Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Filmowe

Notki

Forum Filmowe Mej de fors bi łit ju i biegaj z pierścieniem po planecie maup...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2009, 20:42   #81
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
bo?

Z CSI sie smieja, a House niby lepszy? Dostaje pacjenta, diagnoza nr 1, fail, diagnoza nr 2, fail, pacjent bliski smierci, wszyscy sie z tym godza, i nagle House patrzy sie na wzorek na tapecie i doznaje olsnienia na 2.5 minuty przed koncem epa. Tak wyglada kazdy odcinek z dotychczasowych 6 sezonow.
Oh riiiiiiiiiiiiight, watek pseudomilosny wprowadzili kilka epow temu. Wyniki ogladalnosci musialy byc porazajace, skoro posunieto sie do tak oklepanego rozwiazania.
Przynajmniej widzę, że nic nie tracę, nie oglądając tego serialu. Bo tak na "chłopski rozum", oceniając po tematyce, on nie może być za wiele warty.

Jeszcze przez niego ludzie nabierają fałszywego poglądu na to, jak wygląda praca lekarza i marzą im się niepotrzebnie studia medyczne.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2009, 20:56   #82
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Właśnie że nie.
kthxbye

Kupaboy



i btw, krotkie streszczenie house'owych epow:
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2009, 22:20   #83
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Hello, Dexter Morgan : o
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 15:11   #84
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dr. House:

Filmweb: 8.51/10
imdb: 9.3/10

Californication:

Filmweb: 8,06/10
imdb: 8.7/10

Prove im wrong
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 16:03   #85
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

ech...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik
Subiektywny ranking serialowy na dzien dzisiejszy:
...
7. Californication
8. House
...
kthxbye.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 17:49   #86
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

To po co w ogóle dyskutowałeś, skoro po twojej subiektywnej opinii ja napisałem swoją subiektywną?

kthxbye.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 19:36   #87
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

nie ja zaczalem, fanboyu.

Na dzis przygotowane:
- Prawo Zemsty
- 2012
- The Gamer
- Inglorious Basterds
Pozostaje jeszcze kwestia wyboru konkretnego tytulu, ale podejrzewam ze wybor padnie na 2012. Stay tuned.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 19:59   #88
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

"Mamo mamo to on zaczął!"
? : P

Ja dzisiaj pierwsze 3 odcinki Dextera sobie obejrzałem. Wcześniej jakieś pojedyncze na polsacie tylko. Całkiem fajne, może będę kontynuował.

@up
Lol, nie oglądałeś jescze Inglorious Basterds? : P

Jakbym miał wybrać między tymi, to zastanawiałbym się miedzy 2012, a Prawo Zemsty.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 08-12-2009 o 20:00.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2009, 00:24   #89
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Oooook... 2012... beznadziejny scenariusz, beznadziejna gra aktorska (chociaz obsada daje rade), o muzyce mozna powiedziec tyle, ze chyba byla, niewlasciwy jak na moj gust dobor rozlozenia akcentow na poszczegolne postaci. Efekty specjalne? Mam wrazenie ze ten film powstal tylko po to, zeby sie nimi pochwalic. Zdecydowany przerost formy nad trescia. W dodatku momentami tak kurewsko sztucznie to wygladalo, ze az sie do monitora usmiechnalem. No i te absurdalne momenty, za ktore Emmerich powinien dostac epickiego kopa w dupe... 3/4 swiata rozpieprzone, ale ziomek nie ma problemu zeby z jednego konca swiata dodzwonic sie komorka na drugi koniec globu. No i te typowe hollywoodzkie happy endy... ja to bym hm... nie wiem... utopil syna Jacksona w scenie kiedy probuja odblokowac brame w arce? Albo jego corke moglby wlaz przeciac w pol w momencie, kiedy z przedzialu do przedzialu przeskakiwala? Albo jak w Mount Everest pierdolneli, to jednak ta frontowa szybka moglaby peknac i chocby dowodztwo by dedlo... no ale coz, przez caly film pokazali tak naprawde jednego trupa z ktorym odrobine mozna by sie identyfikowac - i byl to bezplciowy Gordon, ktorego rownie dobrze mozna by sobie w filmie podarowac. Chociaz nie, sorry. Jeszcze jakas skala jebnela w Charliego. Swoja droga - epizod Woody'ego Harrelsona - mistrzostwo. Uwielbiam tego goscia ;] Szkoda jeszcze troche bylo tego ruskiego pilota, ale w/e.

Generalnie - efekciarstwo bez wyraznego celu, dobrze ze nie wastowalem $ na kino. 6/10.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2009, 15:17   #90
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Gamer - o tym filmie slyszalem raczej zle opinie, ale jak to mam w zwyczaju, nie bardzo sie nimi przejalem i filmens i tak wacznalem. I co? Ano to, ze pierwsza polowa zajebista, pozniej jest juz nieco slabiej, ale ogolnie rzecz biorac to film i tak mi sie podobal. Butler ma w tej chwili chyba szczytowy moment swojej kariery, bo wszedzie go pelno, i wszedzie wypada conajmniej poprawnie, takze chocby dla niego warto obejrzec. Modern Warfare na zywo przez pierwsze 40 minut daje rade ;] Jak dla mnie 7/10, moglo byc nawet o jedno oczko wyzej, ale koncowka nieco skopana. Szkoda tylko ze nie ma tu za grosz oryginalnosci, bo to wszystko juz kiedys bylo. Chocby pierwszy przyklad z brzegu - Equilibrium. Sposob przedstawienia nieco odmienny, ale glowny zamysl - kontrola ludzkosci - ten sam. Jak to sie mowi - opakowanie inne, ale zawartosc ta sama. Ale osobiscie i tak bym polecil.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2009, 19:56   #91
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

500 days of summer - SPOIL -------> (który był zapowiadany jako inni niz wszystkie romantyczne komedie i w zasadzie tak było, ciekawe zobrazowania tego co chciał widziec główny bohater a tego co było w rl no i historia bez happy endu, która jednak w tym filmie mogła sie skonczyc oklepanym happy endem bo szkoda troche, że sie w koncu ze soba nie zeszli (wiem,że to tylko film : D),btw fajna laska jest z tej Zooey Deschanel )
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2009, 23:45   #92
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Natalie Portman zagra w obrazie "Pride and Prejudice and Zombies", opartym na bestsellerze Setha Grahame-Smitha."Pride and Prejudice and Zombies" to swoista kompilacja. Do klasycznej powieści Jane Austen autor dodał wątki charakterystyczne dla powieści grozy. Historia Elizabeth Bennet, którą sportretuje Portman, i jej miłości do pana Darcy, zostanie wzbogacona o wątek zombie. W wyniku panującego wirusa, ludzie zmieniają się bowiem w niebezpiecznych nieumarłych.
so owned ;ddd No to pojawil sie w koncu tytul, na ktory bede czekac ;d
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2009, 01:16   #93
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

hoomik, oglądałeś "Taken"? Ja właśnie obejrzałem i jest to całkiem przyjemny film akcji.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2009, 18:30   #94
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

jako wybitny znawca amerykańskich seriali moge powiedzieć, że szajsy pokroju Prison Break wymiękaja przy Dexterze - seryjnym zabójcą pracującym w wydziale zabójstw
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2009, 22:20   #95
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
hoomik, oglądałeś "Taken"? Ja właśnie obejrzałem i jest to całkiem przyjemny film akcji.
tbh nie mialem jeszcze okazji. Moze jakos w przyszlym tygodniu, bo na najblizsze dni mam juz przygotowana cala sterte filmow do waczniecia.

A w ogole to zbiera ktos z was ktoras z kolekcji filmowych dostepnych do kupienia? Ja poki co jestem w trakcie kompletowania tej z "Przekroju", z Clintem Eastwoodem (http://www.kolekcjafilmowa.pl/clint/). Bede musial zamowic jeden numer archiwalny, bo zdarzylo mi sie przeoczyc "Wzgorze Rozdartych Serc". Zastanawiam sie tez nad tym, czy nie zabrac sie za Zlota Kolekcje Hollywood (http://www.kolekcje.info/kolekcje/zlota-kolekcja-hollywood/harmonogram.aspx), ale 30 pln co dwa tygodnie to chyba jednak troszke za duzo... chociaz nie powiem, rozpiske maja zajebista, i nawet jezeli nie skusze sie na calosc, to wybrane tytuly kupie na pewno (juz czekam na wydania z filmami Audrey Hepburn - Sniadanie u Tiffany'ego i Rzymskie wakacje kupuje na 100%, nad Wojna i pokoj jeszcze bede musial pomyslec. Obowiazkowo trzeba tez kupic numer z No Country For Old Men). Dostepna jest tez calkiem fajna kolekcja filmow s-f, tez zdaje sie w Przekroju (wszystkie czesci Aliena, Predator). W serii "Mocne Kino" tez fajne tytuly - calosc Zabojczej Broni, Pieskie popoludnie, Bonnie i Clyde, Chlopcy z ferajny, Infiltracja. A moze przeoczylem cos wartego polecenia? Jesli tak, to dajcie znac plx ;)
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2009, 22:06   #96
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Prawo Zemsty ;o Zajebisty film, z dobrymi patentami (wybuchajacy telefon \m/), akcja od samego poczatku do samego konca, tylko ze slabym (imo) Jamie Foxxem. Polecam, zdecydowanie.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 18:54   #97
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Wszystko dam w hide, zeby nie popsuc wam przyjemnosci z ogladania ostatniego odcinka 4 sezonu Dextera - nie wyszly jeszcze napisy, wielu z was moglo nie ogladac.

Ukryty tekst:
To NIE byl sen Dextera - "Clyde Phillips – powiedział, że to nie wchodzi w grę". Lepsze efekty bylyby pila motorowa, jak zabito Laure Moser, ale Mitchell musial podtrzymac swoj 'rytual'. Cody i Astor beda mieli mily powrot do domu. Do tego jeszcze glupia cenzura, chcialem popatrzec, jak Trojkowy dostaje mlotkiem w leb - nie doczekalem sie tego, a czekalem na to caly sezon. Jeden z lepszych odcinkow z 4 sezonow Dextera, jak nie najlepszy. Scenarzysci sobie ucieli lekka drzemke przez 2 sezony...

Scena z ta C.I. Valerie, myslalem ze jakos to rozbuduja - Debra moglaby pojsc do tej czarnej kolezanki, poprosic o kartoteke Laury - a tu sie dowiaduje, ze ma ja Dexter a zarazem ja oklamal.

9 miesiecy czekania.

http://hatak.pl/news/7468/Czy_to_byl...tera_o_finale/

A te dwa obrazki...




Mozemy sie domyslac, co bedzie w nastepnym sezonie. Byle nie Dexter wychowujacy trojke dzieci.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 19:37   #98
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

3 minuty przed koncem epa = spory niedosyt. Ostatnie 3 minuty epa = o kurwa ;
Ukryty tekst:
w sumie dobrze, nigdy nie lubilem Julie Benz, a i postac Rity jakos mnie draznila. No, ale mimo wszystko, ciekaw jestem jakie byly powody zrezygnowania z dalszej wspolpracy z nia. Czyzby moje odczucia co do niej nie byly odosobnione i widownia jej po prostu nie lubila? Cos na pewno musialo to spowodowac, ale pewnie nie dowiemy sie co ;/
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 19:54   #99
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Ukryty tekst:
Ja jej rowniez nie lubiłem, nie wiem czy to jej gra aktorska, taka postac czy mi sie po prostu nie podoba - Lila bylaby lepsza w tej roli, przykulaby uwage wiekszej ilosci, w szczegolnosci 'napalonych' widzow. Mnie przekonala tylko akcentem, ale mniejsza z tym. Stawiam na ten jej charakter wymyslony przez scenarzystow, a dokladniej te jej wizyty z Dexiem u seksuologa spieprzyly wszystko. Chociaz jak juz mowie o zamianie rol... nie pasowaloby.

http://www.youtube.com/watch?v=9D7wrSoYxH8
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 22:28   #100
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Dexter

Ukryty tekst:
o k*rwa, jak zawsze koncówka odcinka rozwala mi głowę. Ciekawe zakończenie serii, ciekawe jak się zacznie następna... Dex i trójka dzieciaków...
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin 3