Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-03-2006, 18:50   #201
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Evul

Jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia, to pisze sie glupoty... Jak widac na zalaczonym obrazku powyzej... Gz fragow,jak jush Ci to pisałem na priv.
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-03-2006, 19:54   #202
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
"Airro i ja" huehauehahueahu wy siedzicie cioty w pz !!! wez lepiej sie nieudzielaj nieproszony na tym forum
a te akcje niemoga zostac ujawnione bo uzywacie PARTY BOTA btw. macie max 2 tygodnie zeby sie nacieszyc thoria bo polowa dostyanie banana ;=]]]
Lotar kiedys to tylko lizu dupabyles teraz jestes gangster widze uehaueau
Edit: Lotarkilla wez wogule niemow ze ty w wojnie jestes jezli jest open battle i ty walczysz to padasz innego wyjscia niema wiec siedz cicho i szykuj sie na new server ;]

Widać ze rozmawiamy z mało inteligentnym małolatem.Po pierwsze po co mamy wychodzic z pz jesli wtedy jest was 15 online?
Po drugie , kazdy z was ma też bota.Po 3 , jesli wiesz co to party bot to powinienes wiedziec że go nie uzywamy bo sd nie wchodza w tej samej sekundzie.Ty powinienes dostać ,,banana" za poziom inteligencji przypominający małpe.
I nie , nie lziałem tyłka , kiedyś twój drugi owner miał całkiem poukładane w głowie , i te twoje lizanie to w normalnym świecie sie nazywa kolegowanie ale sądze ze nie wiesz co to jest bo koledzy raczej Ciebie szerokim łukiem omijają.
Ostatnio pokazales klase w open battle przezyles max 30 s z dwoma palami atakującymi cie .Pragnę dodać ze jest coś takiego jak mana shield(utamo vita) to sie stosuje gdy sorce(także ty) wchodzi do walki w której prawdopodobnie otrzyma dmg.Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mogłem przeżyc ataku w open battle ponieważ mając 800 hp nie jest w stanie leczyć 1k+ dmg . Życze powodzenia na polu walki , tym razem pamietaj o mana shieldzie panie prince list.
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 08:56   #203
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotarkilla
Widać ze rozmawiamy z mało inteligentnym małolatem.Po pierwsze po co mamy wychodzic z pz jesli wtedy jest was 15 online?
Po drugie , kazdy z was ma też bota.Po 3 , jesli wiesz co to party bot to powinienes wiedziec że go nie uzywamy bo sd nie wchodza w tej samej sekundzie.Ty powinienes dostać ,,banana" za poziom inteligencji przypominający małpe.
I nie , nie lziałem tyłka , kiedyś twój drugi owner miał całkiem poukładane w głowie , i te twoje lizanie to w normalnym świecie sie nazywa kolegowanie ale sądze ze nie wiesz co to jest bo koledzy raczej Ciebie szerokim łukiem omijają.
Ostatnio pokazales klase w open battle przezyles max 30 s z dwoma palami atakującymi cie .Pragnę dodać ze jest coś takiego jak mana shield(utamo vita) to sie stosuje gdy sorce(także ty) wchodzi do walki w której prawdopodobnie otrzyma dmg.Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mogłem przeżyc ataku w open battle ponieważ mając 800 hp nie jest w stanie leczyć 1k+ dmg . Życze powodzenia na polu walki , tym razem pamietaj o mana shieldzie panie prince list.
niema takiego czegos Jak "Prince list" to po1. a po 2 nierobilem utamo vita bo mialem malo many i mylslame ze thor blokuje ich na hydrach a padlem bo dostawalem all sd pod rzad i niebyly to 3 sekundy tylko wiecej kayantris i leathal mieli party bota bo gdy dostalem sd od leathala odrazu widzielm ze mam 2x mniej hp
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 16:22   #204
Bound for Glory
Użytkownik Forum
 
Bound for Glory's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 43

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
niema takiego czegos Jak "Prince list" to po1. a po 2 nierobilem utamo vita bo mialem malo many i mylslame ze thor blokuje ich na hydrach a padlem bo dostawalem all sd pod rzad i niebyly to 3 sekundy tylko wiecej kayantris i leathal mieli party bota bo gdy dostalem sd od leathala odrazu widzielm ze mam 2x mniej hp
Hehe...Czytajac Twoje kolejne posty zaczynam mocna powatpiewac w Twoje jak to sam okresliles ,,dobre PVP". Jestes typowym przykladem NARCYZA ,ktoremu wydaje sie ,ze jest najlepszy, najmadrzejszy i w ogole naj...
Padles ostatni z calej piatki ,wiec miales dosc czasu na rozeznanie sie w sytuacji co sie dzieje i dziwa mnie te Twoje tlumaczenie ,,myslalem ze thor blokuje" , ,,mialem malo many" itd.Istnieje przeciez exiva co pozwala sie zorientowac w jakiej odleglosci jest przeciwnik od Ciebie.Istnieje takze guild channel na ktorym na biezaca czlonkowie gildii informuja sie o tym co sie dzieje (chyba ze uzywacie prograow do komunikacji glosowej - Ventrillo, Team Speak itd.).Istnieja mana fluidy ktore zapewne miales przy sobie ,a czasu miales dosc sporo zeby je wypic ,a nawet jesli nie miales to chyba swiadczy o Tobie samym.A magic shield zabiera tylko 50 many ,wiec tlumaczenie ze miales jej malo brzmi badz co badz smiesznie.Tak wiec mr.great PVP - chcialbym podsumowac moj krotki post:
PVP to nie tylko latanie z botem i walenie przeciwnikow z sdkow.Na to sklada sie wiele czynnikow jak chociazby powyzsze, a o ktorych -zapomniales?-.
Twoim problemem jest to ,ze czujesz sie zbyt wielki i wspanialy ,aby przyjac jakakolwiek krytyke.Niezaleznie od tego jakie bledy popelnisz nadal bedziesz myslal jaki to nie jestes madry...A prawda jest zgola inna
Bound for Glory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 16:59   #205
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
niema takiego czegos Jak "Prince list" to po1. a po 2 nierobilem utamo vita bo mialem malo many i mylslame ze thor blokuje ich na hydrach a padlem bo dostawalem all sd pod rzad i niebyly to 3 sekundy tylko wiecej kayantris i leathal mieli party bota bo gdy dostalem sd od leathala odrazu widzielm ze mam 2x mniej hp
Twoje tłumaczenie sie itd jest żałosne, każdy kto chce zobaczyć jak naprawde ta akcja wygladała i jak noobowsko padł cwanish proszę o powiadomienie mnie na Thori .Fragment filmu ukaże że nie ma żadnego party bota wymyślonego przez Cwanisha aby nieco dowartościować go po deadzie.Cwany padłes , nie dostałes 2 sd w jednej sekundzie , mogłes uciec , nie zalożyłes mana shielda wbiegłes w sam środek walki to co ty za głupoty gadasz?I następnym razem nie myśl ze Thorlekart nas blokuje bo myslenie nie jest twoją dobrą stroną jak widać....
A co do twojego prince list...
Originally posted by Cwanish on 03.03.2006 13:42:45:
> Armor's
> Plate Armor-1k
> Nooble Armor-2k
> Knight armor-6k
> Blue Robe-20k
> Crown Armor-17k
> Dwarfen Armor-600k
> Golden Armor-60k
> Dragon Scale Mail-120k
> Magic Plate Armor-800k
> Demon Armor-1,5mln
> Leg's
> Plate Legs-1k
> Knight Legs-15k
> Crown Legs-25k
> Golden Legs-300k
> Axe's
> Dwarfen Axe-1k
> Knight Axe-3k
> Fire Axe-10k
> Dragon Lance-35k
> Naginata-5k
> Sca-1,5mln
> Sword's
> Spike/Serpent Sword-1k
> Fire Sword-7k
> Bright Sword-15k
> Giant Sword-40k
> Sov-1,5mln
> Club's
> Dragon Hammer-3k
> War Hammer-2k
> Skull Staff-10k
> Thuner Hammer-2mln
> Helmet's
> Crown Helmet-4k
> Devil Helmet-1k
> Warrior Helmet-7k
> Crusader Helmet-8k
> Royal Helmet-50k
> Demon Helmet-800k
> Shield's
> Guardian Shield-2k
> Dragon Shield-5k
> Crown Shield-9k
> Tower Shield-9k
> Medusa Shield-20k
> Vampire Shield-25k
> Demon Shield-70k
> Shield of the Mastermind-300k
> Boot's
> Boots of Haste-50k
> Steel Boots-100k
>
> Fallow this prince list!!!

Lepiej idz do szkoły zamiast grać w Tibie dobrze radze panie prince list.To że edytowałes post nie znaczy że tego nie było .....
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 17:16   #206
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

huh odezwali sie profesorki <hahaha> ale mam z was pianie xDDDD chcecie to mozemy powalczyc 1v1 na ots
Bound for Glory niewiem kim ty jestes i po co sie tu udzielasz wez idz lepiej sie powies albo cos a Lotar w dupie to mam co myslisz o moim pvp ja nieuzywam mana shielda w wojnie z lamusami padne to padne zycie dlamnie mana to zecz swieta i niebede na jakies pionki manashileda brac ;] a z tym pircelistem nawet niewiesz oco chodzi specjalnie to zrobilismy zeby cos sprawdzic xD
Bound for Glory jak chcesz sie udzielac w tym temacie to podaj swoj nick i wtedy mozemy gadac z nieba spadles i zaczoles sie wymondrzac lepiej idz sobie zrob kanapki pograj w warcaby albo cos bo tylko te zeczy sa na twoja inteligencje
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 18:12   #207
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Z całym respectem dla twojej osoby cwanish-zamilcz już bo każdy twoj kolejny post pogrąża cie coraz bardziej Odejdz póki jeszcze nie wszyscy czytali te forum.
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 18:42   #208
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
huh odezwali sie profesorki <hahaha> ale mam z was pianie xDDDD chcecie to mozemy powalczyc 1v1 na ots
Bound for Glory niewiem kim ty jestes i po co sie tu udzielasz wez idz lepiej sie powies albo cos a Lotar w dupie to mam co myslisz o moim pvp ja nieuzywam mana shielda w wojnie z lamusami padne to padne zycie dlamnie mana to zecz swieta i niebede na jakies pionki manashileda brac ;] a z tym pircelistem nawet niewiesz oco chodzi specjalnie to zrobilismy zeby cos sprawdzic xD
Bound for Glory jak chcesz sie udzielac w tym temacie to podaj swoj nick i wtedy mozemy gadac z nieba spadles i zaczoles sie wymondrzac lepiej idz sobie zrob kanapki pograj w warcaby albo cos bo tylko te zeczy sa na twoja inteligencje
tak, tak, nie uzywasz mana shielda w wojnie z lamusami ktorzy cie obalili buahahahahahah....osmieszasz sie coraz bardziej, a jedyna rzecz ktorej faktycznie nie uzywasz to mozg, i co ciekawe jeszcze probujesz innym wytykac braki w inteligencji .
A co do "prince list" to po raz kolejny robisz sie z siebie niepotrzebnie debila, najpierw twierdzisz ze czegos takiego nie ma, teraz ze to jakis sekretny plan ....zalosne dziecko z ciebie wychodzi .

<turtle dance>
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 19:36   #209
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

juz chyba dosc tych przepychanek. ani cwanish nie jest nikim o kim warto bylo by rozmawiac, ani w jego ponizaniu tez za bardzo sensu nie widze.
przed nami na thorii duzo roboty, zeby ten server byl, sorry za patos, godzien grania na nim. tym wiecej ze wielu z tych ktorzy maja dosc abuserstwa, sami kiedy tylko stana przed taka mozliwoscia zaczna to robic w stossunku do slabszych. i pewnie jak to zwykle zacznie sie pieprzenie o tym ze to tylko gra.
szkoda ze w tej samej grze malo kto lubi dostawac w dupe tylko dlatego ze mniej moze od tego co go leje.
nigdy nie zapomne, ze lotar ubil osobe (edit) ktora jest rodzynkiem w tej grze. nie dosc ze jest jedna z nieliczych kobiet - bo to juz dojrzale dziewcze jest - to jeszcze smialo moglaby zostac wybrana najbardziej bojazliwa a zarazem mila i bezbronna osoba na naszym servie.
pisze o tym z powodow o ktorych pisalem kilka wersow wczesniej, ale takze po cichu licze, ze sporobjesz jej to jakos wynagrodzic. choc symbolicznie.
pytalem juz o filmy i dotarlo do mnie, ze to poki co tajmenica, ale wspomniales lotarze niedawno, ze pojawia sie fragmenty. czedkam niecierpliwie.
nie bylo mine tam, a bardzo chcialbym zobaczyc co sie tam wyprawaialo. dotad open battle to byla dziedzina w ktorej wzyckowie lali reszta, teraz przegrali.
moze to tylko wyjatek,a moze jakis zwrot. film moze te sprawe wyjasnic.

no i na konic jeszcze wyraze nadzieje, ze w tym temacie glownie bedziemy mieli do czynienia z wiadomosciami ze swiata i dyskusja bardziej ogolna niz sprowadzniem przeszlo polowy postow do watku cwanisha.
i zeby bylo jasne. nie mam nic przecowko pisaniu o cwanishu czy wybranych osobach. chodzi mi tylko o to zeby to bylo bardziej okazjonalne.

takze ty cwanish tez juz nie pisz co to nie ty, bo chocbys byl i najleszy, to zwroc uwage na temat, na dzial forum w ktorym sie zanjdujesz. on jest o tobie owszem, ale nie bardziej niz o kazdym innym bywalcu thorii. dlatego wypowiadaj sie tutaj - ciesze sie ze to robisz, tyle ze nie siedz wtedy przed lustrem. oki? po porstu do rzeczy i ciekawie.
zreszta niech kazdy z tego co napisalem wyciagnie jakies wnioski. bo zarzucic komus ze jest idiota to naprawde nie sztuka. chocby cwanish byl einstainem to i tak wielu by sie znalazlo nazywajac go idiota. i nie chodzi kim z tej dwojki jest, tylko o przyklad.
i tak samo czy einstain czy idiota jeden badz drugi moze o sobie napisac ze jest "naj". tylko to tez nic za soba nie niesie i za przeproszeniem jest gowno warte.

7.03.2006, Thoria. na thori nie zdarzlo sie nic godnego wzmianki.
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA

Ostatnio edytowany przez doors - 08-03-2006 o 20:03.
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 20:51   #210
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
juz chyba dosc tych przepychanek. ani cwanish nie jest nikim o kim warto bylo by rozmawiac, ani w jego ponizaniu tez za bardzo sensu nie widze.
przed nami na thorii duzo roboty, zeby ten server byl, sorry za patos, godzien grania na nim. tym wiecej ze wielu z tych ktorzy maja dosc abuserstwa, sami kiedy tylko stana przed taka mozliwoscia zaczna to robic w stossunku do slabszych. i pewnie jak to zwykle zacznie sie pieprzenie o tym ze to tylko gra.
szkoda ze w tej samej grze malo kto lubi dostawac w dupe tylko dlatego ze mniej moze od tego co go leje.
nigdy nie zapomne, ze lotar ubil osobe (edit) ktora jest rodzynkiem w tej grze. nie dosc ze jest jedna z nieliczych kobiet - bo to juz dojrzale dziewcze jest - to jeszcze smialo moglaby zostac wybrana najbardziej bojazliwa a zarazem mila i bezbronna osoba na naszym servie.
pisze o tym z powodow o ktorych pisalem kilka wersow wczesniej, ale takze po cichu licze, ze sporobjesz jej to jakos wynagrodzic. choc symbolicznie.
pytalem juz o filmy i dotarlo do mnie, ze to poki co tajmenica, ale wspomniales lotarze niedawno, ze pojawia sie fragmenty. czedkam niecierpliwie.
nie bylo mine tam, a bardzo chcialbym zobaczyc co sie tam wyprawaialo. dotad open battle to byla dziedzina w ktorej wzyckowie lali reszta, teraz przegrali.
moze to tylko wyjatek,a moze jakis zwrot. film moze te sprawe wyjasnic.

no i na konic jeszcze wyraze nadzieje, ze w tym temacie glownie bedziemy mieli do czynienia z wiadomosciami ze swiata i dyskusja bardziej ogolna niz sprowadzniem przeszlo polowy postow do watku cwanisha.
i zeby bylo jasne. nie mam nic przecowko pisaniu o cwanishu czy wybranych osobach. chodzi mi tylko o to zeby to bylo bardziej okazjonalne.

takze ty cwanish tez juz nie pisz co to nie ty, bo chocbys byl i najleszy, to zwroc uwage na temat, na dzial forum w ktorym sie zanjdujesz. on jest o tobie owszem, ale nie bardziej niz o kazdym innym bywalcu thorii. dlatego wypowiadaj sie tutaj - ciesze sie ze to robisz, tyle ze nie siedz wtedy przed lustrem. oki? po porstu do rzeczy i ciekawie.
zreszta niech kazdy z tego co napisalem wyciagnie jakies wnioski. bo zarzucic komus ze jest idiota to naprawde nie sztuka. chocby cwanish byl einstainem to i tak wielu by sie znalazlo nazywajac go idiota. i nie chodzi kim z tej dwojki jest, tylko o przyklad.
i tak samo czy einstain czy idiota jeden badz drugi moze o sobie napisac ze jest "naj". tylko to tez nic za soba nie niesie i za przeproszeniem jest gowno warte.

7.03.2006, Thoria. na thori nie zdarzlo sie nic godnego wzmianki.
Spoko te proffersorki zaczynaja mysla ze jak powiedza jakies zdanie omnie to sa jacys wazni albo cos ja tylko mam znich ubaw a moze i mnie te lamusy uwalili ;] zabardzo sie tym nieprzejolem xD i w dupie mam co wy namnie mowicie pewnie rodzicie tak naswas mowili i teraz to samo wykozystujecie
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 21:55   #211
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
juz chyba dosc tych przepychanek. ani cwanish nie jest nikim o kim warto bylo by rozmawiac, ani w jego ponizaniu tez za bardzo sensu nie widze.
przed nami na thorii duzo roboty, zeby ten server byl, sorry za patos, godzien grania na nim. tym wiecej ze wielu z tych ktorzy maja dosc abuserstwa, sami kiedy tylko stana przed taka mozliwoscia zaczna to robic w stossunku do slabszych. i pewnie jak to zwykle zacznie sie pieprzenie o tym ze to tylko gra.
szkoda ze w tej samej grze malo kto lubi dostawac w dupe tylko dlatego ze mniej moze od tego co go leje.
nigdy nie zapomne, ze lotar ubil osobe (edit) ktora jest rodzynkiem w tej grze. nie dosc ze jest jedna z nieliczych kobiet - bo to juz dojrzale dziewcze jest - to jeszcze smialo moglaby zostac wybrana najbardziej bojazliwa a zarazem mila i bezbronna osoba na naszym servie.
pisze o tym z powodow o ktorych pisalem kilka wersow wczesniej, ale takze po cichu licze, ze sporobjesz jej to jakos wynagrodzic. choc symbolicznie.
pytalem juz o filmy i dotarlo do mnie, ze to poki co tajmenica, ale wspomniales lotarze niedawno, ze pojawia sie fragmenty. czedkam niecierpliwie.
nie bylo mine tam, a bardzo chcialbym zobaczyc co sie tam wyprawaialo. dotad open battle to byla dziedzina w ktorej wzyckowie lali reszta, teraz przegrali.
moze to tylko wyjatek,a moze jakis zwrot. film moze te sprawe wyjasnic.

no i na konic jeszcze wyraze nadzieje, ze w tym temacie glownie bedziemy mieli do czynienia z wiadomosciami ze swiata i dyskusja bardziej ogolna niz sprowadzniem przeszlo polowy postow do watku cwanisha.
i zeby bylo jasne. nie mam nic przecowko pisaniu o cwanishu czy wybranych osobach. chodzi mi tylko o to zeby to bylo bardziej okazjonalne.

takze ty cwanish tez juz nie pisz co to nie ty, bo chocbys byl i najleszy, to zwroc uwage na temat, na dzial forum w ktorym sie zanjdujesz. on jest o tobie owszem, ale nie bardziej niz o kazdym innym bywalcu thorii. dlatego wypowiadaj sie tutaj - ciesze sie ze to robisz, tyle ze nie siedz wtedy przed lustrem. oki? po porstu do rzeczy i ciekawie.
zreszta niech kazdy z tego co napisalem wyciagnie jakies wnioski. bo zarzucic komus ze jest idiota to naprawde nie sztuka. chocby cwanish byl einstainem to i tak wielu by sie znalazlo nazywajac go idiota. i nie chodzi kim z tej dwojki jest, tylko o przyklad.
i tak samo czy einstain czy idiota jeden badz drugi moze o sobie napisac ze jest "naj". tylko to tez nic za soba nie niesie i za przeproszeniem jest gowno warte.

7.03.2006, Thoria. na thori nie zdarzlo sie nic godnego wzmianki.


Wiec co do osoby ktora ubilem fakt, pomysl nie moj , wykonanie moje, tak czy inaczej jak juz mowilem po wojnie zaplace za dead, teraz jest to niemozliwe z powodow ekonomicznych.Film jest na forum thori na tibia.com.
A w tibi działo sie wiele ale wy o tym nie wiecie.
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 23:47   #212
wolfram
Użytkownik Forum
 
wolfram's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: WuWua
Wiek: 35

Posty: 149
Imię: Xarturo
Świat: Thoria
Poziom: 130
Żarówka .

ano smerfy sie rozpadly prawdopodobny powod to za duzo newbie'ow dolaczajacych do smerfow.
wolfram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 06:59   #213
Bound for Glory
Użytkownik Forum
 
Bound for Glory's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 43

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
huh odezwali sie profesorki <hahaha> ale mam z was pianie xDDDD chcecie to mozemy powalczyc 1v1 na ots
Bound for Glory niewiem kim ty jestes i po co sie tu udzielasz wez idz lepiej sie powies albo cos a Lotar w dupie to mam co myslisz o moim pvp ja nieuzywam mana shielda w wojnie z lamusami padne to padne zycie dlamnie mana to zecz swieta i niebede na jakies pionki manashileda brac ;] a z tym pircelistem nawet niewiesz oco chodzi specjalnie to zrobilismy zeby cos sprawdzic xD
Bound for Glory jak chcesz sie udzielac w tym temacie to podaj swoj nick i wtedy mozemy gadac z nieba spadles i zaczoles sie wymondrzac lepiej idz sobie zrob kanapki pograj w warcaby albo cos bo tylko te zeczy sa na twoja inteligencje
Co do inteligencji to w kazdym kolejnym poscie pokazujesz swoj jej iloraz. Jestes głąbem i niezaleznie od tego co zrobisz i napiszesz tak juz pozostanie. Przykro mi z tego powodu ,ale prawda jest brutalna...
Bound for Glory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 07:40   #214
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bound for Glory
Co do inteligencji to w kazdym kolejnym poscie pokazujesz swoj jej iloraz. Jestes głąbem i niezaleznie od tego co zrobisz i napiszesz tak juz pozostanie. Przykro mi z tego powodu ,ale prawda jest brutalna...
Bound for Glory mowilem tobie zebys sie juz nieudzilelam a jak chcesz to podaj name .. ale pewnie sie boisz kazdy frajer taki jak ty ukrywa sie pod pedalskim nickem na forum a w grze niepoda ?:>
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 08:25   #215
Bound for Glory
Użytkownik Forum
 
Bound for Glory's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 43

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
Bound for Glory mowilem tobie zebys sie juz nieudzilelam a jak chcesz to podaj name .. ale pewnie sie boisz kazdy frajer taki jak ty ukrywa sie pod pedalskim nickem na forum a w grze niepoda ?:>
Co do udzielania sie to bede robil to dalej bo jest to forum o Thorii i kazdy kto na niej gra ma prawo wtracic swoje trzy grosze.Co do mojego nicku to wkrotce na Twoja specjalna prosbe podam Ci go
btw podac Ci jeszcze moj nr. telefonu i ewentualnie adres ? ........

Ostatnio edytowany przez Bound for Glory - 09-03-2006 o 08:28.
Bound for Glory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 12:09   #216
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Eaglix: Mar 09 2006, 00:42:09 CET Killed at Level 92 by Feawyn
and by Drageloth
Lotarkilla: Mar 09 2006, 00:40:39 CET Killed at Level 68 by Feawyn
and by Thas Vook
Macten: Mar 09 2006, 00:45:27 CET Killed at Level 86 by Feawyn
and by Sikews
Xuen: Mar 09 2006, 00:37:53 CET Killed at Level 50 by Feawyn
and by Sikews

Statsy: 28-25 dla Wzycieks

@pivope: moze czasem zamiast w tibie grac to do szkoly zajrzyj bo trudno cie zrozumiec momentami...chyba ze jest to po prostu efekt twojego podniecenia, coz tak bywa w mlodzienczym wieku ( ja ci daje 14 lat max ).
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 14:19   #217
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotarkilla
Wiec co do osoby ktora ubilem fakt, pomysl nie moj , wykonanie moje, tak czy inaczej jak juz mowilem po wojnie zaplace za dead, teraz jest to niemozliwe z powodow ekonomicznych.Film jest na forum thori na tibia.com.
A w tibi działo sie wiele ale wy o tym nie wiecie.
milo mi to slyszec. i nie chodzi tu tylko o rekompensate, ale takze ze wzgledu na moje zdanie na temat twojej osoby.

a to co sie stalo w nocy to chyba wynik rozluznienia w szeregach lao(dalej bede obstawal przy tej nazwie zeby sobie nie komplikowac sprawy) po ostatnich udanych akcjach.
a dla feawyn brawa. kadzy ded to jej frag. zadkosc.
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 14:39   #218
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Onion
Eaglix: Mar 09 2006, 00:42:09 CET Killed at Level 92 by Feawyn
and by Drageloth
Lotarkilla: Mar 09 2006, 00:40:39 CET Killed at Level 68 by Feawyn
and by Thas Vook
Macten: Mar 09 2006, 00:45:27 CET Killed at Level 86 by Feawyn
and by Sikews
Xuen: Mar 09 2006, 00:37:53 CET Killed at Level 50 by Feawyn
and by Sikews

Statsy: 28-25 dla Wzycieks

@pivope: moze czasem zamiast w tibie grac to do szkoly zajrzyj bo trudno cie zrozumiec momentami...chyba ze jest to po prostu efekt twojego podniecenia, coz tak bywa w mlodzienczym wieku ( ja ci daje 14 lat max ).
dajesz mi 14 lat? przeicez ja ma 10 ;/ i bardzo sie podniecam jak widze twoje posty niewiem po co wy tu all piszecie takie glupoty i tak juz niepogracie na thori
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 16:45   #219
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
milo mi to slyszec. i nie chodzi tu tylko o rekompensate, ale takze ze wzgledu na moje zdanie na temat twojej osoby.

a to co sie stalo w nocy to chyba wynik rozluznienia w szeregach lao(dalej bede obstawal przy tej nazwie zeby sobie nie komplikowac sprawy) po ostatnich udanych akcjach.
a dla feawyn brawa. kadzy ded to jej frag. zadkosc.
To nie rozluznienie w szeragach lao.Można to nazwać nieporozumieniem , które przypłaciliśmy tymi fragami.Szeroko pojeta logistyka zawiodla tym razem.
A co do Feawyn to czysty zbieg okoliczności , to nie były jego czyste fragi , on w wiekszosci zadał główne obrażenia więc dlatego jego nick jest wyswietlony na stronce .Ale akcja była najwyższej klasy
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 16:49   #220
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
dajesz mi 14 lat? przeicez ja ma 10 ;/ i bardzo sie podniecam jak widze twoje posty niewiem po co wy tu all piszecie takie glupoty i tak juz niepogracie na thori

,,Kończ waść panie , wstydu oszczędz"......

....sobie
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:02.


Powered by vBulletin 3