Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-09-2004, 03:14   #21
Azonic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 12
Domyślny

Sork jest bardzo doby ale tylko z pakiem... wtedy zaczyna sie zabawa promocja i 4 sec na mane =) Utani gran hur i zdupcamy Utevo res "demon skeleton" no i jazda Exevo gran Mas Vis no i ban Powaga... jak lanujecie grac sorkiem to do 40-45 lvl nic poza trolami rotami dwarfami... ni chyba ze cycki z summonami (monki). No i guardy z hmm ale przy duzym mlvl i dobrym eq. Grałem sorkiem wiec troszke wiem Ale i tak Knight jest the best... chociaz demona na solo dlugo zabija...
Azonic jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2004, 01:30   #22
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

osobiscie uwazam ze ci co majom sorca na lvl duzym nawet powinnibyc dumnym nawet jak majom dopeiro 12 w koncu wszyscy muwiom ze sorc to trudna postac a knight jest dla poczontkujoncych ja mam sorca 18 lvl 25 mlvl i chodze sobie na ds z sd wiem ze mi sie to nie oplaca ale czuje satysfakcje kiedy zabije ds z najlepszego czaru runicznego w grze nie sluchajcie wypowiedzi innych ze sorc jest do d*** oni poprostu zazdroszczom ze mam y sorci na duzych lvl a oni nie chcom grac od poczontku pamientajcie

SORCERER RUUUUUUUUUUUUUUUUULEZZZZZZZZZZZZZ
Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 26-09-2004, 13:37   #23
Drybrych
Użytkownik Forum
 
Drybrych's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2004
Lokacja: Tam gdzie trzeba!!! Status: Wolny ;P
Wiek: 31

Posty: 175
Drybrych ma numer GG 4164176
Król Nie znasz expowisk dla sora.

Ja expilem caly czas na zamku, dojechalem do 20 lvl i sprzedalem chara.
__________________
Forum satanków
ZAKOŃCZONY
A ten avatar dopiero teraz zobaczylem w odpowiedniej jasności. Fuuuuuu!!! Że też mogłem wyglądać jak taki debil. A była to specjalnie zrobiona mina.
Drybrych jest offline  
stary 26-09-2004, 14:40   #24
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Król ;]

Sorc King...
Huh widac ze niektórzy od niedawna graja sorcami 20 lvl to pryszcz a Roty sa nawet oplacalne... Jesli sie wam nudza jechac na Ankrahmyn na Larwy a nie labidzic!Mój Sorcek jest juz prafie przy 40lvlu (dokladnie za moment 37 lvl ) i duma mnie rozpiera kiedy na niego patrze xD"że sie nie opłaca" wielkie LÓL na 50 lvl i 65 mlvl mozna juz z blokerem na demony isc...a jesli wam jeszcze brakuje wystarcza okolo 35lvl i bloker i czaskamy pojednycze Dl np. na Drag Tower a, jak jeszcze zle Mozna summowac DS'y i samemu dragi blokowac lub 2 Lidery w kompanie i na Poh idziemy z Pallem lub Drutem.Im leprze i bardziej kosztowne Hunty(Runy uh i *******y) tym bardziej bendzie sie to oplacac
@Azonic
Nie zgodze sie z toba w pewnym momencie Wystarczy ze mozna przyzwac Monka i nie ma sie lagów mozna spokojnie Blokowac nimi All na Orc Landzie lub looknac do Mintwalin czy nie ma za duzego respa
"Sorc jest opłacalny wtedy gdy umiesz nim grac !"
Asieks jest offline  
stary 26-09-2004, 21:55   #25
Warloczek
Użytkownik Forum
 
Warloczek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

No właśnie...
By grać sorcem potrzebne jest duże doswiadczenie w grze,
knight to najlatwiejsza postac...i dlatego osoby słabe mówią że knight "the best" a ja sie nie zgodze, sorc na 40lv jest wymiataczem chociaz do 30lv siedzi na rotach, zrobilem se sorca mam 14lv i chce nim grać, mój druid jest przeciążony, ma urlop musi odpocząć od rotów. Paladyn jest profesją fajną
gram nim osobiście tylko najgorszy jest train, i jak w ciebie wchodząhity ostatnio slm mi za 20+hp wjechał :/
__________________
Monument życia...
Warloczek jest offline  
stary 26-09-2004, 23:24   #26
espectro
Użytkownik Forum
 
espectro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Świat: Kyra
Cool hmmm...SORCERER najleprzy

mojim zdaniem SORCERER najleprzy i ciekawie sie nim gra ....mam juz kinghta i druida P.i tera zaczynam przygode SORCERERem i uwarzam ze bedzie ciekawie ...kinght ....coprawda rosna szybko skille i sie szybko lvl nabija ale nudno ...druidem tez sie fajnie gra ...ale mam zamiar grac SORCERERem i on bedzie mojim Main char.. najbardziej mi sie w SORCERERach podoba SD ...best MAGiA

Ostatnio edytowany przez espectro - 26-09-2004 o 23:25.
espectro jest offline  
stary 27-09-2004, 08:59   #27
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

ja was nierozumiem przeciez sorc rulez od 27lv chodzimy sobie na guardy z monkiem od 28lv mozna na dragi z dsem i exp bardzo szybko leci do tego czasu expilem glownie na ghulach z hmmami niewiem jak mozna tyle na rotach siedziec i po co. loot marny exp tez niezbyt coprawda koszta sa zerowe bo nic prawie nie pobieraja i run nietracimy ale expic na nich trzeba naprawde dlugo. btw. gdzie sa jakies duze spawny rootow na terenach dla facc?
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 27-09-2004, 09:07   #28
Wuza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2004

Posty: 25
Wuza ma numer GG 1197357
Domyślny

A więc widać ze prawie nikt nie ma tutaj sorca na znośnym lv

roty- szybka kasa na początku i fakt że do 35-40 lv to trzeba posiedziec
robisz hmm a gdy masz 25 mlv i sd i za kasę kupujesz hmm czasem gfb Nigdy eq.

"wielkie LÓL na 50 lvl i 65 mlvl mozna juz z blokerem na demony isc..."

Kolejny przykład marzyciela który o sorcu wie tyle ile normalny człowiek o fizyce kwantowej

Jeżeli expisz a nei stoisz i robisz runy 99% czasu to na 50 lv powinienes wyprzedzić swój mlv ( np. Ja 54lv/51mlv ) a co do demonów to poniżej 60-70 lv opłaca się chodzić bloker + 2 sorców bo samemu to jeszcze waste sd.


Co do expienia.
Samemu guardy wiadomo max 45k/h expa i loot przewaqżnie zwracający nam za hmm czasem uda się coś zarobić ( mówię tu o 40-50 lv )
Dragi z dsami- Tylko na nowym świecie żeby loot natargać który cholernie drogi na normalnych światach to strata uhów/ihów na dsy/ledery.

A reszta wiadomo

Necro z blokerem ( jak jest porządny bloker to bierze się 3 respy naraz i można do 60k/h expa robic )
Dle
Demonki ( Najdroższy exp ale w 99% się zwraca za sd i to z zarobkiem ,
Nie ma sensu iść na demony poniżej 20bp sd. )
Wuza jest offline  
stary 27-09-2004, 12:21   #29
Matfiej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004

Posty: 217
Domyślny

Hmm, Z tymi profesjami to moim zdaniem jest tak.
Knight najprostszy na początku, i ogólnie dość łatwa profesja, ale jak się chce być dobrym blockerem to już zupełnie co innego, wymaga wtedy, duużo treningu i bardzo dużo umiejętności przy blokowaniu.
Palek początek dość nużący, ale również w miarę łatwy start i potem bardzo szybki exp przez cały czas, w miarę łatwa gra.
Sorc/druid (bez pacc porównywalne) Dość trudny start, potem zależnie czy ma się blokera czy nie. Z blokerem bardzo szybko exp leci, i loot czasami dość dobry potrafi być, bez blokera ciężej exp wolniej idzie, no i loota całego nie da się zebrać. Sorc z pacc na wyższych levelach jest to najpotężniejsza postać w tibii, wymiatacz i najszybciej expiąca postać, niezbędna na większości questów.
Ja osobiście lubię pograć każdą z profesji, czasami mam ochotę na walenie z bełtów, czasami na magię, tylko knightem już nie gram od dłuższego czasu (wszystkiego nie da się zrobić).

"wielkie LÓL na 50 lvl i 65 mlvl mozna juz z blokerem na demony isc..."
ciekawe jaki bloker pójdzie z kimś takim na demony, no chyba że ich będzie dwóch lub 3 inaczej, możecie nie dać rady zabić demona, jak się będzie uhał.
Matfiej jest offline  
stary 27-09-2004, 17:20   #30
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matfiej
"wielkie LÓL na 50 lvl i 65 mlvl mozna juz z blokerem na demony isc..."
ciekawe jaki bloker pójdzie z kimś takim na demony, no chyba że ich będzie dwóch lub 3 inaczej, możecie nie dać rady zabić demona, jak się będzie uhał.
Ja znam kilku takich
Idzie 25-30 SD na jednego demona, dlatego lepiej wziasc jeszcze z jedna osoba do strzelania SD, exp wychodzi taki sam, run idzie podobnie a pada dwa razy wiecej demonow wiec szansa na loot jest 2 razy wieksza.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 28-09-2004, 18:56   #31
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

a ja mam takie demoniczne pytanko... czy demon mocno bije z lapy i jakie combosy od niego wchodza na blokera? widzialem filmik z anihilatora i zauwazylem ze 1uh to jedna sekunda z okladem zycia... u 106 lvl gostka...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 28-09-2004, 19:03   #32
Elite Pietras
Użytkownik forum
 
Elite Pietras's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Libiąż
Wiek: 35

Posty: 21
Elite Pietras ma numer GG 1419970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PacMan
"a wiec jeszcze raz - sorce to pier****** cieniaze i sa do d***. Biezcie knighta i sie nie zastanawiajcie" - Gratuluje podejścia ... iloma profesjami już grałeś - bo po tej wypowiedzi stwierdzam że ten knight to twoja 1sz'y char - więc zamknij się bo masz tyle do gadania co Ż*Y*D na GESTAPO !
Ja grałem już wszystkimi postaciami iprzekonałem się na własnej skurze że ani knight ani sorc/drut ani pall nie są 'perfekcyjni' - prof'a którym się gra trzeba czuć - to się najbardziej liczy ! Jeżeli ktoś lubi "chomikować" kase , sprzęt i bezpośredni kontakt z potworkiem to powinnien zostać knight'em ( Kosztem przyglądania się jak koledzy sorki na 20+ zarzynają drag'a ... ale teraz co zdziała taki sorc na 30+ Vs. DL bez bloker'a ? ) - jeżeli lubi dużo akcji - to pall'em ( Kosztem wielu godzin podnoszenia "zapałek" ) - a jeżeli lubi MOC to sorc'em ( kosztem WIEEEEEEEEEEEEEEEEELU GODZIN Z ROTAMI... ) ... o tak jeżeli ma się końską cierpliwość to sorc jest idealny...mi się ta cierpliwość co jakiś czas czerpie ( 30 lvl i 40 mlvl mam od 3 tyg...eh... ) ...roty mi uszami wychodzą...ale co tu zdziałać...

Nie to nie moja pierwsza potstac. Miałem sorca , palka i druida, i nie pi***** głupot ze nie mam nic do gadania bo forum sluzy wlasnie do gadania!!!!!! Grałem sorcem i gra mnie znudzila a mowie o tym bo ktos kto zaczal temat o to prosil wiec odwal sie i siedz cicho
Elite Pietras jest offline  
stary 28-09-2004, 21:03   #33
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

w sumie to niby racja ze nie ma profesji doskonalej... kazda ma jakies tam swoje wady i zalety... sek w tym zeby umiec wybrac profesje dla siebie odpowiednia... ktos kto raczej czarowac nie lubi i kto wiecznie lubi mocne wrazenia to wybiera albo palla albo najta... co do podnoszenia zapalek... a myslisz ze knightem sie nie treni? moze nawet dluzej niz pallem...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 29-09-2004, 14:06   #34
Matfiej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004

Posty: 217
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus
a ja mam takie demoniczne pytanko... czy demon mocno bije z lapy i jakie combosy od niego wchodza na blokera? widzialem filmik z anihilatora i zauwazylem ze 1uh to jedna sekunda z okladem zycia... u 106 lvl gostka...
Demon naprawdę mocno bije z łapy, potrafi walnąć za 400+ a słyszałem że znajomego walnął za 500+, magią również potrafi ostro zaspamować, a dodatkowym minusem jest, że przywołuje fe, które też nieźle potrafią gruchnąć. Ale takie mocne uderzenia z łapy są rzadkością, a co do combo to nie wiem, bo ja to tylko na odległość ekranu stoję i walę z SD .
Czasami knight na 80lvl może nie nadążyć się z uhaniem, jak trafi na jakiegoś nerwowego demona.
Matfiej jest offline  
stary 29-09-2004, 16:51   #35
S1wy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 36

Posty: 46
S1wy ma numer GG 1642170 S1wy ma login Tlenu 1642170
Domyślny

Zycie u sorca zaczyna sie po 50 lvl, i nie zgadzam sie z zalozycielem tematu ze sorc jest nudny jak dla mnie to najciekawsza postac
S1wy jest offline  
stary 29-09-2004, 18:27   #36
Magic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: gdzies w polsce
Wiek: 33

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Titania
Poziom: 7
Magic ma numer GG 7362696
Domyślny

sorc to najlepsza postac ja na 15 lvl zanijalem solo zekra i szly tylko 4 gfb a knightem tego nigdy nie zrobie expienie z runami na razie sie nie oplaca lae jak chcesz szybko nabic lvl to nie pacz na koszty tak jak ja tylko wal z runek potem sie dorobisz niezlej kasy
__________________
Żyje sie po to żeby ginąć a ginie sie po to żeby nadrabiać lvl
Magic jest offline  
stary 29-09-2004, 22:10   #37
Senadex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 38

Posty: 64
Senadex ma numer GG 1986695
Domyślny Sorcerer wymiata !!

Właśnie założyłem nowego chara i będe sorcem według mnie jest to najlepsza profesja w grze .
Senadex jest offline  
stary 22-10-2004, 16:22   #38
szopenfeldziarz
Użytkownik Forum
 
szopenfeldziarz's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: pod mostem

Posty: 185
Domyślny

Ja właśnie wykonuję swój plan: 4 postacie, 4 rożne powołania, 4 różne rodzaje broni do skilowania. Sorca jako jedynego mam na PvP, bo ma najwięcej czarów ofensywnych i nadaje się do atkau i obrony przed PK Ukochana Wielka Kula Ognista...
szopenfeldziarz jest offline  
stary 22-10-2004, 16:27   #39
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
0.o na ghule sorcem chodzilem od 20lv-26, pozniej jeden lv na cycach, pozniej z monkiem na minosy lootbaga i na dwarfy na expa.
Ja na ghule(max 3-5 naraz) chodziłem od 11-12 lvl, na każdego szedł max 1 run hmm, ale to się opłacało.
Dr.Unknown jest offline  
stary 24-10-2004, 20:32   #40
Mlody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2004

Posty: 4
Domyślny

ja na 30 lvl chodzilem na guardy a na 26 nawet solowalem draga ale wole i tak druida
Mlody jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:01.


Powered by vBulletin 3