Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2006, 18:40   #141
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

jałowa dyskusja?
nie nazwałabym tak tego
forma - pamiętaj, że wszystko się do niej zalicza a nie tylko wybrane fragmenty, to 'lekko' i ta emotka też
chyba, że nie lubisz emotek, to zawsze można je pominąć i pisać do ciebie 'sztywno', mogę się do tego ograniczyć, jeśli jest takie twe życzenie i pisać w formie podręcznika, który przekazuje pustą wiedzę i się 'cytuje'

we własnym śnie jesteśmy świadomi tego co robimy, czynimy to, co wybierzemy, nie jesteśmy kukiełkami przecież w jakimś ciele uwięzionymi - jeśli zechcemy podnieść rękę we śnie, to we śnie ją podniesiemy (no chyba, że odkryjemy we śnie jakieś nienaturalne działanie, które nam w tym przeszkodzi)
ale tam wszystko dokoła wydaje się rzeczywiste, wydaje się być normalne..
też miewam takie drzemki i jest to dość ciekawa faza, jak umysł ma odjazd.. a się chyba zdarza dość często na wykładach
takie przeplatane - jawa sen, co się na siebie nakładają.. myśli się o czymś, a potem nagle wszystko przechodzi w coś całkowicie innego i 'naturalnego'

sen kontrolowany to z tego co wiem taki, w którym to my go kreujemy świadomie, możemy w jakiś sposób manipulować tym co nas otacza, oddziaływać na to co się dzieje samą wiedzą, że to sen, a nie tylko czynami we śnie

edit:
jeśli tak cię razi to, co piszą do ciebie inni, czy mogę więc w odwecie pisać do ciebie jako do laski? wiesz.. biust i te rzeczy... skoro ja robię za faceta to czemu nie odwrotnie

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 17-01-2006 o 18:42.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2006, 19:03   #142
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Niewiem czy tylko ja tak mam podczas snu ale gdy co mi sie sni np. ze cos mnie goni w tym snie itd... to wszystkie moje ruchy sa tak zwolnione jak bym byl w matrixe
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:06   #143
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
jałowa dyskusja?
nie nazwałabym tak tego
forma - pamiętaj, że wszystko się do niej zalicza a nie tylko wybrane fragmenty, to 'lekko' i ta emotka też
chyba, że nie lubisz emotek, to zawsze można je pominąć i pisać do ciebie 'sztywno', mogę się do tego ograniczyć, jeśli jest takie twe życzenie i pisać w formie podręcznika, który przekazuje pustą wiedzę i się 'cytuje'

we własnym śnie jesteśmy świadomi tego co robimy, czynimy to, co wybierzemy, nie jesteśmy kukiełkami przecież w jakimś ciele uwięzionymi - jeśli zechcemy podnieść rękę we śnie, to we śnie ją podniesiemy (no chyba, że odkryjemy we śnie jakieś nienaturalne działanie, które nam w tym przeszkodzi)
ale tam wszystko dokoła wydaje się rzeczywiste, wydaje się być normalne..
też miewam takie drzemki i jest to dość ciekawa faza, jak umysł ma odjazd.. a się chyba zdarza dość często na wykładach
takie przeplatane - jawa sen, co się na siebie nakładają.. myśli się o czymś, a potem nagle wszystko przechodzi w coś całkowicie innego i 'naturalnego'

sen kontrolowany to z tego co wiem taki, w którym to my go kreujemy świadomie, możemy w jakiś sposób manipulować tym co nas otacza, oddziaływać na to co się dzieje samą wiedzą, że to sen, a nie tylko czynami we śnie

edit:
jeśli tak cię razi to, co piszą do ciebie inni, czy mogę więc w odwecie pisać do ciebie jako do laski? wiesz.. biust i te rzeczy... skoro ja robię za faceta to czemu nie odwrotnie

d.Taube
ja nazwalem to jalowa dyskusja bo ja mam swoje zadanie, Ty swoje i trzymamy sie obaj tego samego. i nie musisz do mnie pisac w stylu "ksiazkowym' bo nie o to chodzi ;] samo sformulowanie Twojej wypowiedzi podswiadomie nacechowalo mnie negatywnie do tego co piszesz - wydaje mi sie ze kazdy cos takiego ma. i nie, nie chce zebys pisal do mnie jak do laski tylko do kolesia zwyklego;] emotek jako takich staram sie nie naduzywac bo kojarzy mi sie to z ta cala banda 18-letnich 12-latkow ktorzy na poczatku i na koncu wypowiedzi nie omieszkaja wstawic serii takich samych emotek.
z tego co napisales wynika z ejednak jako takiego LD nie mialem jescze nigdy.
ale jezeli mowimy juz o treningu mozgu i oddialywaniu nan w czasie snu, to istnieje szereg programow ktore pomagaja LD wytworzyc.
ostatnio zaznajomilem sie z programem BrainWaves Generator, ktory poprzez dzwieki o roznych czestotliwosciach i natezeniach "wpuszczanych" do uszu czlowieka (oczywiscie wymagane sluchawki) potrafi naszym mozgiem w pewnym stopniu sterowac. dzieje sie tak przez to, ze mozg "slyszac" rozne dzwieki w lewym i prawym uchu dostosowuje sie niejako do fal posrednich. dzieki temu mozemy sami napisac, badz skozystac z juz gotowych, sciezek dzwiekowych wspomagajacych koncentracje, rozbudzajacych nas, wspomagajacych zapamietywanie i co tam jeszcze dusza zapragnie. mozna rozniez znalezc sciezki stymulujace LD. osobiscie nie testowalem ich ze wzgledu na defekt moich sluchaweczek (banalny, acz uniemozliwiajacy w komfortowych warunkach ich uzywania - na dodatek nei chce mi sie tego naprawiac). lecz szereg osob probowalo tego i wiadomo jest ze to dziala.
ogolnie to bardzo polecam strone. znajdziemy tam szereg informacji na temat naszej podswiadomosci, medytacji itd. jezeli macie chwile czasu, poczytajcie sobie co tam jest napisane, bo naprawde warto.
a co do tego programu, to tak samo jak go polecam, tak zalecam ostroznosc. w internecie mozna znalezc opisanych wiele przypadkow, gdzie koles polozywszy sie ze sluchwakami na uszach i odpowiednia sciezka zasnal, w czasie snu widzial jakas czarna postac stojaca przy jego lozku. gdy obudzil sie okazalo sie ze byl nieprzytomny 4 dni, jego zycie bylo sztucznie podtrzymywane przez respirator. okazalo sie pozniej ze jego dusza oddzielila sie od ciala i nie umiala do niego z powrotem wrocic, a owa czarna postac byla uosobieniem smierci. to powinna byc dla was przestroga, by nie naduzywac tego programu.

EDIT:
@up: ja z doswiadczenia wiem ze bieganie i walka wrecz we snie sa wielce utrudnione. wiele razy snilo mi sie ze bije sie z jakims kolesiem, okladam go piesciami po twarzy a ten ani drgnie;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."

Ostatnio edytowany przez Khazar - 17-01-2006 o 19:08.
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:06   #144
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Khazar
no moja droga, naprawdę rozpisałaś się w tym temacie
i dochodzimy do porozumienia jak widzę
wybacz, ale jednak będę zmuszona pisać do ciebie jak do dziewczynki..



jeśli chodzi o treningi 'mózgu' i o sam sen, to to jest trochę długa droga i przez jakiś okres czasu nad tym trzeba pracować, by było widać jakieś efekty
ja tam wolę zamiast takich fal posłuchać jakiejś muzyki, która oddziałuje na nas w jakiś konkretny sposób -ale to chyba nieliczne grono kompozytorów w naszych czasach coś takiego tworzy
zabawa sama w manipulowanie mózgiem może być niebezpieczna - wszak jest to dziedzina wiedzy, o której niewiele wiemy i która może przynieść oprócz jakiś pozytywnych efektów również wiele złego
to tak samo w pewnym stopniu, jak zabawa z obrazem i przekaz podświadomy wiadomości (ale to już raczej nie do końca ten temat na dyskusję w tę stronę )

też często w śnie jesteśmy o czymś głęboko przeświadczeni, lecz ku naszemu zdziwieniu tak się nie dzieje (np. jakieś nadnaturalne zdolności? np. wcześniej ktoś latał, a potem chce a jednak nie potrafi? )

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:25   #145
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
@Khazar
no moja droga, naprawdę rozpisałaś się w tym temacie
i dochodzimy do porozumienia jak widzę
wybacz, ale jednak będę zmuszona pisać do ciebie jak do dziewczynki..
przynajmniej gadasz jak dziewczynka do dziewczynki ;] ale ja sie nie dam! facet jestem z krwi i kosci, nie jakis tam transwestyta czy cos

no pisalem przeciez jak taki emanipulacje mozgiem moga si eskonczyc. ale w sumie sprobowac mozna. ja sie troche boje ingerowac w sen za pomoca tego programu. uzylem go ze 3 razy do nauki, lecz bylo to za krotko zeby cokolwiek wiecej moc powiedziec o "cudownych" wlasciwosciach tej techniki.

jeszcze raz zachecam do lektury strony podanej przeze mnie, a szczegolnie poddzialu "Istota".
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:42   #146
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

[offtop=Khazar]
eureka!
toż ja cały czas tak gadam..
powiedzmy, że od mojego urodzenia XD
a ty się dasz - za każdym razem umieszczając między mymi nogami coś, czego tam nie ma, za tym każdym razem będę ujmować coś, co u ciebie jest
revenge..
[/offtop]
sorki za offtop

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 17-01-2006 o 21:44.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:49   #147
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
[offtop=Khazar]
eureka!
toż ja cały czas tak gadam..
powiedzmy, że od mojego urodzenia XD
a ty się dasz - za każdym razem umieszczając między mymi nogami coś, czego tam nie ma, za tym każdym razem będę ujmować coś, co u ciebie jest
revenge..
[/offtop]
sorki za offtop

d.Taube
[offtop=Taube]

[eureka mode on]
haha nie zebym uwazal plec piekna za tak rzadki gatunek na tym forum ze z gory poprostu zakladam ze wszyscy tutaj to faceci;]
teraz przynajmniej wiem dlaczego wynikl miedzy nami taki "konflikt interesow"
[eureka mode off]
[horny-teenager-meeting-a-chick-on-the-internet mode on]
a co do czegos miedzy nogami, to nie mow ze nie chciala bys tam czegos miec, niekoniecznie swojego ;]
[horny-teenager-meeting-a-chick-on-the-internet mode off]

[/offtop]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 18:30   #148
M@rcin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 131
Stan: Niegrający
Domyślny

Dziś w nocy miałem bardzo dziwny sen , który w pewnym stopniu mnie przeraził .
Otóż pojawiłem się nie wiadomo skąd w jakimś pokoju . Tam stały dwie postacie jedna przypominała Hitlera druga jakiegoś gestapowca . Dźgnąłem tego " Hitlera "
Później jakby się coś urwało i widziałem cieszączych się ludzi ja w tym czasie byłem za kratami obkładany jakimiś batami ; / . Czułem straszny nie pokój tak jakby nikt nie wiedział , że kogoś zabiłem , a ludzie byli szczęśliwi i cały czas do mnie coś mówili .
Szkoda ,że ten sen był tak strasznie nie wyraźny ; /
__________________
Za dużo KB
M@rcin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 15:44   #149
raziel1992
Użytkownik Forum
 
raziel1992's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2005
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 109
raziel1992 ma numer GG 3884907
Domyślny

ja mam tylko jedno pytanie,wybaczcie jak już było na nie odpowiedzieć,ale nie czytałem wszystkich oodpowiedzi.No więc czy przy ld ciało lunatykuje czy występuje jakieś zagrożenie przy takim owym kontrolowanym śnie?
__________________
20:11 Kedzierzawy: co to jest free items
raziel1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 21:47   #150
Wybraniec Ludzi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dark Ravens
Świat: Danubia
Poziom: 35
Skille: 19/23
Poziom mag.: 37
Wybraniec Ludzi ma numer GG 2572857
Domyślny

Nie wiem czy taki post juz byl bonie chce mi sie wszystkiego czytac (pozno jest). Czy nie mysliscie ze cos takiego mozed nie byc bezpieczne??? Zauzmy ze doswiadczamy LD i jesli nie bedziemy mogli sie obudzic ?? czy cos takiego jest mozliwe ?
__________________
Widzisz tego knighta to jest zwykły ban a widzisz tego Sorcerera to jest wlaśnie czikita



(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Wybraniec Ludzi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 23:03   #151
Yyyeey
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tez kiedys sie w to bawilem, nie zeby sie przydazylo ale sposobem kilka nocek przespalem. Zajefajnie tylko czas jakby szybciej lecial
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 09:06   #152
raziel1992
Użytkownik Forum
 
raziel1992's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2005
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 109
raziel1992 ma numer GG 3884907
Domyślny mój świadomy sen

Dzisiaj wstałem z łóżka,było ciemno pomyślałem o LD więc zrobiłem test rzeczywistości patrze w okno czy zgadza sie pora roku,wszystko było ok puki nie zapaliłem światła,a ono zapaliło się w innym pokoju wtedy byłem świadomy,krzyknełem "latarka" ,ale w dłoni nic nie miałem :/ byłem w kuchni zapaliło sie światło to znaczyło,że ktoś jest w innym pokoju,ale nie musialem iść do tej osoby,bo sama do mnie przyszła.Nie znałem jej więc odrazu z kopniaka z półobrotu chciałem jej przywalić,ale przenikłem przez jej ciało :|
więc krzycze "pistolet" - nic.
wtedy specjalnie sie obudzilem mialem kontrol tylko nad obudzeniem sie.
wniosek: świadomość nie jest trudno ośągnąć,ale zapanować nad snem to już wyższa szkoła jazdy.Ale w sumie to sie nie dziwie jestem dopiero po drugim dniu treningu.Cu all
__________________
20:11 Kedzierzawy: co to jest free items
raziel1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 12:01   #153
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

eee...
krzyczeć O.o
następnym razem nie krzycz - to nie 'hokus pokus', że wypowiadasz magiczne słówko i już masz w ręku coś..
następnym razem proponuję ci pomyśleć, że masz w dłoni ową rzecz, że ona jest tam - że musi być
myślę, że to będzie o wiele bardziej skuteczne od tamtego

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 14:05   #154
raziel1992
Użytkownik Forum
 
raziel1992's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2005
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 109
raziel1992 ma numer GG 3884907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
eee...
krzyczeć O.o
następnym razem nie krzycz - to nie 'hokus pokus', że wypowiadasz magiczne słówko i już masz w ręku coś..
następnym razem proponuję ci pomyśleć, że masz w dłoni ową rzecz, że ona jest tam - że musi być
myślę, że to będzie o wiele bardziej skuteczne od tamtego

d.Taube
thx może dziś znowu doświadcze LD to spróbuje twojej porady ;]
__________________
20:11 Kedzierzawy: co to jest free items
raziel1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 01:41   #155
Sowa
Zbanowany
 
Sowa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 402
Imię: Sowa~
Profesja: Elite Knight
Gildia: wrocilem : )
Świat: na thorie : )
Sowa ma numer GG br?
Domyślny

Ja miałem sen realistyke ,że bzykałem babke najfajniejsza babke z klasy ;d . To bylo tak realistyczne ze jak się obudziłem to stał mi . Szkoda ze to był tylko sen ale to było tak realistyczne mam nadzieje ze sie powtorzy.
Jeszcze kiedyś jak byłem mały miałem sny z którch nie mogłem sie wybudzic niewiem jak to opisac ale gdy chcialem sie obudzic nadal sie nie budzilem ;/ . Ale od czego jest mama budzaca mnie (wtedy jeszcze ) do pszedszkola ? . Czas spać mam nadzieje ze 1 sen sie przyśni :>

Pozdrawiam
Sowa
Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 02:33   #156
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny za duzo myslisz o jednym

do kobiety podchodzi się spontanicznie....musisz dostrzec w niej pewne wewnętrzne piękno.....ale ty ograniczasz wszystko do seksu o którym chyba wiele nie wiesz co?
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 03:21   #157
Sowa
Zbanowany
 
Sowa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 402
Imię: Sowa~
Profesja: Elite Knight
Gildia: wrocilem : )
Świat: na thorie : )
Sowa ma numer GG br?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
do kobiety podchodzi się spontanicznie....musisz dostrzec w niej pewne wewnętrzne piękno.....ale ty ograniczasz wszystko do seksu o którym chyba wiele nie wiesz co?
i tak własnie patrze na kobietę lecz fajnie czasami jest oderwac się od rzeczywistości i pobzykać we śnie...
Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 08:45   #158
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

lol...
to jest temat o kontroli nad snami..
a czytam tu o erotycznych marzeniach sennych nastolatka
co to ma z tym wspólnego? już nawet jest dawno stworzony temat, gdzie też była mowa o snach, ale nie jako takiej kontroli nad nimi, lecz o tym co się ludziom po prostu śni i dlaczego..
jeśli chcecie się tylko zwierzyć z nich.. to czemu tutaj? O.o

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 20:59   #159
Pawelan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2005
Wiek: 31

Posty: 113
Pawelan ma numer GG 3662519
Domyślny

ja mialem taki sen to na poczatku sie znalazlem w szkole i sie zastanawialem czy to sen czy nie xD zaczalem sie szczypac w reke i doszedlem do wniosku ze sen to zaczalem zmieniac otoczenie. fajne mialem uczucie bo zaraz jak sie obudzilem to pomyslalem ze to jednak byl sen. i dobrze xD
__________________
To mówiłem ja, Pawelan.
Pawelan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 21:05   #160
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Ja uzyskałem częściową kontrole, kieruje wydarzeniami, a to już coś
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin 3