Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-02-2004, 18:18   #1
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny Zmierzch królestwa

Otóż wiekszosc stron o tematyce tibijskiej jest w stanie rozkladu - na tibii.xx nie dziala ani dowland ani forum, a na forum rejestruje recznie mod, nawet juz nikt nie chce miec banera na ich stronie a link www.tibia.prv.pl juz nie ma gery tylko jakas inna strona ktorej rowniez forum nie dziala...
Dzieki temu tibia.pl osiagnela monopol i jedyna posiada wszystko o tibii bez pobierania oplat...
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-02-2004, 18:37   #2
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

No i DOBRZE!
tibia.gery.pl swoim wystrojem przypominała zniszczony WC w przychodni.
tibia.pl też mi się z początku nie podobała, ale już się przyzwyczaiłem... chociaż nadal uważam że napis "Oficialna polska siciona" (<-- wszystko przepisałem tak jak widać) można by zmienić.
O pozostałych tibijskich stronach niewiele wiedziałem... trojan roolez... jeżeli rozumiesz co mam na myśli.

EDIT:
aha, jak ktoś wpadnie na pomysł uczynienia czegokolwiek płatnym na tibia.pl... znajdę i własnoręcznie uduszę (a niby jest ustawa zakazująca grożenia na internecie i ścigania przez prokuraturę )
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2004, 11:13   #3
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

le przepisałeś - spójrz, napisałeś o 3 "i", ale na stronie każde z nich wygląda inaczej. Jedno to "J", jedno to "I" a jedno to "T" i jak się przyjrzysz to widać. A o WC też nie pozwalam ci źle mówić - look www.wc-clan.prv.pl (my clan site).
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2004, 12:29   #4
Ibi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2004

Posty: 53
Domyślny

Przyznaje. Tibia.gery.pl wygladala jak zuzyta scierka do podlogi. A tutaj przynajmniej wszystko jest, wszystko dziala: to jest polskie imperium tibii!
@Ulrek- co masz do wygladu tibii.pl. Moim zdaniem ma swoj klimat i bym tego nie zmienil !
Ibi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2004, 17:54   #5
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

@Superman
3 "i" - wiem że to są literki S, I, T, ale na pierwszy rzut oka to wygląda właśnie tak... głupio
WC - dobra, dobra! NIEBIJ! Zabieraj ten laser! AUUU =)

@Ibi
Stwierdzam że wystrój całej Tibia.pl jest podrobiony na wystrój tego forum, które można zassać (wystarczy poszukać phpbb albo phpbb2). O ile się nie mylę właśnie obecny styl tego forum to styl domyślny>

Taaa to forum i cała strona przywodzi mi na myśl sterylne środowsko gabinetu lekarskiego, ale po przyzwyczajeniu jest spoko.

@ Modki
Mam nadzieję że w tym momencie napisanie nowego posta zamiast wyedytowanie poprzedniego było dozwolone
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin 3