Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-07-2010, 19:03   #18601
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

Hotelu nie bedzie bo 11 sierpnia planowany jest przez nas zamach bombowy ktory wysadzi caly dół łącznie z dachem, wiec deszcz wam bedzie padal na wasze elf boty co spowoduje ich uszkodzenie a tym samym katastrofalna w skutkach tragedie porownywana z wybuchem w carlin (i potwornymi mutacjami objawiajacymi sie brakiem pvp).

Ostatnio edytowany przez Furorelo1 - 17-07-2010 o 19:08.
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2010, 19:54   #18602
Ratillt
Użytkownik Forum
 
Ratillt's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 37

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ratillt
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 104/84
Poziom mag.: 25
Domyślny

co youena belopic to nie twoj furor seba
__________________
Cybersport is my life... Cybersport is my work... I love my life and my work.
Ratillt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 20:00   #18603
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

To prawda, nie moj Furor seba. Ale powinniscie sie od niego uczyc jak sie zalatwia sprawy. I sadze ze chcesz poczuc sie wazniejszy na Furorze mogac pojechac komus z ekipy waszego odwiecznego wroga. Mam racje? Wychodze z tego forum i poczekamy na rozwoj wydarzen wtedy ci sie oczy otworza. elo

Ostatnio edytowany przez Furorelo1 - 17-07-2010 o 20:54.
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 21:14   #18604
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Seba jestem zmuszony stwierdzić że takiego pierd***** jakie ty nam serwujesz nie widziałem od czasów Mornetha czy Janusza z konopi. ( czy marihuana jest z konopi ? Chyba nie ?)


Tak na dobrą sprawę nie pisze tego posta by kolejny raz ci wygarnąć jak mało znaczysz dla sytuacji politycznej czy ekonomicznej Furory lecz po to by spróbować cię uświadomić że sam sobie szkodzisz przez wypisywanie kolejnych bzdur o rewolucji czy powstaniu światowym.

Jestem podobny trochę do ciebie, potrafię siać propagandę w podobnym stopniu jak ty a nawet lepszą, jednak moje słowa przekładają się na to co się dzieje na serverze twoje natomiast nie.

Przeżyłem na furorze rzeczy które jak mniemam ciebie nigdy nie spotkały, potrafiłem wziąć sobie smoki venore na miesiąc w czasach gdy było to nie do pomyślenia, potrafiłem iść i zabić kogoś bo nie podobało mi się jego zdanie i o dziwo nie miałem żadnych kar, myślałem kiedyś nawet że jestem niezniszczalny a po tym jak się okazało to nieprawdą i zostałem sprowadzony na ziemię czułem wielkie zdziwienie jakim cudem kontrolując sytuację mogło nastąpić coś takiego..

Piszę te słowa bo uważam że sytuacja wymknęła ci się spod kontroli, pisałeś o rewolucji 6 miesięcy temu, wierzę nawet że rozmawiałeś z kimś z zaplecza dempaha czy bsp, rozumiem też twoją narastającą frustrację że z tego co piszesz nic nie wynika.

Piszesz że Furora potrzebuje rewolucji bo ludzie są zniewoleni i są mordowani jak żydzi podczas rządów hitlera, jednak powiedz mi proszę gdzie sytłuacja polityczna i ekonomiczna servera jest porównywalnie ustabilizowana do tej na Furorze, w dawnych czasach (piękne czasy co wspominałem wyżej) czyny które robiłem latały mi koło ptaka, teraz poprzez demoktatyczne rządy władzy nie stanowi 1 czy 2 ludzi a około 15-16 osób, proszę cię powiedz mi gdzie masz podobny server z takim liberalnym nastawieniem... napiszesz zaraz że ludzie padają są power abusowani, lecz powiedz mi gdzie tak nie jest ? To jest gra komputerowa i takie czyny były są i będą tu występować bo to nie realne życie gdzie musisz się martwić o swój byt, sam się śmieje z siebie jak kiedyś traktowałem tą grę dlatego też rozumiem to że tak sie eksc... pasjonujesz nią.

W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski jakoby jakieś syfiaste servery miały wlecieć i zniszczyć władzę na furorze, ja jednak się pytam czy to że by wpadli i przejeliby władze coś zmieniło ? Nie, ponieważ zmieniłyby się tylko imiona ludzi na respach a słabsi gracze i tak by się tam nie dopchali.

Swoją drogą 4 miesiące temu jakaś arcania czy coś miało tu wpaść i o ile pamiętam też pisałeś że teraz rewolta się rozpocznie... jak było wszyscy wiemy, teraz pojawiły się dwa tematy na tibia.com a ty już zaczynasz pisać na tibia.pl jaki to ty wielki nie jesteś bo pogadałeś z dempahem czy bsp i wpadną wyzwolić server, bez urazy dla twojego angielskiego ale widziałem jak piszesz posty na tibia.com i śmiem stwierdzić że nie dogadałbyś się z nimi.

Proponuję ci byś milczał aż ta rewolucja nastąpi i wtedy opowiadał o swoich działaniach a nie kompromitował się kolejnymi słowami bez pokrycia...

...zapomniałem o twoich wielkich czynach jak zabicie kilku 200lvli których nicków nie potrafię nawet zapamiętać, zrozum że na serverze jest 20 osób które jakbyś zabił by coś znaczyło, z tego co wiem nie udało ci się to ani razu bo łowienie płotek jest dobre na ryby a nie w tibi.

FUROR SEBO NAWOŁUJE CIĘ NIE IDZ TĄ DROGĄ!

Niewiele osób z tego forum gra jeszcze na Furorze, niewielu z tych co zostało na tym forum czyta twoje posty a jeszcze mniej traktuje cię poważnie.

Nie zabronię ci pisać tutaj ale zastanów się czy to że kiedyś dostałeś hunta za free jak to ciągle do mnie piszesz coś zmieni ? Czy uważasz że twoja vendeta przyniesie skutki ? Zastanów się czy policzyłeś siły na zamiary....
Pograj w Csa, idz na siłkę, ogarnij się nim będzie za póżno bo tak szczerze nic nie osiągnełeś w świecie tibi a tym bardziej na tym forum.


Proponuje porozmawiać o czymś poważniejszym jak Europride gdzie maszeruje karol czy też o wynikach polskich druzyn w europejskich pucharach.


Uff zmęczyłem się a i błędów pewnie się nie ustrzegłem..
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 17-07-2010 o 21:19. Powód: Wolność i wiara to siła która przekłada się na poczynania...
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 21:19   #18605
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

ku%^$ ima tobie sie chce pisac takie wypracowania?
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 21:26   #18606
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Lubie pisać, staram się eliminować mój dyslektyzm, może czeka mnie kariera literacka na miarę Lovencrafta ?

Eliminować swoje ograniczenia to podstawa we współczesnym społeczeństwie




Pamięta ktoś jaki Pa był z Imargama ?

http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=104520


Ciekawsze cytaty:

Wes ima jestes idiota ... na forum udajesz cwaniaka, ze jestes ok, spoko etc a tu kur... zabijasz jakies newbie, koles misklika mial a ten go zaje.... wes czlowieku juz wiemu ze grasz w 10 ;]

hahaha stary dobry ima~ wrocil , tak jak za starej furory kiedy robili pa z taifunem na kazdym expowisku ktore chcieli , ale ktoregos dnia zobaczycie ze oboje skoncza na rooku jak spoxster bo sa zwklymi smieciami ktorzy nie maja realnego zycia

I właśnie poraz kolejny pokazał jaki jest z*****sty, jak dla mnie to on ewidętnie leczy kompleksy w grze, rajcuje go że każdy sie go boi i że ma "MOC!" swoją drogą jak pokazywał domek, ma tyle itemów, a jednak dalej dusi kasę od rodaków.. GZ!

Ty go nigdy niespodkasz bo on 25/24 siedzi przed kompem
p.s jak go spodkasz powiedz ze jest frajerem

loool... co za idiota ... pól ludu go tam prosi żeby ją zostawił a ten swoje... nie co że pokazał jakim jest idiotą to jeszcze jaką ma moc z tego swojego ScA

Chyba nudzilo mu sie ;]
Ale mogl przynajmiej niezabijac polakow =/

OMG co za noob i Ima~ a miałem do niego szacunek. Za missclicka bedzie lal i kaze sobie placic! niemam pytań

Kolega z klasy, ktory gra na furorze mowi, ze Imargam idzie pod depo i kaze placic eq (10 - ? lvl) albo hunted !!!!! MUHAHa co on w ogole robi 0.o to jakis 7 latek czy co ?

Co to za pa... K armor, shit. Ta kolesia i tak miala szczescie ,ze ja zostawil... Zagrajcie se na azurze w czasie wojny to se zobaczycie jakie tam Pa leci =o

Imargam to wielki oszust i cholerny PA! Kiedys zbieral na addony piorka kurczakow, i jak ja zaczelem tez zbierac, to mi grozil huntem i trzasnal z HMM za 89 -.- Szpaner i tyle...ma 201 lvl i sie wozi...jakbym mial jakas lepsza postac (~100lvl) to bym na niego polecial.....Na miejscu Gmów i Cipsoftu, Zbanowal bym go lub nawet zdeletowal mu postac! 15 lvli zabijac...eeh...

btw. on sprzedal hara taifunowi?
niewiecie niemowcie KK? imagram RL OWNER co taif go ojebal z 200kk dal 100kk
imagram ma pvp jakie snicie ... btw. owner imagrama dawny mial 14 lat lecz go z rl znam

Na chu taifun (teraz) ma sam siebie rozpier***** jak ownerem jest Imagra~ i Taif~
Prosze wytlumacz co taif~ by dalo rookujac wlasnego hara Ima~?

Oryginalnie napisane przez Ozii Pokaż post
na 1 stronie ktos napisal ze Ima~ to kumpel taifuna jezeli by tak bylo to by imargam nie zabil tafiuna -.-...Zal.pl poprostu koles...
kontra
oni byli kumplami dopuki nie pojaiwl sie ten film-.-'' To on wszytko zje...ał. i mimo ze to ja zaczołem jak im PA to i tak full respect for him-.-

Imargam to noob niestety gra na pieciu ownerach xD jeden ma 9 lat drugi 10 trzeci 12 czwarty 14 i piaty 14 xD
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 17-07-2010 o 22:20.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 22:24   #18607
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

Imargamie, ja nie jestem tym Furor seba z thais co tak na*******al na forum i sial "pro"pagande. Wysle Ci screeny raz to wszystko zrozumiesz z jakiej ekipy jestem i od kogo. Pamietasz moze jak Andiego dorwalismy na okolnirze na Obsidii dawno temu? Pamietasz moze kto siedzial na Furor sebie podczas jednej z akcji death rose na okolnir i niby mial isc "blokowac" gdy bylismy na > od boat skampieni? Wtedy kiedy padl Taifun, Ymy, itd. Mogliscie sie skapnac ale nie zrobiliscie tego. Stary ja nie jestem tamtym seba ale szacun za zwiezlosc wyrazow i przekaz jakim dysponujesz.
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 22:34   #18608
furor_seba
Użytkownik forum
 
furor_seba's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

co na*******al ??? muwilem prawde o vision i o tym jak traktuja polakow!

a furor seba ma jednego ownera i nigdy nie byl na okolnir !
furor_seba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2010, 23:57   #18609
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=3104494
nie chce zabierac wam nadzieji na dobra zabawe, ale widac ze post to podpucha jak s*****el, "luki aka lucas" nie rzadzi na arcani z 2 lata ;p pozdrawiam
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 01:45   #18610
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Proponuje porozmawiać o czymś poważniejszym jak Europride gdzie maszeruje karol
pierdol sie Paweł
też Cię kocham
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 07:10   #18611
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
pierdol sie Paweł
też Cię kocham

A to nie ty byles w tym ruszofym irokezie ???
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 08:01   #18612
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Teraz najchętniej sam bym walnął takie wypracowanie ,ale nie umiem się powstrzymać od śmiechu haHAHhahHAH ,Karol na EuroPride HAHAHAHHAH self own3d ;D
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 10:36   #18613
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

nom beka haHAHhahHAH haHAHhahHAH haHAHhahHAH


tard
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 11:43   #18614
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez furor_seba Pokaż post
co na*******al ??? muwilem prawde o vision i o tym jak traktuja polakow!

a furor seba ma jednego ownera i nigdy nie byl na okolnir !
To jesli to jestes Ty to wklej fotke. \o

Ja tu gram od poczatku, gdy byla wojna dr vs. reszta wiem wszystko jak bylo.
Wedelk byl spy, a pleby sie cieszyly ze pokabluje. Pamietacie zapewne ob ab/carlin co dobiegliscie na skale nad karlin na staka kiedy to padl Vuaevo Bruth i inni z Vision. Kogo to byl push? Moj. Krolik Slim Shady mial wtedy kicka na schodach, dalem cynk, to byl pokaz waszego pvp daliscie sie zajsc i padaliscie jak dzieci. I dziwne ze jak bylem tam na skullu to dr mnie nie lalo po wypushowaniu. A bylem niezle wystawiony przez 10 sec a reszta stackowala. Gdy taifun zostal zraszowany na ankrahmun nawet nie wazylem sie go siohac. Jak Ymy padal na okolnir fajnie mw lataly nie? ten sirae tova czy jak mu tam nic nie zdzialal swoim sio. Na nastepny raz patrzcie jakich ludzi dajecie na przod albo kogo wysylacie. Mysleliscie ze dwa noobki pojda blokowac? Z checia, z mila checia poszedlem na wasza niekorzysc. Najlepszy byl Andi "idz blokuj, dostaniesz cos" jesli znajde screena to go wkleje bo takich rzeczy raczej sie nie zapomina. Pozniej wraz z ludzmi od Kolka zaczelismy ubijac noobkow na party w thais, oczywiscie wymigalem sie z tego, pozniej wraz z Saugoretusem i innymi zaczelismy robic ekipe pk, wtedy nie wiedzialem ze beda padac takie lvle jak Antos(jeden z naszych pierwszych fragow) ekipa sie rozrosla i utrzymalismy pk team przez pol roku(bylismy jedyna taka ekipa na Furorze) zlapalismy mnostwo osob z Vision, Gloom, Ekipy Misia i innych i zaloze sie ze zrobilismy wiecej fragow niz za czasow normalnej wojny bo padaly srednio 2-4 osoby dziennie, tyle ze bylismy w Thais i malo osob sie nas obawialo, ale Ci co padli to zauwazyli ze jakas sile mamy. Pamietasz jak Twistera Corta kropnelismy to nic nie zrobiles wtedy zeby mu pomoc, pozniej przy blessowni w thais zaczelismy Cie combowac. Nastepnie niedlugo pozniej byl masslog na Zwidka, bylismy w stanie go zlozyc zostalo mu z 80~ hp. I naszym celem bylo to zeby zrobic jak najwiecej fragow, a jak najmniej padac. To jest moj sukces, teraz jak pisze ze ludzie tu maja zamiar przyjsc to was to bawi, patrzcie komu ufacie a czy ludzie przyjda czy nie to czas pokaze. Imargamie.

Ostatnio edytowany przez Furorelo1 - 18-07-2010 o 11:57.
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 11:52   #18615
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool

Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi, nie gram Imargamem, jedynie teraz wbijam by achievementy na nim robić i przegonić whiskeya jacka więc jak dla mnie możecie wpadać i zabijać plebsów, zacznijcie od vuaevo brutha, będę wam wdzięczny.
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 12:02   #18616
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

Nie, my juz sie dosc pobawilismy, teraz ew. moge pomoc szymonowi i Odiusowi itd w drobnych akcjach i to wszystko. Bo szymon mimo wszystko ma dobry ogar i sie nie poddaje. To cechuje nasza ekipe i moze kiedys sie dowiesz z kim "walczyliscie".
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 12:10   #18617
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Szkoda, liczyłem że zdejmiecie vuevo...
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 15:54   #18618
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Szymon ,to joł ziom\o/ Karol ,nie obrażaj się na mnie ,ale czytając ten wykład byłem gotowy ,że wszystko będzie się kręcić wokół tibii ;d ,a tu taka zaskakująca puenta xDD ja zaliczyłem owneda. I kurwa oświećcie mnie o co chodzi z tymi Achievmentami ,czy czymś takim
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 18:05   #18619
Ratillt
Użytkownik Forum
 
Ratillt's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 37

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ratillt
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 104/84
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furorelo1 Pokaż post
To jesli to jestes Ty to wklej fotke. \o

Ja tu gram od poczatku, gdy byla wojna dr vs. reszta wiem wszystko jak bylo.
Wedelk byl spy, a pleby sie cieszyly ze pokabluje. Pamietacie zapewne ob ab/carlin co dobiegliscie na skale nad karlin na staka kiedy to padl Vuaevo Bruth i inni z Vision. Kogo to byl push? Moj. Krolik Slim Shady mial wtedy kicka na schodach, dalem cynk, to byl pokaz waszego pvp daliscie sie zajsc i padaliscie jak dzieci. I dziwne ze jak bylem tam na skullu to dr mnie nie lalo po wypushowaniu. A bylem niezle wystawiony przez 10 sec a reszta stackowala. Gdy taifun zostal zraszowany na ankrahmun nawet nie wazylem sie go siohac. Jak Ymy padal na okolnir fajnie mw lataly nie? ten sirae tova czy jak mu tam nic nie zdzialal swoim sio. Na nastepny raz patrzcie jakich ludzi dajecie na przod albo kogo wysylacie. Mysleliscie ze dwa noobki pojda blokowac? Z checia, z mila checia poszedlem na wasza niekorzysc. Najlepszy byl Andi "idz blokuj, dostaniesz cos" jesli znajde screena to go wkleje bo takich rzeczy raczej sie nie zapomina. Pozniej wraz z ludzmi od Kolka zaczelismy ubijac noobkow na party w thais, oczywiscie wymigalem sie z tego, pozniej wraz z Saugoretusem i innymi zaczelismy robic ekipe pk, wtedy nie wiedzialem ze beda padac takie lvle jak Antos(jeden z naszych pierwszych fragow) ekipa sie rozrosla i utrzymalismy pk team przez pol roku(bylismy jedyna taka ekipa na Furorze) zlapalismy mnostwo osob z Vision, Gloom, Ekipy Misia i innych i zaloze sie ze zrobilismy wiecej fragow niz za czasow normalnej wojny bo padaly srednio 2-4 osoby dziennie, tyle ze bylismy w Thais i malo osob sie nas obawialo, ale Ci co padli to zauwazyli ze jakas sile mamy. Pamietasz jak Twistera Corta kropnelismy to nic nie zrobiles wtedy zeby mu pomoc, pozniej przy blessowni w thais zaczelismy Cie combowac. Nastepnie niedlugo pozniej byl masslog na Zwidka, bylismy w stanie go zlozyc zostalo mu z 80~ hp. I naszym celem bylo to zeby zrobic jak najwiecej fragow, a jak najmniej padac. To jest moj sukces, teraz jak pisze ze ludzie tu maja zamiar przyjsc to was to bawi, patrzcie komu ufacie a czy ludzie przyjda czy nie to czas pokaze. Imargamie.
to jest ms i uhalem te kurwe ymyego wiec .I.
__________________
Cybersport is my life... Cybersport is my work... I love my life and my work.

Ostatnio edytowany przez Ratillt - 18-07-2010 o 18:06. Powód: ten pedal mija sie z prawda..
Ratillt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2010, 19:13   #18620
Furorelo1
Użytkownik forum
 
Furorelo1's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2010

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Skille: PVPROX
Domyślny

Dobra Genziwi Thormweza czy jakos tak to byl jakis 80-100+ ed sioher wtedy. Hahahah na Okolnir pieknie was jechalismy zawsze np. co andi wybiegl ima apff co padl 2x a reszta obserwowala waszych zamiast wam pomoc to stala na boat.
Andi musial miec lzy w oczach i pewnie wrzeszczal na cale vt.
Furorelo1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:49.


Powered by vBulletin 3