Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-07-2010, 18:10   #221
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Tak, to ten sam, ktory najpierw mowil, ze "Jaroslawa trzeba chronic, zeby i jego nie zamordowali", a potem klocil sie z jakims sympatykiem PO. Widac gosc jest pro-spoleczny i dziala publicznie dosc zwawo

http://wiadomosci.onet.pl/2199974,12,kara_za_zwrocenie_uwagi_calujacym_sie_g ejom,item.html

A tak wyglada oglupienie spoleczenstwa zachodu i proby zwrocenia uwagi homoseksualistom. Zaczynam sie cieszyc z polskiego "ciemnogrodu"
Że tak przewrotnie spytam, a czy całowanie się heteryków też byłoby zakazane? Albo czy całowianie się dwóch lesbijek? Btw. ciekawe czy były tam panie opalające się toples i czy im też zwracano uwagę "bo są tutaj rodziny"!!
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-07-2010, 18:25   #222
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ciało kobiety to normalny widok. Ale dwóch całujących się facetów to już patologia.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 18:43   #223
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Ashlon:
Czy ten w niebieskiej koszuli to nie jest przypadkiem ten sam maniak z filmiku spod pałacu w nocy? Ten który tak energicznie łapą machał i mówił, że niech przyjdzie tu Komorowski to on mu powie, kim on jest?
Hahaha właśnie tu wszedłem zapytać o to samo, bo mi się tak wydawało, że to ten sam.

Znalazłem jeszcze jeden filmik z nim:
http://www.youtube.com/watch?v=4qY_m-nZw1E

Ktoś ma coś jeszcze? On powinien być nową gwiazdą internetu...
Swoją drogą ciekawe "kim on jest"

Cytrynowy: Tak Ci się wydaje że z skrajności w skrajność bo przecież jakby media mówiły o "zwykłych" rzeczach to nikt by tego nie kupował, o tym mówią telenowele ;-)
Wszyscy mamy zakrzywiony obraz rzeczywistości przez wszelakie media, a szczególnie internet :/
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 18:51   #224
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Że tak przewrotnie spytam, a czy całowanie się heteryków też byłoby zakazane? Albo czy całowianie się dwóch lesbijek? Btw. ciekawe czy były tam panie opalające się toples i czy im też zwracano uwagę "bo są tutaj rodziny"!!
Pytanie 1 - nie, bo to normalny widok, pytanie 2 - tak, przeciez pisalem o homoseksualistach, a nie gejach. Pytanie trzy - pewnie byly, i co z tego? Przeciez dzieci ogladaja piersi juz od wczesnych lat, np. podczas karmienia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drom
Swoją drogą ciekawe "kim on jest"
Pewnie jakis "oddany sprawie" dzialacz jakiejs partii czy organizacji spolecznej - raczej to drugie, pewnie srodowisko mocno konserwatywne.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 19:06   #225
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ciało kobiety to normalny widok. Ale dwóch całujących się facetów to już patologia.
http://www.old-picture.com/united-st...hing-Suits.jpg

O tu masz na przykład zdjęcie sprzed 100 lat gdzie mierzy się ile nogi zostało pokazanej w nowym stroju kąpielowym. Wtedy 10 cm też było patologią

@Ashlon
1) Czyli problemem nie jest czynność całowania (podejrzewam że gdyby to był facet i babka byłoby ok) a osoby całujące?
2) W arcie jest o dwóch 30 latkach płci brzydkiej, stąd moje pytanie.
3) Pogratulować pamięci w takim razie. Ja nie pamiętam jak mnie karmiono. Ale na fajne cycki na plaży to bym się zawsze pogapił
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 20:46   #226
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Kobiety to przyjemny widok, a dwoch pedalow to widok przerazajacy i ochydny
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 21:52   #227
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
http://www.old-picture.com/united-st...hing-Suits.jpg

O tu masz na przykład zdjęcie sprzed 100 lat gdzie mierzy się ile nogi zostało pokazanej w nowym stroju kąpielowym. Wtedy 10 cm też było patologią
To jest kwestia tylko i wyłącznie czasów, w jakich się żyje.

Cytuj:
1) Czyli problemem nie jest czynność całowania (podejrzewam że gdyby to był facet i babka byłoby ok) a osoby całujące?
Nie byłoby problemu, a zgadnij, dlaczego - bo mizdrzenie się heteroseksualistów jest w porządku, bo takimi stworzyła nas natura. Ale dwóch całujących się facetów to wynaturzenie i nie dziwię się, że ten ratownik tak krzyknął.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 22:12   #228
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader Pokaż post
Cytrynowy: Tak Ci się wydaje że z skrajności w skrajność bo przecież jakby media mówiły o "zwykłych" rzeczach to nikt by tego nie kupował, o tym mówią telenowele ;-)
Wszyscy mamy zakrzywiony obraz rzeczywistości przez wszelakie media, a szczególnie internet :/
Też zaczynam tak myśleć. Wierzyć mi się nie chce, żeby ludzie byli aż tak głupi.

@Temat o gejach: Not this again, please.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2010, 23:43   #229
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._zbrodnia.html
Po prostu uwielbiam się śmiać z takich kretynów.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 00:24   #230
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Ukroc swoje slowa i osady, bo sprawa jeszcze nie jest wyjasniona i mozliwosc, ze jednak byl to zamach - istnieje. Szansa jest nikla, ale warto poczekac do ostatecznego rozwiazania sprawy, prawda?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 00:27   #231
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

ze smaczków pod artykułem:

"Z raportu prac KOMISJI (opublikowanego za kilka lat): "Nie można wykluczyć, że pewien MYŚLIWY zestrzelił RZĄDOWEGO IŁA, którym lecieli ŚP. /tu pełna lista nazwisk/ z dubeltówki" "

__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 06:50   #232
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Vil to było nawiązanie do propagandy irackiej z czasó wojny gdzie to niby rolnik z dubeltówki zestrzelił helikopter czy jakąśtam maszynę?

Cytuj:
Nie byłoby problemu, a zgadnij, dlaczego - bo mizdrzenie się heteroseksualistów jest w porządku, bo takimi stworzyła nas natura. Ale dwóch całujących się facetów to wynaturzenie i nie dziwię się, że ten ratownik tak krzyknął.
Poczytaj sobie wcześniejsze strony tego tematu tam było o tym co jest naturalne, a co nie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 11:23   #233
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Ukroc swoje slowa i osady, bo sprawa jeszcze nie jest wyjasniona i mozliwosc, ze jednak byl to zamach - istnieje. Szansa jest nikla, ale warto poczekac do ostatecznego rozwiazania sprawy, prawda?
Problem w tym ze oni nie wyjasniaja sprawy, a tylko przekrecaja ja aby mogli wykorzystac ja w walce politycznej. Jak Vil powiedzial:

Cytuj:
Od momentu wymienienia Macierewicza jako kandydata na szefa komisji było wiadomo, że Kaczyński swoją wersję "prawdy" już ma, i teraz komisja ma po prostu oficjalnymi metodami do tej prawdy dojść.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 12:10   #234
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Vil to było nawiązanie do propagandy irackiej z czasó wojny gdzie to niby rolnik z dubeltówki zestrzelił helikopter czy jakąśtam maszynę?
to nawiązanie do hrabiego Komorowskiego, miłośnika polowań.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 12:28   #235
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,8..._krzyza__.html

Szykuję popcorn, będzie krwawa rzeź.
Ale przynajmniej czas najwyższy i wreszcie trafi na bardziej rozsądniejsze miejsce.
@down

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 21-07-2010 o 12:53.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 12:32   #236
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Problem w tym ze oni nie wyjasniaja sprawy, a tylko przekrecaja ja aby mogli wykorzystac ja w walce politycznej. Jak Vil powiedzial:
To prawda, zdaje sobie sprawe z tego ze ta komisja ma grac politycznie, jednakze mozliwosc "zamachu" dalej istnieje, wiec nie mozna od razu nazywac ich kretynami.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 22:13   #237
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Mam już dość ludzi wypowiadających się za innych. Ciągle tylko "W imieniu spoleczenstwa", "w imieniu komisji", "w imieniu harcerzy", "w imieniu ludzi stojących i siedzących przy krzyżu i nie tylko", "w imieniu Narodu Polskiego".
"Komisji" komentować raczej nie musze, co do ludzi stojących pod krzyżem i krzyczących "...My tylko spelniamy wolę zmarlych." lub "Damy sie porozrywać...", spełniłbym ich wolę i porozrywał obok niego. Byłoby o grupkę idiotów mniej, a pieniądze na pomnik przeznaczył na ochronę prezydenta.
__________________
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2010, 12:48   #238
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Macierewicz na czele komisji? OMFG. Toć oni tam nic nie rozwiążą a wręcz zawiążą. A i przy okazji moge się założyć że Macierewicz zaraz zacznie domagać się uprawnień do przeglądania dokumentów o klauzli nie jawne/ tajne. Oczywiście zostaną mu takie uprawnienia odmówione (wszyscy widzeli co się ostatnio stało jak coś takiego dostał), ale jaka będzie woda do bicia piany!!
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2010, 20:02   #239
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Ze swiata - miedzynarodowy trybunal sprawiedliwosci uznal, ze samowolne odlaczenie sie Kosowa od Serbii jest zgodne z prawem... Paranoja.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2010, 20:22   #240
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Caly czas zapominasz z czego ta dysputa wyszla. Chodzi wlasnie o to ze przeszkadza. I to nie komus, ale rzadowi, ktory chce go bez obrazy przeniesc na ten czas, w odpowiedzi na co mamy harcerzyki co sie buntuja, i wyzywaja premiera od zyda. Gdyby faktycznie nic nikomu nie przeszkadzalo nie bylo by tego w mediach i nie rozmawailibysmy o tym.
Niech kolega wybaczy ,że tak późno odpisuje , ale wakacje .
No i rzeczywiście wracamy do punktu wyjścia. Czyli większość ma się dostosowywać do mniejszości. Krzyż przeszkadzał mniejszości głównie ateistom ,więc większość musi się poświęcać , bo mamy przecież równość. W sumie teoretycznie jest trochę racji w tym ,że dharma powinna być tak samo równouprawniona jak krzyż , w praktyce jest to niemożliwe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Dokladnie. Ale jezeli ekstermisci islamscy morduja katolikow a rzad nic z tym nie robi a pomimo tego dalej twierdzi ze traktuje religie rowno to jest to hipokryzja, czyz nie? W takim razie nasz rzad jest rowniez hipokryzja, bo stwierdza ze jest swiecki i ze wszystkie religie sa rowne przed prawem, co nijak ma sie do rzeczywistosci w ktorej banda urazonych katolikow domaga sie zdjecia dharmy a zostawienie krzyza. W tym moj argument, jezeli wiemy ze nie liczymi roznych wyznan na rowni to dlaczego bezczelnie klamiemy o tym w konstytucji?
To ,że się kogoś morduje i rząd nie reaguje to znaczy ,że rząd jest za słaby i w kraju panuje anarchia. Zresztą jak już coś pisałem , nie myśl tylko w perspektywie równości religii w perspektywie prawa. Krzyż jest symbolem tysiąckroć ważniejszym od jakiejś dharmy , kojarzy się z powstaniem państwa polskiego,Polacy z nim na piersi ginęli w xxx powstaniach , można być ateistą czy nawet antyklerykałem ale chyba każdy logicznie myślący człowiek rozumie różnice tych dwóch symboli , stawiania znaku równości jest co najmniej nie fair.Ja już podałem , to co wisi publicznie jest uwarunkowane moralnością publiczną. A siła rzeczy w takim kraju jak Polska moralność publiczna w dużej części jest moralnością katolicka. .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Jest lista uznawanych wyznan w kazdym kraju. Poszukaj sobie. Co do nierownosci, to kwestia rzadu i panstwa, i tego jak definiuje religie, USA nadala Scientologii przywileje religijne i ulgi podatkowe dawane religiom, Niemcy stwierdzili ze Scientologia to kult, i chca ja zbanowac. To czy USA jest glupie a Niemcy madre, czy ze USA jest szczere i prawe a zle Niemcy stygmatuja jakies wyznanie jest opinia ktora kazdy moze sobie sam wyrobic niezaleznie. Ma sie to nijak do lamania praw ktore byly juz zdefiniowane i ustalone.
Nie napisałem ,że jest to niezgodne z prawem. Napisałem ,że jest to dowód nierówności bo państwo decyduje sobie co jest religią a co nie tylko dla tego ,że tych jest mniej a tych jest więcej .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Nie mowilem ze kazda teokracja natychmiast upada. Poza tym, ty mi sam wypominasz ze to nie sa teokracje zgodnie z definicja ktora zapodales, wiec o czym mowimy, to nie teokracja, wiec nie upada?
Ale nie o to chodzi, chodzi mi o to ze rzady majace mniej lub wiecej characteru teokratycznego maja to do siebie ze tlamsza wolnosc osobista, i czesto koncza obalone przez wlasny uciskany lud lub inny kraj ktoremu nie podoba sie ich styl rzadzenia. Do tego wiele praw wprowadzanych w tych krajach ma podloze religijne i przez to stwarza preteksty do najazdu przez "wolne kraje". Innymi slowy, nadmiar religii w rzadzie ma czesciej konsekwencje negatywne niz pozytywne. To ze moga byc wyjatki i ze wszystko jest zalezne od sytuacji oraz stopnia w ktorym instytucje religijne uciskaja wladze uwazam za oczywiste, wiec wypominanie ze jeden czy dwa kraje uwazaja gwalt i morderstwo za legalne i dalej jakos ciagna to nie znaczy ze ogolna teoria tego ze sa ta czyny zle i powinny byc pietnowane przez prawo jest zla.
Napisałeś kolego tak:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Jak nie ma podzialu na kosciol i rzad to potem wychodza z tego fanatycy i takie perelki jak Rydzyk i Radio Maryja. Koniec koncow panstwo rzadzone religia w histori swiata prawie zawsze konczylo tragicznie.
Podałem przykład Arabii Saudyjskiej , która ma się całkiem nieźle . I myślę ,że obaliłem teorie mówiącą ,ze teokratyczny sposób prowadzenia państwa prowadzi do upadku , bo to nie mający poparcia w niczym wymysł.
1.Nie to nie chodzi o panstwa teokratyczne nazwał bym je socjalistycznymi. Podejżewam ,że w Arabii Saudyjskiej jest więcej wolności obywatelskiej niż było w ZSRR, państwie przecież anty-teokratycznym. Dlatego powinieneś mówić przede wszystkim NIE państwom socjalistycznym.
2.Fakt ,że prawa religijne powodują najazd "wolnych krajów" to takie nie wiadomo co. Z tego co wiem , to we Francji jest więcej muzułmanów chcących rozszerzać obszar islamu niż ateistów Arabii. Historia też pokazuje ,że twarde prawa religijne były powodem do rozszerzania strefy wpływów. Zgadzam się co do jednego , słabsze systemy przegrywają z silniejszymi . Dlatego upadło Zsrr, dlatego upadnie Ue. Możemy mówić ,że socjalizmy upadają , ale robienie jakiegoś specjalnego rozdziału dla teokracji nie ma sensu.
3. Mówisz ,że władze religijne uciskają. Tylko ze patrzysz z perspektywy europejczyka ,dla osób żyjących w tych teokracjach to nie ucisk . Według nich tak ma być . Zakazują picia alkoholu , dla ciebie i chyba każdego studenta to niewyobrażalny ucisk dla nich to tak samo naturalne jak zakaz prowadzenia po pijaku.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Porownywanie 2 krajow o zupelnie innej przeszlosci, lokalizacji, i sytuacji gospodarczej, tylko na tyle cie stac? Nawet jezeli rzad Arabii bylby zlozony z ludzi o IQ rownym 20 i tak byloby im dobrze, bo w chwili obecnej spia na ropie i musieliby byc kompletnymi kretynami zeby nie ciagnac z tego zysku.
Za to Nigeria z jednymi z najwyzszych odsetkow chorych na HIV, niezdolna wykozystac zasoby naturalne, ktore (w przypadku ropy) sa ponad 7 razy mniejsze niz te w Arabii Saudyjskiej , z glebokim zadluzeniem w IMF i WB, kraj ktory byl kolejno podbijany i wyzwalany przez wojny domowe i rewolucje od roku kolonialnego 1750 i wyzyskiwany w czasach niewolnictwa, kraj ktory dopiero w roku 1999 odzyskal demokracje po 33 latach rzadow wojskowych przez dyktatorow generalow zmieniajacych sie srednio co 4 lata i za kazdym razem wywolujac mala wojne domowa, kraj ktory w 3 lata stracil 3mln ludzi z powodu sfalszowanych wyborow, sciety korupcja, i ty mi to porownujesz z Arabia Saudyjska i twierdzisz ze to dowodzi ze Teokracja nie jest jednym z najniewydajniejszych typow rzadow. Dzieki.
Wymuszasz na mnie odpowiedz do argumentu, ktory jest zupelnie bezsensowny, i nie udowadnia nic z tego co mi wmawiales, wiec go wczesniej pominalem.
Ależ naturalnie że jest gigantyczna różnica i nie mam powodu dyskutować , chodzi o to ,że nie ma żadnej zależności między jednym a drugim.Porównałem Arabie Saudyjska z Nigerią bo myślałem ,że pijesz do tego , że Arabia by dawno upadła gdyby nie ropa na której śpią . Dlatego podałem ci kraj o podobnej gospodarce , który nie jest sobie w stanie sobie poradzić. Jeżeli uważasz ,że NIgeria to za słaby argument to proszę inne kraju z OPEC np. Wenezuela czy Libia. Po raz kolejny udowadniam ,że nie ma żadnej zależności
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Edit:
Po namysle dochodze do wniosku ze ten argument do ciebie nie dotrze, bo ma zbyt wiele literek i cyferek. Wiec przedstawie ci to graficznie, zeby bylo latwiej.


I oczywiscie, twoj argument to: Nigeria ma sie gorzej mimo ze nie ma wladz teokratycznych.
[sarkazm]Jestes geniuszem, wiec zmiazdzysz mnie argumentami za kazdym razem. W zwiazku z tym nie dyskutuje z toba dalej na ten temat.[/sarkazm]
Widze ,że koledze kończą się nerwy. W sumie nie ma się co dziwić obaliłem :
- teorie o tym ,że teokracjia = upadek kraju
-teorie ,że Izrael jest teokracja .
Na dodatek nie wiem skąd u kolegi osąd ,że nie mam umiejętności czytania i liczenie, czyżby ktoś nie wytrzymywał ciśnienia i musi sobie pojechać ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Jak widac wola raczej wyjezdzac z kraju niz do niego przyjezdzac. Nie bylem w stanie znalezc jaki procent z tego jedzie do Europy, ale nie chce mi sie szukac, prawdopodobnie jest to nieduza ilosc. Nie uzylbym tego jednak za argument. Ilu ludzi przyjezdza do Europy z Korei Pln? A ilu by chcialo?
Tak samo robią Polacy, ilu Polaków wyjechało przez tą wstrętną polską teokracje? W Europie jest po prostu większy socjal , przyjeżdża taka rodzinka z Algierii , robi piątke dzieci i może sobie żyć. Ciekawe ,ze ci co wyjeżdżają , w pełni trzymaja się surowego prawa muzułmańskiego. Czyli powodem nie jest prawodawstwo religijne tylko po prostu bogatszy kraj, który jest bogatszy , w dużym stopniu dlatego ,że okradał swoje kolonie.

Proponuje zakończyć ta dyskusje bo w sprawie krzyży i tak się nie dogadamy. A w kwestii teokracji Izraela i tego ,ze właśnie teokracja=upadłość kolega nie ma żadnych sensowniejszych argumentów.

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 22-07-2010 o 23:21.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin 3