Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-03-2009, 09:43   #141
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Nie ździwiłbym się, jeśli treści nie byłoby - też. Jest wiele możliwości.
Postacie magiczne noszą książki, ale są one puste. Bodajże Orc Shaman ma jedną.

Pozdrawiam.
__________________
† 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...
Kompendium Tibijskich Mitów i Sekretów (w tym Wyspa Nowych!)
Piombon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2009, 10:46   #142
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golona Pokaż post
Założę postać na świecie na którym gra, przejdziemy się z Lesiem do Amber z tą ksiązką i niech napisze do niej ze chce oddać netbooka, a jak Amber napisze ze to nie netbook to wtedy uwierze że ma tą książkę. Proste ^^.
Bardzo dobry pomysł. Chyba Lesia to nic nie kosztuje? Niech po prostu on sam, mając w BP książkę pójdzie do Amber i spróbuje "zrobić q", oczywiście niech nakręci filmik. Treści nikt się nie dowie, a rozwieje to wszelkie wątpliwości. No chyba że już ten q zrobił, ale to by się dało załatwić robiąc nową postać.

Ale po co, zamieszanie na forum to lepsza perspektywa, prawda?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 10:47   #143
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa Pokaż post
No trudno.A wy jak pazerne, leniwe, zapchlone nooby siedzicie i piszecie ,,czemu nie napisze tresci pewnie jej nie ma co za nob z niego " albo tak jak Rocket, robicie fotki :<
Jesteś idiotą czy tylko tak ciężko myślisz?
Gdyby nie chciał rozgłosu to by nie zakładał nowego tematu, tylko by pisał prywatnie do rookstayerów. Zakładając taki temat cel jest jasny i konsekwencje są też jasne. Więc proszę, skończcie go usprawiedliwiać...

Cytuj:
No czy to jest wogóle adekwatne do takiej sytuacji? Lesiu nie chciał rozgłosu. Spytał się tylko, czy to coś dziwnego.
Patrz wyżej.

Cytuj:
I teraz może ma większe szanse na zdobycie SSa niż ktokolwiek z innych, prawda?
Hahahahaha roz...łupałeś mnie tym.
Swoją drogą, co wam przeszkadza nazewnictwo Sof = SS? Jeden shit, a wam to strasznie kole w oczy jakby wam codziennie ktoś pluł do owsianki...

Cytuj:
,,z npcami sobie gadam" - No cóż. On ma książkę - on ma treść. Nic nie poradzisz. Lesiu rozdaje karty, przynajmniej przez najbliższy czas. I napewno szybko treści nie ujawni (o ile w ogóle).
Zrobił popis, wielu z was dało się nabrać i to on się pewnie śmieje. Trochę żałosne, no ale cóż...

Cytuj:
@edit
Nie Rocket, mi się nie wydaje, żeby Lesiu kłamał. Troszku z nim gadałem, i to wcześniej, dawno temu - on by czegoś takiego nie zrobił. chyba ;f
Chyba... Dziękuję za to słowo. Nigdy nie możesz ręczyć za drugą osobę, tymbardziej met by net. Sądzę, że zmówił się z innymi by zrobić taki wkręcik na forum i sprawdzić was, jak zareagujecie.

Cytuj:
@edi2
jestem fajniejszy :<
Powtarzałeś sobie to, póki się nie obudziłeś.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jazzman Pokaż post
@up
Taak, Lesiu nie ma racji, P.K też nie a już nie wspomnę o moderatorze po prostu nikt nie ma racji tylko Ty -.-
Nie wiem czy mi ciebie żal, że nie potrafisz analizować, czy co... Spójrz na screena co niby potwierdza istnienie, a mój. Dowiesz się jaka to melodia. Moderator, jeśli faktycznie w to uwierzył, jest głupi czy naiwny.
Cytuj:
@Topic
Książka prawdziwa pozostało nam tylko huncenie ASów
Patrz mój screen: I bugów!!!11
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 10:50   #144
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

@up
A to Lesiu ten temat założył?

Nie bronie go bo też mu nie wierze, ale poprostu niektórzy tak tu mylą pierdo*ą po raz 10 to samo i trzeba czasem zareagować...
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 11:39   #145
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jazzman Pokaż post
@up
Taak, Lesiu nie ma racji, P.K też nie a już nie wspomnę o moderatorze po prostu nikt nie ma racji tylko Ty -.-
Czy ja gdzieś napisałem, że tylko ja mam rację? Wyraziłem tylko swoją opinię nikomu jej nie narzucając.


Raz im się już udało nabrać wszystkich w TR, teraz udało się tylko część. Wymyślili jakąś książkę bo wiedzieli, że na SoF'a się już nikt nie nabierze. Zrobili wokół siebie aurę tajemniczości, Pan Klocek poklikał coś na klawiaturze na chybił trafił dając nam wskazówkę, później wpadł Dwim, zamknął temat, a na drugi dzień otworzył bo dostał dowód istnienia tej książki. A wy w to uwierzyliście. Jak pewnie wiecie moderator ma zawsze rację:) Ciekawe jest też to, że tyle Shengów padło od up date i tylko Lesiowi wypadł book. Ahhh... zapomniałem, przecież to very rare.

Ja w to nie wierzę, wy macie swoje zdanie na ten temat.

@Lesiu, Pan Klocek, Eld

*Jeśli to wkręt, to chyba nie będziemy mieli wam tego za złe - przynajmniej coś się działo przez chwile w TR.

*Jeśli macie tę książkę (w co wątpię) to życzę powodzenia w rozwiązywaniu zagadki.
__________________






Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 13:33   #146
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciufcia Pokaż post
Pan Klocek poklikał coś na klawiaturze na chybił trafił dając nam wskazówkę
Nie na chybił trafił. To język drowów =/.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 17:03   #147
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket slayer
Jesteś idiotą czy tylko tak ciężko myślisz?
Panie doktorze! Panie doktorze! Pacjent Rocket znowu mówi sam do siebie. Źle z nim.


Czy jesteś taki głupi, drogi rockecie, że nie widzisz kto założył temat? To nie Lesiu, on tylko zapytał w temacie Album czy ktoś taką zdobył.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 17:27   #148
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Panie doktorze! Panie doktorze! Pacjent Rocket znowu mówi sam do siebie. Źle z nim.
Trzeba wiedzieć gdzie coś napisać, jak się chce komuś dowalić, Michasiu.

Cytuj:
Czy jesteś taki głupi, drogi rockecie, że nie widzisz kto założył temat? To nie Lesiu, on tylko zapytał w temacie Album czy ktoś taką zdobył.
Nie ma znaczenia kto założył ten durny temat.

Radzę zmniejszyć podpis. Ofc jeśli kolekcjonujesz punkty...

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-03-2009 o 17:35.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 18:07   #149
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Radzę zmniejszyć podpis. Ofc jeśli kolekcjonujesz punkty...
Ty naprawdę pomyśl, zanim coś napiszesz. ._."
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 18:34   #150
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Jak ja kocham flamewar.
Czy wy naprawde musicie się popisywać przed wszystkimi jakimi wy jesteście macho i pojeżdżać się w każdym poście zamiast załatwić
to na PW lub założyć sobie swoje własne forum, aby nikt tego nie czytał?
Naprawde podnieca was to, że ludzie opowiedzą się po jednej czy też drugiej stronie i zasilicie w ten sposób szeregi swoich armii? To gratulacje.

Tak wiem, teraz zrobiłem to samo co wy (W tym miejscu tylko dlatego, że miałem zamiar powiedzieć to WSZYSTKIM a nie tylko waszej małej grupce) i jak to w życiu bywa stane się przedmiotem ataków,
oby nie w tym miejscu bo zwątpię w inteligencje ludzką i trzeba będzie wprowadzić do j.pol nowe słowo,
gorsze od totalnego idioty/kompletnego kretyna.

Topic:
Co z tego, że to nie Lesiu założył temat, pokazując to na tak obszernym forum musiał wiedzieć co się stanie po opublikowaniu zdj.
Dlatego choć okazja na bajke była dobra, łatwo można się domyslić czy to prawda czy mystyfikacja.
Tak czy siak teoretycznie to może być prawda więc...
jeśli zobaczę to uwierzę, jeśli nie- będę miał tą sprawę gdzieś.

Ameriov

@edit po postach niżej:
Jakieś propozycje na ten nowy wyraz?
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 01-03-2009 o 20:06.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 19:08   #151
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Skoro temat zszedł na "gadamy o tym że gadamy":

Rocket coś często nazywasz idiotą ludzi na podstawie rzeczy w których się mylisz i nie mają dla Ciebie znaczenia.
Często masz racje w tym co piszesz, ale chciałbym w końcu zobaczyć Twoją wypowiedz na tym forum. Na razie dopisujesz komentarze do cudzych wypowiedzi, lub wstawiasz pomiędzy cudze posty pytania które nie jednokrotnie już ktoś zadał, albo jasno wynika z cytowanych przez Ciebie treści że ktoś nie ma zamiaru pisać na dany temat więcej.
To też fajne ale, i dobra wprawka do rozmowy, ale od osoby w Twoim wieku raczej oczekuje się bardziej dojrzałych wypowiedzi.
Zresztą pisz jak chcesz, miejsca tu jest dość dla każdego

@\mole książkowe\
Myślałem że to jasne ale jednak muszę to napisać: Książka nie jest pusta, nie jest 'rewritable', nic do niej nie można wpisać/dopisać/zmienić.

@\miłośnicy filmów\
Nie posiadam żadnego działającego tibicam dla GNU/Linuxa.
Program xvidcap na tą chwilę nie kompiluje się na moim systemie, ale jak będzie potrzeba to znajdę inny i nagram film z Amber który trafi na u2b'a.

@\tropiciele spisków\
Faktycznie z was mam największy ubaw. Warczycie jak małe ratlerki i sądzicie że swoim 'kąsaniem' wzbudzicie w kimś strach i wymusicie respekt do siebie.
Waszym argumentem jest "ja nie widziałem, to tego nie ma!". Empiryzm dobra rzecz, lecz...
Ubaw polega na tym, że każdy z was może iść i zdobyć ta książkę sam, i widzę już wasze miny w tym momencie. : D

Trzęście się dalej moje małe ratlerki ;*

@\”sądzę iż nie jestem ratlerkiem!”\ czyli \on topic\
Ktoś zakończył temat że już tacy pewni jesteście i wypowiadacie swoje osądy? To po co ja „otwierałem” Wam ten temat? : (
Mimo to, fajne miejsce do pisania o tym co się dzieje, bo już mamy dość spamu na IM'ach w tej kwestii. Póki co dalszych informacji brak. Koniec transmisji.

(A teraz przyjdzie Rocket Slayer i jak ratle... ehem.. Dziki Wilk, rzuci się do rozbierania mojej wypowiedzi na osobne linijki)
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 01-03-2009 o 20:32. Powód: "piszemy po polsku"
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 19:25   #152
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Rocket coś często nazywasz idiotą ludzi na podstawie rzeczy w których się mylisz i nie mają dla Ciebie znaczenia.
Yyy

Cytuj:
Zresztą pisz jak chcesz, miejsca tu jest dość dla każdego
Nie ma to jak akceptacja ;o
Cytuj:
(A teraz przyjdzie Rocket Slayer i jak ratle... ehem.. Dziki Wilk, rzuci się do rozbierania mojej wypowiedzi na osobne linijki)
Błont!1 Jest post, nie? Czy coś w tym stylu, więc się powstrzymałem =) Czytając, jak mnie porównujesz do ratlerka, Gormitas mi przyszedł na myśl jesteś okrutny...

Póki*

Btw - nie kręć filmu, bo przegram dychę =(
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-03-2009 o 19:27.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 19:30   #153
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Wiesz, <hmm>, jakoże wydaje mi się, że wspomniałeś o mnie - należałoby zripostwać.

"Książka nie jest pusta, nie jest 'rewritable', nic do niej nie można wpisać/dopisać/zmienić." - Biorąc właśnie pod uwagę ten cytat.
Dałem jedynie taką możliwość - jest tak u Orc'a Shaman'a, więc opowiadając się za jedną stroną i jednocześnie za drugą - można było twierdzić, że książka jest pusta, co i tak jak na Rook byłoby rare'm : )
Zaprzeczyłeś. Nie twierdzę, że książki nie masz. Nie twierdzę też, że masz. Ja po prostu tego nie wiem - i dopóki nie będę tego pewny, nie będę dokładnie osądzał.
W sprawę nie wchodzi też wiara, w to, że to zrobiłeś - bo na co mi się ona przyda? Zdobyłeś, bardzo dobrze, fajnie. Jeśli to mistyfikacja - sam się na to zadecydowałeś, bądź wiedząc więcej - pragniesz zwrócić na coś uwagę, co w środowisku Mythbusterów jest pospolitym zagraniem.

Niemniej jednak - zgłaszam się do pomocy nad deszyfracją książki. : ) Jak wiadomo "Minotaury są blisko prawdy" jak to rzekł Pomarszczony Obserwator, a mam sporą wiedzę na temat tych drugich - może się przydam. Spytaj Pana Klocka o moje referencje ; ).

Pozdrawiam, Piombon.
__________________
† 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...
Kompendium Tibijskich Mitów i Sekretów (w tym Wyspa Nowych!)
Piombon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 21:00   #154
Minio654
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2008

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vossiek
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 157
Poziom mag.: 76
Domyślny

Wiecie co o tym myślę ze koleś znalazł sobie byle jaka książkę i włożył ja do ciała minosa niby ze wypadła i zęby zrobić trosze szumu wokół siebie...


Dziekuje
Minio654 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 21:01   #155
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Strzałka

@Uisel (czytaj od tylu!!)

chociaz daj nam wzkazowke do prawdopodobnie nieistniejacego "Ave Satan Questa" (czyli tzw. 11x5).

:edit
@up

tak, ZĘBY
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2009, 22:20   #156
Dark_Yamakashi
Użytkownik forum
 
Dark_Yamakashi's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: SulechóW
Wiek: 32

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Prophecy
Świat: Titania
Poziom: 46
Skille: 22 Dist
Domyślny

Myślę, że głównym waszym problemem jest to, że nie umiecie zaufać i przewidzieć wszystkiego co CipSoft wprowadza w update'ach.. Należy się zastanowić do czego służy owa ksiażka i jaka jest jej zawartość..
Dark_Yamakashi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 00:55   #157
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=W6sbNAb2dzY

I tak powiecie, że fake... więc powiedzmy że lubię się drażnić z ratlerkami
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 02-03-2009 o 01:25. Powód: bo "e" było smaczne
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 10:40   #158
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

No i to już jest jakiś dowód, a nie samo paplanie.
Teraz tylko myśleć czy książka to tylko taki rare czy do czegoś potrzebna.
up@
Uważaj, bo Cię zaraz zflameują
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 11:22   #159
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .N3pt3r. Pokaż post
No i co? A Mpa na mainie też prawdziwe. Pozostaje nam huncenie demców..

Zrozumiesz to kiedyś że książka jest podłożona?
Ty to mnie zawsze rozbrajasz, jak coś się dzieje w czym ty nie masz żadnego udziału np. Potty Afera to udajesz miłego, z nadzieją że wyciągniesz jakieś informacje, jak zobaczysz że to nic nie daje, to zaczynasz rzucać bluzgi.

Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że Lesiu nie chce wyjawiać tajemnic?
Wiele razy mówiłem, że wiem jak uwalniać pewnych "więźniów" w Wężowej Wieży, ale tego nie powiem. Nie sądzicie, że jeśli ktoś wyrobił sobie renomę to nie będzie jej szargał jakimś wkrętem? Skoro coś takiego mówi to bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Kiedyś dałem się skusić i wyjawiłem tajemnicę którą mi ktoś powierzył (BS quest), później on mimo że się zarzekał wyjawił ją swojemu best przyjacielowi, który wyjawił ją swojej dziewczynie i co? BS to teraz normalny quest, a zastanawialiście się ile czasu minęło zanim ludzie wpadli jak go robić? Czy wy wiecie jaki to był rare i za jaką kasę chodził?
Od tamtego czasu nie wyjawię nikomu tajemnicy jeśli nie wykazuje choćby odrobiny inteligencji. Nikomu kto nie włożył w poszukiwania cząstki siebie, krwi i potu. Możecie mnie nazwać samolubem, ale wole żeby te tajemnice zostały całkowicie zapomniane.

@TOPIC
Zapłacę na serwerze Guardia 500k (na mainie) za tą ksiżkę przyniesioną na main. Pięknie uzupełni moją bibliotekę (Nadal będę miał ok. 75% wszystkich książek z Tibi ).

@Piombon
Bractwo Kiroka to tylko plotki, oni nie istnieją...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 02-03-2009 o 11:24.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 11:46   #160
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Uwierzyłem . Jeszcze specjalnie sprawdziłem, czy jak się ma student booka w łapie, czy Amber przyjmuje notatnik. I przyjmuje. Czyli książka jak najbardziej prawdziwa.

@Lesiu

Czy mógłbyś powiedzieć, czy jest jakaś inna droga zdobycia książki, poza zdropieniem z shenga? Nie mówię o tym, żebyś ją opisywał, tylko powiedział czy chociaż jest.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:10.


Powered by vBulletin 3