Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-04-2011, 21:19   #1
panbambam
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Propozycja nowej gildii.

Witam wszystkich!
Mam dla wszystkich zainteresowanych propozycję otworzenia nowej gildii. Myślę nad tym już od jakiegoś czasu. Moim założeniem jest zebrać ludzi, którzy grają już trochę czasu w Tibię i wiedzą mniej więcej co i jak działa oraz zbudowanie z nimi nowej gildii od podstaw. Celem gildii miałoby być stworzenie solidnej grupy kumpli na świecie Celesta, wspólne wykonywanie questów, hunty i przywrócenie sobie klimatu tej gry. Zaproszeni byliby ludzie, którzy chcieliby urozmaicić swoją grę o nowy element oraz ci, którzy chcą grać z ludźmi "na poziomie" a nie chcą z różnych powodów przyłączać się do istniejących gildii. Nazwę, granicę levelową i inne rzeczy można jeszcze ustalić. Zainteresowanych proszę o kontakt w grze oraz dyskusję na forum. Mile widziani gracze z PACC jako v-ce leaderzy.

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2011, 18:21   #2
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Nawet ciekawy pomysł. Jestem na tak. Niestety nie mam pacca (w przyszłości może kupię), a na celescie mam dopiero 12lvl, poniewaz nie dawno zaczalem grac. W swiecie tibii mam duze rozeznanie. W Tibie gram od 8.4, miałem przerwy, między 8.54-8.6 i 8.62-8.7 i wlasnie teraz gram nowym kontem. Ale ogarniam podstawowe rzeczy itp. Jak bys chcial sie odezwac, to PW.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2011, 00:32   #3
Xarimar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak coś jestem chętny : ) nick Xarimar
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2011, 13:59   #4
Bulkens
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 06 2011

Posty: 11
Domyślny

Jes;i to nadal aktualne to mozesz napisac do mnie w grze Matthiew Royal Spear,chciałbym poznać szczegóły,mam pacc
Bulkens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2011, 07:55   #5
derkens
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2011

Posty: 5
Domyślny

Jeżeli jest to nadal aktualne to chciałbym się dołączyć do tej elitarnej grupy osób
Nick: Asasissn
Knight 36lvl (na razie)
derkens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2011, 19:15   #6
dziobek19
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez panbambam Pokaż post
Witam wszystkich!
Mam dla wszystkich zainteresowanych propozycję otworzenia nowej gildii. Myślę nad tym już od jakiegoś czasu. Moim założeniem jest zebrać ludzi, którzy grają już trochę czasu w Tibię i wiedzą mniej więcej co i jak działa oraz zbudowanie z nimi nowej gildii od podstaw. Celem gildii miałoby być stworzenie solidnej grupy kumpli na świecie Celesta, wspólne wykonywanie questów, hunty i przywrócenie sobie klimatu tej gry. Zaproszeni byliby ludzie, którzy chcieliby urozmaicić swoją grę o nowy element oraz ci, którzy chcą grać z ludźmi "na poziomie" a nie chcą z różnych powodów przyłączać się do istniejących gildii. Nazwę, granicę levelową i inne rzeczy można jeszcze ustalić. Zainteresowanych proszę o kontakt w grze oraz dyskusję na forum. Mile widziani gracze z PACC jako v-ce leaderzy.

Pozdrawiam
czy nadal akutalne ?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:39.


Powered by vBulletin 3