Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-07-2004, 11:16   #61
Peter the Sheepy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2004

Posty: 20
Peter the Sheepy ma numer GG 5132275
Domyślny

heheeheeheh uśmiałem się niesamowicie!!!hahahahaha
Ale ja też mam jedną historyjkę.Jestem noobem!!!!!
Kiedy wlazłem na maina swoją pierwszą postacią, Dualsaberkiem(female, knight, 8lvl) i wszedłem do depo, zauważyłem gościa, który miał knight legsy pod sobą, bo miał zablokowane depo śmieciami.Zabrałem mu te knight legsy,ale je oddałem Serca nie miałem, koleś mi się wypłakiwał
Peter the Sheepy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-07-2004, 11:53   #62
Zhin
Użytkownik Forum
 
Zhin's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2003
Lokacja: Nowa Sarzyna

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zhinus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Black Rose
Świat: Nova
Poziom: 55
Skille: 22/28
Poziom mag.: 66
Zhin ma numer GG 1076667
Domyślny

Szukam wolnej kopalni - w koncu wchodze do jednej, patrze, jakis 37 knight. Pytam sie: Hunting? On na to: No, swe
__________________
You see Zhinus (Level 55). He is a master sorcerer. He is Rose-Storm of the Black Rose (Stuk Puk).
Zhin jest offline  
stary 23-07-2004, 21:59   #63
voly
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2004

Posty: 17
Domyślny

Ja ostatnio na rooku widzialem kolesia u obiego ktory kupowal jakis przedniot ,obi odpowiedzial ze 50gp , koles po paru chwilach ciszy napisal 33gp ze znakiem zapytania po czym odszedl bez slowa nie uzuskujac odpowiedzi
voly jest offline  
stary 23-07-2004, 22:21
Matheous
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Post nie na temat
stary 24-07-2004, 12:28   #64
Stalmir
Użytkownik Forum
 
Stalmir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 159
Imię: Stalmir
Profesja: Elite Knight
Gildia: Telvanni
Świat: Harmonia
Poziom: 121
Skille: 10/10
Poziom mag.: 8
Stalmir ma numer GG 9562850
Domyślny

Najwiekszy noob to vanmon to tragedia co on zrobil. Gralismy mecz pilki ktory zoorganizowalem a on byl na lawie i mial na 2 polowe wejsc. Niechcialo mu sie czekac to podczas trwania meczu ukradl bramki(schowal do bagarzu) i poukradal rogi i oczywiscie wszedl na boisko i usilowal wrzucic pilke do wody. To jest skonczony noob tak mie wkurzyl ze rzucalem posciela po pokoju! chetnie bym go zabi (i wszyscy co grali) l ale na harmonii niemozna a ha i jeszcze przeszkadzal w rozpoczeciu meczu (kradl bramki) niemoge dalej opisywac bo tak sie wkurzylem ze -cenzura-
Stalmir jest offline  
stary 24-07-2004, 12:32   #65
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

10:22 Atomic man: atm dl blocks ;p
10:23 Phobios: solo???
10:23 Atomic man: blocking
10:23 Phobios: ohh and i think ur in dl with cyco
10:24 Atomic man: i`m with him,.....
10:24 Phobios: then why u say u killing solo??
10:24 Atomic man: are u drink somethig? -_-



rozmowa Phobios 102 elite wtedy jeszcze czlonek najlepszej gildii na lunara ;p
Barts jest offline  
stary 24-07-2004, 13:48   #66
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Moje nobostwo-z kolegą ja miałem 10lvl on chyba tez poszliśmy zabić krasnoludka na moście dobra zabiliśym idziemy troche w lewo i zabił nas hunter ja prawie uciekłem tylko zza ekranu mi przywalił kumpel się loguje i mówi że pisze reporta do gma za tego pk ja też tak zrobiłem po kilku dniach sie kapłem że to potwór
Wesoła grupka na harmoni nie wiem może 1 z nich to nie był nob pytam gdzie byli oni na dlu ich kapitan sorc zsummonował dsa i jakoś dali rade ale patrze na ekipe i chyba 4 kanjtów było po 30 lvlu nie wiem po co oni tam byli....
Gościu na harmoni straszył mnie że zabije go jego ojciec największy lurer i debil na świecie.
Gościu który dostał kopa z gildi za lamerstwo wszystkich po kolei wyklinał i poszedł do 2 gildi z tamtąd też dostał kika i ogłaszał się na trade 19lvl knight przyłączy się do gildi
aha i ktoś na forum pisał że fieldami się da zabić nc plx .
PiXik jest offline  
stary 24-07-2004, 20:35   #67
Milijon WhiteEagle
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 11
Domyślny

Największym Noobem jest koleś o imieniu
WYLFDEN. Gra na serwerze TITANIA. Oszukuje własnych rodaków (sam jest polakiem) i sprzedaje krew w butelkach twierdząc że to LifeFluidy. Potem zaczyna obrażać i wyzywać. Jest to największy Noob dlatego , że oszukuje WŁASNYCH RODAKÓW.
Milijon WhiteEagle jest offline  
stary 24-07-2004, 21:21
DOCENT
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Post nie na temat
stary 26-07-2004, 14:05   #68
bartias
Użytkownik Forum
 
bartias's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 36

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bartias
Profesja: Knight
Gildia: Hypnotize
Świat: Balera
Poziom: 35
Skille: 73/73
Poziom mag.: 5
bartias ma numer GG 5454251 bartias ma login Tlenu bartias
Domyślny

moze to i nie najwiekszy noob, ale za to W*****AJACY!!!!!


Na swiecie solera jest gostek NIMRODVI zabjalem sobie szkielety, a ten wszedl i patrzy: mysle sobie, czemu nie atakuje, a on zabarykadowal wyjscie, od liny, gdy w koncu zrobilo sie goraco i chcialem uciekac, to niemoglem.

s*****el mnie potem okradl, mialem niemal 8 lvl (wysoki ,nie) i 500 gp!!!!!! NIE WYTRZYMAM!!!!!!
__________________
UP THE IRONS
bartias jest offline  
stary 26-07-2004, 17:07
Kibel Kiler
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Post nie na temat
stary 26-07-2004, 17:43
Peter the Sheepy
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Post nie na temat
stary 26-07-2004, 21:44   #69
damianek99
Użytkownik Forum
 
damianek99's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Ab'dendriel
Wiek: 31

Posty: 31
Domyślny Noob moim qumplem jest.

W bloku mam takiego kolesia który sie mnie pytał czy bubble nawala z magic plate armor.
__________________
Pzdr dla ziomali.
damianek99 jest offline  
stary 27-07-2004, 19:53   #70
Allatar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 187
Domyślny

-Najwiekszy n00b ktorego spotkałem to był koleś na rooku, postawił sobie stołek pośrodku ulicy i przez 10 minut chodził wokoło ;-) Gdy zabrałem mu zabawke, dziwił sie, że nie może mnie zaatakować ;-)
Allatar jest offline  
stary 27-07-2004, 21:07   #71
Finto
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2004

Posty: 8
Domyślny CIOTAA

KURDE NAJWIEKSZEGO NoOba to ja widzilem kolo deppo

Stal i zaczal wyzywac na walke 45,62levele do walki

on mial 9level i chwalil sie ze ma skile po 68na59.No i wkoncu podszedl do niego 41 level i wzial znim party no

i pociagnal mu z sd i gosciu zginal heheheh
Finto jest offline  
stary 27-07-2004, 21:16   #72
Almexian
Użytkownik Forum
 
Almexian's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Przemysl

Posty: 56
Domyślny

Ja widze to tylko newbie, ale ich trzeba zrozumiec, a co do noobow to ich raczej czesto nie spotykam. Ale znam goscia, ktory jak zobaczyl tibie to sie spytal czy nie ma moze opcji single player bo nie ma neta, a by sobie pograł. Poprostu od tamtego momentu boje sie pokazywac innym Tibi
Almexian jest offline  
stary 27-07-2004, 21:32   #73
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Ostatni n00bek jakiego ja spotkalem to byl elite na 42.Bylem w Venore i stalem pod dp(wrucilem z Deserta) i uzywalem sobie healing ring.To w koncu slysze oczekiwany napis:"I SELL BP OF SD MSG ME VENORE" no to szybko msg i juz mam bp sd.Wielce uhahany ide i podchodzi do mnei ww elite, wyskakuje do mnie z tekstem "plx" i taki spam ja mu na odpowiedz daje "?" w koncu sie wkurzylem i powiedzialem "what the fuck you want?".W koncu inna odpowiedz "sell me bp sd".No dobra to omine.W koncu pytam sie ile a ten mi wyjechal 8k,ja zdziwony mysle jaja sobie robi az zobaczylem napis trade daje sd i odiwo widnieje tam 8k.Dalem accept i co widze 8k w kieszeni ten polecial zajarany.Na prv sie spytalem po co mu to a ten mi wyjechal z tekstem ze na hunt to ja nic niech ma.Po jakims czasie sie mnie pyta na prv jak sie uzywa SD bo on nie moze.To ja mu wytlumaczylem to on mi wytlumaczyle ze ten char jest jego kumpla i mial mu kupic jakies runy leczicze tylko nie pamietal nazwy.Innym raze kumpel gral u siebie w szkole i expil na swampach kolo veno.Podszedl do niego jakis polak i wyskakuje do niego z tekstem:"dawaj kase i eq" a kumpel dal mu kase i tak do niego z tekstem:"Ejjj.. a moge zostawic sobie studded legs i studdet armor?" to on wziol to i poszedl(kumpel mial p-seta ).
Villen jest offline  
stary 27-07-2004, 21:32   #74
Krodarr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 74
Domyślny

ja sie spotkalem dwa razy z n00bami
pierwszy to na rook'u: ide sobie poexpic na bugach pod sklepem Al'Dee patrze a tam gosciu stoi sobie 1 lvl mowie mu zeby nie blokowal respa bo inni tez chca skorzystac z tej jaskini a on mi na to ze tu demon sie respawnuje i ze on go juz dzisiaj zabil i ze ma mpa golden legs golden helmet i stonecutter'a to ja mu mowie ze takich rzeczy nie mozna zdobyc na rooku a onb mowi ze zna miejsce ale nie moze powiedziec i wyszedlem z tej jaskini wracam po 1 godzinie patrze sie a on nadal tam stoi! to ja nacisnalem ctrl+r i napisalem raport ale mi nie odpisali ale naszczescie na nastepny dzien go nie bylo i moglem dsobie spokojnie poexpic )
a drugi przypadek to jak stoje sobie pod depo moim 13 lvl sorcem (mialem duuuze lagi wiec na potworki wolalem nie isc) no i sobie stoje a tu mnie 2 baby (obie 8 lvl druid )pchaja jak najdalej od depo to ja podchodze i probuje do dpeo wejsc ale jedna baa tak chodzila ze nie moglem a nie chcialem ich zaatakowac zeby czaszki nie miec ale druga bab zaczela mnie z lmm'ow ( )nawalac mowie zeby przestala (nie chcialo mi sie marnowac hmm;ow) a ona dalej mnie nawala to ja ha wreszcie zaatakowalem z hmm'ow ale udalo sie jej uciec do kanalow a mnie sie nie hccialo biegac a jej koleznka jak zobaczyla ze tamta ma red hp to tez uciekla
tak wiec pk'owanie dwoch 8 lvl druidow im nie wyszlo
Krodarr jest offline  
stary 27-07-2004, 23:09   #75
Platyna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 18
Domyślny

11:48 ~~~~~~: czesc
11:48 ~~~~~~: chcialbym wymienic sie
11:49 Platynowa syrena: czym
11:49 ~~~~~~: mieczami
11:49 Platynowa syrena: lol

Moshe to nie noob, tylko newbie, ale pośmiać się można
Platyna jest offline  
stary 28-07-2004, 13:29   #76
Virmo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tez mialem podobna historie na rook'u.jestem kompletnym newbi w tej grze gram gdzies od poczatku lipca i nic o niej nie czytalem.Poznalem kilku bardziej doswiadczonych kolegow w grze,ktorzy mi wszystko wyjasniali <thx Xario !!>,alez jakie bylo moje zdziwienie gdy sprzedalem dla lepka potion of slime myslac ze to jest mikstura udrawiajaca.Ten koles tez tak myslal.Ja zarobilem 30 gp a on poison'a po 15 dmg ! Mial juz yellow hp bo byl po starciu z minoskiem.Coz moge powiedziec chcialem pomoc :L
 
stary 28-07-2004, 16:04   #77
AzbesciaK
Użytkownik Forum
 
AzbesciaK's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Daleko nad rzeką....

Posty: 79
Stan: Na emeryturze
Imię: Azbesciak
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Domyślny

23:41 The Oracle: Niezniszczalny Paladyn, ARE YOU PREPARED TO FACE YOUR DESTINY?
23:41 You see Niezniszczalny Paladyn (Level 8). He has no vocation.
23:41 Niezniszczalny Paladyn: yes
23:41 The Oracle: IN WHICH TOWN DO YOU WANT TO LIVE: CARLIN, EDRON, THAIS, OR VENORE?
23:41 Niezniszczalny Paladyn: Venore
23:41 The Oracle: IN VENORE! AND WHAT PROFESSION HAVE YOU CHOSEN: KNIGHT, PALADIN, SORCERER, OR DRUID?
23:41 Niezniszczalny Paladyn: druid
23:41 The Oracle: A DRUID! ARE YOU SURE? THIS DECISION IS IRREVERSIBLE!
23:41 Niezniszczalny Paladyn: yes
23:41 The Oracle: SO BE IT!

chcialo mi sie plakac ze smiechu
__________________
12:30 Swamp Throll: huned

7331 !!


AzbesciaK jest offline  
stary 06-08-2004, 22:14   #78
Melabux_1
Zbanowany
 
Melabux_1's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: A czy to ważne ?
Wiek: 32

Posty: 249
Melabux_1 ma login Tlenu melabux01@tlen.pl
Domyślny N00b's contrataks !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Więc kkażdy był newbim każdy był n00bem ale ja opowiem "HISTORYJKE WUJKA MELA***A"

Ja miałem lvl 5 na Rooku patrze gostko lvl 8 idzie i mówi do mnie "Cze" a ja "Witaj nieznajomy ;P" aon "Mam gazete a ja ta a skąd ją wziołes ?" a on "Znalazłem w Waspi'e mozna nią zabijać waspy (Atk.100 Def 98) <lol> ;D no ja mowi to pokaż a on nie moge na Realu znajdz gazete biało - czarną (czyżby daltonista ? ;D) ja miałem ją i mowie i co z tego? on mówi opylą ja za 10000 GP LOL!!! a ja mówie ok bhehe nie miałem GP on ówi zabijaj na realu muchy i bedziesz mieć expa ;D ;D ;D ;D a ja mówie gheheh n00b może jak bym powiedział ej wyskocz z 11 pietra na rl to wrócisz do gildi
Melabux_1 jest offline  
stary 09-08-2004, 09:15   #79
Allatar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 187
Oczko

Może troche niezwiązane z tematem. The best noob na rl.
Przed lekcją informatyki, na przerwie, sprząta taka stara, szczerbata woźna. Nikt nie rozumie co ona mówi. Wszyscy się z niej po cichu ryją. Podchodzi do mnie i się pyta czy to moja paczka po chipsach, ja na to: Oczywiście, że to nie moje". Pytała się jeszcze kilku innych, aż nagle trafila na the best n00ba nie tylko w Tibi ale też na rl. Jak ją zaczą przedrzeźniać ;-) "ble ble blu bla kuwa....co ty ble mowisz...wyraźniej! a ble ble blu..." A ona: "blu tfu pru bo pu pu jedziemy ble ble do dyrekt tfu torki"....jako jedyny niezagrał.
Allatar jest offline  
stary 09-08-2004, 12:24   #80
megi_pl
Użytkownik forum
 
megi_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 29
megi_pl ma numer GG 2588468
Domyślny

Za swoich czasow w tibi kiedy juz powoli wychodzilam z rooka mialam wielki dylemat po niewaz moj brat ktory pokazal mi gre byl w Carlin a moi koledzy z rooka w Venore. A czemu mial to byc dylemat ?? Bo moj brat myslal i ta wiedze mi przekazal, że jezli wybiore Venore nigdy nie zobacze Carlin a pozatym jesl;i sie nie ma pacca to tylko te 2 miasta są dostępne. Dopiero kiedy dowiedzialm sie od kolegi kotry przeszedl na maina wczesniej ze nie ma go juz w Venore tylko siedzi w Kazo wytlumaczyl mi ze te wszystkie Miasta sa razem na jedym Świecie hehe, a drugi przypadek noobostwa kiedyś stałam obok huntera i zastanawialam sie czemu sie do mnie nie odzywa i mnie bije .
megi_pl jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin 3