Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2010, 21:27   #161
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
No wiesz , z wiekiem przychodzi doświadczenie i odwaga. Cos co dla 14 latki było obrzydlistwem dla 20 będzie fajne , coś co dla 18 obrzydliwe dla 25 będzie fajne
Błąd. Błąd, błąd, błąd! To nie kwestia brzydzenia się czegoś/kogoś. Partner po prostu ssie...! Eee.. Chodzi mi o to znaczenie, że jest do kitu. Nawet podczas ssania (oj tu można wiele błędów popełnić).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Tak w sumie to się za nią nie uganiam ;D było minęło- trudno ,czasem sobie rozmawiamy. A od tych hot 15 wole robić to co robię - Redtube i go go. Ewentualnie można skorzystać z usług profesjonalistki. Bo tak jak mówiłem dzieciojebca nie będę ;D
Co kto lubi. Ja tam za seks nie płaciłem (aczkolwiek jak będę miał zastrzyk ekstra gotówki wybiore sie! Zawsze chciałem spróbowac seksu za pieniądze), wolę jednak darmowe. Jezeli partnerka nie dałaby mi odczuć, że ma 15 lat (nie poznałem takiej, teoretyzuje) to pewnie nie miałbym nic przeciwko.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Moja wina. Jakoś dziwnie cię zrozumiałem i jeszcze dziwniej odpowiedziałem (to nie sarkazm ;p).
Tak własnie mi sie wydawało, zakręciłeś sie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Eeem, albo nadinterpretuje, albo szanowny Gelt chciał zwrócić uwagę, że instynkt czy "zaprogramowanie" genetyczne nie jest żadnym wytłumaczeniem różnic w sprawach sercowych (z czym się całkowicie zgadzam). Chyba. Bo nie wierze, że mógłby tak myśleć na poważnie.
Dokładnie tak.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
Po prostu porażki za cholerę nie chcą się od ludzi odczepiać. Zarówno te 'wyrafinowane' i 'inteligentne' żarty (jak zdjęcie z Bolsem czy zmiana płci) czy też zwykłe pomyłki (jak 40 minutowy wytrysk).
Ja tego za porażkę nie uznaję! Miałem z tego mnóstwo zabawy. Po prostu dziwi mnie to, że tyle miesięcy "po" wypominasz to bo... To już jest nudne. Na początku być może było w tym coś zabawnego, ale teraz niespecjalnie.
Bardziej irytuje mnie to, że niepotrzebnie robi się offtop o mnie w jakimś temacie. Chodzi mi raczej o komfort czytania tematu. Jak chcesz coś napisac na ten temat to istnieje pw. Nie zaśmiecaj forum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
To, czy są wytłumaczeniem czy nie to kwestia dyskusji, fakt, że męski (jeśli chodzi o ludzi) "instynkt zapładnia jak największej ilości kobiet" to bzdura ze względu na stadny tryb życia to drugie. Ja się chciałem po prostu dowiedzieć, kto tym razem wypowiada się o mężczyznach, bo świat taki szybki i postępowy a jak ciągle w tyle.
Ludzie pierwotni tez byli ludźmi stadnymi, ale kochali się jak szaleni, bo potrzebne było potomstwo. Urodziła? To nastepne. I następne. IMO to właśnie "instynkt zapładnia jak największej ilości kobiet".
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2010, 21:42   #162
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Też razi mnie 20 z 15...ja rozumiem, że teraz czternastka może się pomylić z 22latką, ale typ, który ma dwadzieścia lat nie zadowoli się trzymaniem za rękę. Pieprzony upadek zasad i moralności, nie powinno mnie to interesować...ale jakoś nie mogę przejść "obojętnie", coś muszę powiedzieć. Pamiętam jeszcze jak z 14 letnimi koleżankami bawiło się w chowanego, kto by pomyślał, że dzisiaj to się tak zmieni...teraz są albo ładne i mają starszych chłopaczków, albo brzydkie i nikt się z nimi nie zadaje, ehh. Jak zachowa się bierność, to sumienie, a jak się wychylisz i powiesz, że to nie fair to krzykną ciemnogród. Za 10 lat opuszczamy barierkę i legalizujemy pedofilie jeśli dwoje ludzi TEGO chce.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 21:56   #163
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

To co tutaj czytam to po prostu kupa śmiechu. Pseudo mądre posty, przeplatane Albertusem. Mniodek.

Co może w*****ać w Walentynkach? Wszyscy Ci, których takowe w*****ają i muszą to wszędzie i każdemu powiedzieć.

A co do pedofilii, to rozpatrywanie 13, 14, 15 latek włażących z własnej woli do łóżka jest według mnie głupotą. Toć to już nie są dziewczynki, które nie wiedzą o co chodzi.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 20-02-2010 o 10:32.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 22:04   #164
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Też razi mnie 20 z 15...ja rozumiem, że teraz czternastka może się pomylić z 22latką, ale typ, który ma dwadzieścia lat nie zadowoli się trzymaniem za rękę. Pieprzony upadek zasad i moralności, nie powinno mnie to interesować...ale jakoś nie mogę przejść "obojętnie", coś muszę powiedzieć. Pamiętam jeszcze jak z 14 letnimi koleżankami bawiło się w chowanego, kto by pomyślał, że dzisiaj to się tak zmieni...teraz są albo ładne i mają starszych chłopaczków, albo brzydkie i nikt się z nimi nie zadaje, ehh. Jak zachowa się bierność, to sumienie, a jak się wychylisz i powiesz, że to nie fair to krzykną ciemnogród. Za 10 lat opuszczamy barierkę i legalizujemy pedofilie jeśli dwoje ludzi TEGO chce.
Moim zdaniem nie ma się czym przejmować, wystarczy olewać takie blachary i tyle. Same robią sobie krzywdę, o czym przekonają się za jakiś czas. Mam normalne koleżanki w szkole i na osiedlu, więc jak komuś zależy na znalezieniu normalnej dziewczyny to znajdzie ; )
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 22:09   #165
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Też razi mnie 20 z 15...ja rozumiem, że teraz czternastka może się pomylić z 22latką, ale typ, który ma dwadzieścia lat nie zadowoli się trzymaniem za rękę. Pieprzony upadek zasad i moralności, nie powinno mnie to interesować...ale jakoś nie mogę przejść "obojętnie", coś muszę powiedzieć. Pamiętam jeszcze jak z 14 letnimi koleżankami bawiło się w chowanego, kto by pomyślał, że dzisiaj to się tak zmieni...teraz są albo ładne i mają starszych chłopaczków, albo brzydkie i nikt się z nimi nie zadaje, ehh. Jak zachowa się bierność, to sumienie, a jak się wychylisz i powiesz, że to nie fair to krzykną ciemnogród. Za 10 lat opuszczamy barierkę i legalizujemy pedofilie jeśli dwoje ludzi TEGO chce.
Po pierwsze: kiedyś w wieku 14 lat dziewczyny były już zamężne. Dopiero później ta granica zaczęła wzrastać. Ciągle są kraje, w których w wieku poniżej 10 lat dziewczynki są już zaręczane, a w okolicach 13-15 po inicjacji seksualnej (inna kultura, inne tradycje).
Po drugie: ostatnio do dziewczyn w wieku ok. 15 przyległ stereotyp blachary i galerianki. Nie twierdzę, że takich nie ma, ale nie przesadzajmy. Sam nie gustuję w młodszych, ale wiem, ze dziewczyna mojego kolegi (jak już pisałem, ona 15, on 23) jest w porządku, rozmawia się z nią normalnie (co chyba dziwne nie jest) itp. Nie ma co popadać w przesadyzm- jak powiada moja nauczycielka od polskiego ;-).
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 23:15   #166
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
A co do pedofilii, do rozpatrywanie 13, 14, 15 latek włażących z własnej woli do łóżka jest według mnie głupotą. Toć to już nie są dziewczynki, które nie wiedzą o co chodzi.
Nie wiem czy gorsze jest to czy nieświadomość..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari
Po pierwsze: kiedyś w wieku 14 lat dziewczyny były już zamężne. Dopiero później ta granica zaczęła wzrastać. Ciągle są kraje, w których w wieku poniżej 10 lat dziewczynki są już zaręczane, a w okolicach 13-15 po inicjacji seksualnej (inna kultura, inne tradycje).
Po drugie: ostatnio do dziewczyn w wieku ok. 15 przyległ stereotyp blachary i galerianki. Nie twierdzę, że takich nie ma, ale nie przesadzajmy. Sam nie gustuję w młodszych, ale wiem, ze dziewczyna mojego kolegi (jak już pisałem, ona 15, on 23) jest w porządku, rozmawia się z nią normalnie (co chyba dziwne nie jest) itp. Nie ma co popadać w przesadyzm- jak powiada moja nauczycielka od polskiego ;-).
!. Powiedz to prokuratorowi w POLSCE Gdzieś nawet oglądałem program o tym, jak 14 latka jest prostytutką i utrzymuje rodzinę. Jak jej matka i babka. Ale to były Indie (tamtejsza okolica). A My mówimy o tym co się dzieje w naszym kraju
2. Owszem przyległ. Aczkolwiek nie bez powodu. Ja nie twierdzę, że wszystkie są takie. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że nie porozmawiam sobie z nimi na takim poziomie, na jakim bym sobie życzył. O rzeczach. Ogólnie: Są mniej dojrzałe. I żeby nikt się nie czepnął : Nie, nie wszystkie, oczywiście istnieją wyjątki.

I niech nikt mi nie wciska kitu, że dziewczynki dojrzewają szybciej bo patrząc na rówieśników nie mogę tego powiedzieć.

@Dark Sven

No cóż, swoją wypowiedzią na pewno nie podniosłeś poziomu o którym wspomniałes.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 05:28   #167
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
No wiesz , z wiekiem przychodzi doświadczenie i odwaga. Cos co dla 14 latki było obrzydlistwem dla 20 będzie fajne , coś co dla 18 obrzydliwe dla 25 będzie fajne
Czyli mówisz, że nie wyobrażasz sobie związku bez kloca na klacie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Też razi mnie 20 z 15...ja rozumiem, że teraz czternastka może się pomylić z 22latką, ale typ, który ma dwadzieścia lat nie zadowoli się trzymaniem za rękę. Pieprzony upadek zasad i moralności (...)
Gdzie tu upadek zasad i moralności? W średniowieczu 40-latkowie rżnęli dwunastki i wszystko było ok. Moralność jest zmienna i trudno mówić o jej upadku, skoro kiedyś (przez paręset lat) było gorzej. Jeszcze wcześniej zresztą też (choćby w starożytności, gdy niejeden cezar trzymał sobie harem dziewczynek i chłopców).

To, że coś nie podoba się Tobie czy mnie nie oznacza upadku moralności. Mnie też średnio się podoba pomysł związku 15-tki z 20-latkiem. Ale nie wiem, czy mi się to nie zmieni, jak będę miał 20 lat ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 19-02-2010 o 05:30.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 07:42   #168
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Capality Pokaż post
Gdy jeden klucz otwiera 10 zamków to jest dobrym kluczem, jeśli jeden zamek da się otworzyć przez 10 kluczy to zamek jest do dupy
Gratuluję hołdowania najgłupszemu cytatowi jaki(ego?) widziałem od ładnego roku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Czyli mówisz, że nie wyobrażasz sobie związku bez kloca na klacie.
: D

Pamiętam, jak w gimnazjum po koleżanki z klasy przychodzili ich chłopcy, lat 20+. Każdy sprawiał wrażenie dokumentnej cipki, wyrobiłem sobie zdanie, że faceci z takich związków mają niezłe kompleksy (żadna w ich wieku ich nie chce). No bo bez kitu, jaki normalny koleś mając 23 lata szuka dziewczyny w gimnazjum?
Jak wszędzie są wyjątki i mam nadzieję, że ten, na pierwszy rzut oka, związek bez przyszłości kolegi Nariego potrwa jeszcze dłużej niż ze 2 lata. Wątpie.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 14:10   #169
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Gratuluję hołdowania najgłupszemu cytatowi jaki(ego?) widziałem od ładnego roku.
Jest idiotyczny, seksistowski.. ALe na swój sposób zabawny;>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Pamiętam, jak w gimnazjum po koleżanki z klasy przychodzili ich chłopcy, lat 20+. Każdy sprawiał wrażenie dokumentnej cipki, wyrobiłem sobie zdanie, że faceci z takich związków mają niezłe kompleksy (żadna w ich wieku ich nie chce). No bo bez kitu, jaki normalny koleś mając 23 lata szuka dziewczyny w gimnazjum?
Ale za to jaki lans był dla dziewczynek!: DDD Ja pamiętam typka, który przychodził oczywiście wyżelowany. Swoją drogą miał twarz jak burak (kolorek) no ale wiadomo... To facet, super facet, meszczyzna. Nie to co My w gimnazjum..: )
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 14:16   #170
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Czyli mówisz, że nie wyobrażasz sobie związku bez kloca na klacie.

oj bez przesady... ale są inne zwykle rzeczy do których dziewczyna tez musi dorosnąć.

NP.

Widziałeś kiedyś dziewice która przy swoim pierwszym razie brała do buzi? Na to tez potrzebowała jakiś czas i parę przygód seksualnych. Zresztą jakbyś nie chciał na sile zrobić z tego tematu ( gdzie idzie dość spokojna i poważna rozmowa ) , bydlactwa gdzie ja mam być na czele to byś wiedział o co chodzi.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 14:23   #171
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Miałem z tego mnóstwo zabawy.
Ten koleś od wódki tez tak mówił, ale nvm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt
Ludzie pierwotni tez byli ludźmi stadnymi, ale kochali się jak szaleni, bo potrzebne było potomstwo. Urodziła? To nastepne. I następne. IMO to właśnie "instynkt zapładnia jak największej ilości kobiet".
Jak bardzo pierwotni? Bo może coś ominąłem? Skoro już pojawił się ten temat to można go dokończyć, może to coś wniesie.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 14:25   #172
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Nie wydaje sie wam, ze rozmowa o seksualnosci w temacie walentynek na forum o tibii jest troche, hm, niepowazna?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 17:23   #173
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
oj bez przesady... ale są inne zwykle rzeczy do których dziewczyna tez musi dorosnąć.
Nie dorosłeś do kloca : /

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Widziałeś kiedyś dziewice która przy swoim pierwszym razie brała do buzi? Na to tez potrzebowała jakiś czas i parę przygód seksualnych. Zresztą jakbyś nie chciał na sile zrobić z tego tematu ( gdzie idzie dość spokojna i poważna rozmowa ) , bydlactwa gdzie ja mam być na czele to byś wiedział o co chodzi.
Dziewczyna kumpla, dziewicą będąc, wielokrotnie robiła mu dobrze ręką czy buzią (on jej zresztą też, również będąc prawiczkiem).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 19:08   #174
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Najlepiej wyslac zajebiiiiiste prezenty z naszej-klasay smsem za niecale 5 zlotych!
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2010, 19:34   #175
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

A ja nie lubię walentynek...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2010, 21:01   #176
metiu
Użytkownik Forum
 
metiu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 507
metiu ma numer GG 9026598
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
oj bez przesady... ale są inne zwykle rzeczy do których dziewczyna tez musi dorosnąć.

NP.

Widziałeś kiedyś dziewice która przy swoim pierwszym razie brała do buzi? Na to tez potrzebowała jakiś czas i parę przygód seksualnych. Zresztą jakbyś nie chciał na sile zrobić z tego tematu ( gdzie idzie dość spokojna i poważna rozmowa ) , bydlactwa gdzie ja mam być na czele to byś wiedział o co chodzi.
Tak i to nie jedną. Ja to uznałem za jakiś standard jeśli chodzi o pierwsze kontakty seksualne, a tu klops bo niektórzy oral traktują jako szczyt perwersji ; O
metiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2010, 21:51   #177
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Jest idiotyczny, seksistowski.. ALe na swój sposób zabawny;>
Bo to jest niezła metafora, choć z oczywistych względów krzywdząca.

@ontop

Noc Kupały FTW! : >
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2010, 21:12   #178
Dolcu
Użytkownik Forum
 
Dolcu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2009
Lokacja: Gdynia

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale czemu związek 15-sto latki z 23-latkiem ma być głupi? Jeżeli dziewczyna ma dobrze poukładane w głowię a chłopakowi nie chodzi tylko o zrobienie kakaowego szejka z jej dupy to wszystko jest w porządku.
__________________
Wychodzę na ring, po to by Cię zabić.
Robimy to dla sportu i chcemy się tym bawić.
Chcesz zostać mistrzem świata czy chcesz się tylko sprawdzić.
Jednym pierdolnięciem możesz to załatwić.
Jeden dobry strzał i z powrotem do szatni.
Zamieniam się w bestie, kiedy wchodzę do klatki.
Brutalna walka zero gadki.
Czyste solo.

Ostatnio edytowany przez Dolcu - 22-02-2010 o 21:13.
Dolcu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2010, 21:36   #179
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Nie wydaje sie wam, ze rozmowa o seksualnosci w temacie walentynek na forum o tibii jest troche, hm, niepowazna?
Powaga =/= f.t.pl ;]
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 18:57   #180
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Ja w walentynki zaoszczędziłem na prezentach =(.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin 3