Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2006, 14:49   #21
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

To ja dodam kilka pytań:

1. Jeśli na 9 lvlu z distem 40 zacznę expić z łukiem to w jakim tempie będą mi rosły skille? Tzn. ile dista na lvl?
2. Czy z takimi skillami jak w pyt. 1 nie będę jakimś badziewiakiem?
3. Od którego dista najlepiej zacząć skillowanie z użyciem small stones? I na jakich potworach najlepiej trenować? (gram na non-pvp)
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2006, 15:31   #22
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Ja nabiłem moim palkiem 45 dista i poszedłem expic na dwarfy. Mam 19 level i na razie nim nie gram. Skille mam 53/35 i spokojnie wystarczają. Oczywiście warto poskillować, ale potem już lepiej na dwarfach skillować z kamieniami. Ze spearami warto skillować do około 40-50 dista. Potem hity nawet na full defie są za duże.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:16   #23
Kolos from rodos
Użytkownik Forum
 
Kolos from rodos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mustak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Partyzanci
Świat: titania
Poziom: 70
Skille: 10/10
Poziom mag.: 6
Domyślny :d

Pamiętam jak swoim 14 pallkiem wbiłem 68 dista na furorze i 13 mlvl . Jednak na to wydałem jakieś 50k (food, spear),(dobrze że miałem kase z poprzedniego chara) . No i jeszcze ten trening :/
Jak masz kogoś kto by ci podrzucał speary za free lub za pół darmo, to treń do 60 dista, lvl leci jak oszalały ^^ Tym pallkiem na 20 lvlu zaczełem expić na bramie OF i czasami na dragach, loot zwracał mi sie 5-krotnie, więc za speary do 20 lvla mi sie zwróciło i spory zysk był.
__________________
hot,ehh?

Ostatnio edytowany przez Kolos from rodos - 05-11-2006 o 16:18.
Kolos from rodos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:32   #24
skejt34
Użytkownik Forum
 
skejt34's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Przeworsk [POLSKA]

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: SILVERA
Poziom: 32
skejt34 ma numer GG 9301036
Domyślny

Ja moim palladynem na 12 lvl miałem skile 70 z tym że trenowałem na monku. Teraz mam 15 lvl i przez te 3 lvl ( od 12 do 15 lvl ) expiąc z łukiem nabiłem jakieś 60% do następnego skila więc nawet nie jest tak źle. Jeśli grasz na pvp poproś kolege o monka i staraj sie skilować 2 godziny dziennie i skiluj tak tydzień potem idz na potwory i zobacz jakie hity zadajesz jak za małe to skiluj kolejny tydzień a jak dobre to exp a jak będzie wolno lvl leciał to poskiluj. Problem jest ze spearami bo są stosunkowo drogie w sklepie więc radze na początku uzbierać sobie jakieś 3 K ( im więcej tym lepiej ) i kupić speary najlepiej od ludzi za połowe ceny. życze powodzenia
skejt34 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:40   #25
Władca Ciemności
Użytkownik Forum
 
Władca Ciemności's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: przed komputerem
Wiek: 29

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Thoria
Poziom: 15+
Skille: 19 shld
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Władca Ciemności Władca Ciemności ma numer GG 1370099 Władca Ciemności ma login Tlenu GG@tlen.pl Adres Jabbera do Władca Ciemności
Żarówka ;)

Ja tam mam pallka, aktualnie skille 62/48 i 21 lvl, ale od 15 lvla i skillów 50/43
expiłem na Ghostlandzie, a od 20 lvla i 60/45 na guardy
__________________
Klik w pajaca
Władca Ciemności jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:42   #26
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz Pokaż post
To ja dodam kilka pytań:

1. Jeśli na 9 lvlu z distem 40 zacznę expić z łukiem to w jakim tempie będą mi rosły skille? Tzn. ile dista na lvl?
2. Czy z takimi skillami jak w pyt. 1 nie będę jakimś badziewiakiem?
3. Od którego dista najlepiej zacząć skillowanie z użyciem small stones? I na jakich potworach najlepiej trenować? (gram na non-pvp)
Najlepiej nie trenić w ogóle, na diście 35 zacząć expić z łukiem. :^]
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 16:53   #27
matthas
Użytkownik forum
 
matthas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: W moim pokoju
Wiek: 31

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: SZUKAM
Świat: Julera
Poziom: 24
Skille: 66/43
Poziom mag.: 11
matthas ma numer GG 2227417
Domyślny

Najlepiej to jest sobie wtrenic dobre skile juz na samym poczatku najlepiej uzbierac kupe kasy i zaczac trenic z kumplem a jak nie masz kumpla lecz masz za to 2 kompy w domciu to zrob se 2 chary na oddzielnych kontach i tren tak. Ja wlasnie tak trenie zrobilem se knighta 13lvl mial skile 37/35 a ja mialem 59/42 i dobrze idzie aktualnie mam 66/43 a knight 53/41 kasy na to kupe idzie narazie wykorzystalem okolo 9k zrobilem to w 3 dni zajelo to okolo 20h ja oczywiscie jeszcze przez tydzien bede trenil(spowodu operacji na wyciencie wyrostka mam wolne) doexpia moje stare chary do 20lvlu i ide na deserta questa. Expic z lukiem to tak od 40dista wczesniej nie bo za duza strata i najlepiej to idz na cyce obok thais( na poludnie nie mount sternum) tam exp dobrze idzie jezeli jestes sam albo jest orpucz ciebie max 1 osoba. Na 50 skilach to juz mozna poleciec na dwarfy soldierki dobry lot jest a strzaly sie bardzo dobrze wzracaja(tylko trzeba miec convince arror aby starczylo na jakies 2h huntu). Narazie tylko tyle mam do powiedzenia bo mialem bardzo dluugo przerwe w granie patch 7.5-7.8 zaczolem dopiero na 7.81 kiedy zobaczylem ten motyw ze swiatlem
matthas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 18:53   #28
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Dzięki za rady, mam w depo jeszcze troche spearów (zbieram sobie drugim charem) i small stones od kolegi (chyba z 200). Wbiję tyle dista ile się da, czyli wg. moich obliczeń ok. 55.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 19:29   #29
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

Ja moim palkiem zaraz po wyjsciu z rooka polazlem na trolle w Ab. Tam trenowalem do 55 skilla przy okazji klepiac level (co prawda troche to trwalo, ale sie oplacalo ). Od 13 lvl robilem caly czas arrowy. Po skonczeniu trenienia mialem ich okolo 2k i 16 lvl. Po czym poszedlem expic na cycach, mino, beho i innych bzdurach. Obecnie mam 25 lvl 60 skilla i expi sie fajnie. na 22 lvl kupilem se bochy i od tego czasu chodze na dragi. I oto cala moja przygoda z palkiem.
tylko zeby grac palkiem nie mozna miec lagow, A co do trenienia to nie ma sensu trenic caly czas tylko trenic----> expic---->trenic---->expic tak az do satysfakcjonujacych skilli
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 19:35   #30
michal.novy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diamonic Pokaż post
Z jego postaz wnioskuję, że nie ma on pacce, więc tomby odpadają. No, ale zawsze mogę się mylić. xP
racja;/ niemam PACCa. Moze ktoś by umieścił screena z dobrym miejscem na roty na terenie FACC??
michal.novy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2006, 23:09   #31
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Ja moim palkiem zacząłem expić od 30 dista, na lvlu 35 miałem później 72~, teraz trochę go zjechałem i mam 28lvl i jakieś 63 dista. ;p Nie opłaca się trenić palkiem wysokich skilli, bo tak jak knight jest on ograniczony do słabych potworków z powodu małego lvla, zresztą mój kolega też zrobił pala, skillował do 70 dista na monku, 8lvl 70 dista, chyba 12mlvl... ja w tym czasie wbiłem 26lvl~ 65 dista i 14mglvl (expiłem z manasami, dość często vitki używałem :S), uzbierałem trochę kasy, a on nie miał nic kasy i później prosił o arrowsy...
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337

Ostatnio edytowany przez Diamonic - 05-11-2006 o 23:11.
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 07:38   #32
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ja natomiast chciałbym teraz wbić 55 dista, dobić 10 lvl i zacząć chodzić na cyce. Czy to dobry pomysł?
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 14:14   #33
Gholit
Użytkownik Forum
 
Gholit's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006

Posty: 127
Domyślny

Przy 45+ shieldinga i z jako takim eq (knight lub noble armor, p-legs, c-helmet, guardian lub dragon shield) mozesz skillowac z jednym cycem.
Gholit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 14:38   #34
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ale chodzi mi o expienie na cycach. Moje eq: p-set, c-helmet, leather boots, bow + arrows. Co do skillowania to widziałem taką metodę, że knight blokuje cyca, za nim stoi pall i wali w potwora z kamieni/spearów. Co o tym myślicie?
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 16:40   #35
Jacekkkkk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 56
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

skille paldyna lece duzo szybciej niz knighta. chwilke zajmie ci dobicie skilla 40. wtedy spokojnie mozna juz isc expic i skill sam wpadnie. swoi mpalem skillowalem do 40 i na 20 lvl mialem skill 58 ale przestalem grac.
Jacekkkkk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 17:06   #36
Skarabeusz Pustyni
Użytkownik Forum
 
Skarabeusz Pustyni's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Tu, i tam...

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 11
Skille: 17/19
Poziom mag.: 0!
Domyślny hehe

Ja moim palkiem 9 lvl mam skille 28/29 (beznadziejne, wiem to, pierwszy mój palek i nie wiedziałem jak trenić) i mam takie zajefajne miejsce, że jestem sam na 10 troli Pokazał mi je kumpel palek 20 lvl. Pokaże wam to miejsce aż "doskiluje" 60 dist
__________________
Mówcie mi: SKARABEK
I pamiętajcie... Skarabeusz się zmienia!
Skarabeusz Pustyni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 17:22   #37
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Powodzenia z 50 distem i spearami na trollach... cud, że nie bierzesz ich na 1 hit.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 17:58   #38
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Szczęśliwy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomektrz Pokaż post
Ale chodzi mi o expienie na cycach. Moje eq: p-set, c-helmet, leather boots, bow + arrows. Co do skillowania to widziałem taką metodę, że knight blokuje cyca, za nim stoi pall i wali w potwora z kamieni/spearów. Co o tym myślicie?
Na cycach możesz spokojnie expić. A co do skillowania to od 45 shieldinga i miniumum guardian shield na cyce. Bloker jest ci niepotrzebny - gdy trenisz dist , warto zadbać też o swój shielding , ale gdy masz za mały skill to posiedź trochę na rotach lub minotaurach.
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 15:02   #39
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Właśnie. Z małym shieldingiem nie warto skillować na cycach. Dostajesz za duże hity. Jednak jeśli masz już powyżej 40 i np. Dragon shielda można spokojnie iść i skillować.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 16:34   #40
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Tylko ja nie chciałbym wywalać kasy na dobrego shielda. Mam narazie Dwarven Shield (żeby shielding rósł). A czy przy ok. 50 dist będę mocno bił Dwarfa na full defie? (używam small stones).
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin 3