Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2011, 15:51   #1301
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

naogladalem sie gameplayow Xina i teraz nie moge sie doczekac, aby nim zagrac (walic, ze mam tylko 2000ip i uzbieranie na niego zajmie mi caly weekend)
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2011, 16:22   #1302
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Co to jest ? Za wygrany mecz 80 IP ? Jaja se robią ?
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 16:24   #1303
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Ilość zdobytego IP i XP zależna jest teraz od długości gry - im dłuższa, tym więcej tychże.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 16:40   #1304
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

LOL? Ale jakim cudem tylko 80, 80 to się dostaje na 3v3. Przecież to bezsens w takim razie, skoro custom game daje 70... Ja za grę 30-40 min około teraz dostałem 110.

Olafem fajnie się gra jednak : D wbijam na plecy enemy teamu, wybieram sobie któregoś squisha, zabijam go i uciekam mimo focusu na mnie ;D
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 17:05   #1305
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
LOL? Ale jakim cudem tylko 80, 80 to się dostaje na 3v3. Przecież to bezsens w takim razie, skoro custom game daje 70... Ja za grę 30-40 min około teraz dostałem 110.

Olafem fajnie się gra jednak : D wbijam na plecy enemy teamu, wybieram sobie któregoś squisha, zabijam go i uciekam mimo focusu na mnie ;D
Kuźwa nie wiem, za przegraną w 38 minucie dostałem 80 IP, a za wygraną gdzieś mniej więcej tyle samo, też 80 >.>
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 18:39   #1306
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Jezu noby. Zmienili to w ostatnim paczu i teraz dostaje się inaczej IP. Mniej za krótkie gry itp. Więcej się też dostaje na low lvlach, żeby można było sobie szybciej nazbierać na championa.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 19:10   #1307
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

nie przestawie sie z "uderz-i-uciekaj-champow-typu-ryze" na fizycznych. Dzisiaj z 5 razy przegralem tym takim gosciem z gola klata i wielkim mieczem.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 19:33   #1308
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jezu noby. Zmienili to w ostatnim paczu i teraz dostaje się inaczej IP. Mniej za krótkie gry itp. Więcej się też dostaje na low lvlach, żeby można było sobie szybciej nazbierać na championa.


No dobra, ale w takim razie po co wygrywać, skoro za taki sam czas co przegrana mam tyle samo IP ? Wiem że to zmienili, ale chyba jeszcze nie naprawili >.>
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 20:06   #1309
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
No dobra, ale w takim razie po co wygrywać, skoro za taki sam czas co przegrana mam tyle samo IP ? Wiem że to zmienili, ale chyba jeszcze nie naprawili >.>
A jak wygrasz w 20 minut? o.0 TO za taki sam czas masz 2x więcej IP? Chyba, że zawsze przegrywasz w 20 minut, a wygrywasz w godzinę, no to jesteś ewenementem na skale światową!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 20:17   #1310
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Ściągnąłem LoLa
Boże, jaka ta gra jest kiepska. Brak deny własnych creepów = free farma.
Grałem jakimś gościem z wielkim mieczem, który nie ma many (Tryndamere). Troszkę imba.
BTW. Jak rozdawać punkty jeżeli chcę grać jako hard carry? I którymi herosami (carry) się najczęściej gra w turniejach?
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 18-02-2011 o 20:32.
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 20:52   #1311
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Ściągnąłem LoLa
Boże, jaka ta gra jest kiepska. Brak deny własnych creepów = free farma.
Grałem jakimś gościem z wielkim mieczem, który nie ma many (Tryndamere). Troszkę imba.
BTW. Jak rozdawać punkty jeżeli chcę grać jako hard carry? I którymi herosami (carry) się najczęściej gra w turniejach?
www.mobafire.com Ogrom buildów. Każdy heros jest dobry, na ranked jedynie coś się komuś może nie podobać i możesz dostać bana. Ale to na 30 lvlu
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 21:48   #1312
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Brak deny własnych creepow - what?

co do trynda, jak odpowiedni champ będzie przeciwko niemu lanował i go zbije raz czy dwa przed 6 lvlem to już nie będzie tak błyszczał. Poza tym jego ulti wcale nie jest takie op. Gdy je zarzuci jakiś stun/snare/exhaust i czekamy aż mu zejdzie i odsuwamy się od niego. To naprawdę nie jest taki op champ, chociaż czasami strasznie irytujący.

masteries się ustawia zależnie od championa którym grasz, to chyba jasne. Jak jest na turniejach to nie wiem, ale często ludzie grają ashe, xinem, irelią etc.

@maldoryz
pograj jeszcze trochę to zobaczysz, że ryze to gówno. Trzymasz go na dystans to ci nic nie zrobi z spell fluxa. Poza tym - wysra się ze spelli i jest ready to die.
A tryndamere... ogólnie nie lubię go, więc ci też nie polecam. Zbierałeś na xina to zbieraj dalej, pograsz nim pare gier to zobaczysz jego moc;p
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:01   #1313
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Po tym patchu aż takim gównem nie jest, chociaż - racja. Wysra się ze spelli i die. On jest dobry jako pierwszy champ tak do 10 lvla, a nawet trochę więcej, bo wtedy ludzie nie ogarniają zbyt dobrze. Co nie zmienia jednak faktu że powyżej jest do dupy.


Najlepiej się grało do ok. 12 lvla, w większości przeciwnicy nie wiedzieli co to magic resistance



Chyba pozbieram na Maokaia, 3.3 k ip left ^^ Shaco to jest jednak przekozak, jak ja kocham te ganki nim

Ostatnio edytowany przez ruszek - 18-02-2011 o 22:09.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:02   #1314
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Brak deny własnych creepow - what?
W Docie, czyli grze, z której wywodzi się LoL istnieje możliwość zabijania własnych jednostek jeżeli mają mniej niż 50% (chyba) hp. Dzięki temu przeciwnik otrzymuje mniej expa, i oczywiście nie ma kasy z dobicia creepa. Trochę bardziej skillowe niż w LoLu.

BTW. Zagrałem drugą grę Tryndamerem i znowu win. Tym razem przeciwnicy mogli wygrać, bo jakiś noob na drugiej linii ich spasł. Na szczęście oprócz dobrej farmy oponenci nie mieli niczego (szczególnie mózgu) i jak sobie radośnie zabijali mi kolegów z drużyny na midzie to my spushowalismy im top i bot
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:09   #1315
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
W Docie, czyli grze, z której wywodzi się LoL istnieje możliwość zabijania własnych jednostek jeżeli mają mniej niż 50% (chyba) hp. Dzięki temu przeciwnik otrzymuje mniej expa, i oczywiście nie ma kasy z dobicia creepa. Trochę bardziej skillowe niż w LoLu.

BTW. Zagrałem drugą grę Tryndamerem i znowu win. Tym razem przeciwnicy mogli wygrać, bo jakiś noob na drugiej linii ich spasł. Na szczęście oprócz dobrej farmy oponenci nie mieli niczego (szczególnie mózgu) i jak sobie radośnie zabijali mi kolegów z drużyny na midzie to my spushowalismy im top i bot
To jest właśnie fajnie, grałem w dota i to było jedno z najbardziej wkurzających zagrań (mowa o zabijaniu creepów). Eliminując to, teraz każdy ma równe szanse.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:14   #1316
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Eliminując to, teraz każdy ma równe szanse.
Co to znaczy równe szanse? W Docie też są równe, bo i ty i przeciwnik możecie dobijać własne jednostki.
W LoLu jest po prostu mniej do ogarnięcia = jest mniej skillowy
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:29   #1317
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Grałem jakimś gościem z wielkim mieczem, który nie ma many (Tryndamere). Troszkę imba.
Żadne imba. Jeśli grałeś w dote jakies IH albo chociaż na lepszej platformie to przechodząc na lola będziesz tak do elo ~1600 zmiatał większość graczy bez problemu. Ale jak się zdziwisz jak spróbujesz po kilku miesiącach gry w lola pofarmić sobie w docie : ) Pozostaje tylko czekać na Dota2.

P.S.: Ostatnio grałem sobie dotke z kumplami z osiedla (Admin i 2 Modków z lol.pl ~1800 elo)* i nie dawali rady z lasthitem na liniach haha. Wogóle, wszystkie te celowniki skillami w lolu są... hmm... lol?

*- tak tak, lolking style.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:32   #1318
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

HAHAHAHA

Tompior będzie mi mówił o championie, że jest imba, po jednej grze nim (a po pierwszej w ogóle w lola?).

Cały Tompior... Wyrabia sobie opinię o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia, a dopiero potem sprawdza, jak to działa, a jak nie działa tak jak sądził, to i tak tak działa : D

Tak dla wiadomości: gry na pierwszych poziomach są nie reprezentatywne. Nie można z nich wyciągać żadnych wniosków. Ponad połowa osób tam nie wie, jak działa turret i dlaczego go bije, oraz setki innych elementarnych spraw.
Cytuj:
W LoLu jest po prostu mniej do ogarnięcia = jest mniej skillowy
To akurat fakt. Żeby nie było, że cisnę Tompiora bo gówno wie i gada i cokolwiek powie to nie prawda . Skill cap w LoLu jeśli chodzi o ogarnięcie postaci jest bardzo niski. Różnica między wysokim rankingiem a niskim nie polega na ogarnięciu mechaniki gry, ale podstawowych zasad jak: wardownie, nie-gonienie przeciwnika (zwłaszcza na terenie wroga), nie inicjowanie walk 4v5/3v5, i tym podobnych... Niby banał, ale większość ludzi tego nie ogarnia. Jakieś 90%.

@up
No pic no proofff!! To tylko lolking robi screeny w lobby z osobami z którymi gra? =/

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-02-2011 o 22:42.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:36   #1319
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Janna pwni. Nie grałem lepszym champem jeszcze

http://img812.imageshack.us/i/57859153.png/

biedny yoh
__________________
TORG > to forum

Ostatnio edytowany przez VarianWrynn - 18-02-2011 o 22:39.
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2011, 22:36   #1320
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Bla bla bla Ryba
Mówiłem to na podstawie tego, co widziałem w grze.

W ogóle w LoLu nie ma czegoś takiego jak teleport scroll, żeby wrócić szybciej na linię?
(Tak, wiem, że jest taki champion spell czy jak to się tam nazywa).
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin 3