Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-11-2005, 20:40   #41
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Heh. Ja staram się nie zadzierac ze starszymi, ale jakby sobie zaczęli to sobie myśle, że bym się tak zdenerwował, że bym chyba pozabijał. Swoją drogą najgorsze są sytuacje, kiedy ewentualny napastnik sam prowokuje sytuację, aby pokaza jaki jest kozak. Byłem raz ofiarą, kiedy starsi zastawili drogę do kibla. Chciałem wyjśc więc się wypchałem i poszedłem przed siebie. Oczywiście krzyczeli jakies pierdoły ale szedłem twardo przed siebie do sali.
Potem na następnej przerwie podeszli do mnie. Nogi jak z waty. I kazali przeprosic. Powiedziałem przepraszam i się ustaysfakcjonowali.
Dajcie mi warna albo nawet bana jak chcecie, ale uważam, że czasem warto dac się "zeszmacic" (Ja swojego zachowania tak nie nazywam), niż miec przesrane przez kilka lat w szkole. W "Buszującym w zbożu" Jest taki cytat:"Dla człowieka niedojrzałego znamienne jest, że pragnie on wzniośle umrzec za jakąś sprawę; dla dojrzałego nastomiast - że pragnie skromnie dla niej życ".
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2005, 20:44   #42
Lord Karrak
Użytkownik Forum
 
Lord Karrak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 136
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Skille: 88/87
Poziom mag.: 6
Lord Karrak ma numer GG 5591638 Lord Karrak ma login Tlenu episcopatus@tlen.pl Send a message via Skype™ to Lord Karrak
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dechsta
Humh., Ja osobiście za taki tekst już bym ci wy... uderzył :>
A co byś wybrał?
Żeby ci naa... pobili czy iść zaje... sprzedać*?
Ja tam bym wolał żeby mi naje... pobili.., ale do takiej sytuacji chyba nie dojdzie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Karrak
Ps. Chyba nikt tego nie przeczyta...
A nie mówiłem? I powiedzcie mi teraz jaki jest sens produkowania się, skoro i tak tego nikt nie przeczyta...

Sorry za offtopic... Jeśli chcecie skasujcie/zareportujcie...

Pozdrawiam
Karrak
__________________
I am, what I am
I am only one, but still I am one
I cannot do everything, but still, I can do something
I will not refuse to do something I can do.
Helen Keller

Ostatnio edytowany przez Lord Karrak - 17-11-2005 o 21:04.
Lord Karrak jest offline  
stary 17-11-2005, 21:09   #43
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

fajne macie problemy
Boryna jest offline  
stary 17-11-2005, 21:14   #44
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
jasne... a zastanawiales sie czemu do szkoly potrafi wpasc chlopak ze splowa i zabic kilka osob a na koncu popelnic samobujstwo?
Bo nie potrafi sobie poradzić z problemami. Bo boi sie isc porozmawiac z psychologiem. Bo jak go "kocą" to boi sie postawić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
a) nie chodzi o to zeby podejsc do kolesia i go zabic, ale o to ze ten noz ma cie chronic. uzywasz go do obrony...
Za samo grożenie będzie miał sprawe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
b) jak zdaza... ciekawe czy jak dostaniesz po buzi od 5 dresow to nadal bedziesz tak spokojnie chodzil po swiecie...
To wtedy oni by spokojnie chodzili po poprawczaku. Bo ja nie daje soba pomiatać. To co dla ciebie jest kablowaniem dla mnie jest obroną. Nie dam sobie rady z bandą "twardzieli" to oni będą musieli sobie dać rade z policją.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
jesli go bija to troche trudno to ignorowac...
Jeżeli będzie stanowczy, ostrożny i nie będzie udawał twardziela to go nie zabiją.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
jest jeszcze jedno ciekawe rozwiazanie... [moim zdaniem oczywiscie]:
jesli koles ma normalna rodzine [tzn. ojciec nie jest pijakiem, a matka qrwa] to idziesz z kims doroslym [moze byc ojciec ale lepszy bylby brat tak kolo 25 lat, i zeby koniecznie to byl ktos z rodziny a nie kolega w dresie ] do niego do domu i gadasz ostro z rodzicami... wiem ze moze do wam sie wydaje idiotyczne ale jak ktos nawrzeszczy na jego starzych zeby trzymali synka na smyczy bo jak nie to bedzie niedobrze, to moze to dac niezle efekty... oczywisie nie nalezy ich straszyc podpaleniam domu itp tylko policja, sadem itp...
Tu masz całkowitą racje. Pewna część "twardzieli" pochodzi z normalnych rodzin i w domu uchodzą za "dobre dzieci". Jeżeli ma normalną familie to taka rozmowa powinna pomóc.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
no i jeszcze jedno wyjscie... ale to tylko wtedy jak sie naprawde dobrze dogadujesz ze starymi... poprosu z nimi pogadaj i popros o pomoc. zawsze lepiej wyjdzie jesli twoj ojciec pujdzie do dyrektora [i powie ze to skandal ze w szkole sie dzieja takie rzeczy i ze nikt tego nie widzi] niz jesli ty pujdziesz i powiesz ze 'Zenek' cie bije...
mozna straszyc szkole np tym ze pujdzie sie do gazety itp... jakis czas temu ktos z osiedla niedaleko mojej budy poskarzyl sie do gazety ze 'mlodziez' pali fajki w klatkach... no i jak do doszlo do szkoly to uuu... chartkot byl...
pamietaj ze w szkole zawsze bardziej licza sie ze zdaniem twojego ojca niz z twoim...
Kolejny przejaw twojej inteligencji - mimo, że ze złą ortografią. To rozwiązanie także popieram.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dechsta
Ja tam bym wolał żeby mi naje... pobili.., ale do takiej sytuacji chyba nie dojdzie
Więdz nie wychodź z domu po 20. Pozatym jak zobaczą, że moga tobą pomiatać bez konsekwencji to wtedy dopiero będziesz dla nich zerem.

@Nekromanta
Jakby byli w większej grupie lub w czołgu to polecam Granatnik ręczny RPG-76


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Karrak
A nie mówiłem? I powiedzcie mi teraz jaki jest sens produkowania się, skoro i tak tego nikt nie przeczyta...
Ech nie bądź taki pesymistyczny, bo nie dam ci wiecej linków
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 17-11-2005 o 21:17.
Shinjix jest offline  
stary 17-11-2005, 21:15   #45
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Prawda jest taka, że pójście do pedagoga , wychowawcy , albo na policje to szczyt frajerstwa.Najcześciej tacy wlaśnie kapusie piszą na murach HWDP i tym podobne. Gnoić takich leszczy. Dasz rade sam. Napewno tez masz jakiś kumpli , wtyki, żeby złagodzic sprawe. A jak nie to rozważ noszenie noża ( sam nosze , nigdy niewiadomo co moze się zdarzyć , ale jeszcze nigdy nie uzylem ) , batona albo kastetu.
btw Baton to rozkładany baseballowy kij.
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 17-11-2005, 21:19   #46
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal
Gnoić takich leszczy
Jeżeli ktoś, kto stara chronić siebie, a zarazem innych, których to samo może spotkać w przyszłości, jest dla ciebie frajerem, to sam jesteś frajer.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal
A jak nie to rozważ noszenie noża ... batona albo kastetu
A co do jasnej cholery da mu ten nóż? On wyciągnie nóż, tamten wyciągnie nóż. Ciach, ciach... Przebita śledziona lub wątroba. Karetka. Cmentarz. Dziękuje. Kolejna genialna rada.

@ogorek:
A ty te bzdury o nożu to tak serio? Jeśli tak to ci współczuje...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
ludzie piszecie ze jestem chory... ale mi nie chodzi o to zeby zabic wszystkich ludzi na tym swiecie tylko o to zeby nauczyc niektorych czegos. ja jestem czlowiekiem i ty jestes czlowiekiem... jesli uwazasz ze ty jestes kim wiecej odemnie to nie ma miejsca dla ciebie na tym swiecie...
I to, że ten ktoś uważa się za lepszego od ciebie, daje ci prawo do zabicia go? Ktoś się nad ciebie wywyższa... zabijasz go... ale chwila. Przecież przez zabicie go, sam "stajesz się kimś więcej od niego", gdyż on nie był godny życia na tym świecie w przeciwieństwie do ciebie. Więc co ci pozostaje do zrobienia? Taaaak... samobójstwo. Nosić nóż w kieszeni? Uważaj bo sobie kiedyś jaja utniesz.

@OffTopic:
Jak według mnie, to w żadnym wypadku nie wolno używać broni, zawsze sytuację da się załatwić pokojowo. Zawsze. W momencie gdy używasz broni, stajesz się takim samym śmieciem jak oni. Co do ludzi piszących, żeby nauczyć się jakiejś sztuki samoobrony... rotfl. Nawet gdy będziesz miał czarny pas, obronienie się przed 3 napastnikami będzie cholernie trudne. Nie mówiąc już o 5 napastnikach i np. czerwonym pasie. ( Tak, wiem, te wszystkie pasy to bzdury wymyślone przez europejczyków, ale nie chcę komplikować sprawy "dan" i "kyu" czy jak to się pisze) Nie chcecie się "sprzedawać"? Wasza sprawa. Tylko pomyślcie o tym, że jeśli się nie "sprzedacie", wasi rodzice mogą mieć jedną osobę więcej do odwiedzenia na cmentarzu.

@Topic:
Moja rada? Postaraj się z nimi dogadać (tak, nawet z najgłupszym dresem lub arabem można się dogadać) lub idź do nauczycielki, pedagoga, dyrektorki...
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Caer - 17-11-2005 o 21:28.
Caer jest offline  
stary 17-11-2005, 21:27   #47
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
Prawda jest taka, że pójście do pedagoga , wychowawcy , albo na policje to szczyt frajerstwa.Najcześciej tacy wlaśnie kapusie piszą na murach HWDP i tym podobne. Gnoić takich leszczy. Dasz rade sam. Napewno tez masz jakiś kumpli , wtyki, żeby złagodzic sprawe. A jak nie to rozważ noszenie noża ( sam nosze , nigdy niewiadomo co moze się zdarzyć , ale jeszcze nigdy nie uzylem ) , batona albo kastetu.
btw Baton to rozkładany baseballowy kij.

masz gówniarzu nasrane...
po 1. odnosnie tego twojego HWDP..... zapoznaj się ze znaczeniem słowa prewencja

po 2. zamiast noża kastetu etc lepiej kup sobie gaz bo pamietaj ze jak się nie umiesz dobrze obsługiwać bronią to jest duże prawdopodobieństwo że obruci sie to przeciw tobie

po 3 chyba się za dużo "gangsterze" ze znajomosciami filmów naoglądałeś

po 4 jak czytam takie komentarze to sie nie dziwie czemu rosnie przestepczosc ...można juz to podciągać po patologie

po 5. QUO VADIS POLSKO / POLACY !!??

Ostatnio edytowany przez Boryna - 17-11-2005 o 21:29.
Boryna jest offline  
stary 17-11-2005, 21:34   #48
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

ludzie dojakiej wy szkoły chodzicie? ja przez tyle lat w szkolnych murach widzialem tylko jedną bijatyke ale uczciwą jeden na jeden, a my kibicowaliśmy. Niedopuszczalna jest przemoc w szkole. A hamstwo jakie doznales powinno być wytępione ale dyskretnym sposobe a nie jak tu słysze "śmierć im śmierć" czy myślicie że tak łatwo kogoś zabić? a co z poczuciem winy. Co innego pobić troszke. Recepta na takich cwaniaczków. Spotkać takiego jak bedzie sam i sobie z nim wyjaśnic pewne sprawy. Zacząć chodzić na siłownie przy okazji tam sie zawsze poznaje fajnych gości takich co sie nie zlęknom kosy, ani tym bardziej hłystka co ma 15 lat.
A najprościej olać sparawe a jak by sie powtórzyła to dyrekcja, policja obdukcja i koleś ma przesrane na całe życie. Postraszyć prokuratorem to rura zmięknie szybciej niż makaron w wodzie.
ps. polecam skywalkera, to taka rozkladana rurka wazy kolo 2kg jak nią pieprzniesz przez lapska to odechce im sie ciebie napastować
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"


Ostatnio edytowany przez Pacek - 17-11-2005 o 21:44.
Pacek jest offline  
stary 17-11-2005, 21:37   #49
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Krzesław:
To ja w takim razie "zeszmaciłem się", gdy 50 osób chciało mnie pobić ( Ponóć miał być szpital. Świadków mam sporo ), a zaczęło się od głupiej bójki skończyło na policji...

Więc takie bójki grupowe to powinny być ostateczności...
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.


Ostatnio edytowany przez kaczi - 17-11-2005 o 21:39.
kaczi jest offline  
stary 17-11-2005, 21:44   #50
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
ludzie dojakiej wy szkoły chodzicie? ja przez tyle lat w szkolnych murach widzialem tylko jedną bijatyke ale uczciwą jeden na jeden, a my kibicowaliśmy. Niedopuszczalna jest przemoc w szkole. A hamstwo jakie doznales powinno być wytępione ale dyskretnym sposobe a nie jak tu słysze "śmierć im śmierć" czy myślicie że tak łatwo kogoś zabić? a co z poczuciem winy. Co innego pobić troszke. Recepta na takich cwaniaczków. Spotkać takiego jak bedzie sam i sobie z nim wyjaśnic pewne sprawy. Zacząć chodzić na siłownie przy okazji tam sie zawsze poznaje fajnych gości takich co sie nie zlęknom kosy, ani tym bardziej hłystka co ma 15 lat.
A najprościej olać sparawe a jak by sie powtórzyła to dyrekcja, policja obdukcja i koleś ma przesrane na całe życie. Postraszyć prokuratorem to rura zmięknie szybciej niż makaron w wodzie.

zgadzam sie przez 4 lata chodziłem do liceum w jednej z najgorszych dzielnic gdanska i jakos się z nikim nie biłem, nikt mnie nie okradł ( a próbowali ) nikt się nie tam nie zabijał , nikt sie nie ciął nożami, nie obijali bejzbolami (ponowna alegoria do filmów;] ).

a ci co kradli za moich licealnych czasów teraz siedzą bo ktoś rozsądny wkoncu poinformował policje

a co do cfaniaczków z siłowni...to w moim bloku była akcja za wymuszenia i okup za samochód.....
wiecie jak koleś z tej osławionej siłowni sie trząsł gdy miał gładkolufówke policyją przy łbie??
Boryna jest offline  
stary 17-11-2005, 21:54   #51
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Heh widze, że paru "dorosłych" się zbulwersowało.
Cytuj:
A co do jasnej cholery da mu ten nóż? On wyciągnie nóż, tamten wyciągnie nóż. Ciach, ciach... Przebita śledziona lub wątroba. Karetka. Cmentarz. Dziękuje. Kolejna genialna rada.
Kto Ci każe używać? Zawsze czujesz się bezpieczniej mając coś pod ręką. Żyjesz w Polsce i nie da sie ukryć, że w idąc w biały dzień można stracić zęby , portfel , komórkę - a każdy wie jak funkcjonuje aparat policyjny. Nie ochronią , jak cos Ci ukradną to szansa, że policja to znajdzie graniczy z cudem.
Cytuj:
masz gówniarzu nasrane...
Dziekuje za komplement.
Cytuj:
po 1. odnosnie tego twojego HWDP..... zapoznaj się ze znaczeniem słowa prewencja
Do cholery , myślisz, że sobie wymyśliłem te przypadki? Są to przykłady z życia wzięte i mi nie proboj wmowic, że jest inaczej. Ile razy widze cfaniaczkow ktorzy podskakują a jak dostana to zaraz ich na policji mozna spotkać?
Cytuj:
po 2. zamiast noża kastetu etc lepiej kup sobie gaz bo pamietaj ze jak się nie umiesz dobrze obsługiwać bronią to jest duże prawdopodobieństwo że obruci sie to przeciw tobie
oprocz paru bledow ortograficznych ( m.in w slowie "obróci") i interpunkcyjnych - nic dodać nic ująć.
Cytuj:
po 3 chyba się za dużo "gangsterze" ze znajomosciami filmów naoglądałeś
Żałosne. Dodam tylko, że nigdy nie mialem z nikim problemow ani nie musialem swych "gangsterskich" znajomosci nadużywać. Jezeli to nie wystarczy, to powiem tylko, że nie ogladalem zbyt wielu filmow o tej tematyce
Cytuj:
po 4 jak czytam takie komentarze to sie nie dziwie czemu rosnie przestepczosc ...można juz to podciągać po patologie
Napisz do ziarna.A jak Ci już ukradną telefon/porftel, skroją z oszczędności , to życze owocnych rozmów z pedagogiem/policją.Bo tylko się na tym skończy.Tym akcentem kończę.
Trzymaj się
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 17-11-2005, 22:19   #52
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Bo nie potrafi sobie poradzić z problemami. Bo boi sie isc porozmawiac z psychologiem. Bo jak go "kocą" to boi sie postawić.
wow... no spodziewalem sie innej reakcji... ty chyba uwazasz takich ludzi za psycholi. ja tam mam szacunek dla tych ktorzy popelniaja samobojstwa bo to nie ich wina ze sie urodzili tak a nie inaczej i ze ich psychika nie jest w stanie zniesc tego bolu na jaki sa skazani zyjac na tym swiecie...
to smutne ze masz takie podejscie do spraw 'tego typu'...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Za samo grożenie będzie miał sprawe.
racja... jednak watpie zeby 'oni' poszli na policje, ale to tylko moje zdanie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
To wtedy oni by spokojnie chodzili po poprawczaku. Bo ja nie daje soba pomiatać. To co dla ciebie jest kablowaniem dla mnie jest obroną. Nie dam sobie rady z bandą "twardzieli" to oni będą musieli sobie dać rade z policją.
chodzilem do 'trudnego' gimnazjum i uwierz mi za pobicie nie wysylaja odrazu do poprawczaka.
a co do kablowania to masz tu najlepszy dowod na to ze nie umiesz czytac [ze zrozumieniem]. poczytaj moje posty a zauwazysz ze ja jestem za tym zeby zakablowac! nie czepiaj sie czegos czego nie napisalem, please...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jeżeli będzie stanowczy, ostrożny i nie będzie udawał twardziela to go nie zabiją.
jak go dopadnie wieksza grupka i zaczna go bic to watpie zeby patrzyli czy jeszcze oddycha czy nie...
poza tym to to co napisales jakos wydaje mi sie nie na temat do tego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ogorek
jesli go bija to troche trudno to ignorowac...'
ale to tylko moje zdanie...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Tu masz całkowitą racje. Pewna część "twardzieli" pochodzi z normalnych rodzin i w domu uchodzą za "dobre dzieci". Jeżeli ma normalną familie to taka rozmowa powinna pomóc.
dzieki za wsparcie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Kolejny przejaw twojej inteligencji - mimo, że ze złą ortografią. To rozwiązanie także popieram.
jeszcze raz dzieki, a bledy zaraz poprawie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Więdz nie wychodź z domu po 20. Pozatym jak zobaczą, że moga tobą pomiatać bez konsekwencji to wtedy dopiero będziesz dla nich zerem.
moral z tego taki zebys sie nie poddal i ja to popieram.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
ludzie dojakiej wy szkoły chodzicie? ja przez tyle lat w szkolnych murach widzialem tylko jedną bijatyke ale uczciwą jeden na jeden, a my kibicowaliśmy.
0.o 0.o 0.o
wow
chcialbym chodzic do takiej szkoly... nawet nie wiedzialem ze takie istnieja. to jakas katolicka, prywatna czy jak?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
a co z poczuciem winy. Co innego pobić troszke. Recepta na takich cwaniaczków.
'a co z poczuciem winy'?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
ludzie dojakiej wy szkoły chodzicie?
ja chodze do katolickiej... poszedlem tam bo jest malo ludzi [300 osob, w gimnazjum mialem 800] i wydawalo mi sie za chodza tam sami fajni ludzie, jest spokojnie i w ogole wypas... no i... mylilem sie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
A najprościej olać sparawe
pieprzysz glupoty! nie mozna tego olac bo kolesie beda wiedzieli ze moga bezkarnie robic szmate z czlowieka.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
ps. polecam skywalkera, to taka rozkladana rurka wazy kolo 2kg jak nią pieprzniesz przez lapska to odechce im sie ciebie napastować
a moze tak odrazu szabelką chama przez łeb

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
@ogorek:
A ty te bzdury o nożu to tak serio? Jeśli tak to ci współczuje...
dziekuje za wspolczucie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
I to, że ten ktoś uważa się za lepszego od ciebie, daje ci prawo do zabicia go? Ktoś się nad ciebie wywyższa... zabijasz go... ale chwila. Przecież przez zabicie go, sam "stajesz się kimś więcej od niego", gdyż on nie był godny życia na tym świecie w przeciwieństwie do ciebie. Więc co ci pozostaje do zrobienia? Taaaak... samobójstwo.
mow co chcesz. ale jak ktos ze mnie chce zrobic szmate to jakos nie mam dla niego szacunku...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Nosić nóż w kieszeni? Uważaj bo sobie kiedyś jaja utniesz.
dziekuje ze sie tak o mnie martwisz... obiecuje ze bede uwazal.
zawsze lepiej jest sie uczyc na czyichś bledach niz na wlasnych...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
@Topic:
Moja rada? Postaraj się z nimi dogadać (tak, nawet z najgłupszym dresem lub arabem można się dogadać)
o kurde... zaczynam sie cieszyc ze nie slucham twoich rad.
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 17-11-2005 o 22:27.
ogorek jest offline  
stary 17-11-2005, 22:25   #53
o.0Maly0.o
Użytkownik forum
 
o.0Maly0.o's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Lokacja: Polska/Łódż/Koziny
Wiek: 34

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 68/64
Poziom mag.: 5
o.0Maly0.o ma numer GG 4981532
Domyślny ...

Ja mialem taka sytuacje juz w 2 gimnazjum.
Koles chcial "pozyczyc" 5 zl mialem przy sobie troche kasy ;/ (50 zl).
Ten ziomek akurat nie wygladal groznie tylko wlasnie mial groznych kolegow;/
No i dostalem ;p
6 na 1 ;/
Na 2 dzien kupilem se kose (nuz) podszedlem do niego...zobaczyl i juz nic do mnie niema.
To naprawde dobra sprawa.
Mowie ci kup sobie noz!!
o.0Maly0.o jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:33.


Powered by vBulletin 3