Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2004, 16:33   #221
zachar123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 8
zachar123 ma numer GG 2078047
Król Test Server I Upadte

JUPI!! JUZ SIE NIE MOGLEM DOCZEKAC TEJ CHWILI!!!
JESLI CHCECIE MACIE SCREENY I OPIS NOWYCH RZECZY NA http://www.tibianews.net/article.asp?Id=312
zachar123 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-12-2004, 10:31   #222
tibimaniak
Użytkownik forum
 
tibimaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004

Posty: 5
Żarówka Nowa Tibia

O tak teraz tylko musze poprosic rodziców o pacca i będe grać w całkiem nową tibe
tibimaniak jest offline  
stary 13-12-2004, 08:34   #223
Ariaruari
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 09 2004

Posty: 13
Domyślny

Ej, ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zwariowaliście, i tak gra jest za darmo do ściągnięcia a wy jeszcze chcecie!!! Co was w dopmu nie karmią!!? Jak masz kase wydajesz na byle co!!! Pomyśli pozbieraj dłużej i nazbierasz na pacc'a a nie!!!
Sam nie mam pacca ale macie trochę racji. I chciałbym żeby podróżowanie statkami było dostępne dla fac <plx> . i jeszcze jedno co do skillbara jestem za, ale (jest ale ) nieoczekiwany skill był urokiem tibi i chyba sie zepsuje . Trzymajmy kciuki, że cipowie niczego nie schrzanią
Jestem za . Jeśli ktoś wie dużo o najazdach potworów które mają być po udpade do piszcie .

Chary:

14 druid
14 mag
13 knight
12 paladyn (aktualnie gram)

paps wszystkim !!!
Ariaruari jest offline  
stary 13-12-2004, 14:43   #224
Sir Jagoda
Użytkownik Forum
 
Sir Jagoda's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Wiek: 32

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Jagoda
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Evul Uptade...

Szkoda, że jest kolejka na testa Żegnaj Tibia Proxy(przepustka dla faac do tibi) A co do paca to moim zdaniem kupić tylko jeżęli mamy naprawdę dużo kasy. bo po co wydawać na zykłem gierke( no możę nie zwykła) to jest gra, ale ja i tak nie moge się od niej odciągnąć
__________________
Bdanaia na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakał, że nie ma znczeania w jaikej kleojności napsziemy lietry wewnątrz wryazu blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach. Rtszea mżoe być dolnwoie poniazamiena a mmio to bedzięmy w stniae pczyrzetać tkest bez wikszęego prleobmu. Diezje się tak dlteago, że nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść
Sir Jagoda jest offline  
stary 13-12-2004, 16:14   #225
Vacter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2004

Posty: 45
Domyślny

Chyba potwierdzę, sowa człowieka z tego forum co powiedział, że jak zalogujesz się na kolejkę i wyłączysz tibię (kompa), to ona dalej płynie. dzisiaj rano włączyłem tibie, dałem postać z rooka miejsce w kolejce: wiadomo 2000 iles, ale teraz wracam (po szkole), ta sama postać iiiii 50 w kolejce . Eee to spoko, zawsze rano uruchamiasz wracasz ze szkoły i masz grę...


EDIT: Nie zauważyłem pewnej rzeczy, jestem 48, a zaraz 52...
Vacter jest offline  
stary 14-12-2004, 08:52   #226
Wierzbik Rycerz :P
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 6
Żarówka Mój pomysł

Siema jetsem nowy na forum, to mój pierwszy post Mój pomysł jest taki, żeby zamiast tych wszytskich wprowadzanych teraz ulepeszeń(jeśli tak to mozna nazwać)wolałbym aby choć troche poprawiono animacje i grafike postaci. Dokładniej mam na myśli aby ten nasz "zawodnik" miał w łapie choć symboliczną broń(tą której uzywa) i zeby podczas ataku było widać ze udeża potwora(aktualnie wygląda to tak, jakby przeciwnicy zabijali się wzrokiem o_0). Przydało by śie aby równie symbolicznie widać bylo co mamy na sobie.

p.s. Wiem że to odległe lub nawet nie realne moje marzenia , ale chciałem się z wami nimi podzielić, może kiedyś doczkeam się ich
spełnienia
Wierzbik Rycerz :P jest offline  
stary 14-12-2004, 11:34   #227
uzdrowicielka
Użytkownik Forum
 
uzdrowicielka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004

Posty: 17
Smutny nienajlepszy pomysł

no wiec nienajlepszy ten twoj pomysl. zacznijmy od tego, ze gdyby CiPowie wprowadzily takie szczegoly to gra by siadla... poprostu serwer nie wytrzymalby takiej skomplikownaej grafiki. a po drugie widac walke czasem... naprzyklad jak cie gs wali trucizna, albo np. witch ogniem. tak samo jest z innymi potworami ktore maja jakies moce, tzn trucizna ogiez z ds albo cos takiego

ty jak walisz z runek to tez widac
dobra pozdro

ps. 4 dni prubuje siem wbic na test serwer i stwierdzilam ze obejrze nowa tibie dopiero po updacie no chyba ze Cip-y postanowai ulepszyc troszke kolejke jeszce przed UPdate na test serwerze
__________________
Nazwa: Uzdrowicielka
Profesja: knight
Lvl: 20
Skille: 49/44
Serwer: Xantera
My husband: Kozasasso
uzdrowicielka jest offline  
stary 14-12-2004, 15:47   #228
Bonastick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Iława
Wiek: 41

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez uzdrowicielka
no wiec nienajlepszy ten twoj pomysl. zacznijmy od tego, ze gdyby CiPowie wprowadzily takie szczegoly to gra by siadla... poprostu serwer nie wytrzymalby takiej skomplikownaej grafiki. a po drugie widac walke czasem... naprzyklad jak cie gs wali trucizna, albo np. witch ogniem. tak samo jest z innymi potworami ktore maja jakies moce, tzn trucizna ogiez z ds albo cos takiego

ty jak walisz z runek to tez widac
dobra pozdro

ps. 4 dni prubuje siem wbic na test serwer i stwierdzilam ze obejrze nowa tibie dopiero po updacie no chyba ze Cip-y postanowai ulepszyc troszke kolejke jeszce przed UPdate na test serwerze
A to teraz wyjaśnij wszystkim, co ma serwer do tego, jaką grafikę wyświetla klient tibii... bo ja chętnie posłucham.
__________________
always be prepared for unexpected...
This will make your life easier.
Bonastick jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin 3