ze kamienie sa zajasne (hymm zalezy to od twojego monitora moj minotor ma ponad 13 lat i musze grac na zgaszonych zaluzjach i mam inne kolory a Ci co maja monitory nowe to tez maja inne kolory jasniejsze).Poco ktos by mial np nam na rooku pokazywac Spika Sworda zastanowliscie sie ? .Watpie iz jaki by idiota pokazal wam na Tibi Spika sworda i wam mowil jak rozwiklac ta zagadke.Po kilku dniach zalozylem rookstayera i probowalem poszukac z kolegami jak sie tam dostac.Wiec znalazlem kilka miejsc tajeminyczych.Po kilku dniach przerwy dowiedzlem sie od kolegow ze spike sworda mozna zdobyc to jest moze cos w stylu paradoxa questa bowiem (moze to nie nowosc) odkrylismy ze mozna z Npc porozmawiac na temat tego mieczu,ale i tak tylko pare komend znamy jak porozmawiac z Npc o spike swordu.Wiec jak ktos sie mowi ze to jest fake ? albo nieda sie zdobcy tego mieczu to prosze tego nei komentowac zbende sa wasze wypowiedzi na teamt spika sworda.Btw jesli ktos chce Spika sworda go tak nie zdobendzie go trzeba pragnoc i trzeba sobie zasluzyc.

P.S slyszalem i widzlem ssy z tibi 7.1 jak byl jeszcze klucz do minomaga i pokazywali ze koles zdobyl spika sworda,dawrven shield i iron helmet nitk niewie co sie kryje za teleportem.Potem jak mi wiadomo ze zlikwidowali ten klucz ale jedni sadza ze jest ten klucz.Chcialem powiedziec ze sa 1 zagadka ktora bowiem moze prowadzic do spika sworda co sie kryje za teleportem minomaga?. ach jak sie rozpisalem.Przepraszam za wszelkie blendy (nie uzywam znakow ą ę itd poniewaz powoli sie pisze).Jesli ktos sadzi ze niemozna zdobyc lub sie zemna niezgadza prosze tego nei komentowac.Ja sie tylko dziele informacjami i zagadakami Nara pozdro dla Refugi
Refugin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2006, 16:22   #218
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

jesli chodzi o monitor to na kazdy screen bedzie wygladał tak samo na kazdym monitorze ( na starszym bedzie gorsza jakość ale na nowszym kazdy screen bedzie wygladal tak samo ( jakosciowo)) a fake można zrobić bardzo łatwo czy to na ots'sie czy w jakimś programie i dlaczego ci co mówią ze maja ss nie pokazują go na trade ? przecież nie pytamy go jak mozna go zdobyć a hunta od nas nie dostanie
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 15:29   #219
the tuskedo
Użytkownik forum
 
the tuskedo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006

Posty: 12
Domyślny

tego fejka zrobiłem za pomocą sprite editora... i kamień też jest przezroczysty przez ten program. A jak nie wiesz jakim cudem się to zrobiło to się dowiedz
the tuskedo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 16:38   #220
Immortaller
Użytkownik forum
 
Immortaller's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: Nisko

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: B22
Świat: Nisko
Król

ten ss musi byc fejkiem bo to niemozliwe by ta osoba posiadala butki bo sami logicznie zastanówcie sie ze jak by miala te buty mogla by sobie przejsc po wodzie do thais ,chyba ze buty maja z 5 kratek zasięgu chodzenia ale wątpie bo jak ktos równiez napisal z poh'em ze wlazi do wody i leje gs'y.

@edit.
a jeszcze tam sa te kamienie to jak niby wezmie spika ?? ?? przezkoczy?!?
@edit2.
a jak juz by bylo zalozenie ze ktos sie dostal na ta wysepke to moze jeden z kamieni byc zrobiony tak ze da sie na niego stanac.ale to tylko takie moje zalozenie

Ostatnio edytowany przez Immortaller - 17-04-2006 o 23:03.
Immortaller jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin 3