Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-07-2010, 10:04   #1
thomson1708
Użytkownik Forum
 
thomson1708's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2008
Lokacja: Czerwony las

Posty: 247
Stan: Zbanowany
Imię: T
Gildia: R
Świat: O
Poziom: L
Skille: L
Poziom mag.: E.
Domyślny Trapid tomb -1 i -2 Vs Sorcerer

Moje pytanie jest następujące jak expić na tym tombie 23 sorcem (max 10k do waste) i wbić tam 30-35 lvl. Iść za teleport?!? Na jakie potwory uważać, chodzić na utamie czy bez wzywać od 25-30 lvl summonki i jakie?!? A może walić ze HMM/Stalagmite własnej roboty lub wsześniej lmm. Używać fire fieldów i latać wokół nich gdy nas potworek goni?!? Ile brać manapotów i na ile mi powinny wystarczyć, walić z exori xxx itd. Jak tam szybko zarobić a jak szybko expić. Ile expa/kasy będe wynosił/tracił?
-Moje staty:
EQ mam w 2 wariantach:
1.Plate set,wand o 13/woce+lmm runki/
2.Crown shield/hotm/spirit cloack/P legs/wand+lmm/hmm/stalagmite/
-M lvl:23 ew. 23+2
-shielding:20
-Kasa w banku:14k
-Ogarniam Bardzo dobrze pvp i pvm, ale nigdy pacc-a nie miałem na rl
__________________
thomson1708 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-07-2010, 10:41   #2
Xyth
Użytkownik Forum
 
Xyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010

Posty: 83
Domyślny

Podaruj sobie na tym lvl'u expienie za teleportem, teraz ogarniaj tylko -1 i -2.
Summonów/utamy nie musisz używać, wystarczy że będziesz uciekał i to wszystko. Wal z exori flam. Ja moim paladynem wyciągam tam 20-30k/h. Czy będziesz miał tam dobry zarobek to zależy od szczęścia. Zamiast plate arma załóż spirit cloak, zawsze dodatkowy m lvl się przyda.
Xyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2010, 16:20   #3
de_stroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 14
Domyślny

Z exori flam będzie ogromny waste i exp wcale nie lepszy niż gdzie indziej, bo z takim lvl i mlvl exori flam przecież to będzię płomyczek na miarę dragonbreath wanda tyle, że za 20 many, a nie 5. Lepiej idź na roty/larvy a 10k prześlij mnie

Tak na serio to z takim lvl-em nie ma sensu tam schodzić tylko można paść przez przypadek. Najlepiej nabić sobie happy hours i te dwie godziny posiedzieć na rotach/larvach. Spokojnie można wbić 30k expa przez te 2h dziennie.

Ostatnio edytowany przez de_stroyer - 05-08-2010 o 16:25.
de_stroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:05.


Powered by vBulletin 3