Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2005, 13:45   #141
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Ten serwis raczej nie daje fake (ma wielu GM w szeregach i jest w programie CipSoft). Tak jak powiedzieli teraz pytanie jak zdobyć Boots of Waterwaling
@@@@@@@@@@@
Tłumaczenie
21/10/2055 Chodzenie po wodzie. Sekret dotyczący spike sworda rozwiązany. Lonya dotarła na wyspe ze spike swordem. Potrzeba Boots of Waterwalkin (Butów chodzenia po wodzie). Gratulacje. Teraz pozostaje pytanie "Jak zdobyć te buty?"

Link do orginału http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=1#
glupie jak moze wziasc spike sworda jak jest otoczony kamienami?-.-
EDIT:w jaskini skeleton'ów dla pacc jest sign i pisze:Maze of furry i jest zasloniety kamieniami.Podobnie na antice kiedys bylo to odslonione i tam sie dalo spike sworda dostac.i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake...

Ostatnio edytowany przez Knight Patryk - 01-12-2005 o 14:00.
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-12-2005, 13:28   #142
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Patryk
glupie jak moze wziasc spike sworda jak jest otoczony kamienami?-.-
EDIT:w jaskini skeleton'ów dla pacc jest sign i pisze:Maze of furry i jest zasloniety kamieniami.Podobnie na antice kiedys bylo to odslonione i tam sie dalo spike sworda dostac.i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake...
"maze of futy" labirynt furii (gdzies o tym bylo pisane) jak bys znal chodz troche historje tibi to bys wiedzial ze strefa dla pacc została stwozona całkiem nie dawno, i nigdy nie bylo dostepu do zasupanej czesci "labiryntu furii". Twoje głupawe wypowiedzi na podstawie informacji od kolegów noobków nie maja sensu. Reszty tego postu nie zrozumialem moze ci napisze po twojemy "POLISZ PLAX PLAX PLAX!!!!!"

Ostatnio edytowany przez Dweron Abyth - 04-12-2005 o 13:30.
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2005, 16:33   #143
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

to raczej Tobie moj kochany poprzedniu nalezaly by sie slowa otuchy "POLISZ PLAX..." spojrz no tylko na swoj polski.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2005, 17:09   #144
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

kazdy kto czyta moj post wie o co mi chodzi ja po przeczytaniu postu pana "Knighta Patryka" zrozumialem jakies 50 %

edit...
najberdziej jakos tego kawalka nie moge strawic "i w tym ssie cos tam of azura to na wyspie nie pisze it is sword of fury i na normalnynm nie wiec widac ze to fake..."

Ostatnio edytowany przez Dweron Abyth - 04-12-2005 o 17:17.
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2005, 12:12   #145
maciek mike
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Żarówka Moze Pomoge?

Dzis Znalazlem Tajemnicze Przejscie Na rooku Moze Tam Trzeba odkopac Dziore Kilofem? I To Moze Prowadzic Do Jakiegos Qestu?? ciekawe
maciek mike jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2005, 13:29   #146
Tomek Samuraj
Użytkownik forum
 
Tomek Samuraj's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005
Lokacja: ...:::PRZYŁUBIE:::... GG:5277504
Wiek: 30

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Vinera
Poziom: 19
Skille: 46/46
Poziom mag.: 3
Tomek Samuraj ma numer GG 5277504
Domyślny

Ja czytałem pierwszom strone bo niechciało mi sie drugiej i reszty i na 99,9% to fake bo spike sword jak inni mówili poznikał na starszych serverach.
Sam szukałem i na mainland i na roku wejscia i nic(szukam cały czas).
Tomek Samuraj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2005, 07:11   #147
Domona
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Azura
Wiek: 32

Posty: 24
Stan: Na emeryturze
Imię: Domona
Profesja: Druid
Świat: Azura
Poziom: 21
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crowner
look na ten obazek xD :
1.ona albo rozmawia z kims co sie konczy jego nick na lt lub to jest default a jezeli to jest default to czemu on nie jest blizej lewej strony ekrany??? bo default jest zawasze 1
2. jezeli to jest juz ten default to jak sie loguje na postac to powinno jej pisac cos w tym stylu
21:55 Your last visit in Tibia: 07. Nov 2005 20:56:55 CET. (zalezy oczywiscie kiedy byla)noi potym to:Lonya says:Yeah I got it! a tam tak niejest look jak sie przyjzycie to widzicie skrawek odpowiedzi jezeli to jest "K" to to fake a jezeli to jest "Y" to powinno pisac tak 15:05 Lonya says: Yeah I got it!

ale mi sie tez wydaje ze tam nie pisze to co mowie tylko pisze you see boots of waterwalking a lezeli to jest prawda noto jezeli dala na look to powinno pisac na zielono a jezeli sama to napisala to powino pisac :
15:05 Lonya says: you see boots of waterwalknig a nie :15:05 You see boots of waterwalknig

wiec niewiem co to dokladnie ma byc moim zdaniem to fake bo default nie dziala!!! jezeli nie skapowales to przeczytaj jeszcze raz ale miej przed soba to zdjecie <<<FAKE>>>


Nie czytam dalej narazie, ale chcem ci usiadomic ze defaut mozesz sobie przestawic. Sprobuj.
Domona jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 03:36   #148
locke4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

przeczytalem caly topic (szlag mnie trafial juz niekiedy!! "ale tam sa kamienie!")
$$ moim zdaniem
gram od niedawna i nie wiem jakie sa tu zwyczaje z questami i ich porzucaniem przez GMow (ze niby na starych wersjach sie dalo a teraz nie) ale mam wielka nadzieje i caly czas trzymam sie tego ze da sie zdobyc ten miecz na rooku
- boots of waterwalking ? bardzo mozliwe ze to jakis przedmiot ktory umozliwia nam zakonczenie tego questu
- nie przeszukiwalem jeszcze wszystkich cavesow ale to nie problem na wyzszym lvlu przyjrzec sie X-om na ziemi i zbadac lopata czy kilofem
- co do wiarygodnosci serwisu, ja wierze. bo sa oczywiste bardziej lub mniej fake'i ale jesli sa to jest napisane ze sa. tutaj jest to oficjalnie zaprzeczone przez kogos z wysoka ranga
- ktos tu pisal dwa lub trzy razy o tym ze sama panienka napisala ze to fake... pokaz mi i udowodnij ze to ona
- nie wykluczam istnienia niewidizalnych mostow teleportow itd, ale wydaje mi sie ze te skaly z ogniem sa po prostu wyzej, tak ze mozna pod nimi przejsc
- chcialem zrobic ze swoich butow waterwalkingi P no i moje buty sobie plywaja w morzu buahaha
- zapewne cos jeszcze mialem napisac ale zapomnialem, jak przypomne sobie to dodam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 08:19   #149
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ukis mag
Ludzie tu mamy typowy błąd w robieniu faków. Dokładniej chodzi o to, że POSTAĆ NIE JEST NA ŚRODKU!!! Dziękuje za uwage
nuub XD niewidzisz ze screen jest przyciety
SoF mozna zdobyc na rooku.
a butki sa z questa z Mino magiem i sa po to by wrócic na "staly ląd" a co do pytania o ogien i kamienie to sprawa jest banalna telport wyrzuca cie na pole z kamieniem. bierzesz miecz i zchodzisz na pole z trawa potem tylko"krok" i jestes na rook. pozatym buty te sa potem przydatne na mainie w Quescie na.... na itemek z ciala znajdujacego sie na wyspie na pustyni.
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 19:55   #150
Wonski89
Użytkownik Forum
 
Wonski89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Wiek: 35

Posty: 32
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Dumny

W/g mnie to nie jest fake. Musimy w to wierzyć skoro tak GM napisał:
1. Gm ma zawsze racje!
2. gdy GM nie ma racji patrz punkt 1.

Może zamiast sie tu sprzeczać, czy to fake czy nie i krzyczeć że trzeba zamknoć ten temat, to zbierzmy paczek kolesi o "wyższym IQ niż doniczka" (dobry tekst) wybierzmy jeden świat i zacznijmy na własną reke sprawdzać czy to prawda czy nie.( Chodzi mi o zrobienie tego questu)

Ktoś tu napisał że właścicielka tego screenu (zapomniałem jak sie nazywał coś na L-) przyznała sie to że fake, to prosze daj tu jakiś dowód na to, i sprawa sie zakończy.

Pozdrawiam wszystkich co mają większe "IQ od doniczki"
Wonski89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 20:19   #151
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Up
Czyli mnie i ciebie. Bo zauważyłem jak ktoś spełnia twój warunek to i tak tu nie wchodzi , albo nie odpowiada :/.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 21:18   #152
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Domyślny

Popieram chetnie wezme w tmy udział. Odkrycie tego questu to jest cos chetnie poprubuje w koncu ja zalozylem ten tamat to przydalo by sie w nim tez cos pisac ale nie ma czego kometowac bo wiekszosc osob tlyko mowi ze fake i tyle tak ot by ludzie nic inie osiagneli
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 12:20   #153
Wonski89
Użytkownik Forum
 
Wonski89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Wiek: 35

Posty: 32
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Brak ikony

Czyli jest nas 3
Czekam na propozycje...świat itp.

Może jeszcze ktoś sie przyłączy??
Wonski89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 12:57   #154
Dragoon
Użytkownik Forum
 
Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja chciałbym dodać, (jak ktoś już napisał to sorry) że ktoś na początku napisał statystyki postaci i co widzimy "Residence: Rookgard" czyli jeśli to nie fake to wiadomo że butków trzeba szukać na rooku, więc napewno nie będzie tak że zdobył butki na mainie i wrócił po spike sworda na rook.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szomalek Pokaż post
Prosze nie uczcie mnie grac w Tibie bo dwa razy gralem pierwszy raz 16level ,drugi 13level...wiec chyba umiem grać a jakby co to niszcze belhondera a wy nie bhahahahhah
Dragoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 13:57   #155
Vapu
Użytkownik forum
 
Vapu's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: w Borq
Wiek: 37

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Nyleth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 35
Poziom mag.: 46
Vapu ma numer GG 2158398
Brak ikony

spike sword on rook
To miejsce musi miec swoje jakies tajemnice, slyszalem ze otrzymac go mozna za wbicie 50 lv na rook ale kto wie...
Vapu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 16:20   #156
Wonski89
Użytkownik Forum
 
Wonski89's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Wiek: 35

Posty: 32
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

@up
Jakoś mi sie tak nie wydaje, bo już pare osób ma powyżej 50 lv, a jak narazie mi wiadomo jedyny spike na rooku to ten którego (początkowo) sie tyczył temat. Ktoś tu już napisał że TE buty można otrzymaż z questo z mino magiem, wg od tego trzeba zacząć...
Wonski89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 18:27   #157
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Domyślny

To jaki świat? proponuje nebule bo dretwy serwer i malo ludzi gra pozatym mam kolege na 20 lvl to eq line itp bysmy dostali o ile nie klamal ze ma 20
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2005, 05:28   #158
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

U kogoś widziałem posta że Tibianews.net nie podaje Fake'ów. Teraz podam wam kilka linków mówiącego że to Fake:
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=193
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=484
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=186
- http://www.tibianews.net/pictures.asp?num=172

Myśle że tyle wystarczy. Więc każdy kto uważa że to nie Fake niech zmieni zdanie bo chrzani jak najęty.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2005, 10:27   #159
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

wybacz, ale podawanie linkow do POTD z tibianews jest przejawem Twojej niekompetencji. ludzie, ktorzy choc troche wiedza o tibianews wiedza, ze taki link codziennie sie zmienia bo dodaja nowego POTD'a ... moze zamiast spamowac nas linkami, ktore i tak nie dzialaja to moze podalbys jakies przyklady?
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2005, 10:56   #160
rook... my life
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 18
Domyślny

tes boots of waterwalking moga byc gdziekolwiek gdyz moze to byc tak jak w przypadku doubleta nie jest on w zadnej dziurze tylko w podlodze wiec te buty moga byc nawet w swiatyni.

_____
nie pisze polskich liter bo mi sie niechce
rook... my life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin 3