Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-01-2010, 19:17   #1
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
LOL Poradnik Skeeterka




























Ostatnio edytowany przez mikolaj99 - 23-01-2010 o 09:34.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2010, 19:49   #2
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Nie no, ten żart ze skopiowaniem złego linku się udał...

@edit:
Hmm... Jeśli dotrze to do KnUCJPbC,KM! ( nie będę tłumaczył skrótu, może ktoś się domyśli : DD :D:D:D ) to może się udać O_o


Kretynów nie umiejących czytać
je****go poradnika by Cloy, Ku*wa mać!
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 23-01-2010 o 10:03.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 08:59   #3
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

Woops...

Zaraz dam poprawkę(kurna :/)
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 11:37   #4
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Jak już próbujesz mnie pojechać to chociaż pisz to po polsku...
Twój trochę w składni kolejności się machnąłeś...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 13:21   #5
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Poza zdaniem, w którym besztasz Arashela to może być. Kontynuuj jak to kiedyś się tu mawiało.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 13:28   #6
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X-Zero Pokaż post
Hmm... Jeśli dotrze to do KnUCJPbC,KM! ( nie będę tłumaczył skrótu, może ktoś się domyśli : DD ) to może się udać O_o
Skrót jest na białym tle xD
Ten fake ma być humorystyczny, chociaż ma na celu przedstawienie kilku podstawowych błędów to pokazane jest to w humorystyczny sposób i o to między inymi chodzi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
Twój trochę w składni kolejności się machnąłeś...
Co to za zdanie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Poza zdaniem, w którym besztasz Arashela to może być. Kontynuuj jak to kiedyś się tu mawiało.
Rzeczywiście, bardzo dawno się mawiało...
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 13:46   #7
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Skrót jest na białym tle xD
O ja piernicze, aleś Ty błyskotliwy, uo chopie!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mikolaj99 Pokaż post
Ten fake ma być humorystyczny
Po prostu nie czytałem dalej. Dwa pixelki nawzajem się ośmieszające, na dodatek kiepskimi tekstami ma być śmieszne?

Cytuj:
Co to za zdanie?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

A, i ten, jedyną osobą z przerośniętym ego tutaj jesteś Ty!

Zaś jeśli o fake chodzi:
Wykonanie: dobre
Humor: kiepski
Pomysł: dobry
Wynik: przeciętny

Dziękuję, dobranoc.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 14:02   #8
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

Jeśli ten "poradnik" ma za zadanie główne rozbawić czytelnika, to nie masz tu nic nam do pokazania... Bo tak szczerze to prezentuje się koszmarnie.
Jako lokację dałeś pusty trawnik(rozumiem, że to miało być na potrzeby późniejszego zapełnienia), widać na nim ludzika(Mr. Sketerek), który objaśnia cel istnienia tego fake'a, przy okazji zarzuca swoimi tekstami-sucharami(nowy czar w tibJi). Po chwili pokazuje się jego "asystent"(jakoś nieudana postać skoro prezenter odwala sam całą robotę). Zaczyna się dialog(według mnie, w całości zbędny i bezsensowny). Następnie pan prezenter(Mr. Sketerek) pokazuje nam, że wrzucenie kilku dodatków na trwaę i tak nie czyni obrazka pięknego, na dodatek sposób wyjaśnienia jak należy postępować, został napisany obojętnie, jakby to nie miało w tym fake'u większego znaczenia. Po tej jakże trudnej lekcji, pan prezenter oświadcza, iż to koniec pierwszego programu(czytelnik: wtf ?!). Dwóch ostatnich obrazków nie będę opisywał bo dodają tylko zbędny "humorek" i w ogóle lepiej by było jakby nie istniały.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mikolaj99 Pokaż post
Skrót jest na białym tle xD
Ten fake ma być humorystyczny, chociaż ma na celu przedstawienie kilku podstawowych błędów to pokazane jest to w humorystyczny sposób i o to między inymi chodzi
Gdzie w fake'u humor ?
__________________

Ostatnio edytowany przez czuczu20 - 23-01-2010 o 17:12.
czuczu20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 01:13   #9
Mikes1
Użytkownik Forum
 
Mikes1's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 426
Domyślny

Teksty słabe, graficznie słabo ale pomysł ciekawy. Przyłóż się trochę i będzie najs.
__________________
Mielonka i zajebiste płomyczki are back!
Mikes1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 11:46   #10
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

@up
Stary avatarek? xD

Dzisiaj o 11.43 wziąłem się za kolejnego parta. Zobaczymy kiedy będzie...

@down
Podjeżdżanie Arashela w moim stylu jest zwyczajnie szczere

Ostatnio edytowany przez mikolaj99 - 24-01-2010 o 17:11.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 13:59   #11
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(...)mmmmmmmmmmmmmmmm


Może być. Rób dalej.

(Jedyne co podchodzi po humor to dwa ostatnie scr., a pojeżdżanie Arashela dawno przestało być śmieszne ;x.)
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 21:53   #12
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
pojeżdżanie Arashela dawno przestało być śmieszne ;x.)
Mnie nadal to bawi. Nie róbcie z siebie takich jego obrońców, przecież wszyscy i tak wiemy, że to idiota. Udaje jakiegoś ważniaka, a tak naprawdę na tym forum jest mnóstwo fejkowców lepszych od niego. To, że wypuści raz na pół roku w miarę porządny part swojego fejku nie czyni go nie wiadomo jakim znawcą w tej dziedzinie.
Kiedyś była moda na jechanie po araszelu, a teraz nastała moda na bronienie tego pseudofejkowca. Wiem, że jest wam go żal, ale jak jest taki kozak to niech sam się broni.

Fejk dobry. 7/10
Kontynuuj i nie oszczędzaj araszela.
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 22:11   #13
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

@PiotrXXX:
Tylko że nikt go nie broni, a raczej "każdy" mówi tylko o tym, że jest to po prostu idiotyczne.
Cieszę się, że przynajmniej część osób to zauważyła.

Cytuj:
Skrót jest na białym tle xD
Niemożliwe
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 22:36   #14
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

@Piotr:
Nie każdy uważa, że jest idiotą. Poza tym, to że nie robi najlepszych fake'ów, nie znaczy, że nie robi dobrych. Trzymają na pewno dobry poziom. No i co najważniejsze przydaje się w tym dziale tak ostry krytyk, a to że nie lubi go dużo młodych fake'owców tylko podkreśla to jak ostro komentuje. A to chyba dobrze, że tylko najwytrwalsi zostają, nie?
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 23:15   #15
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
Mnie nadal to bawi. Nie róbcie z siebie takich jego obrońców, przecież wszyscy i tak wiemy, że to idiota. Udaje jakiegoś ważniaka, a tak naprawdę na tym forum jest mnóstwo fejkowców lepszych od niego. To, że wypuści raz na pół roku w miarę porządny part swojego fejku nie czyni go nie wiadomo jakim znawcą w tej dziedzinie.
Kiedyś była moda na jechanie po araszelu, a teraz nastała moda na bronienie tego pseudofejkowca. Wiem, że jest wam go żal, ale jak jest taki kozak to niech sam się broni.

Fejk dobry. 7/10
Kontynuuj i nie oszczędzaj araszela.
A Ty modę na jechanie po nim podtrzymujesz? ;-)
Nie żebym był jego adwokatem, ale nie, "żywych" fejkowców lepszych już NIE MA. Prawie każdy ze starej gwardii jest już retired... On coś tam jeszcze robi. I patrząc na obecny poziom, jego fake'i są w czołówce.
A Arashela znam i uważam, że jest w porządku i nie dlatego go bronię, że taka moda, ale dlatego, że go lubię, a to kwestia w tym fake'u nie była śmieszna... Dżizaz, mięknę na starość.

Swoją drogą, dobre parę lat temu też byłem znany z jechania każdego fake jak popadnie, a nikt mnie aż tak nie lubił, wtf?
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 23:35   #16
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
Mnie nadal to bawi. Nie róbcie z siebie takich jego obrońców, przecież wszyscy i tak wiemy, że to idiota.
Nie rozumiem, z jakiego powodu nazywasz go idiotą. Może jestem już zacofany, bo wcześniej nie wiedziałem, że ostre krytykowanie podchodzi pod idiotyzm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
Udaje jakiegoś ważniaka, a tak naprawdę na tym forum jest mnóstwo fejkowców lepszych od niego.
No oczywiście, ktoś walnie traFkę i już jest od niego lepszy, pewnie dlatego jest ich tak MNÓSTWO.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
To, że wypuści raz na pół roku w miarę porządny part swojego fejku nie czyni go nie wiadomo jakim znawcą w tej dziedzinie.
Nie widze tutaj związku, jakby wydawał co tydzień(skasujmy mu wszystkie codzienne obowiązki) takie same "w miarę" fake'i to by był "większym" znawcą ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
Kiedyś była moda na jechanie po araszelu, a teraz nastała moda na bronienie tego pseudofejkowca. Wiem, że jest wam go żal, ale jak jest taki kozak to niech sam się broni.
Wszyscy go bronią pewnie dlatego, że to co wygadują osoby jadące po nim to czysty absurd.

To tyle.
__________________
czuczu20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2010, 00:34   #17
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Lalala, offtopujecie, lalalala.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2010, 14:56   #18
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny Arashel: noobek czy elita?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiotrXXX Pokaż post
Mnie nadal to bawi. Nie róbcie z siebie takich jego obrońców, przecież wszyscy i tak wiemy, że to idiota. Udaje jakiegoś ważniaka, a tak naprawdę na tym forum jest mnóstwo fejkowców lepszych od niego. To, że wypuści raz na pół roku w miarę porządny part swojego fejku nie czyni go nie wiadomo jakim znawcą w tej dziedzinie.
Kiedyś była moda na jechanie po araszelu, a teraz nastała moda na bronienie tego pseudofejkowca. Wiem, że jest wam go żal, ale jak jest taki kozak to niech sam się broni.

Fejk dobry. 7/10
Kontynuuj i nie oszczędzaj araszela.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
@Piotr:
Nie każdy uważa, że jest idiotą. Poza tym, to że nie robi najlepszych fake'ów, nie znaczy, że nie robi dobrych. Trzymają na pewno dobry poziom. No i co najważniejsze przydaje się w tym dziale tak ostry krytyk, a to że nie lubi go dużo młodych fake'owców tylko podkreśla to jak ostro komentuje. A to chyba dobrze, że tylko najwytrwalsi zostają, nie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
A Ty modę na jechanie po nim podtrzymujesz? ;-)
Nie żebym był jego adwokatem, ale nie, "żywych" fejkowców lepszych już NIE MA. Prawie każdy ze starej gwardii jest już retired... On coś tam jeszcze robi. I patrząc na obecny poziom, jego fake'i są w czołówce.
A Arashela znam i uważam, że jest w porządku i nie dlatego go bronię, że taka moda, ale dlatego, że go lubię, a to kwestia w tym fake'u nie była śmieszna... Dżizaz, mięknę na starość.

Swoją drogą, dobre parę lat temu też byłem znany z jechania każdego fake jak popadnie, a nikt mnie aż tak nie lubił, wtf?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuczu20 Pokaż post
Nie rozumiem, z jakiego powodu nazywasz go idiotą. Może jestem już zacofany, bo wcześniej nie wiedziałem, że ostre krytykowanie podchodzi pod idiotyzm...
Wszyscy go bronią pewnie dlatego, że to co wygadują osoby jadące po nim to czysty absurd.

To tyle.
Posty o Arashelu.

Podsumowanie:
Wielu zarówno nowych fake'owców jak i tych nieumiejętnych nie lubi, ba nawet nie cierpi Arashela. Jest to poprostu kompletny demotywator. Jak ktoś nas zrówna z jądrem ziemi to jaką mamy motywację aby robić dalej fake'a? Jeszcze reszta to podchwyci... Nawet jeżeli rzeczywiście wszyscy mają rację wytykając mu i te najdrobniejsze błędy i dodając tekst "wynoś się naucz się robić porządne fake'i i wróć", to jednak byle jakie fake'i mogą wyjść na najlepszy fake roku. Przykład: Mikes. Sierota? Trawa żywcem z tibii, nie jego outfity... A potem wk*****ł się, dlaczego mu w jego temacie spamują "rup dalej plskaaa " Arashela poprostu lubią ci, którzy nie muszą się obawiać, że będzie po nich jechał. Oni mogą sobie z nim normalnie rozmawiać, może nawet dałby się namówić na współpracę(nie znam go więc nie potwierdzam) ale co z tego, jeżeli on z nowymi i nieumiejętnymi KOMPLETNIE się nie liczy. Bo proszę wyjaśnić: dlaczego na gg zwraca się do mnie per "pało"?

PiotrXXX: Wszyscy rzeczywiście stoją za nim murem niewiadomo dlaczego. Poprostu już taki jest zadufany w sobie już z przyzwyczajenia każdy twierdzi że "robi świetne fake'i" a powoli wszystkie tracą na wartości.

Gargulec: trzyma ten W MIARĘ poziom i te jego efekty cały czas są wcale niezłe. Ale jego fake'i powinny już przejść do historii

Oerta: Prawda, jego fake'i są w czołówce ale nowe party lecą raz na kwartał. Mimo ich "czołowania" nie są najlepsze. Tutaj poprostu brakuje tych dobrych fake'owców. Od czasu "Sieroty" nie było co sobie porządnego poczytać. Czasem jeszcze zaglądam do The Village, Sieroty, czy Shrek Osioł i Fiona, aha, nawet wchodzę na stronkę Crowala

Czuczu: Ostra krytyka nie podchodzi pod idiotyzm ale czytaj co wyżej napisałem. Dlaczego jechanie po nim to czysty absurd?

Cały post w skrócie: Popieram każdego kto jedzie po Arashelu do dziś
Będę się brał za next parta.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2010, 16:31   #19
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Ludzieeee...
Zamiast płakać na tym jaki to ja zły i głupi jestem, albo zamiast wystawiać swoją owłosioną klatę w celu ratowania mojej osoby od złych ludzi zajęlibyście się czymś pożytecznym...

Przyjdzie mod(tja, już to widzę...) zobaczy offtop i wam z jesieni zrobi dupę średniowiecze... Czy jakoś tak...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2010, 16:57   #20
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mikolaj99 Pokaż post
Posty o Arashelu.

Podsumowanie:
Wielu zarówno nowych fake'owców jak i tych nieumiejętnych nie lubi, ba nawet nie cierpi Arashela. Jest to poprostu kompletny demotywator. Jak ktoś nas zrówna z jądrem ziemi to jaką mamy motywację aby robić dalej fake'a? Jeszcze reszta to podchwyci... Nawet jeżeli rzeczywiście wszyscy mają rację wytykając mu i te najdrobniejsze błędy i dodając tekst "wynoś się naucz się robić porządne fake'i i wróć", to jednak byle jakie fake'i mogą wyjść na najlepszy fake roku. Przykład: Mikes. Sierota? Trawa żywcem z tibii, nie jego outfity... A potem wk*****ł się, dlaczego mu w jego temacie spamują "rup dalej plskaaa " Arashela poprostu lubią ci, którzy nie muszą się obawiać, że będzie po nich jechał. Oni mogą sobie z nim normalnie rozmawiać, może nawet dałby się namówić na współpracę(nie znam go więc nie potwierdzam) ale co z tego, jeżeli on z nowymi i nieumiejętnymi KOMPLETNIE się nie liczy. Bo proszę wyjaśnić: dlaczego na gg zwraca się do mnie per "pało"?
Ja nie rozumiem czego ten araszel oczekuje od początkujących fejkowców.
Jeśli jakiś początkujący fejkowiec wypuści w miarę dobry fejk, a jego bardziej doświadczony kolega po fachu zrobi fejk o podobnej jakości. No to zgadnijcie kto zgarnie więcej pozytywnych komentarzy. Oczywiście, że ten lepszy chociaż powinno się od niego wymagać dużo więcej.

Nie powinniście jechać po młodych fejkowcach tak ostro, bo zniechęcicie ich do robienia fejk,a potem narzekacie, że dział umiera. Dajcie młodszym jakieś wskazówki czy porady, bo tak ostra krytyka nie zawsze skutkuje w sposób w jaki byście tego oczekiwali.
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin 3