Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-08-2010, 02:32   #18821
Eipo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2010

Posty: 23
Imię: Eipo
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Furora
Poziom: 53
Poziom mag.: 51
Domyślny

@Anioł Miecza
No dobrze, wszystko ładnie i pięknie tylko że jaką macie teraz przyjemność z tej gry? Każdy puści po x botów na noc żeby tylko mieć jak najwięcej tych cc, przecież macie ich wciąż tak mało...
Mówiłeś że tereny facc są wszystkie free jednakże na dragon lair cały czas ktoś boci(Olaf?). Niemniej jednak na faccu z tego co się orientuje nie można wbić super lvla. Problem furory polega nie tylko na ogromnej liczbie botów, lecz także na tzw expowiskach zajmowanych. Bocicie te chary przez co reszta serwera na paccu niestety nie ma gdzie expic. I nie mów mi ze sa inne miejscowki bo ostatnio infamia próbował wymienić je i bodajże na zao się skończyło. Z tego co wiem na ofie Katrila boci swoje knighty(sory za obudzenie Andrew ;/). Więc obraz jaki próbujesz nam przedstawić to jedno wielkie gówno.
Eipo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2010, 04:39   #18822
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Eipo
Na Drag Lair możesz przecież postawić bota... a to że tam ktoś boci, to co? Ustawiasz targeting odpowiednio i hula a jak ci będzie bił twoje to zmieniasz na to żeby bił wszystko i pozdro.

Co do PACC... no zajmuje się i co? Teraz i tak lepiej niż kiedyś. Na Frosty na polane się dostać można. Bog Ridery są często wolne na Yala, Mary na kopalniach -3, -4 także często wolne, Zao Dragi też na lajcie można bić, tak samo lizardy.
Poza dragami yala, dragami darashia, serpentami ph, można się wepchać prawie wszędzie, nawet na wyrmy LB i Dara, tak samo na grimy...
Nie no jest tych miejsc trochę. Polecam zgadać się z kumplami (2-3) i orać jakieś miejsce. Jak się wepchniecie to przecież nikt was nie wywali, a z drugiej strony nie będzie musiał, bo idąc gdzie indziej będzie miał podobny exp i gold więc wiesz...

Nie ma co narzekać, bo to jakieś pierdzenie bezpodstawne.
Przecież nie ma servera gdzie idziesz na frosty i masz 24h/7 wolne... a tu się wbić można.

~G_O
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 06:16   #18823
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eipo Pokaż post
@Anioł Miecza
No dobrze, wszystko ładnie i pięknie tylko że jaką macie teraz przyjemność z tej gry? Każdy puści po x botów na noc żeby tylko mieć jak najwięcej tych cc, przecież macie ich wciąż tak mało...
Mówiłeś że tereny facc są wszystkie free jednakże na dragon lair cały czas ktoś boci(Olaf?). Niemniej jednak na faccu z tego co się orientuje nie można wbić super lvla. Problem furory polega nie tylko na ogromnej liczbie botów, lecz także na tzw expowiskach zajmowanych. Bocicie te chary przez co reszta serwera na paccu niestety nie ma gdzie expic. I nie mów mi ze sa inne miejscowki bo ostatnio infamia próbował wymienić je i bodajże na zao się skończyło. Z tego co wiem na ofie Katrila boci swoje knighty(sory za obudzenie Andrew ;/). Więc obraz jaki próbujesz nam przedstawić to jedno wielkie gówno.
Game_Over ma racje...
wytłumacz mi dlaczego ja nigdy nie mam problemów ze znalezieniem dla siebie jakiegoś expa?
odpowiedź jest prosta, ja nie jestem ograniczony do jednej miejscówki czy 2
zapewne sprawdzisz jakies necro/hero yalahar, zajęte, znaczy, że nie ma gdzie expić, a potem na forach narzekasz, że wszystko zajęte.
Nigdy nie miałem problemu z expem jak już wspominałem, nie ten to inny i sie szuka ;s
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 11:00   #18824
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

nie wiem jak jest teraz, ale jakis rok temu, to kurwa 130+ najtem na*****alem kopalnie svar ale te gowna golemy itd bo nie bylo gdzie isc. malpy- bez vt nie wejdziesz, wszystko zajmowane bylo, zolwie nawet. furora to swiat dla rzadzacych+reali i z tym sie trzeba pogodzic a nie plakac. jak ktostam pisal sa transfery teraz to nie kminie problemu, na chuj uzalac sie jak to jest zle na furorze, zmien swiat albo sprobuj np rl lajfu
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 11:30   #18825
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Partyzant_Felix
No rok temu... a zmiany zostały wprowadzone na przestrzeni tygodnia.
Druga sprawa, to to, że już od dobrych 4 miechów jest sporo wolnych expowisk.
Więc nie narzekajcie, bo jest gdzie expić... a teraz jak wyleciał Azor to jest dużooo miejsca
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 12:35   #18826
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Eipo: Owszem stawiamy boty, jednak nie oszukujmy sie, nie zajmujemy nimi wszystkich ekspowisk.
Druga sprawa, że zwykle da się spokojnie dogadać z kimś kto na danej miejscówce boci.
Co do terenów facc, to sądzę że VDL czy mintwalin to miejscówki niekiepskie jeśli idzie odpowiednio o exp/ kasę, a często można się tam wbić i nikt Cię nie wyrzuci. Co do PACC to mnóstwo kultów stoi pustych, EDl tez często jest wolny, Frosty przynajmniej na polanie, na małpy też jest mało chętnych, Grimy yalahar to też nie jest miejscówka oblegana nie wiadomo jak długo (Afaik, na 2h, na premium tam ludzie wpadają, osobna kwestia że trzeba się dogadać z osobą bocącą na marach, że w sytuacjach kryzysowych, mare trzeba będzie zabić lub na red dojechać.). Nie wiem jak się sprawa ma z żółwiami, tu przyznaje dawno tam nie byłem. Wyrmy na darashi wolne są też często, te na LB jednak starają się ludzie utrzymywać jak tylko moga. Ostatnio stoją mutated humany wolne(a tutaj sidenote, przecież to jest kpina o.0). Trolle i gobliny edron, to też kwestia godzin zanim ktoś opuści (i to kilku, nie kilkunastu). Z mniej popularnych miejscówek są Dragi Zao, Vengoth, i tak dalej, i tym podobne. Da sie znaleźć, ja na Aniele nie bocę i znajdowałem expowiska, nawet nie umawiając się z nikim o miejscówkę. Dlatego imho argument o tym, że obcy nie mają jak expić, jest nietrafny.
Jaki mamy fun? Questy, hunty na bossach, zabijanie ludzi huntowanych którzy wracają co chwile. Znajdzie się sporo do roboty. jeżeli faktycznie jesteś bardzo zorientowany na pvp, to faktycznie, najlepiej zrobić transfer, albo wybotować/expić się od początku gdzie indziej.
Pozdrawiam
Anioł
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 14:41   #18827
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

myśle, że wymieniłbym jeszcze drugie tyle miejscówek co anioł, ale nie będe sobie robił konkurencji
a co do żółwi... o ile mnie pamięc nie myli to one są public

\/ co do wrli i expa, nie jest dobry, resp jest zbyt słaby przynajmniej jak dla mnie gdy tam biegałem, ale dla loota można siedzieć

Ostatnio edytowany przez Cz4rny - 11-08-2010 o 14:56.
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 14:51   #18828
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cz4rny Pokaż post
myśle, że wymieniłbym jeszcze drugie tyle miejscówek co anioł, ale nie będe sobie robił konkurencji
a co do żółwi... o ile mnie pamięc nie myli to one są public
Żółwie tylko na Fenrok są zajmowalne, co do miejscówek... zgadzam się z Tobą i Dedoctorem, jest dużo więcej wolnych (dobrych!) expowisk niż zajętych.
Zapomnieliśmy wymienić Worlocki - demona (loot ujdzie, ale exp dla 150+ Maga/Druida/Pala wyśmienity)...

Ale i tak, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał bo ''zajęli mu'' Frosty, Serpenty i Mary, a na Worlo, DL'ach Zao/Poi, czy Marach, Destro, Plagach i Lostach to nie będzie expił bo ''beee''.
I później spamuje na forach, że: ''Nie idźcie na Furorę bo tam all zajęte i PA, PK, MPA...", a tak szczerze to jest to o wiele lepszy server od Antici, Seleny, nie wspominając o Non-pvp... tylko te ceny (mmsów, g legów, mpa... zabijają... ale jak nie ma nowych graczy to się nie ma co dziwić.)

Ostatnio edytowany przez Game_Over - 11-08-2010 o 14:53. Powód: L1TERÓWKI
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 15:05   #18829
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

up: Średnio myślałem o warlockach, jestem tylko mały biednym knightem
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 16:15   #18830
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?

Ostatnio edytowany przez Couranger - 11-08-2010 o 16:17. Powód: .
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 16:30   #18831
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Game_Over Pokaż post
,,,
napisz mi prv na vt
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 17:54   #18832
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
napisz mi prv na vt
Nie mam waszego VT (tzn. Vision/ Duskienss) chociaż gram na Furce.
Jak coś mogę Ci napisać prv tutaj albo na GG - tylko o co chodzi?

edit.
@Couranger
aaaaaa? (przypomniał mi się mój nick w Pokemonach jak nie wiedziałem co to znaczy name o.O bash - tj. Aaaaaaaa).
Ale tobie nie wiem o co chodziło

Ostatnio edytowany przez Game_Over - 11-08-2010 o 17:56.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 18:50   #18833
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Game_Over Pokaż post
Nie mam waszego VT (tzn. Vision/ Duskienss) chociaż gram na Furce.
Jak coś mogę Ci napisać prv tutaj albo na GG - tylko o co chodzi?

edit.
@Couranger
aaaaaa? (przypomniał mi się mój nick w Pokemonach jak nie wiedziałem co to znaczy name o.O bash - tj. Aaaaaaaa).
Ale tobie nie wiem o co chodziło
nie wiedzialem co napisac xD w jakie pokemony grales ^^
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 19:17   #18834
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Silver, Gold, Red, Blue, Crystal, Diamond i na Game Cube u jakiegoś Angielskiego kolegi w jakieś ale 3d to już nie było to...
Rower za 1.000.000 $ albo talon ;p, Dito, Eve to były czasy... zdobywanie Master Ball'a... żyć nie umierać.
W sumie już przy Crystal i Diamond kumałem co to znaczy ''Name''
A i nie zapomnę wspomnieć o rozmowach na podwórku z kumplami (Ty jak to zrobić z tą drużyną R?, albo Jak przesunąć Snorlax'a? odp: Musisz mieć flet XD... albo Ty czego nie mogę znaleźć kapitana na statku... ehh.. te czasu).
Najbardziej lubiłem Redy i Silver, no i Yellow - klasyk z tym Pikaczu za plecami co miał fochy (bo promowałem Cubon'a - <3
Jak złapałem Arcticuno to orgia... (tyle że złapałem w master ball'a i nie miałem na Mew-Two D)...
Aj stare dobre czasy pozdzieranych kolan, Dragon Ball'a (i 2 miesięcznych walk Songo ), piłek kopanych z prędkością światła (albo mi telewizor zamulał) przez Tshubase i Mario na telewizorze... (heh w Hydraulika grałem nawet z mamą ).

No rozpisałem się trochę... ale rzadko kiedy o tym wspominam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 19:30   #18835
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Game_Over Pokaż post
Nie mam waszego VT (tzn. Vision/ Duskienss) chociaż gram na Furce.

w takim razie prosilbym abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach. nie jestes w naszej ekipie to nie jest dla Ciebie temat. robie to azeby ulatwic ci pozniej dalsze tlumaczenie sie z wyniklych problemow, znajac zycie ktos sie dopierdoli
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 19:43   #18836
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
w takim razie prosilbym abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach. nie jestes w naszej ekipie to nie jest dla Ciebie temat. robie to azeby ulatwic ci pozniej dalsze tlumaczenie sie z wyniklych problemow, znajac zycie ktos sie dopierdoli
No spoko, ale czy nie mówię prawdy?
Bo nie wiem o co chodzi z abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach.

Źle napisałem o respach? Przecież to co napisałem to jest to co każdy grający na Furorze, może zauważyć, a pisałem to do ludzi którzy nadal uważają, że jest tutaj tylko PA, All respy dla V/D itp. a tak przecież nie jest.

Nie wiem o co chodzi z tym ''dopie*****niem'', bo nie wiem czy to miało by być do mnie czy do expowisk, czy ludzi nie z dusk/vis...

A i jeszcze jedno - skoro gram na tym servie i mogę znaleźć expowisko i widzę, że sytuacja jest inna niż kiedyś to chyba mogę się wypowiedzieć na ten temat.


#edit
Cytuj:
Dziś, 6656 kont zostało wykluczonych z gry za używanie nielegalnego oprogramowania do gry w ciągu ostatnich tygodni. Te konta zostały zidentyfikowane przez nasze automatyczne narzędzie. Z tego powodu, wszelkie odwołania są bezcelowe.
Br? Miałem fuksa czy wywalenie pliku Patch coś daje? (na jakimś forum przeczytałem, że niby daje o.o)

Ostatnio edytowany przez Game_Over - 11-08-2010 o 19:58. Powód: bany banany 6k
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 21:38   #18837
Dion
Użytkownik Forum
 
Dion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2009

Posty: 84
Stan: Zbanowany
Gildia: 997
Świat: Furora,Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
w takim razie prosilbym abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach. nie jestes w naszej ekipie to nie jest dla Ciebie temat. robie to azeby ulatwic ci pozniej dalsze tlumaczenie sie z wyniklych problemow, znajac zycie ktos sie dopierdoli
na jaki adres wysylac list motywacyjny i cv zeby sie do twojej "ekipy" dostac?????
__________________
wez zamknij zimno bo mi okno
Dion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 22:43   #18838
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
w takim razie prosilbym abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach. nie jestes w naszej ekipie to nie jest dla Ciebie temat. robie to azeby ulatwic ci pozniej dalsze tlumaczenie sie z wyniklych problemow, znajac zycie ktos sie dopierdoli
~Game, tu masz przyklad czystego PA z Furory
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 23:58   #18839
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

ty chyba w zyciu PA nie widziales
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2010, 01:46   #18840
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@mateuz
No spoko, ale jest kilka ale... jedno z nich to co złego napisałem bo Youen do teraz nie wie i nie wie co odpisać, albo nie wiem co... o.O''

@Fan_...
PA... uff dobrze, że ekipa która teraz rządzi to Opi, Andi i Smerf (i brat Andiego + Lukasz)...
a nie jakieś al'a Korniki....
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 16 (zarejestrowanych: 0, gości: 16)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:32.


Powered by vBulletin 3