Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2007, 23:00   #1
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Problem Knight??Czyżby najgorsza profesja w tibii??

Knight...Kiedyś uważano go za najlepszego ,lecz dizisiaj to przeszłość...Niektórzy ludzie uchwalają go ponad niebiosa a inni pogarszaja...Na Przykład:
1.
30 knight ze skillami 65/65 z Gs/dl/wh lub bs itd. nie pokona np. 26 levela sorka .Wiem ze to może się wydawać śmieszne ale widziałem to na własne oczy.Sorcerer Przywołał 2 FD i zjechali go na combo sork dobil z Great Energy Beam a knight padl.Możecie nie wierzyc i wymyślać sobie ze np. ten koleś nie umiał grać ale ja wiem swoje bo go znam.NEXT:
2.
Druid 24 może zjechać np.28 knight z w/w skillami, eq itd.bo druid może uhać się i GFB a knightowi pozostają tylko uhy których nieraz brakuje i "klasyczna"exura (druid vita) NEXT:
3.
30 knight z w/w eq itd . nie ma szans z 26 palkiem (skill65),dlatego że Pal ma exurke vita hmm itd. bolty szybko przebijaja tarcze i zbroje a knight nie dogoni go zacznijmy bs i np. vamp shield przebije sie łatwo a GS to bez tarczy to każdy blood hit NEXT:


4:
Knight jest jedyna profesja która jest stworzona do ciągłego monotonnego skillowania blokania i przyjmowania nawiekszych hitów z bliska bo jako jedyny atakuje wręcz . Mana ładuje się jak (woda w kiblu) jakby chaciała a nie mogła Np.Wczoraj byłem na mintcie moim najtem i się przekonałem co to mino mag z bliskim spotkaniem (zaprosił mnie na kawe ale przekonał się że mam złe nawyki ) i musiałem uciekać z czerwonym hp. Tymczasem Srok z tym samym levelem i Yellow HP ROZJEBAł GO SOLO Z WAND OF PLAGUE i to właśnie dowodzi że knight to (pipa) słaba profesja . Pozatym jest zmuszony na ciągłe wyadawanie kasy na bp uh (które zakupuje hurtowo ) i coraz nowsze EQ ! (bo inne profesje mogą zaprzestać na wymienionym eq w poradnikach a potem tylko lootować) Podsumowanie : Knight jest nie najlepszą ( tylko nas w*****a) profesja,nie może robić run ,skillowanie długo pochłania czas a mana (nawet z pacem ładuje się jak dziecie w schronisku -.- ) . Jedyna zaletą jest to że nie musi traicić amunicji na exp i ma dużo hp (lecz to mu nic nie daje bo ją szybko traci a żeby się uzdrowić to potrzebuje manasy albo uhy bo to tak jak zakrecic rure do klopa a woda by nie leciała do spłuczki ! Knight to dupa ale i tak go lubie (bo śmierdzi ) Co wy o tym myślicie ?? Coment plax !!

Ostatnio edytowany przez Anonimus - 31-01-2007 o 23:03. Powód: Źle napisane !
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2007, 23:02   #2
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Ameryki nie odkryles, chyba od 3 miesiecy w innych tematach jest poruszany ten temat, moze tam napiszesz? To, ze najt ssie to wszyscy wiemy.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:12   #3
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Chyba kazdy o tym juz wie...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:17   #4
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Np.Wczoraj byłem na mintcie moim najtem i się przekonałem co to mino mag z bliskim spotkaniem
Jak sie nie umie grac to tak jest.

Opisales knighta na ~30 lvlu vs sorc drut~30 lvl
Teraz spojz kto ma wieksze szanse na ~60 lvlu?
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:18   #5
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

A tam, co wy wiecie knight rox ^^
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:24   #6
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Knight jest nudny jak flaki z olejem, już na dzień dobry otrzymujecie pokaźną porcję 100 godzin skillowania grając knightem...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:25   #7
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

LoL kolejny temat na temat najta a może mi powiesz kto np zabił taifun devilry?Zwidek Elite Knight kto ci blokuje dragi na każdym huncie?Knight,kto blocka orsha i innych bossów KNIGHT Knight z dobrymi skillami eq i lvlem staje się potężną postacią ja sam nie przepadam za graniem najtem ale niewiem czy wy ludzie potraficie go tylko upośledzać?
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:26   #8
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Problem -.-

Prosiłemo o to :"co o tym myślicie??" a nie żeby mnie znowu równać z ziemią. Napisałem ten temat bo chciałbym wiedzieć wasze zdanie a nie o*******ać mnie znowu .... Sozemego równasz mnie z ziemią a sam nie umiesz pisać ... pierw pójdź do podstatwówki nauczyć sie pisać a nie mnie poprawiać ... (napisałeś : "chyba od 3 miesiecy w innych tematach jest poruszany ten temat " w 1 zdaniu 2 x temat napisałeś!!!!!! ) Dinrakit : tak wiedzą o tym wszyscy @ bakuo chodziło że nie 30 i 30 tylko 26 i 30 i solo a nie razem sorc i drut vs knight a do tego że nie umiem grać to idz do cyrku chłopie albo spuść się w klopie bo cię czeka sranie z daleka i sie odwal bo prosiłem o komenty i co wy myślicie o wyrównaniu knighta a nie opierniczaniu mnie -.- na 60 leevlu knight ma i tak mniejsze szzanse look : DRUID EXPLO ITD. i rozwali solo knight a SORC UE i knight leży..... bakuo idz sie schowaj bo na małpy polują ! @Bastash : niektórzy się zgadzają z tym jak napisałem w pierwszym zdaniu
@ i oto mi chodziło Benchaker pozytywne cechy knighta...Bierzcie z niego przykład on odpowiedział mi na opytanie Gz dla ciebie

Ostatnio edytowany przez Anonimus - 31-01-2007 o 23:28.
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:27   #9
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Taifuna zabili w trapie, rownie dobrze moglby zrobic to sorc. Argument bez sensu, nie potwierdza sily knighta.

Sorcem wcale nie trzeba expic z blokerem, rownie dobrze mozna solo pojsc na dragi i expi sie 2 razy szybciej niz knight troche wiekszym kosztem.

Knight z dobrymi skillami nadal zadaje obrazenia o okolo polowe slabsze niz sorc z visa/morta. Jesli ma slabe skille to juz w ogole jest do niczego a trening zabiera ponad 1000 godzin.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:28   #10
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

co do uhów itd to wyobraz sobie ze taki EO kupuje je sobie w sklepie bo co mu szkodzi wydać te 50 k jak zarabia 900?
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:31   #11
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Domyślny :)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
co do uhów itd to wyobraz sobie ze taki EO kupuje je sobie w sklepie bo co mu szkodzi wydać te 50 k jak zarabia 900?
Zacznijmy : @Benchaker .... posłuchaj zanim wbijesz taki level jak EO to se troche pograsz a takim sorkiem drutem czy palem wbijesz 2x szybciej niż knightem bo na poczatku pujdziesz na GS knightem na 25 levelu???
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:33   #12
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Taifuna zabili w trapie, rownie dobrze moglby zrobic to sorc. Argument bez sensu, nie potwierdza sily knighta.

Sorcem wcale nie trzeba expic z blokerem, rownie dobrze mozna solo pojsc na dragi i expi sie 2 razy szybciej niz knight troche wiekszym kosztem.

Knight z dobrymi skillami nadal zadaje obrazenia o okolo polowe slabsze niz sorc z visa/morta. Jesli ma slabe skille to juz w ogole jest do niczego a trening zabiera ponad 1000 godzin.
1.ale nie zrobił tego
2.prawda nie trzeba expic z blocerem ale jest to opłacalne bardziej
3.z 3 się zgadzam ale nie dokońca ponieważ knight (racja) walnie 50 nietrafi walnie 100 walnie 10 a sorc walnie z sd 300 + ale nadal najt ma swoje exori z którego na wysokim lvlu może ostro walnąc
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:33   #13
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Na 200+ sorc zarabia szybciej od knighta bo duzo szybciej zabija potwory. Sorcem wystarczy kupowac manafluidy, knightem musisz kupowac uhy i explo no chyba ze zamierzasz expic na guardach majac 100 lvl...
Cytuj:
1.ale nie zrobił tego
A co to ma do rzeczy ze nie zrobil? A mnie 100 knight nie potrafil zabic i co?
Cytuj:
3.z 3 się zgadzam ale nie dokońca ponieważ knight (racja) walnie 50 nietrafi walnie 100 walnie 10 a sorc walnie z sd 300 + ale nadal najt ma swoje exori z którego na wysokim lvlu może ostro walnąc
Zapomniales ze istnieje cos takiego jak exori vis (energy strike), exori flam (flame strike) oraz exori mort (force strike). Te czary znacznie wywyższają sorca ponad knighta!

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 31-01-2007 o 23:35.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:36   #14
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja Ciebie obrazac nie bede, ale ty chyba nie wiesz co piszesz. Zle mnie zrozumiales na wstepie, chodzilo o sorca/druta nie sorca i druta. Mino Mag - jak mogles go zabic szybciej sorcem z wand of plague jezeli knight mocniej bije z broni -.-'
Cytuj:
na 60 leevlu knight ma i tak mniejsze szzanse look : DRUID EXPLO ITD. i rozwali solo knight a SORC UE i knight leży
zanim ty go zabijesz z tego ue to on rozdupi cie swoimi "niskimi" hitami. Popatrz na to z innej strony, Knightowi starczy capa na ~10 bp uh. Ty bys musial sie uhac/exurowac co 2-3 hity a knight co 4-5 twoich...
bede trzymal sie tej zasady \/
Cytuj:
Knight to twierdza
Cytuj:
a do tego że nie umiem grać to idz do cyrku chłopie albo spuść się w klopie bo cię czeka sranie z daleka i sie odwal
Zachowaj to dla siebie bo to forum
Cytuj:
bakuo idz sie schowaj bo na małpy polują !
To tez!


@edit
Cytuj:
A co to ma do rzeczy ze nie zrobil? A mnie 100 knight nie potrafil zabic i co?
Tego twojego 46 drutka? huahuhahssuahsa
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc

Ostatnio edytowany przez Bakuo - 31-01-2007 o 23:38.
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:38   #15
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

ale knight na niskim lvl expi szybciej niż rzeszta prof. oczywiście musi skillować ale niektórym sprawia to przyjemność jak patrzą na rosnące skille
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:39   #16
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

150 sorc ma mino maga na 1 strzal z exori flam. Knightem nie zawsze zabijesz go jednym.
Cytuj:
zanim ty go zabijesz z tego ue to on rozdupi cie swoimi "niskimi" hitami. Popatrz na to z innej strony, Knightowi starczy capa na ~10 bp uh. Ty bys musial sie uhac/exurowac co 2-3 hity a knight co 4-5 twoich...
bede trzymal sie tej zasady \/
Z samej broni go nie zabijesz no chyba ze w ogole nie ma mozgu. Jesli chcesz go zabic to bedziesz musial powastowac explo i manasy.
Cytuj:
Tego twojego 46 drutka? huahuhahssuahsa
Nie, mam tez druga postac na pvp ktorej nie ujawnie i sie nawet nie pytaj dlaczego.
Cytuj:
ale knight na niskim lvl expi szybciej niż rzeszta prof. oczywiście musi skillować ale niektórym sprawia to przyjemność jak patrzą na rosnące skille
Na niskim lvl moze expic szybciej od sorca z rozdzka pod warunkiem ze ma skille 60+ ktorych robienie zajmuje ~50 godzin. Sorc w tym czasie wbije 30 lvl. A ze skillowanie jest ciekawe to mnie rozwaliles tym tekstem i chyba dodam go do podpisu ;p Ja nie wiem ty chyba na bocie skillujesz i przychodzisz do komputera raz na godzine sprawdzic co sie dzieje, pewnie tak jest bo jakbys stal i patrzyl w te pizdnięte roty to bys sie w koncu poirytowal!

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 31-01-2007 o 23:42.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:40   #17
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

pozatym walenie z ue jest bezsensu w knighta bo dużo many zjada lepiej z sd
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:43   #18
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Sorc nie jest w stanie zabic knighta (ew. jeszcze pala, ale z tym to juz roznie), knight nie jest w stanie zabic nikogo tak naprawde...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:43   #19
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Ale zaje***es bzdur, postaram sie je wymienic:


1.
Cytuj:
30 knight z w/w eq itd . nie ma szans z 26 palkiem (skill65),[...] knight nie dogoni go
.
Jesli knight ma 30 a pall 26 to jak do h**a ma go nie dogonic? (nie licze lagow, freezow itp.
2.
Cytuj:
bolty szybko przebijaja tarcze i zbroje
Nie szybko, tylko od razu leca na zbroje.
3.
Cytuj:
a GS to bez tarczy to każdy blood hit
Nie kazdy, uwierz mi.
4.
Cytuj:
pozatym jest zmuszony na ciągłe wyadawanie kasy na bp uh
A sorcerer/druid manasy, pall bolty.
5.
Cytuj:
i coraz nowsze EQ !
Na wyzszym lvl juz trudno o nowsze "EQ", ale pewnie o tym nawet nie marzyles.
6.
Cytuj:
a mana (nawet z pacem ładuje się jak dziecie w schronisku -.- )
Gowno wiesz, bo z paccem laduje sie tak samo jak bez pacca.

Jescze jest troche innych, ale juz pozno i nie chce mi sie czepiac.
__________________

Combo by Mahrdis+2 Dragons+1 Dragon Lord=173EK Owned
Thor Rheon [30]: ej wiesz dlaczego mi kutas staje jak mame zobacze??
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 23:43   #20
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Z samej broni go nie zabijesz no chyba ze w ogole nie ma mozgu
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/17870
Enjoy -.-'
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin 3